Za Velež... A imaš par likova koji kao navijaju za Želju a žive van BiH i ismijavaju i Velež i Sarajevo to jest priključe se ovim iz Zrinjskog i Borca koji negiraju državu... Iako znaju šta se desilo i Sarajevu i Mostaru u ratu. I zato se znam prepucavati s tim "željinim navijačima" jer ne mogu shvatit da ti je draže da oni koji negiraju državu budu ispred Veleža,Želje,Sarajeva,Slobode,Čelika... Ako u ovom momentu Velež ne može biti prvak,draže bi mi bilo da to bude npr Željo nego Zrinjski ili Borac... I tako se pokačim s njima i svašta napišem...Bumbaclat je napisao/la: ↑10 jan 2026, 00:49Ne govorim ja zbog toga. Nije problem pohvaliti. Sarajevo radi najjace transfere godinama i to je cinjenica. Nego, ti ih stalno branis i zauzimas se za njih, provociras navijace drugih klubova u ime Sarajeva, pa cak ulazis i u nasa prepucavanja i sl. Mislim, ponasas se kao veliki navijac Sarajeva. Naravno to je sve tvoje pravo samo me iznenadilo kad rece da ne navijas za Sarajevo. Za koga navijas?
Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Bolje ovi sto negiraju drzavu nego cigani.rishovski je napisao/la: ↑10 jan 2026, 01:12Za Velež... A imaš par likova koji kao navijaju za Želju a žive van BiH i ismijavaju i Velež i Sarajevo to jest priključe se ovim iz Zrinjskog i Borca koji negiraju državu... Iako znaju šta se desilo i Sarajevu i Mostaru u ratu. I zato se znam prepucavati s tim "željinim navijačima" jer ne mogu shvatit da ti je draže da oni koji negiraju državu budu ispred Veleža,Želje,Sarajeva,Slobode,Čelika... Ako u ovom momentu Velež ne može biti prvak,draže bi mi bilo da to bude npr Željo nego Zrinjski ili Borac... I tako se pokačim s njima i svašta napišem...
- maroonGiant
- Postovi: 306
- Pridružen/a: 04 dec 2012, 10:07
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
To je zvijezda vodilja nasim komsijama. Bolje zrinjski nego cigani, uz aplauze starosjedilaca iz Prijepolja i Rogatice.Vorovus je napisao/la: ↑10 jan 2026, 01:17Bolje ovi sto negiraju drzavu nego cigani.rishovski je napisao/la: ↑10 jan 2026, 01:12Za Velež... A imaš par likova koji kao navijaju za Želju a žive van BiH i ismijavaju i Velež i Sarajevo to jest priključe se ovim iz Zrinjskog i Borca koji negiraju državu... Iako znaju šta se desilo i Sarajevu i Mostaru u ratu. I zato se znam prepucavati s tim "željinim navijačima" jer ne mogu shvatit da ti je draže da oni koji negiraju državu budu ispred Veleža,Želje,Sarajeva,Slobode,Čelika... Ako u ovom momentu Velež ne može biti prvak,draže bi mi bilo da to bude npr Željo nego Zrinjski ili Borac... I tako se pokačim s njima i svašta napišem...
- feniksptica
- Postovi: 19096
- Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kakvo malogradjanstvoArgentina je napisao/la: ↑09 jan 2026, 22:48Izreda ti se ZeljA na familijifeniksptica je napisao/la: ↑09 jan 2026, 20:56Bog ti pamet dao..cak su i navijaci ZeljA skontali da je ovo logican potez malca..
Samo smogovci nista.
Nemate momku nista vise za ponudit. Prerasto vas je. Vise je on donio vama nego vi njemu. Vama ego ne da da to prihvatite al tako je.
Napredak u karijeri. To je cilj svakog covjeka.![]()
Plavo oko plakalo je.
BOT (ponude u inbox)
BOT (ponude u inbox)
- KONTRASVIH
- Postovi: 5682
- Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
- Lokacija: Zanzibar
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Mozes pogadjat jednomBumbaclat je napisao/la: ↑10 jan 2026, 00:49Nego, ti ih stalno branis i zauzimas se za njih, provociras navijace drugih klubova u ime Sarajeva, pa cak ulazis i u nasa prepucavanja i sl. Mislim, ponasas se kao veliki navijac Sarajeva. Naravno to je sve tvoje pravo samo me iznenadilo kad rece da ne navijas za Sarajevo. Za koga navijas?
Dobro jutro svima
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sigurno je do mene, a ne do tvog pokusaja ponizavanja i na silu ismijavanja sa pisanjem "ZeljA" i to post gdje nas spominjes samo da bi spomenuo i pokusao navedeno, a mi sa tom temom nemamo veze. Tako da, redaljkAfeniksptica je napisao/la: ↑10 jan 2026, 07:24Kakvo malogradjanstvoArgentina je napisao/la: ↑09 jan 2026, 22:48Izreda ti se ZeljA na familijifeniksptica je napisao/la: ↑09 jan 2026, 20:56Bog ti pamet dao..cak su i navijaci ZeljA skontali da je ovo logican potez malca..
Samo smogovci nista.
Nemate momku nista vise za ponudit. Prerasto vas je. Vise je on donio vama nego vi njemu. Vama ego ne da da to prihvatite al tako je.
Napredak u karijeri. To je cilj svakog covjeka.![]()
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
- imekorisnicko
- Postovi: 1242
- Pridružen/a: 30 apr 2013, 23:36
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pa nemate ni vi. Trofeji jesu druga tema,ali i naši pričaju o posjeti,a vaši o dobrim transferima jer ni jedni ni drugi nemaju rezultata. Meni to djeluje dosta tuzno i za jedne i za druge.Morpheus je napisao/la: ↑09 jan 2026, 23:44Ne, nego Valverdea i Ekitikea.DinGospo21 je napisao/la: ↑09 jan 2026, 23:37Jahahahahhahahahaj, "danas sutra kad dovedemo" jel Hallanda ili Mbappea, koji tačno? Čuj vama je jedino posjeta bitna, ne razumijem šta drugo treba biti? Valjda se igra zbog navijača, a ako se igra zbog Mamića ja se izvinjavam.Kod nas će opet doći neki Ljajić, kod vas teško, male šanse. Sad me pitaj što će vam Ljajići, a nema trofeja, pa ćeš se sam izbaciti iz rasprave jer si pokrenuo drugu priču.
Transferi su bitniji od posjete. Šta imamo od transfera? Šta imamo od posjete? Od transfera se može dobiti jako puno (ne gledaj površinski na transfere).
Ako vam je posjeta bitnija, onda to dovoljno govori o vama. Isto kao i Čelik. Nemate ništa drugo.
Fudbal se igra radi navijača - ovo ti argument? Udari glavom od najbliži zid. Hajde molim te.
- jurisicduska
- Postovi: 10890
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Izvini ali mi smi aktuelni osvajaci trofeja i igramo za jos jedan uskoro.imekorisnicko je napisao/la: ↑10 jan 2026, 09:26Pa nemate ni vi. Trofeji jesu druga tema,ali i naši pričaju o posjeti,a vaši o dobrim transferima jer ni jedni ni drugi nemaju rezultata. Meni to djeluje dosta tuzno i za jedne i za druge.Morpheus je napisao/la: ↑09 jan 2026, 23:44Ne, nego Valverdea i Ekitikea.DinGospo21 je napisao/la: ↑09 jan 2026, 23:37Jahahahahhahahahaj, "danas sutra kad dovedemo" jel Hallanda ili Mbappea, koji tačno? Čuj vama je jedino posjeta bitna, ne razumijem šta drugo treba biti? Valjda se igra zbog navijača, a ako se igra zbog Mamića ja se izvinjavam.Kod nas će opet doći neki Ljajić, kod vas teško, male šanse. Sad me pitaj što će vam Ljajići, a nema trofeja, pa ćeš se sam izbaciti iz rasprave jer si pokrenuo drugu priču.
Transferi su bitniji od posjete. Šta imamo od transfera? Šta imamo od posjete? Od transfera se može dobiti jako puno (ne gledaj površinski na transfere).
Ako vam je posjeta bitnija, onda to dovoljno govori o vama. Isto kao i Čelik. Nemate ništa drugo.
Fudbal se igra radi navijača - ovo ti argument? Udari glavom od najbliži zid. Hajde molim te.
- imekorisnicko
- Postovi: 1242
- Pridružen/a: 30 apr 2013, 23:36
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Lijepo to zvuci,ali ako cemo realno od dolaska Tana do korone Željo i Sarajevo su bili dobri,a Sarajevo uspješnije. Od korone do danas i jedni i drugi su loši,a Sarajevo manje neuspješno. Nek Željo osvoji kup ove godine nama ce to biti super jer dugo nismo nista osvojili,ali sve u svemu stvari ostaju na istom. Dok god si u kontinuitetu 20 bodova od titule, glupo se hvaliti.jurisicduska je napisao/la: ↑10 jan 2026, 09:42Izvini ali mi smi aktuelni osvajaci trofeja i igramo za jos jedan uskoro.imekorisnicko je napisao/la: ↑10 jan 2026, 09:26Pa nemate ni vi. Trofeji jesu druga tema,ali i naši pričaju o posjeti,a vaši o dobrim transferima jer ni jedni ni drugi nemaju rezultata. Meni to djeluje dosta tuzno i za jedne i za druge.Morpheus je napisao/la: ↑09 jan 2026, 23:44
Ne, nego Valverdea i Ekitikea.Kod nas će opet doći neki Ljajić, kod vas teško, male šanse. Sad me pitaj što će vam Ljajići, a nema trofeja, pa ćeš se sam izbaciti iz rasprave jer si pokrenuo drugu priču.
Transferi su bitniji od posjete. Šta imamo od transfera? Šta imamo od posjete? Od transfera se može dobiti jako puno (ne gledaj površinski na transfere).
Ako vam je posjeta bitnija, onda to dovoljno govori o vama. Isto kao i Čelik. Nemate ništa drugo.
Fudbal se igra radi navijača - ovo ti argument? Udari glavom od najbliži zid. Hajde molim te.
- jurisicduska
- Postovi: 10890
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Hajd vi prvo osvojite kup.
Za pocetak pobijedite utakmicu.
Mi smo aktuelni osvajaci kupa i igramo jednu utakmicu za jos jedan trofej, sto implicira da vrlo lako mozemo postat klub sa 2 trofeja za jednu godinu (ponavljam 1 utakmica jest dobar protivnik i sve ali moguce je, puno vise nego da vi kup osvojite)
Uz to nedavno ste 4 gola primili, niste pobijedili otkako su temperature bile 36 stepeni, imate jako los kadar, na to imate novog trenera, bice izmjena dosta, vi ste blize da zavrsite 6., 7. nego da sta osvojite. To je objektivno nije nikakvo sprdanje. Slijedece godine ok dok se malo preslozite.
Za pocetak pobijedite utakmicu.
Mi smo aktuelni osvajaci kupa i igramo jednu utakmicu za jos jedan trofej, sto implicira da vrlo lako mozemo postat klub sa 2 trofeja za jednu godinu (ponavljam 1 utakmica jest dobar protivnik i sve ali moguce je, puno vise nego da vi kup osvojite)
Uz to nedavno ste 4 gola primili, niste pobijedili otkako su temperature bile 36 stepeni, imate jako los kadar, na to imate novog trenera, bice izmjena dosta, vi ste blize da zavrsite 6., 7. nego da sta osvojite. To je objektivno nije nikakvo sprdanje. Slijedece godine ok dok se malo preslozite.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
dingospo najlaganije preskače šakuhuligana i približava se forumašu grbavicahram na listi najvećih idiota foruma.
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Mi smo barem u 2025. igrali PL, a oni nisu, sad će još malo 10 godina.
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Jesu li ovo opasne vojvode palile zastavu dzrave gdje zive sinoc. Cuvajte se eto kamere 
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Vazni su i posjeta i transferi i stadion i jos stotinu stvari ali daleko najvazniji su rezultati kako u ovoj nasoj ligi a jos vise u evropskim utakmicama a zadnjih godina jedino Borac i Zrinjski to imaju a mi se mozemo i dalje prepucavat u koga je veca posjeta i ko je bolje prodo.
- jurisicduska
- Postovi: 10890
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Svakako s tim da su nasi rezultati u zadnjih 10 godina 7 puta bolji nego vaši. Činjenica.Seher1921 je napisao/la: ↑10 jan 2026, 12:40Vazni su i posjeta i transferi i stadion i jos stotinu stvari ali daleko najvazniji su rezultati kako u ovoj nasoj ligi a jos vise u evropskim utakmicama a zadnjih godina jedino Borac i Zrinjski to imaju a mi se mozemo i dalje prepucavat u koga je veca posjeta i ko je bolje prodo.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Isto tako je cinjenica da smo ziva katastrofa i nismo neko mjerilo..jurisicduska je napisao/la: ↑10 jan 2026, 13:09Svakako s tim da su nasi rezultati u zadnjih 10 godina 7 puta bolji nego vaši. Činjenica.Seher1921 je napisao/la: ↑10 jan 2026, 12:40Vazni su i posjeta i transferi i stadion i jos stotinu stvari ali daleko najvazniji su rezultati kako u ovoj nasoj ligi a jos vise u evropskim utakmicama a zadnjih godina jedino Borac i Zrinjski to imaju a mi se mozemo i dalje prepucavat u koga je veca posjeta i ko je bolje prodo.
Fk Željezničar.
- imekorisnicko
- Postovi: 1242
- Pridružen/a: 30 apr 2013, 23:36
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
A sta hoces da dokazes? Da je Sarajevo zadnjih 10 godina uspjesnije od Zelje? Pa to niko ne spori. Isto je tako činjenica da je Sarajevo u zadnjih 5 godina loše. Iskreno nisam siguran ni koju poziciju zastupas.jurisicduska je napisao/la: ↑10 jan 2026, 13:09Svakako s tim da su nasi rezultati u zadnjih 10 godina 7 puta bolji nego vaši. Činjenica.Seher1921 je napisao/la: ↑10 jan 2026, 12:40Vazni su i posjeta i transferi i stadion i jos stotinu stvari ali daleko najvazniji su rezultati kako u ovoj nasoj ligi a jos vise u evropskim utakmicama a zadnjih godina jedino Borac i Zrinjski to imaju a mi se mozemo i dalje prepucavat u koga je veca posjeta i ko je bolje prodo.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Jesu to je cinjenjca. Ali evo zadnjih 5 g vi ste fin najjaci klub u ligi i bilo je za ocekivat da se borite za titule a niste. Pogotovo sto se evrope tice nista bitno napravili niste.jurisicduska je napisao/la: ↑10 jan 2026, 13:09Svakako s tim da su nasi rezultati u zadnjih 10 godina 7 puta bolji nego vaši. Činjenica.Seher1921 je napisao/la: ↑10 jan 2026, 12:40Vazni su i posjeta i transferi i stadion i jos stotinu stvari ali daleko najvazniji su rezultati kako u ovoj nasoj ligi a jos vise u evropskim utakmicama a zadnjih godina jedino Borac i Zrinjski to imaju a mi se mozemo i dalje prepucavat u koga je veca posjeta i ko je bolje prodo.
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10159
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Samo prvak moze i napravit nesto u Evropi i to je cinjenicaSeher1921 je napisao/la: ↑10 jan 2026, 14:04Jesu to je cinjenjca. Ali evo zadnjih 5 g vi ste fin najjaci klub u ligi i bilo je za ocekivat da se borite za titule a niste. Pogotovo sto se evrope tice nista bitno napravili niste.jurisicduska je napisao/la: ↑10 jan 2026, 13:09Svakako s tim da su nasi rezultati u zadnjih 10 godina 7 puta bolji nego vaši. Činjenica.Seher1921 je napisao/la: ↑10 jan 2026, 12:40Vazni su i posjeta i transferi i stadion i jos stotinu stvari ali daleko najvazniji su rezultati kako u ovoj nasoj ligi a jos vise u evropskim utakmicama a zadnjih godina jedino Borac i Zrinjski to imaju a mi se mozemo i dalje prepucavat u koga je veca posjeta i ko je bolje prodo.
A mi prvaci nismo bili sto zbog nase nesposobnosti sto zbog najkriminalnijeg saveza u historiji fudbala.
Nadam se da cemo s Mamicem promjeniti ovo prvo i da necemo gluposti u sportskom segmentu vise praviti a ovo drugo tesko,nit mi imamo covjeka u klubu da to rijesi nit imamo covjeka u politickom svijetu da skoci i stane u kraj lakrdijama.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!


