Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
rishovski
Postovi: 5001
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 10 jan 2026, 01:12

Bumbaclat je napisao/la:
10 jan 2026, 00:49
rishovski je napisao/la:
10 jan 2026, 00:44
Bumbaclat je napisao/la:
10 jan 2026, 00:20


Stani, ti ne navijas za Sarajevo?
Nisam nikad ni navijao za Sarajevo,to ti ovdje prikače kad kažeš nešto što je istina. :D
Ne govorim ja zbog toga. Nije problem pohvaliti. Sarajevo radi najjace transfere godinama i to je cinjenica. Nego, ti ih stalno branis i zauzimas se za njih, provociras navijace drugih klubova u ime Sarajeva, pa cak ulazis i u nasa prepucavanja i sl. Mislim, ponasas se kao veliki navijac Sarajeva. Naravno to je sve tvoje pravo samo me iznenadilo kad rece da ne navijas za Sarajevo. Za koga navijas?
Za Velež... A imaš par likova koji kao navijaju za Želju a žive van BiH i ismijavaju i Velež i Sarajevo to jest priključe se ovim iz Zrinjskog i Borca koji negiraju državu... Iako znaju šta se desilo i Sarajevu i Mostaru u ratu. I zato se znam prepucavati s tim "željinim navijačima" jer ne mogu shvatit da ti je draže da oni koji negiraju državu budu ispred Veleža,Želje,Sarajeva,Slobode,Čelika... Ako u ovom momentu Velež ne može biti prvak,draže bi mi bilo da to bude npr Željo nego Zrinjski ili Borac... I tako se pokačim s njima i svašta napišem...
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Vorovus
Postovi: 1236
Pridružen/a: 13 feb 2025, 18:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vorovus » 10 jan 2026, 01:17

rishovski je napisao/la:
10 jan 2026, 01:12
Za Velež... A imaš par likova koji kao navijaju za Želju a žive van BiH i ismijavaju i Velež i Sarajevo to jest priključe se ovim iz Zrinjskog i Borca koji negiraju državu... Iako znaju šta se desilo i Sarajevu i Mostaru u ratu. I zato se znam prepucavati s tim "željinim navijačima" jer ne mogu shvatit da ti je draže da oni koji negiraju državu budu ispred Veleža,Želje,Sarajeva,Slobode,Čelika... Ako u ovom momentu Velež ne može biti prvak,draže bi mi bilo da to bude npr Željo nego Zrinjski ili Borac... I tako se pokačim s njima i svašta napišem...
Bolje ovi sto negiraju drzavu nego cigani.

Avatar
maroonGiant
Postovi: 306
Pridružen/a: 04 dec 2012, 10:07
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la maroonGiant » 10 jan 2026, 01:45

Vorovus je napisao/la:
10 jan 2026, 01:17
rishovski je napisao/la:
10 jan 2026, 01:12
Za Velež... A imaš par likova koji kao navijaju za Želju a žive van BiH i ismijavaju i Velež i Sarajevo to jest priključe se ovim iz Zrinjskog i Borca koji negiraju državu... Iako znaju šta se desilo i Sarajevu i Mostaru u ratu. I zato se znam prepucavati s tim "željinim navijačima" jer ne mogu shvatit da ti je draže da oni koji negiraju državu budu ispred Veleža,Želje,Sarajeva,Slobode,Čelika... Ako u ovom momentu Velež ne može biti prvak,draže bi mi bilo da to bude npr Željo nego Zrinjski ili Borac... I tako se pokačim s njima i svašta napišem...
Bolje ovi sto negiraju drzavu nego cigani.
To je zvijezda vodilja nasim komsijama. Bolje zrinjski nego cigani, uz aplauze starosjedilaca iz Prijepolja i Rogatice.

Avatar
feniksptica
Postovi: 19096
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la feniksptica » 10 jan 2026, 07:24

Argentina je napisao/la:
09 jan 2026, 22:48
feniksptica je napisao/la:
09 jan 2026, 20:56
Bog ti pamet dao..cak su i navijaci ZeljA skontali da je ovo logican potez malca..

Samo smogovci nista.

Nemate momku nista vise za ponudit. Prerasto vas je. Vise je on donio vama nego vi njemu. Vama ego ne da da to prihvatite al tako je.

Napredak u karijeri. To je cilj svakog covjeka.
Izreda ti se ZeljA na familiji :kafa:
Kakvo malogradjanstvo
Plavo oko plakalo je.

BOT (ponude u inbox)

Avatar
KONTRASVIH
Postovi: 5683
Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
Lokacija: Zanzibar
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la KONTRASVIH » 10 jan 2026, 07:51

Bumbaclat je napisao/la:
10 jan 2026, 00:49
Nego, ti ih stalno branis i zauzimas se za njih, provociras navijace drugih klubova u ime Sarajeva, pa cak ulazis i u nasa prepucavanja i sl. Mislim, ponasas se kao veliki navijac Sarajeva. Naravno to je sve tvoje pravo samo me iznenadilo kad rece da ne navijas za Sarajevo. Za koga navijas?
Mozes pogadjat jednom :rol:


Dobro jutro svima :ljepota:
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA

Argentina
Postovi: 3827
Pridružen/a: 20 avg 2011, 18:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Argentina » 10 jan 2026, 07:56

feniksptica je napisao/la:
10 jan 2026, 07:24
Argentina je napisao/la:
09 jan 2026, 22:48
feniksptica je napisao/la:
09 jan 2026, 20:56
Bog ti pamet dao..cak su i navijaci ZeljA skontali da je ovo logican potez malca..

Samo smogovci nista.

Nemate momku nista vise za ponudit. Prerasto vas je. Vise je on donio vama nego vi njemu. Vama ego ne da da to prihvatite al tako je.

Napredak u karijeri. To je cilj svakog covjeka.
Izreda ti se ZeljA na familiji :kafa:
Kakvo malogradjanstvo
Sigurno je do mene, a ne do tvog pokusaja ponizavanja i na silu ismijavanja sa pisanjem "ZeljA" i to post gdje nas spominjes samo da bi spomenuo i pokusao navedeno, a mi sa tom temom nemamo veze. Tako da, redaljkA :kafa:
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)

Avatar
imekorisnicko
Postovi: 1242
Pridružen/a: 30 apr 2013, 23:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la imekorisnicko » 10 jan 2026, 09:26

Morpheus je napisao/la:
09 jan 2026, 23:44
DinGospo21 je napisao/la:
09 jan 2026, 23:37
Jahahahahhahahahaj, "danas sutra kad dovedemo" jel Hallanda ili Mbappea, koji tačno? Čuj vama je jedino posjeta bitna, ne razumijem šta drugo treba biti? Valjda se igra zbog navijača, a ako se igra zbog Mamića ja se izvinjavam.
Ne, nego Valverdea i Ekitikea. :crazy: Kod nas će opet doći neki Ljajić, kod vas teško, male šanse. Sad me pitaj što će vam Ljajići, a nema trofeja, pa ćeš se sam izbaciti iz rasprave jer si pokrenuo drugu priču.

Transferi su bitniji od posjete. Šta imamo od transfera? Šta imamo od posjete? Od transfera se može dobiti jako puno (ne gledaj površinski na transfere).

Ako vam je posjeta bitnija, onda to dovoljno govori o vama. Isto kao i Čelik. Nemate ništa drugo.

Fudbal se igra radi navijača - ovo ti argument? Udari glavom od najbliži zid. Hajde molim te.
Pa nemate ni vi. Trofeji jesu druga tema,ali i naši pričaju o posjeti,a vaši o dobrim transferima jer ni jedni ni drugi nemaju rezultata. Meni to djeluje dosta tuzno i za jedne i za druge.

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10891
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 10 jan 2026, 09:42

imekorisnicko je napisao/la:
10 jan 2026, 09:26
Morpheus je napisao/la:
09 jan 2026, 23:44
DinGospo21 je napisao/la:
09 jan 2026, 23:37
Jahahahahhahahahaj, "danas sutra kad dovedemo" jel Hallanda ili Mbappea, koji tačno? Čuj vama je jedino posjeta bitna, ne razumijem šta drugo treba biti? Valjda se igra zbog navijača, a ako se igra zbog Mamića ja se izvinjavam.
Ne, nego Valverdea i Ekitikea. :crazy: Kod nas će opet doći neki Ljajić, kod vas teško, male šanse. Sad me pitaj što će vam Ljajići, a nema trofeja, pa ćeš se sam izbaciti iz rasprave jer si pokrenuo drugu priču.

Transferi su bitniji od posjete. Šta imamo od transfera? Šta imamo od posjete? Od transfera se može dobiti jako puno (ne gledaj površinski na transfere).

Ako vam je posjeta bitnija, onda to dovoljno govori o vama. Isto kao i Čelik. Nemate ništa drugo.

Fudbal se igra radi navijača - ovo ti argument? Udari glavom od najbliži zid. Hajde molim te.
Pa nemate ni vi. Trofeji jesu druga tema,ali i naši pričaju o posjeti,a vaši o dobrim transferima jer ni jedni ni drugi nemaju rezultata. Meni to djeluje dosta tuzno i za jedne i za druge.
Izvini ali mi smi aktuelni osvajaci trofeja i igramo za jos jedan uskoro.

Avatar
imekorisnicko
Postovi: 1242
Pridružen/a: 30 apr 2013, 23:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la imekorisnicko » 10 jan 2026, 09:50

jurisicduska je napisao/la:
10 jan 2026, 09:42
imekorisnicko je napisao/la:
10 jan 2026, 09:26
Morpheus je napisao/la:
09 jan 2026, 23:44

Ne, nego Valverdea i Ekitikea. :crazy: Kod nas će opet doći neki Ljajić, kod vas teško, male šanse. Sad me pitaj što će vam Ljajići, a nema trofeja, pa ćeš se sam izbaciti iz rasprave jer si pokrenuo drugu priču.

Transferi su bitniji od posjete. Šta imamo od transfera? Šta imamo od posjete? Od transfera se može dobiti jako puno (ne gledaj površinski na transfere).

Ako vam je posjeta bitnija, onda to dovoljno govori o vama. Isto kao i Čelik. Nemate ništa drugo.

Fudbal se igra radi navijača - ovo ti argument? Udari glavom od najbliži zid. Hajde molim te.
Pa nemate ni vi. Trofeji jesu druga tema,ali i naši pričaju o posjeti,a vaši o dobrim transferima jer ni jedni ni drugi nemaju rezultata. Meni to djeluje dosta tuzno i za jedne i za druge.
Izvini ali mi smi aktuelni osvajaci trofeja i igramo za jos jedan uskoro.
Lijepo to zvuci,ali ako cemo realno od dolaska Tana do korone Željo i Sarajevo su bili dobri,a Sarajevo uspješnije. Od korone do danas i jedni i drugi su loši,a Sarajevo manje neuspješno. Nek Željo osvoji kup ove godine nama ce to biti super jer dugo nismo nista osvojili,ali sve u svemu stvari ostaju na istom. Dok god si u kontinuitetu 20 bodova od titule, glupo se hvaliti.

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10891
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 10 jan 2026, 11:39

Hajd vi prvo osvojite kup.
Za pocetak pobijedite utakmicu.

Mi smo aktuelni osvajaci kupa i igramo jednu utakmicu za jos jedan trofej, sto implicira da vrlo lako mozemo postat klub sa 2 trofeja za jednu godinu (ponavljam 1 utakmica jest dobar protivnik i sve ali moguce je, puno vise nego da vi kup osvojite)

Uz to nedavno ste 4 gola primili, niste pobijedili otkako su temperature bile 36 stepeni, imate jako los kadar, na to imate novog trenera, bice izmjena dosta, vi ste blize da zavrsite 6., 7. nego da sta osvojite. To je objektivno nije nikakvo sprdanje. Slijedece godine ok dok se malo preslozite.

Avatar
mnon46
Postovi: 5186
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mnon46 » 10 jan 2026, 11:50

dingospo najlaganije preskače šakuhuligana i približava se forumašu grbavicahram na listi najvećih idiota foruma.
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.

Avatar
Sky9
Postovi: 11007
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Sky9 » 10 jan 2026, 12:12

Pact1921 je napisao/la:
09 jan 2026, 20:32
Sky9 je napisao/la:
09 jan 2026, 20:11
PapakIzSa je napisao/la:
09 jan 2026, 20:08


probajte prvo nastimat sebi ulazak u ligu, lako cemo za ostalo
To je već odrađeno, imaju oba predsjednika oba saveza iza sebe. I to je OK, samo nek priznaju...
Kolega vasa tema je prva liga federacije. Ovi iz Zenice se bar imaju cemu nadati jer su trenutno prvi . A vi ste 8 trenutno pa samo molimo da ne smetate.
Mi smo barem u 2025. igrali PL, a oni nisu, sad će još malo 10 godina. :urnebes:
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Tempero
Postovi: 1091
Pridružen/a: 07 nov 2022, 19:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Tempero » 10 jan 2026, 12:39

Jesu li ovo opasne vojvode palile zastavu dzrave gdje zive sinoc. Cuvajte se eto kamere :bih:

Seher1921
Postovi: 226
Pridružen/a: 25 dec 2025, 12:07
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Seher1921 » 10 jan 2026, 12:40

Vazni su i posjeta i transferi i stadion i jos stotinu stvari ali daleko najvazniji su rezultati kako u ovoj nasoj ligi a jos vise u evropskim utakmicama a zadnjih godina jedino Borac i Zrinjski to imaju a mi se mozemo i dalje prepucavat u koga je veca posjeta i ko je bolje prodo.

fks74
Postovi: 13463
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la fks74 » 10 jan 2026, 13:08

Tempero je napisao/la:
10 jan 2026, 12:39
Jesu li ovo opasne vojvode palile zastavu dzrave gdje zive sinoc. Cuvajte se eto kamere :bih:
Zbog debila čovjek poželi opet poplave u tom dijelu BIH, mada bi ih većina uradila što i oni. :salut:

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10891
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 10 jan 2026, 13:09

Seher1921 je napisao/la:
10 jan 2026, 12:40
Vazni su i posjeta i transferi i stadion i jos stotinu stvari ali daleko najvazniji su rezultati kako u ovoj nasoj ligi a jos vise u evropskim utakmicama a zadnjih godina jedino Borac i Zrinjski to imaju a mi se mozemo i dalje prepucavat u koga je veca posjeta i ko je bolje prodo.
Svakako s tim da su nasi rezultati u zadnjih 10 godina 7 puta bolji nego vaši. Činjenica.

Pablo11
Postovi: 5150
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pablo11 » 10 jan 2026, 13:35

jurisicduska je napisao/la:
10 jan 2026, 13:09
Seher1921 je napisao/la:
10 jan 2026, 12:40
Vazni su i posjeta i transferi i stadion i jos stotinu stvari ali daleko najvazniji su rezultati kako u ovoj nasoj ligi a jos vise u evropskim utakmicama a zadnjih godina jedino Borac i Zrinjski to imaju a mi se mozemo i dalje prepucavat u koga je veca posjeta i ko je bolje prodo.
Svakako s tim da su nasi rezultati u zadnjih 10 godina 7 puta bolji nego vaši. Činjenica.
Isto tako je cinjenica da smo ziva katastrofa i nismo neko mjerilo..
Fk Željezničar.

Avatar
imekorisnicko
Postovi: 1242
Pridružen/a: 30 apr 2013, 23:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la imekorisnicko » 10 jan 2026, 13:52

jurisicduska je napisao/la:
10 jan 2026, 13:09
Seher1921 je napisao/la:
10 jan 2026, 12:40
Vazni su i posjeta i transferi i stadion i jos stotinu stvari ali daleko najvazniji su rezultati kako u ovoj nasoj ligi a jos vise u evropskim utakmicama a zadnjih godina jedino Borac i Zrinjski to imaju a mi se mozemo i dalje prepucavat u koga je veca posjeta i ko je bolje prodo.
Svakako s tim da su nasi rezultati u zadnjih 10 godina 7 puta bolji nego vaši. Činjenica.
A sta hoces da dokazes? Da je Sarajevo zadnjih 10 godina uspjesnije od Zelje? Pa to niko ne spori. Isto je tako činjenica da je Sarajevo u zadnjih 5 godina loše. Iskreno nisam siguran ni koju poziciju zastupas.

Seher1921
Postovi: 226
Pridružen/a: 25 dec 2025, 12:07
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Seher1921 » 10 jan 2026, 14:04

jurisicduska je napisao/la:
10 jan 2026, 13:09
Seher1921 je napisao/la:
10 jan 2026, 12:40
Vazni su i posjeta i transferi i stadion i jos stotinu stvari ali daleko najvazniji su rezultati kako u ovoj nasoj ligi a jos vise u evropskim utakmicama a zadnjih godina jedino Borac i Zrinjski to imaju a mi se mozemo i dalje prepucavat u koga je veca posjeta i ko je bolje prodo.
Svakako s tim da su nasi rezultati u zadnjih 10 godina 7 puta bolji nego vaši. Činjenica.
Jesu to je cinjenjca. Ali evo zadnjih 5 g vi ste fin najjaci klub u ligi i bilo je za ocekivat da se borite za titule a niste. Pogotovo sto se evrope tice nista bitno napravili niste.

NajvecaRadosti
Postovi: 10159
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NajvecaRadosti » 10 jan 2026, 14:08

Seher1921 je napisao/la:
10 jan 2026, 14:04
jurisicduska je napisao/la:
10 jan 2026, 13:09
Seher1921 je napisao/la:
10 jan 2026, 12:40
Vazni su i posjeta i transferi i stadion i jos stotinu stvari ali daleko najvazniji su rezultati kako u ovoj nasoj ligi a jos vise u evropskim utakmicama a zadnjih godina jedino Borac i Zrinjski to imaju a mi se mozemo i dalje prepucavat u koga je veca posjeta i ko je bolje prodo.
Svakako s tim da su nasi rezultati u zadnjih 10 godina 7 puta bolji nego vaši. Činjenica.
Jesu to je cinjenjca. Ali evo zadnjih 5 g vi ste fin najjaci klub u ligi i bilo je za ocekivat da se borite za titule a niste. Pogotovo sto se evrope tice nista bitno napravili niste.
Samo prvak moze i napravit nesto u Evropi i to je cinjenica
A mi prvaci nismo bili sto zbog nase nesposobnosti sto zbog najkriminalnijeg saveza u historiji fudbala.
Nadam se da cemo s Mamicem promjeniti ovo prvo i da necemo gluposti u sportskom segmentu vise praviti a ovo drugo tesko,nit mi imamo covjeka u klubu da to rijesi nit imamo covjeka u politickom svijetu da skoci i stane u kraj lakrdijama.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Pact1921 i 19 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []