FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

U sezoni 2025/26. očekujem:

1. Borbu za titulu
79
18%
2. Borbu za Evropu
183
41%
3. Sredinu tabele
79
18%
4. Borbu za opstanak
103
23%
 
Ukupno glasova: 444

VeteranSA
Postovi: 1244
Pridružen/a: 27 dec 2019, 10:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la VeteranSA » 10 jan 2026, 13:05

MoSaZeLjo1921 je napisao/la:
10 jan 2026, 12:31
jointunija je napisao/la:
10 jan 2026, 12:20
MoSaZeLjo1921 je napisao/la:
10 jan 2026, 11:56
Za manje od mjesec počinje liga,mi nismo ni jedno pojačanje još doveli.Šta se čeka toliko,ako sad pare nisu problem.Zašto su još u klubu Pejić,Rakić i ostali amateri,imam osjećaj da su dignute ruke od ove polusezone...
Nije ovo video igrica sine,pa da tako jednostavno možeš igrače nabiti nogom.
A možda Slaviši baš taj Pejić bude prva violina.Polako bolan,2 treninga odrađena,neki još nisu ni došli.
Nije ali evo Sar se razišlo sa 7 igrača,ja ne kažem da treba odmah otjerati 10 igrača,ali ima ih barem 5 koji trebaju raskinuti ugovor.Daj ba druže kakav Pejić,maštaš gluposti,on ako proigra ja prestajem pratiti fudbal...
Neuporedivo. Oni imaju trenera koji je već tu 3-4 mjeseca i ima uvida u (ne)kvalitet igrača, dok je naš trener tu 3-4 dana. I naravno ne želi na osnovu rekla kazala opisivati igrače. Trening i teren je jedino mjerodavan, posebno za one koji nisu dobili šansu, I one koji nisu opravdali očekivanja.
A otpisati nekoga zbog mišljenja nekog od pomoćnih trenera je nešto što se sigurno neće desiti.
Naravno, ukoliko neko želi otići, siguran sam da mu trener neće biti prepreka, nego ugovor eventualno.

ZeljeznicarUberAlles
Postovi: 442
Pridružen/a: 19 apr 2025, 19:00
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ZeljeznicarUberAlles » 10 jan 2026, 13:09

VeteranSA je napisao/la:
10 jan 2026, 13:05
MoSaZeLjo1921 je napisao/la:
10 jan 2026, 12:31
jointunija je napisao/la:
10 jan 2026, 12:20


Nije ovo video igrica sine,pa da tako jednostavno možeš igrače nabiti nogom.
A možda Slaviši baš taj Pejić bude prva violina.Polako bolan,2 treninga odrađena,neki još nisu ni došli.
Nije ali evo Sar se razišlo sa 7 igrača,ja ne kažem da treba odmah otjerati 10 igrača,ali ima ih barem 5 koji trebaju raskinuti ugovor.Daj ba druže kakav Pejić,maštaš gluposti,on ako proigra ja prestajem pratiti fudbal...
Neuporedivo. Oni imaju trenera koji je već tu 3-4 mjeseca i ima uvida u (ne)kvalitet igrača, dok je naš trener tu 3-4 dana. I naravno ne želi na osnovu rekla kazala opisivati igrače. Trening i teren je jedino mjerodavan, posebno za one koji nisu dobili šansu, I one koji nisu opravdali očekivanja.
A otpisati nekoga zbog mišljenja nekog od pomoćnih trenera je nešto što se sigurno neće desiti.
Naravno, ukoliko neko želi otići, siguran sam da mu trener neće biti prepreka, nego ugovor eventualno.
Ma ono sto mi gledamo vec mjesecima, ako ne vidi u 3-4 treninga, nije ni on onda stručan toliko koliko mislimo, doduše možda i ne mogne odma sve rastjerati, ali ako im bude davao minute koje im je davao Adžem, onda Boga mi, truba.
Ja davno sam zakletvu dao, da voljeću vječno taj klub.

Pablo11
Postovi: 5150
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 10 jan 2026, 13:10

Cwirek je napisao/la:
10 jan 2026, 12:51
segasega je napisao/la:
10 jan 2026, 12:47
Danas idu članke bas...
Raji bila Plata..
Krenulo i uclanjenje u grupu, dosta ih je pravo produzilo.
Fk Željezničar.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15094
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 10 jan 2026, 13:12

Poceti pripreme bez kondicionog je malo neozbiljno
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Pablo11
Postovi: 5150
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 10 jan 2026, 13:13

ZeljeznicarUberAlles je napisao/la:
10 jan 2026, 13:09
VeteranSA je napisao/la:
10 jan 2026, 13:05
MoSaZeLjo1921 je napisao/la:
10 jan 2026, 12:31


Nije ali evo Sar se razišlo sa 7 igrača,ja ne kažem da treba odmah otjerati 10 igrača,ali ima ih barem 5 koji trebaju raskinuti ugovor.Daj ba druže kakav Pejić,maštaš gluposti,on ako proigra ja prestajem pratiti fudbal...
Neuporedivo. Oni imaju trenera koji je već tu 3-4 mjeseca i ima uvida u (ne)kvalitet igrača, dok je naš trener tu 3-4 dana. I naravno ne želi na osnovu rekla kazala opisivati igrače. Trening i teren je jedino mjerodavan, posebno za one koji nisu dobili šansu, I one koji nisu opravdali očekivanja.
A otpisati nekoga zbog mišljenja nekog od pomoćnih trenera je nešto što se sigurno neće desiti.
Naravno, ukoliko neko želi otići, siguran sam da mu trener neće biti prepreka, nego ugovor eventualno.
Ma ono sto mi gledamo vec mjesecima, ako ne vidi u 3-4 treninga, nije ni on onda stručan toliko koliko mislimo, doduše možda i ne mogne odma sve rastjerati, ali ako im bude davao minute koje im je davao Adžem, onda Boga mi, truba.
Pa taj konnings na treninzima ima bolju tehniku od 90% sastava npr. Treba nekad procitati pa onda objaviti post. Znam da bi dosta vas i 10 bilo kakvih igraca cisto da se nesto desava.
Fk Željezničar.

LoveFootball1987
Postovi: 211
Pridružen/a: 17 jun 2025, 10:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LoveFootball1987 » 10 jan 2026, 13:17

Lagumdziju nisam vidio na slikama, kao ni Boljevica. Jesu li na izlaznim vratima fakat?

Avatar
1921boy
Postovi: 7414
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 10 jan 2026, 13:19

VeteranSA je napisao/la:
10 jan 2026, 13:05
Neuporedivo. Oni imaju trenera koji je već tu 3-4 mjeseca i ima uvida u (ne)kvalitet igrača, dok je naš trener tu 3-4 dana. I naravno ne želi na osnovu rekla kazala opisivati igrače. Trening i teren je jedino mjerodavan, posebno za one koji nisu dobili šansu, I one koji nisu opravdali očekivanja.
A otpisati nekoga zbog mišljenja nekog od pomoćnih trenera je nešto što se sigurno neće desiti.
Naravno, ukoliko neko želi otići, siguran sam da mu trener neće biti prepreka, nego ugovor eventualno.
Svi krecu od nule.To je jedino ispravno i posteno.Mozda je smijesno poredit,al pogledamo u Barceloni,Rafinju sa Ćavijem i Rafinju sa Flikom.

Sa Ćavijem:
87 utakmica
20 golova
25 asistencija

Sa Flikom:
73 utakmice
43 gola
30 asistencija

14 utakmica manje,23 gola vise i 5 asistencija vise.

Nek svi dobiju priliku.Ja vjerujem treneru.Da zna i da ce prepoznat ko moze pomoc,koga moze iskoristit vise nego Adzem,itd,itd.
Brko iz druge galaksije!

Avatar
1921boy
Postovi: 7414
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 10 jan 2026, 13:21

irfo je napisao/la:
10 jan 2026, 13:12
Poceti pripreme bez kondicionog je malo neozbiljno
Mogu odradit 3 4 treninga nece im nista bit.U ponediljak bi trebali Erik,Vinicijus,Simon i ostatak strucnog staba da se kompletira.
Brko iz druge galaksije!

Avatar
Ferroviere1987
Postovi: 700
Pridružen/a: 05 jul 2025, 22:22
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ferroviere1987 » 10 jan 2026, 13:21

1921boy je napisao/la:
10 jan 2026, 12:36
Ferroviere1987 je napisao/la:
10 jan 2026, 11:52
Gojak me najvise brine sto se nije jos pojavio i dalje a zivi u Sarajevu kako mi je zao za momka zbog polusezone
Zar ne zive Gojakovi u Njemackoj?
Otac i on su ovdje al evo bio je na treningu pao mi kamen sa srca :opaopa:

Avatar
1921boy
Postovi: 7414
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 10 jan 2026, 13:23

LoveFootball1987 je napisao/la:
10 jan 2026, 13:17
Lagumdziju nisam vidio na slikama, kao ni Boljevica. Jesu li na izlaznim vratima fakat?
Bivsi su.
Brko iz druge galaksije!

Kajkutenjoyer
Postovi: 752
Pridružen/a: 17 apr 2025, 18:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Kajkutenjoyer » 10 jan 2026, 13:31

ZeljeznicarUberAlles je napisao/la:
10 jan 2026, 13:09
VeteranSA je napisao/la:
10 jan 2026, 13:05
MoSaZeLjo1921 je napisao/la:
10 jan 2026, 12:31


Nije ali evo Sar se razišlo sa 7 igrača,ja ne kažem da treba odmah otjerati 10 igrača,ali ima ih barem 5 koji trebaju raskinuti ugovor.Daj ba druže kakav Pejić,maštaš gluposti,on ako proigra ja prestajem pratiti fudbal...
Neuporedivo. Oni imaju trenera koji je već tu 3-4 mjeseca i ima uvida u (ne)kvalitet igrača, dok je naš trener tu 3-4 dana. I naravno ne želi na osnovu rekla kazala opisivati igrače. Trening i teren je jedino mjerodavan, posebno za one koji nisu dobili šansu, I one koji nisu opravdali očekivanja.
A otpisati nekoga zbog mišljenja nekog od pomoćnih trenera je nešto što se sigurno neće desiti.
Naravno, ukoliko neko želi otići, siguran sam da mu trener neće biti prepreka, nego ugovor eventualno.
Ma ono sto mi gledamo vec mjesecima, ako ne vidi u 3-4 treninga, nije ni on onda stručan toliko koliko mislimo, doduše možda i ne mogne odma sve rastjerati, ali ako im bude davao minute koje im je davao Adžem, onda Boga mi, truba.
i ne treba sve rastjerati, covjek ce dat konacni sud reci ce ko mu treba ko ne i eto, ja opet kazem mozda ti glavni budu rakic i pejic, ili konings se iz vedra neba ukaze procepi ga, a mogu ostat tarabe nikad ne znas....
Vise valjda strucni ljudi znaju neg mi
nek crknu dusmani, najjaci smo

LoveFootball1987
Postovi: 211
Pridružen/a: 17 jun 2025, 10:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LoveFootball1987 » 10 jan 2026, 13:32

1921boy je napisao/la:
10 jan 2026, 13:23
LoveFootball1987 je napisao/la:
10 jan 2026, 13:17
Lagumdziju nisam vidio na slikama, kao ni Boljevica. Jesu li na izlaznim vratima fakat?
Bivsi su.
Nadam se uz novčanu naknadu.

Grbavac
Postovi: 76
Pridružen/a: 19 apr 2022, 21:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Grbavac » 10 jan 2026, 13:44

1921boy je napisao/la:
10 jan 2026, 13:23
LoveFootball1987 je napisao/la:
10 jan 2026, 13:17
Lagumdziju nisam vidio na slikama, kao ni Boljevica. Jesu li na izlaznim vratima fakat?
Bivsi su.
Slatka za Lagumdziju...hvala Svevisnjem

LoveFootball1987
Postovi: 211
Pridružen/a: 17 jun 2025, 10:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LoveFootball1987 » 10 jan 2026, 13:53

Grbavac je napisao/la:
10 jan 2026, 13:44
1921boy je napisao/la:
10 jan 2026, 13:23
LoveFootball1987 je napisao/la:
10 jan 2026, 13:17
Lagumdziju nisam vidio na slikama, kao ni Boljevica. Jesu li na izlaznim vratima fakat?
Bivsi su.
Slatka za Lagumdziju...hvala Svevisnjem
Nisam siguran kakav ugovor Lagumdzija ima trenutno s nama, nadam se da cemo makar trening kompenzaciju naplatiti.


Navodno Štimac ga zeli u redovima Zrinjskog.

ZeljeznicarUberAlles
Postovi: 442
Pridružen/a: 19 apr 2025, 19:00
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ZeljeznicarUberAlles » 10 jan 2026, 13:56

Pablo11 je napisao/la:
10 jan 2026, 13:13
ZeljeznicarUberAlles je napisao/la:
10 jan 2026, 13:09
VeteranSA je napisao/la:
10 jan 2026, 13:05


Neuporedivo. Oni imaju trenera koji je već tu 3-4 mjeseca i ima uvida u (ne)kvalitet igrača, dok je naš trener tu 3-4 dana. I naravno ne želi na osnovu rekla kazala opisivati igrače. Trening i teren je jedino mjerodavan, posebno za one koji nisu dobili šansu, I one koji nisu opravdali očekivanja.
A otpisati nekoga zbog mišljenja nekog od pomoćnih trenera je nešto što se sigurno neće desiti.
Naravno, ukoliko neko želi otići, siguran sam da mu trener neće biti prepreka, nego ugovor eventualno.
Ma ono sto mi gledamo vec mjesecima, ako ne vidi u 3-4 treninga, nije ni on onda stručan toliko koliko mislimo, doduše možda i ne mogne odma sve rastjerati, ali ako im bude davao minute koje im je davao Adžem, onda Boga mi, truba.
Pa taj konnings na treninzima ima bolju tehniku od 90% sastava npr. Treba nekad procitati pa onda objaviti post. Znam da bi dosta vas i 10 bilo kakvih igraca cisto da se nesto desava.
Neću 10 bilo kakvih nego hoću samo da se odstrane panjevi koji su dovedeni i predstavljeni kao killeri i golgeteri i oni koji ce nas izvuci iz te krize gdje nam napadaci ne mogu meda, a oni gori od ovih koje su dosli da zamjene.
Ja davno sam zakletvu dao, da voljeću vječno taj klub.

Pablo11
Postovi: 5150
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 10 jan 2026, 14:00

ZeljeznicarUberAlles je napisao/la:
10 jan 2026, 13:56
Pablo11 je napisao/la:
10 jan 2026, 13:13
ZeljeznicarUberAlles je napisao/la:
10 jan 2026, 13:09


Ma ono sto mi gledamo vec mjesecima, ako ne vidi u 3-4 treninga, nije ni on onda stručan toliko koliko mislimo, doduše možda i ne mogne odma sve rastjerati, ali ako im bude davao minute koje im je davao Adžem, onda Boga mi, truba.
Pa taj konnings na treninzima ima bolju tehniku od 90% sastava npr. Treba nekad procitati pa onda objaviti post. Znam da bi dosta vas i 10 bilo kakvih igraca cisto da se nesto desava.
Neću 10 bilo kakvih nego hoću samo da se odstrane panjevi koji su dovedeni i predstavljeni kao killeri i golgeteri i oni koji ce nas izvuci iz te krize gdje nam napadaci ne mogu meda, a oni gori od ovih koje su dosli da zamjene.
Pa evo ti preuzmes klub, hoces li odmah peti dan raskinuti ugovore sa 10 igraca i dovesti novih 10? Ne ide to ko na fifi urazumite se. Bice odlazaka, ali ne previse. Do ljeta se strpite malo.
Fk Željezničar.

Avatar
imekorisnicko
Postovi: 1250
Pridružen/a: 30 apr 2013, 23:36
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la imekorisnicko » 10 jan 2026, 14:01

ZeljeznicarUberAlles je napisao/la:
10 jan 2026, 13:09
VeteranSA je napisao/la:
10 jan 2026, 13:05
MoSaZeLjo1921 je napisao/la:
10 jan 2026, 12:31


Nije ali evo Sar se razišlo sa 7 igrača,ja ne kažem da treba odmah otjerati 10 igrača,ali ima ih barem 5 koji trebaju raskinuti ugovor.Daj ba druže kakav Pejić,maštaš gluposti,on ako proigra ja prestajem pratiti fudbal...
Neuporedivo. Oni imaju trenera koji je već tu 3-4 mjeseca i ima uvida u (ne)kvalitet igrača, dok je naš trener tu 3-4 dana. I naravno ne želi na osnovu rekla kazala opisivati igrače. Trening i teren je jedino mjerodavan, posebno za one koji nisu dobili šansu, I one koji nisu opravdali očekivanja.
A otpisati nekoga zbog mišljenja nekog od pomoćnih trenera je nešto što se sigurno neće desiti.
Naravno, ukoliko neko želi otići, siguran sam da mu trener neće biti prepreka, nego ugovor eventualno.
Ma ono sto mi gledamo vec mjesecima, ako ne vidi u 3-4 treninga, nije ni on onda stručan toliko koliko mislimo, doduše možda i ne mogne odma sve rastjerati, ali ako im bude davao minute koje im je davao Adžem, onda Boga mi, truba.
A kako mislis da se neki igrač tjera? Ako neki igrac nece da ide ti ga mozes otjerati jedino ako mu isplatis sve,u tom slucaju bolje je da ti je tu za svaki slucaj kad ces ga svakako platit. Naravno nije ni igracima uglavnom u interesu da ostanu ako znaju da se nece racunati na njih,ali dogovor o raskidu,pronalazak novog kluba itd je proces

tiagofaria25
Postovi: 540
Pridružen/a: 01 jul 2024, 16:31
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la tiagofaria25 » 10 jan 2026, 16:19

Hoćemo dobit išta love za Dana? Jel u Zrinjski ide?

Avatar
Orvel
Postovi: 1830
Pridružen/a: 10 mar 2024, 16:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Orvel » 10 jan 2026, 16:33

tiagofaria25 je napisao/la:
10 jan 2026, 16:19
Hoćemo dobit išta love za Dana? Jel u Zrinjski ide?
Jedino ako mu cvaja ispadne iz dzepa kad se bude presvlacio u svlacionici.

Ne sumnjam da ce negdje postati igrac u rangu kakav je potencijal bio kad je dosao kod nas, al eto kod nas niko od takvih da se pokaze vec godinama

Avatar
Orvel
Postovi: 1830
Pridružen/a: 10 mar 2024, 16:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Orvel » 10 jan 2026, 16:55

Zao mi ovih novinara sto se sad moraju provaljivati vecinom pisuci neistinite clanke bazirane na komentarima sa foruma

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: NazorUso i 31 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []