DinGospo21 je napisao/la: ↑09 jan 2026, 22:57Sigurno je odlično za igrača da sjedi na klupi, nema ništa bolje. Čuj daj mi još nekog koji je otišao u neki tako klub da ne igra? Pa teško, prošle godine ga prodali frajer još nije sekunde dobio.jurisicduska je napisao/la: ↑09 jan 2026, 22:41Komparacije radi Čelik sjedi u prvoj ekipi francuske na klupi.
To je odlično sa 18 godina. Dobit će on svoju sansu. Daj mi još nekog stopera iz ove lige da je otišao i da je tu negdje.
A Varešanović može igrat u svakoj ekipi ove lige i bit među najboljim igracima.
Zato vama najbolji igrac i strijelac ode za 12 kifli a golmana necete nikad ni prodat otici ce dzaba do stupcanice



