FK Željezničar
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
Re: FK Željezničar
Odlazi u Zrinjski isto kao što dolaze Balta i Vučkić..
Nemaju više nikakvih informacija iz kluba, pa im samo ostaje lupetanje.
Nemaju više nikakvih informacija iz kluba, pa im samo ostaje lupetanje.
-
LoveFootball1987
- Postovi: 211
- Pridružen/a: 17 jun 2025, 10:50
- Kontakt:
-
ELDIABLO20
- Postovi: 1204
- Pridružen/a: 19 okt 2024, 22:22
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Nemam najbolje misljenje za povratnike al volio bi vidit Hodzica mladzeg.Valjda ovaj Lagumdzijin odlazak otvori vrata Hodzicu.Relativno mlad,moze nam pomoc,ima vremena da ga prodamo.
Brko iz druge galaksije!
Re: FK Željezničar
Gledaj faktora,nije mu ponudjen novi ugovor,osmog januara prosle godine potpiso na dvije godine.Svako danas moze bit novinar.Jebbem im struku i obrazovanje.
Brko iz druge galaksije!
Re: FK Željezničar
Ne dajte Lagumdziju pogotovo ne konkurentima
Ako treba i platiti vise da ne ode u Zrinjski, dobar je to igrac bolji nego Savic, a Savic neizostavan u Zrinjskom
Mozda se nekad cini, ali Lagumdzija ima neke svoje prednosti koje 99% igraca ove lige nema, a pogotvo na toj dmf pozicji gdje svaki duel uzima
Protiv Zrinjskog je ponistena cista asistencija za 3:0 na Grbavici, a protiv njih u Mostaru sjajno je proigrao Odinaku koji je asitirao Rakic
Mislim momak ima 23, a ne 28 godina da ga tek tako pustimo i to konkurentima
Cim ga Zrinjski hoce znaci da nije smijesan igrac kao sto neki pisu
Klubovi koji hoce da dominiraju ligom imaju pravila, a prvo je nikad ne daji igrace konkurentima
Nemam problem da on ode, ali nemojte da ode u konkuretne bolje ga i platiti vise nego da ode u Zrinjski, Borac, Sarajevo
Ako treba i platiti vise da ne ode u Zrinjski, dobar je to igrac bolji nego Savic, a Savic neizostavan u Zrinjskom
Mozda se nekad cini, ali Lagumdzija ima neke svoje prednosti koje 99% igraca ove lige nema, a pogotvo na toj dmf pozicji gdje svaki duel uzima
Protiv Zrinjskog je ponistena cista asistencija za 3:0 na Grbavici, a protiv njih u Mostaru sjajno je proigrao Odinaku koji je asitirao Rakic
Mislim momak ima 23, a ne 28 godina da ga tek tako pustimo i to konkurentima
Cim ga Zrinjski hoce znaci da nije smijesan igrac kao sto neki pisu
Klubovi koji hoce da dominiraju ligom imaju pravila, a prvo je nikad ne daji igrace konkurentima
Nemam problem da on ode, ali nemojte da ode u konkuretne bolje ga i platiti vise nego da ode u Zrinjski, Borac, Sarajevo
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 10 jan 2026, 17:54, ukupno mijenjano 1 put.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
-
LoveFootball1987
- Postovi: 211
- Pridružen/a: 17 jun 2025, 10:50
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
https://fkzeljeznicar.ba/foto-dan-lagum ... ara/80915/LoveFootball1987 je napisao/la: ↑10 jan 2026, 17:53Nije potpisao na dvije godine, ima nekakav cudan ugovor. I ona info na tm nije istinita.
Brko iz druge galaksije!
Re: FK Željezničar
Jos jedna od malverzacija bivse uprave.Haj sto su dugovanja ostavili i frizirali izvjestaj,sad i ovo.LoveFootball1987 je napisao/la: ↑10 jan 2026, 17:53Nije potpisao na dvije godine, ima nekakav cudan ugovor.
Brko iz druge galaksije!
- AhmedNurudin
- Postovi: 550
- Pridružen/a: 11 nov 2025, 20:53
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Evo kod Nede na lajvu, on kaže da je Lagumdžija bio na amaterskom ugovoru, tkd je taj tu dovogodisnji cista glupost. A nije da nismo navikli da nas navlače pričama kao o Santosu i Hodžiću, samo Lagumdzijin odlazak nećemo toliko osjetiti.1921boy je napisao/la: ↑10 jan 2026, 17:58Jos jedna od malverzacija bivse uprave.Haj sto su dugovanja ostavili i frizirali izvjestaj,sad i ovo.LoveFootball1987 je napisao/la: ↑10 jan 2026, 17:53Nije potpisao na dvije godine, ima nekakav cudan ugovor.
Pažljivo biram riječi, jer Klub si najveći.
Kako stariš, sve te više volim. Kako starim, sve te više bodrim!
Manijak pravi zna kako stoje stvari, zbog tebe su u vrhu sarajevski Plavi.💙
Kako stariš, sve te više volim. Kako starim, sve te više bodrim!
Manijak pravi zna kako stoje stvari, zbog tebe su u vrhu sarajevski Plavi.💙
- StrikeWarzone
- Postovi: 2783
- Pridružen/a: 09 okt 2018, 10:53
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ma nije ovo malverzacija, necemo sad od crnog praviti bijelo...1921boy je napisao/la: ↑10 jan 2026, 17:58Jos jedna od malverzacija bivse uprave.Haj sto su dugovanja ostavili i frizirali izvjestaj,sad i ovo.LoveFootball1987 je napisao/la: ↑10 jan 2026, 17:53Nije potpisao na dvije godine, ima nekakav cudan ugovor.
Ni prvi ni posljednji koji je potpisao amaterski zbog trening kompenzacija.
Htjeli su da te gase, yeb'o si im mater!
-
LoveFootball1987
- Postovi: 211
- Pridružen/a: 17 jun 2025, 10:50
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
StrikeWarzone je napisao/la: ↑10 jan 2026, 19:09Ma nije ovo malverzacija, necemo sad od crnog praviti bijelo...1921boy je napisao/la: ↑10 jan 2026, 17:58Jos jedna od malverzacija bivse uprave.Haj sto su dugovanja ostavili i frizirali izvjestaj,sad i ovo.LoveFootball1987 je napisao/la: ↑10 jan 2026, 17:53Nije potpisao na dvije godine, ima nekakav cudan ugovor.
Ni prvi ni posljednji koji je potpisao amaterski zbog trening kompenzacija.
Rizik u koji smo svjesno usli, momak nasao bolje uslove i ode. Ne treba zaliti, oslobađa se jos jedna plata.
Re: FK Željezničar
Prošle zime na zvaničnoj stranici kluba piše da je potpisao na dvije godine!?StrikeWarzone je napisao/la: ↑10 jan 2026, 19:09Ma nije ovo malverzacija, necemo sad od crnog praviti bijelo...1921boy je napisao/la: ↑10 jan 2026, 17:58Jos jedna od malverzacija bivse uprave.Haj sto su dugovanja ostavili i frizirali izvjestaj,sad i ovo.LoveFootball1987 je napisao/la: ↑10 jan 2026, 17:53Nije potpisao na dvije godine, ima nekakav cudan ugovor.
Ni prvi ni posljednji koji je potpisao amaterski zbog trening kompenzacija.
Koji je smisao iznošenja neistina?
Re: FK Željezničar
Smisao je da su lažno prikazivali da nešto radeVeteranSA je napisao/la: ↑10 jan 2026, 19:14Prošle zime na zvaničnoj stranici kluba piše da je potpisao na dvije godine!?StrikeWarzone je napisao/la: ↑10 jan 2026, 19:09Ma nije ovo malverzacija, necemo sad od crnog praviti bijelo...
Ni prvi ni posljednji koji je potpisao amaterski zbog trening kompenzacija.
Koji je smisao iznošenja neistina?
- Ferroviere1987
- Postovi: 702
- Pridružen/a: 05 jul 2025, 22:22
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
- Ferroviere1987
- Postovi: 702
- Pridružen/a: 05 jul 2025, 22:22
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Gledo sam sampion kup malo imamo strasne djece 2016 godiste razvaljuju pilici kako igraju 4 tekme 21:2 go razlika, kazem ja ima materijala samo treba izbrusit ovu djecu
Re: FK Željezničar
Sad kad babuka eksplodira. Do kraja sezone 10+
- gegenpressing
- Postovi: 739
- Pridružen/a: 28 apr 2023, 20:46
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ne lupajte gluposti.Hrasno15 je napisao/la: ↑10 jan 2026, 19:19Smisao je da su lažno prikazivali da nešto radeVeteranSA je napisao/la: ↑10 jan 2026, 19:14Prošle zime na zvaničnoj stranici kluba piše da je potpisao na dvije godine!?StrikeWarzone je napisao/la: ↑10 jan 2026, 19:09
Ma nije ovo malverzacija, necemo sad od crnog praviti bijelo...
Ni prvi ni posljednji koji je potpisao amaterski zbog trening kompenzacija.
Koji je smisao iznošenja neistina?
Brohra ribo se...
Online
Trenutno korisnika/ca: PointBlank, Sarun i 37 gostiju.



