Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
Pendulum
Postovi: 5304
Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pendulum » 09 jan 2026, 12:11

IMResurrected je napisao/la:
09 jan 2026, 12:05
Oni vec 2-3 sezone kukaju sto Boljevic "mase rukama," a najbolji im je igrac i bio bi pojacanje svakom klubu ove lige. Ima taj problem sa ledjima, ali da nema ne bi nikad ni zalutao u BiH.
Šuška se da bi mogao kod kamenjara. Ostaje da vidimo ima li tu istine. :hmmmmm:
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48

Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)

Avatar
Shategabri
Postovi: 18977
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Shategabri » 09 jan 2026, 12:12

imekorisnicko je napisao/la:
09 jan 2026, 11:27
Shategabri je napisao/la:
09 jan 2026, 11:23
Hordas1990 je napisao/la:
09 jan 2026, 11:18
Ma nisu ba normalni, ja ovo u zivotu nisam vidio. Njima je problem samo sto je u Sarajevo otisao. Bukvalno je to jedini problem. Da je otisao za 0 KM u neki drugi klub izuzev nas i Zeljkana ne bi im smetalo sekunde. Nije normalno ba ovo ponasanje. Sta smo vam uradili? Ne kontam fakat sta je grad Sarajevo uradio da je tolika mrznja. Nije to nista ni novo, ali opet me sokiralo ovo jer su realno dobili finu svotu i procenat. Ubuduce im igrace treba vrbovat na sve nacine. Mogli smo mi ovom malom prici i prije nego je produzio ugovor pa vas izjebati i oteti ga bez feninga, al dobro.
Ti fakat ne znaš koje komplekse Zeničani imaju kad je Sarajevo u pitanju?!
Jedno su kompleksi,drugo je stvarnost.
Ne znam,ali Bgm imam dojam da ne bi ovako reagovao da Sarajevo od Želje uzme igrača na ovaj način ako bi Željo godinama bio u 2 i 3 ligi.
To je nažalost stvarnost.
Mene ova reakcija ne iznenađuje.
Iznenadilo bi me da je izostala.
Koševo Zapad

Avatar
mnon46
Postovi: 5185
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mnon46 » 09 jan 2026, 12:12

Eto zašto se odlučuju igrači za FKS.
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.

Avatar
Balorda
Postovi: 5117
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Balorda » 09 jan 2026, 12:13

pitar je napisao/la:
09 jan 2026, 10:48
Balorda je napisao/la:
09 jan 2026, 10:45
Tatamata1946 je napisao/la:
09 jan 2026, 10:36

Ali stvarno su ova dva transfera Mlinarica i ovog malog iz Celika pretjerana i velikodusna od strane Mirvica. Ocito zelimo dobre odnose sa Velezom i Celikom jer daj Boze da nam se vrate te pare koje je dao za ta dva igraca koji nece biti ni standardni prvotimcikod nas u narednim sezonama.
Ali valjace i nama Velez i Celik nekad ako ne budemo imali gdje igrati evropske pa ce nam jeftino ustupiti stadion.
Trebamo se paziti :)
Prvo platite to što ste doveli, pa onda pričati o velikodušnosti i dobrim odnosima :mrgreen:

Mlinarića još niste isplatili.
Lažeš
Nepristojan si.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

Avatar
N3R3D
Postovi: 1386
Pridružen/a: 22 nov 2015, 14:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la N3R3D » 09 jan 2026, 12:14

mnon46 je napisao/la:
09 jan 2026, 12:12
Eto zašto se odlučuju igrači za FKS.
Upravo tako

sanjinusto
Postovi: 423
Pridružen/a: 02 jul 2024, 17:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la sanjinusto » 09 jan 2026, 12:16

IMResurrected je napisao/la:
09 jan 2026, 12:05
Oni vec 2-3 sezone kukaju sto Boljevic "mase rukama," a najbolji im je igrac i bio bi pojacanje svakom klubu ove lige. Ima taj problem sa ledjima, ali da nema ne bi nikad ni zalutao u BiH.
Za koga ti navijas? Nisi mi jasan.

Boljevic je pod ugovorom. Nece u Zrinjski i nece nigdje besplatno, ali tesko cemo uzeti neke pare jer je u godinama. Momak se jednostavno zasitio nase lige, a to oko mahanja rukama, to pisu ljudi kojima je i Dangubic bio smece pa sad placu za njim.

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10890
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 09 jan 2026, 12:22

sanjinusto je napisao/la:
09 jan 2026, 12:16
IMResurrected je napisao/la:
09 jan 2026, 12:05
Oni vec 2-3 sezone kukaju sto Boljevic "mase rukama," a najbolji im je igrac i bio bi pojacanje svakom klubu ove lige. Ima taj problem sa ledjima, ali da nema ne bi nikad ni zalutao u BiH.
Za koga ti navijas? Nisi mi jasan.

Boljevic je pod ugovorom. Nece u Zrinjski i nece nigdje besplatno, ali tesko cemo uzeti neke pare jer je u godinama. Momak se jednostavno zasitio nase lige, a to oko mahanja rukama, to pisu ljudi kojima je i Dangubic bio smece pa sad placu za njim.
Da ti ja kažem da ste ga mogli prodati u Rijeku ali za 150k eura sad na ljeto ti ne bi vjerovao :D malo vam bilo.

I najjace odmah poslije toga sklonjen u drugi plan lik. Tacno nejasno.

IMResurrected
Postovi: 332
Pridružen/a: 29 avg 2024, 22:37
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la IMResurrected » 09 jan 2026, 12:24

sanjinusto je napisao/la:
09 jan 2026, 12:16
IMResurrected je napisao/la:
09 jan 2026, 12:05
Oni vec 2-3 sezone kukaju sto Boljevic "mase rukama," a najbolji im je igrac i bio bi pojacanje svakom klubu ove lige. Ima taj problem sa ledjima, ali da nema ne bi nikad ni zalutao u BiH.
Za koga ti navijas? Nisi mi jasan.

Boljevic je pod ugovorom. Nece u Zrinjski i nece nigdje besplatno, ali tesko cemo uzeti neke pare jer je u godinama. Momak se jednostavno zasitio nase lige, a to oko mahanja rukama, to pisu ljudi kojima je i Dangubic bio smece pa sad placu za njim.
Simpatiziram Velez. Ne mogu reci da sam sad navijac. Znam da je pod ugovorom. Dobro zasitio se, neka ide negdje u inostranstvo i uzme pare dok jos moze, ali ne mogu da vjerujem da se stalno proziva sto kao mase rukama neko ko vam isporuci 15 golova i 5 asistencija. Nije Boljevic vala ni u nekim godinama, 30 mu je. Ima jos barem 3 sezone odlicnog fudbala u nogama. Ali dobro vasa stvar, nadam se da cete dovesti nekoga ko ne mase nicim i uzivati.

Avatar
N3R3D
Postovi: 1386
Pridružen/a: 22 nov 2015, 14:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la N3R3D » 09 jan 2026, 12:29


Avatar
svrakino1921
Postovi: 19866
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 09 jan 2026, 12:30

slika

slika

slika





Ulice Mostara prekrio snijeg: Temperature u blagom minusu, najavljena i bura






U Mostaru je rano jutros počeo padati snijeg, koji se zadržava na automobilima, trotoarima i krovovima kuća.

Snijeg je zabijelio i gradske ulice te se saobraćaj odvija usporeno, a primjetan je i manji broj automobila.

Temperatura zraka u Mostaru jutros u 7 sati iznosila je -2.





Dobra ova Mediteranska klima

Avatar
Sky9
Postovi: 11007
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Sky9 » 09 jan 2026, 12:30

NisamIsmirMirvic je napisao/la:
09 jan 2026, 11:01
OldTownDistrict je napisao/la:
09 jan 2026, 10:55
slika
Nevjerovatno sta rade ovi Zenicani i koliko pjene.

Covjek pomisli hajde neka Celika da se hoce vratiti, valjda smo zaboravili kakvi su posto godinama tavore u nizim ligama. Dabogda tavorili jos ovoliko. Tacno znas ako udju ginuce protiv sarajevskih klubova, a preko kurca igrati protiv Zrinjskog i Borca. Kompleksi.
To su najveći debili u ovoj državi, a konkurencija nije slaba.😂
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Morpheus
Postovi: 2751
Pridružen/a: 28 jul 2019, 18:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Morpheus » 09 jan 2026, 12:33

Povrđujemo da smo glavni za transfere.

Ubjedljivo najbolji! Ubjedljivo!

Avatar
OldTownDistrict
Postovi: 1634
Pridružen/a: 04 okt 2023, 10:14
Lokacija: Maršala Tita 38b
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la OldTownDistrict » 09 jan 2026, 12:35

Morpheus je napisao/la:
09 jan 2026, 12:33
Povrđujemo da smo glavni za transfere.

Ubjedljivo najbolji! Ubjedljivo!
Ohani buraz, ne moze se mjerit Al Žabar i ova buranija :roll:

prc :beba:
"Nemam vremena da se vise bavim Zeljom, a dok investitor ne udje ne interesuje me vise ni kad ni s kim igra" - NoDi80

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10890
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 09 jan 2026, 12:37

N3R3D je napisao/la:
09 jan 2026, 12:29
Ma nije…
Prodali ga za marku…
Nije bilo vrijeme sad, bolje nekad drugo…

Avatar
Samba71
Postovi: 786
Pridružen/a: 19 avg 2025, 12:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Samba71 » 09 jan 2026, 12:38

svrakino1921 je napisao/la:
09 jan 2026, 12:30
slika

slika

slika





Ulice Mostara prekrio snijeg: Temperature u blagom minusu, najavljena i bura






U Mostaru je rano jutros počeo padati snijeg, koji se zadržava na automobilima, trotoarima i krovovima kuća.

Snijeg je zabijelio i gradske ulice te se saobraćaj odvija usporeno, a primjetan je i manji broj automobila.

Temperatura zraka u Mostaru jutros u 7 sati iznosila je -2.

Dobra ova Mediteranska klima
Prodajem povoljno nove zimske gume 18" Pirelli PZero na čeličnim felgama . Šaljem putem euroexpressa. Cijena u DM. :cool:
Sve isto je k'o nekada, sve isto je, ali ništa isto nije ! HB ♥️

Morpheus
Postovi: 2751
Pridružen/a: 28 jul 2019, 18:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Morpheus » 09 jan 2026, 12:38

OldTownDistrict je napisao/la:
09 jan 2026, 12:35
Morpheus je napisao/la:
09 jan 2026, 12:33
Povrđujemo da smo glavni za transfere.

Ubjedljivo najbolji! Ubjedljivo!
Ohani buraz, ne moze se mjerit Al Žabar i ova buranija :roll:

prc :beba:
:rol: :rol: I da napomenem, izlazni i ulazni. U obje rubrike prvi.

Znam da neki neće priznati, znam da će se ovo ismijavati.

sanjinusto
Postovi: 423
Pridružen/a: 02 jul 2024, 17:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la sanjinusto » 09 jan 2026, 12:39

jurisicduska je napisao/la:
09 jan 2026, 12:22
sanjinusto je napisao/la:
09 jan 2026, 12:16
IMResurrected je napisao/la:
09 jan 2026, 12:05
Oni vec 2-3 sezone kukaju sto Boljevic "mase rukama," a najbolji im je igrac i bio bi pojacanje svakom klubu ove lige. Ima taj problem sa ledjima, ali da nema ne bi nikad ni zalutao u BiH.
Za koga ti navijas? Nisi mi jasan.

Boljevic je pod ugovorom. Nece u Zrinjski i nece nigdje besplatno, ali tesko cemo uzeti neke pare jer je u godinama. Momak se jednostavno zasitio nase lige, a to oko mahanja rukama, to pisu ljudi kojima je i Dangubic bio smece pa sad placu za njim.
Da ti ja kažem da ste ga mogli prodati u Rijeku ali za 150k eura sad na ljeto ti ne bi vjerovao :D malo vam bilo.

I najjace odmah poslije toga sklonjen u drugi plan lik. Tacno nejasno.
Klauzula u ugovoru mu je 150k. Jeste se Rijeka interesovala, to je cak i Adzem prokomentarisao sa "nece on nigdje" pa mu onda davao minute na kapaljku. Doduse, jeste vukao povredu, ali nije mu igrao ni kad se oporavio.

HeavyBassBlues
Postovi: 156
Pridružen/a: 08 jul 2025, 08:23
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la HeavyBassBlues » 09 jan 2026, 12:44

Svako iole pametan bježi iz Čimburga.
Ne znam sto se malcu zamjera?! Batalio je skole i sve karte bacio na fudbal. Ako ne uspije, baš cemu dobri i vazda prepošteni građani Čimburga obezbijediti egzistenciju.

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 11448
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 09 jan 2026, 12:46

2.5 miliona eura, nije loše s obzirom da nemamo pojma šta radimo :kafa:
Još valja navijati za Racing da uđu, da još jedan milion legne na račun :ljepota:
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Pact1921
Postovi: 1081
Pridružen/a: 05 mar 2024, 19:44
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pact1921 » 09 jan 2026, 12:53

NisamIsmirMirvic je napisao/la:
09 jan 2026, 11:01
OldTownDistrict je napisao/la:
09 jan 2026, 10:55
slika
Nevjerovatno sta rade ovi Zenicani i koliko pjene.

Covjek pomisli hajde neka Celika da se hoce vratiti, valjda smo zaboravili kakvi su posto godinama tavore u nizim ligama. Dabogda tavorili jos ovoliko. Tacno znas ako udju ginuce protiv sarajevskih klubova, a preko kurca igrati protiv Zrinjskog i Borca. Kompleksi.
Od mene je ovo respekt . Oni su vako govorili i kad Eldin Adilovic dosao u zelju prije 15 godina. Njihova prica je bar konstatna godinama . A to sto prodas se iz djecackog kluba za svoje rivale to samo pokazuje da fudbal nije sto je nekad bio . Nema vise ljubavi prema klubu i samo pare obrcu razmisljanje fudbalera. Zato nama i propade fudbal .
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Ammko99, DoktorXabaras, Hajdeee, laszlo, Zigazaga i 14 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []