Šuška se da bi mogao kod kamenjara. Ostaje da vidimo ima li tu istine.IMResurrected je napisao/la: ↑09 jan 2026, 12:05Oni vec 2-3 sezone kukaju sto Boljevic "mase rukama," a najbolji im je igrac i bio bi pojacanje svakom klubu ove lige. Ima taj problem sa ledjima, ali da nema ne bi nikad ni zalutao u BiH.
Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
- Shategabri
- Postovi: 18977
- Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
To je nažalost stvarnost.imekorisnicko je napisao/la: ↑09 jan 2026, 11:27Jedno su kompleksi,drugo je stvarnost.Shategabri je napisao/la: ↑09 jan 2026, 11:23Ti fakat ne znaš koje komplekse Zeničani imaju kad je Sarajevo u pitanju?!Hordas1990 je napisao/la: ↑09 jan 2026, 11:18Ma nisu ba normalni, ja ovo u zivotu nisam vidio. Njima je problem samo sto je u Sarajevo otisao. Bukvalno je to jedini problem. Da je otisao za 0 KM u neki drugi klub izuzev nas i Zeljkana ne bi im smetalo sekunde. Nije normalno ba ovo ponasanje. Sta smo vam uradili? Ne kontam fakat sta je grad Sarajevo uradio da je tolika mrznja. Nije to nista ni novo, ali opet me sokiralo ovo jer su realno dobili finu svotu i procenat. Ubuduce im igrace treba vrbovat na sve nacine. Mogli smo mi ovom malom prici i prije nego je produzio ugovor pa vas izjebati i oteti ga bez feninga, al dobro.
Ne znam,ali Bgm imam dojam da ne bi ovako reagovao da Sarajevo od Želje uzme igrača na ovaj način ako bi Željo godinama bio u 2 i 3 ligi.
Mene ova reakcija ne iznenađuje.
Iznenadilo bi me da je izostala.
Koševo Zapad
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Eto zašto se odlučuju igrači za FKS.
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nepristojan si.pitar je napisao/la: ↑09 jan 2026, 10:48LažešBalorda je napisao/la: ↑09 jan 2026, 10:45Prvo platite to što ste doveli, pa onda pričati o velikodušnosti i dobrim odnosimaTatamata1946 je napisao/la: ↑09 jan 2026, 10:36
Ali stvarno su ova dva transfera Mlinarica i ovog malog iz Celika pretjerana i velikodusna od strane Mirvica. Ocito zelimo dobre odnose sa Velezom i Celikom jer daj Boze da nam se vrate te pare koje je dao za ta dva igraca koji nece biti ni standardni prvotimcikod nas u narednim sezonama.
Ali valjace i nama Velez i Celik nekad ako ne budemo imali gdje igrati evropske pa ce nam jeftino ustupiti stadion.
Trebamo se paziti![]()
![]()
Mlinarića još niste isplatili.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
-
sanjinusto
- Postovi: 423
- Pridružen/a: 02 jul 2024, 17:52
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Za koga ti navijas? Nisi mi jasan.IMResurrected je napisao/la: ↑09 jan 2026, 12:05Oni vec 2-3 sezone kukaju sto Boljevic "mase rukama," a najbolji im je igrac i bio bi pojacanje svakom klubu ove lige. Ima taj problem sa ledjima, ali da nema ne bi nikad ni zalutao u BiH.
Boljevic je pod ugovorom. Nece u Zrinjski i nece nigdje besplatno, ali tesko cemo uzeti neke pare jer je u godinama. Momak se jednostavno zasitio nase lige, a to oko mahanja rukama, to pisu ljudi kojima je i Dangubic bio smece pa sad placu za njim.
- jurisicduska
- Postovi: 10890
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Da ti ja kažem da ste ga mogli prodati u Rijeku ali za 150k eura sad na ljeto ti ne bi vjerovaosanjinusto je napisao/la: ↑09 jan 2026, 12:16Za koga ti navijas? Nisi mi jasan.IMResurrected je napisao/la: ↑09 jan 2026, 12:05Oni vec 2-3 sezone kukaju sto Boljevic "mase rukama," a najbolji im je igrac i bio bi pojacanje svakom klubu ove lige. Ima taj problem sa ledjima, ali da nema ne bi nikad ni zalutao u BiH.
Boljevic je pod ugovorom. Nece u Zrinjski i nece nigdje besplatno, ali tesko cemo uzeti neke pare jer je u godinama. Momak se jednostavno zasitio nase lige, a to oko mahanja rukama, to pisu ljudi kojima je i Dangubic bio smece pa sad placu za njim.
I najjace odmah poslije toga sklonjen u drugi plan lik. Tacno nejasno.
-
IMResurrected
- Postovi: 332
- Pridružen/a: 29 avg 2024, 22:37
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Simpatiziram Velez. Ne mogu reci da sam sad navijac. Znam da je pod ugovorom. Dobro zasitio se, neka ide negdje u inostranstvo i uzme pare dok jos moze, ali ne mogu da vjerujem da se stalno proziva sto kao mase rukama neko ko vam isporuci 15 golova i 5 asistencija. Nije Boljevic vala ni u nekim godinama, 30 mu je. Ima jos barem 3 sezone odlicnog fudbala u nogama. Ali dobro vasa stvar, nadam se da cete dovesti nekoga ko ne mase nicim i uzivati.sanjinusto je napisao/la: ↑09 jan 2026, 12:16Za koga ti navijas? Nisi mi jasan.IMResurrected je napisao/la: ↑09 jan 2026, 12:05Oni vec 2-3 sezone kukaju sto Boljevic "mase rukama," a najbolji im je igrac i bio bi pojacanje svakom klubu ove lige. Ima taj problem sa ledjima, ali da nema ne bi nikad ni zalutao u BiH.
Boljevic je pod ugovorom. Nece u Zrinjski i nece nigdje besplatno, ali tesko cemo uzeti neke pare jer je u godinama. Momak se jednostavno zasitio nase lige, a to oko mahanja rukama, to pisu ljudi kojima je i Dangubic bio smece pa sad placu za njim.
- svrakino1921
- Postovi: 19866
- Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno



Ulice Mostara prekrio snijeg: Temperature u blagom minusu, najavljena i bura
U Mostaru je rano jutros počeo padati snijeg, koji se zadržava na automobilima, trotoarima i krovovima kuća.
Snijeg je zabijelio i gradske ulice te se saobraćaj odvija usporeno, a primjetan je i manji broj automobila.
Temperatura zraka u Mostaru jutros u 7 sati iznosila je -2.
Dobra ova Mediteranska klima
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
To su najveći debili u ovoj državi, a konkurencija nije slaba.NisamIsmirMirvic je napisao/la: ↑09 jan 2026, 11:01Nevjerovatno sta rade ovi Zenicani i koliko pjene.
Covjek pomisli hajde neka Celika da se hoce vratiti, valjda smo zaboravili kakvi su posto godinama tavore u nizim ligama. Dabogda tavorili jos ovoliko. Tacno znas ako udju ginuce protiv sarajevskih klubova, a preko kurca igrati protiv Zrinjskog i Borca. Kompleksi.
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Povrđujemo da smo glavni za transfere.
Ubjedljivo najbolji! Ubjedljivo!
Ubjedljivo najbolji! Ubjedljivo!
- OldTownDistrict
- Postovi: 1634
- Pridružen/a: 04 okt 2023, 10:14
- Lokacija: Maršala Tita 38b
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ohani buraz, ne moze se mjerit Al Žabar i ova buranija
"Nemam vremena da se vise bavim Zeljom, a dok investitor ne udje ne interesuje me vise ni kad ni s kim igra" - NoDi80
- jurisicduska
- Postovi: 10890
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Prodajem povoljno nove zimske gume 18" Pirelli PZero na čeličnim felgama . Šaljem putem euroexpressa. Cijena u DM.svrakino1921 je napisao/la: ↑09 jan 2026, 12:30
Ulice Mostara prekrio snijeg: Temperature u blagom minusu, najavljena i bura
U Mostaru je rano jutros počeo padati snijeg, koji se zadržava na automobilima, trotoarima i krovovima kuća.
Snijeg je zabijelio i gradske ulice te se saobraćaj odvija usporeno, a primjetan je i manji broj automobila.
Temperatura zraka u Mostaru jutros u 7 sati iznosila je -2.
Dobra ova Mediteranska klima
Sve isto je k'o nekada, sve isto je, ali ništa isto nije ! HB ♥️
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
OldTownDistrict je napisao/la: ↑09 jan 2026, 12:35Ohani buraz, ne moze se mjerit Al Žabar i ova buranija![]()
Znam da neki neće priznati, znam da će se ovo ismijavati.
-
sanjinusto
- Postovi: 423
- Pridružen/a: 02 jul 2024, 17:52
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Klauzula u ugovoru mu je 150k. Jeste se Rijeka interesovala, to je cak i Adzem prokomentarisao sa "nece on nigdje" pa mu onda davao minute na kapaljku. Doduse, jeste vukao povredu, ali nije mu igrao ni kad se oporavio.jurisicduska je napisao/la: ↑09 jan 2026, 12:22Da ti ja kažem da ste ga mogli prodati u Rijeku ali za 150k eura sad na ljeto ti ne bi vjerovaosanjinusto je napisao/la: ↑09 jan 2026, 12:16Za koga ti navijas? Nisi mi jasan.IMResurrected je napisao/la: ↑09 jan 2026, 12:05Oni vec 2-3 sezone kukaju sto Boljevic "mase rukama," a najbolji im je igrac i bio bi pojacanje svakom klubu ove lige. Ima taj problem sa ledjima, ali da nema ne bi nikad ni zalutao u BiH.
Boljevic je pod ugovorom. Nece u Zrinjski i nece nigdje besplatno, ali tesko cemo uzeti neke pare jer je u godinama. Momak se jednostavno zasitio nase lige, a to oko mahanja rukama, to pisu ljudi kojima je i Dangubic bio smece pa sad placu za njim.malo vam bilo.
I najjace odmah poslije toga sklonjen u drugi plan lik. Tacno nejasno.
-
HeavyBassBlues
- Postovi: 156
- Pridružen/a: 08 jul 2025, 08:23
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Svako iole pametan bježi iz Čimburga.
Ne znam sto se malcu zamjera?! Batalio je skole i sve karte bacio na fudbal. Ako ne uspije, baš cemu dobri i vazda prepošteni građani Čimburga obezbijediti egzistenciju.
Ne znam sto se malcu zamjera?! Batalio je skole i sve karte bacio na fudbal. Ako ne uspije, baš cemu dobri i vazda prepošteni građani Čimburga obezbijediti egzistenciju.
- GospodinIzSarajeva
- Postovi: 11448
- Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
2.5 miliona eura, nije loše s obzirom da nemamo pojma šta radimo
Još valja navijati za Racing da uđu, da još jedan milion legne na račun
Još valja navijati za Racing da uđu, da još jedan milion legne na račun
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Od mene je ovo respekt . Oni su vako govorili i kad Eldin Adilovic dosao u zelju prije 15 godina. Njihova prica je bar konstatna godinama . A to sto prodas se iz djecackog kluba za svoje rivale to samo pokazuje da fudbal nije sto je nekad bio . Nema vise ljubavi prema klubu i samo pare obrcu razmisljanje fudbalera. Zato nama i propade fudbal .NisamIsmirMirvic je napisao/la: ↑09 jan 2026, 11:01Nevjerovatno sta rade ovi Zenicani i koliko pjene.
Covjek pomisli hajde neka Celika da se hoce vratiti, valjda smo zaboravili kakvi su posto godinama tavore u nizim ligama. Dabogda tavorili jos ovoliko. Tacno znas ako udju ginuce protiv sarajevskih klubova, a preko kurca igrati protiv Zrinjskog i Borca. Kompleksi.
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici
Online
Trenutno korisnika/ca: DoktorXabaras, laszlo, ludilompredozirani, PingoFTW i 22 gosta.





