FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

U sezoni 2025/26. očekujem:

1. Borbu za titulu
79
18%
2. Borbu za Evropu
183
41%
3. Sredinu tabele
79
18%
4. Borbu za opstanak
103
23%
 
Ukupno glasova: 444

Arma00
Postovi: 764
Pridružen/a: 08 dec 2025, 12:38
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Arma00 » 10 jan 2026, 17:04

Odlazi u Zrinjski isto kao što dolaze Balta i Vučkić..
Nemaju više nikakvih informacija iz kluba, pa im samo ostaje lupetanje.

LoveFootball1987
Postovi: 211
Pridružen/a: 17 jun 2025, 10:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LoveFootball1987 » 10 jan 2026, 17:05

Orvel je napisao/la:
10 jan 2026, 16:55
Zao mi ovih novinara sto se sad moraju provaljivati vecinom pisuci neistinite clanke bazirane na komentarima sa foruma
Za Lagumdziju nije šuplja, odlazi momak.

Avatar
1921boy
Postovi: 7414
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 10 jan 2026, 17:07

Lagumdzija je napustio klub vec.
Brko iz druge galaksije!

ELDIABLO20
Postovi: 1197
Pridružen/a: 19 okt 2024, 22:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ELDIABLO20 » 10 jan 2026, 17:09

1921boy je napisao/la:
10 jan 2026, 17:07
Lagumdzija je napustio klub vec.
Napustio je on prije 5 kola…lik nije postojao na terenu.
Nek mu je sa srecom, idemo dalje.

Avatar
1921boy
Postovi: 7414
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 10 jan 2026, 17:13

Nemam najbolje misljenje za povratnike al volio bi vidit Hodzica mladzeg.Valjda ovaj Lagumdzijin odlazak otvori vrata Hodzicu.Relativno mlad,moze nam pomoc,ima vremena da ga prodamo.
Brko iz druge galaksije!

Avatar
mavi
Postovi: 1034
Pridružen/a: 21 mar 2008, 18:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mavi » 10 jan 2026, 17:15

1921boy je napisao/la:
10 jan 2026, 17:13
Nemam najbolje misljenje za povratnike al volio bi vidit Hodzica mladzeg.Valjda ovaj Lagumdzijin odlazak otvori vrata Hodzicu.Relativno mlad,moze nam pomoc,ima vremena da ga prodamo.
Absolutely....

Avatar
1921boy
Postovi: 7414
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 10 jan 2026, 17:41

Gledaj faktora,nije mu ponudjen novi ugovor,osmog januara prosle godine potpiso na dvije godine.Svako danas moze bit novinar.Jebbem im struku i obrazovanje.
Brko iz druge galaksije!

NoDi80
Postovi: 19030
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NoDi80 » 10 jan 2026, 17:46

Ne dajte Lagumdziju pogotovo ne konkurentima
Ako treba i platiti vise da ne ode u Zrinjski, dobar je to igrac bolji nego Savic, a Savic neizostavan u Zrinjskom
Mozda se nekad cini, ali Lagumdzija ima neke svoje prednosti koje 99% igraca ove lige nema, a pogotvo na toj dmf pozicji gdje svaki duel uzima
Protiv Zrinjskog je ponistena cista asistencija za 3:0 na Grbavici, a protiv njih u Mostaru sjajno je proigrao Odinaku koji je asitirao Rakic
Mislim momak ima 23, a ne 28 godina da ga tek tako pustimo i to konkurentima
Cim ga Zrinjski hoce znaci da nije smijesan igrac kao sto neki pisu
Klubovi koji hoce da dominiraju ligom imaju pravila, a prvo je nikad ne daji igrace konkurentima
Nemam problem da on ode, ali nemojte da ode u konkuretne bolje ga i platiti vise nego da ode u Zrinjski, Borac, Sarajevo
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 10 jan 2026, 17:54, ukupno mijenjano 1 put.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

LoveFootball1987
Postovi: 211
Pridružen/a: 17 jun 2025, 10:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LoveFootball1987 » 10 jan 2026, 17:53

1921boy je napisao/la:
10 jan 2026, 17:41
Gledaj faktora,nije mu ponudjen novi ugovor,osmog januara prosle godine potpiso na dvije godine.Svako danas moze bit novinar.Jebbem im struku i obrazovanje.
Nije potpisao na dvije godine, ima nekakav cudan ugovor. I ona info na tm nije istinita.

Avatar
1921boy
Postovi: 7414
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 10 jan 2026, 17:54

LoveFootball1987 je napisao/la:
10 jan 2026, 17:53
Nije potpisao na dvije godine, ima nekakav cudan ugovor. I ona info na tm nije istinita.
https://fkzeljeznicar.ba/foto-dan-lagum ... ara/80915/
Brko iz druge galaksije!

Avatar
1921boy
Postovi: 7414
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 10 jan 2026, 17:58

LoveFootball1987 je napisao/la:
10 jan 2026, 17:53
Nije potpisao na dvije godine, ima nekakav cudan ugovor.
Jos jedna od malverzacija bivse uprave.Haj sto su dugovanja ostavili i frizirali izvjestaj,sad i ovo.
Brko iz druge galaksije!

Avatar
AhmedNurudin
Postovi: 550
Pridružen/a: 11 nov 2025, 20:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AhmedNurudin » 10 jan 2026, 18:12

1921boy je napisao/la:
10 jan 2026, 17:58
LoveFootball1987 je napisao/la:
10 jan 2026, 17:53
Nije potpisao na dvije godine, ima nekakav cudan ugovor.
Jos jedna od malverzacija bivse uprave.Haj sto su dugovanja ostavili i frizirali izvjestaj,sad i ovo.
Evo kod Nede na lajvu, on kaže da je Lagumdžija bio na amaterskom ugovoru, tkd je taj tu dovogodisnji cista glupost. A nije da nismo navikli da nas navlače pričama kao o Santosu i Hodžiću, samo Lagumdzijin odlazak nećemo toliko osjetiti.
Pažljivo biram riječi, jer Klub si najveći.
Kako stariš, sve te više volim. Kako starim, sve te više bodrim!
Manijak pravi zna kako stoje stvari, zbog tebe su u vrhu sarajevski Plavi.💙

Avatar
StrikeWarzone
Postovi: 2783
Pridružen/a: 09 okt 2018, 10:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la StrikeWarzone » 10 jan 2026, 19:09

1921boy je napisao/la:
10 jan 2026, 17:58
LoveFootball1987 je napisao/la:
10 jan 2026, 17:53
Nije potpisao na dvije godine, ima nekakav cudan ugovor.
Jos jedna od malverzacija bivse uprave.Haj sto su dugovanja ostavili i frizirali izvjestaj,sad i ovo.
Ma nije ovo malverzacija, necemo sad od crnog praviti bijelo...
Ni prvi ni posljednji koji je potpisao amaterski zbog trening kompenzacija.
Htjeli su da te gase, yeb'o si im mater!

LoveFootball1987
Postovi: 211
Pridružen/a: 17 jun 2025, 10:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LoveFootball1987 » 10 jan 2026, 19:13

StrikeWarzone je napisao/la:
10 jan 2026, 19:09
1921boy je napisao/la:
10 jan 2026, 17:58
LoveFootball1987 je napisao/la:
10 jan 2026, 17:53
Nije potpisao na dvije godine, ima nekakav cudan ugovor.
Jos jedna od malverzacija bivse uprave.Haj sto su dugovanja ostavili i frizirali izvjestaj,sad i ovo.
Ma nije ovo malverzacija, necemo sad od crnog praviti bijelo...
Ni prvi ni posljednji koji je potpisao amaterski zbog trening kompenzacija.
:thumbup:

Rizik u koji smo svjesno usli, momak nasao bolje uslove i ode. Ne treba zaliti, oslobađa se jos jedna plata.

VeteranSA
Postovi: 1244
Pridružen/a: 27 dec 2019, 10:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la VeteranSA » 10 jan 2026, 19:14

StrikeWarzone je napisao/la:
10 jan 2026, 19:09
1921boy je napisao/la:
10 jan 2026, 17:58
LoveFootball1987 je napisao/la:
10 jan 2026, 17:53
Nije potpisao na dvije godine, ima nekakav cudan ugovor.
Jos jedna od malverzacija bivse uprave.Haj sto su dugovanja ostavili i frizirali izvjestaj,sad i ovo.
Ma nije ovo malverzacija, necemo sad od crnog praviti bijelo...
Ni prvi ni posljednji koji je potpisao amaterski zbog trening kompenzacija.
Prošle zime na zvaničnoj stranici kluba piše da je potpisao na dvije godine!?
Koji je smisao iznošenja neistina?

Hrasno15
Postovi: 720
Pridružen/a: 03 avg 2024, 23:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hrasno15 » 10 jan 2026, 19:19

VeteranSA je napisao/la:
10 jan 2026, 19:14
StrikeWarzone je napisao/la:
10 jan 2026, 19:09
1921boy je napisao/la:
10 jan 2026, 17:58


Jos jedna od malverzacija bivse uprave.Haj sto su dugovanja ostavili i frizirali izvjestaj,sad i ovo.
Ma nije ovo malverzacija, necemo sad od crnog praviti bijelo...
Ni prvi ni posljednji koji je potpisao amaterski zbog trening kompenzacija.
Prošle zime na zvaničnoj stranici kluba piše da je potpisao na dvije godine!?
Koji je smisao iznošenja neistina?
Smisao je da su lažno prikazivali da nešto rade

Avatar
Ferroviere1987
Postovi: 698
Pridružen/a: 05 jul 2025, 22:22
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ferroviere1987 » 10 jan 2026, 19:27

slika
Evo babuke

Avatar
Ferroviere1987
Postovi: 698
Pridružen/a: 05 jul 2025, 22:22
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ferroviere1987 » 10 jan 2026, 19:34

Gledo sam sampion kup malo imamo strasne djece 2016 godiste razvaljuju pilici kako igraju 4 tekme 21:2 go razlika, kazem ja ima materijala samo treba izbrusit ovu djecu

Sommersby
Postovi: 54
Pridružen/a: 02 jul 2025, 14:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Sommersby » 10 jan 2026, 19:41

Ferroviere1987 je napisao/la:
10 jan 2026, 19:27
slika
Evo babuke
Sad kad babuka eksplodira. Do kraja sezone 10+

Avatar
gegenpressing
Postovi: 739
Pridružen/a: 28 apr 2023, 20:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la gegenpressing » 10 jan 2026, 19:44

Hrasno15 je napisao/la:
10 jan 2026, 19:19
VeteranSA je napisao/la:
10 jan 2026, 19:14
StrikeWarzone je napisao/la:
10 jan 2026, 19:09


Ma nije ovo malverzacija, necemo sad od crnog praviti bijelo...
Ni prvi ni posljednji koji je potpisao amaterski zbog trening kompenzacija.
Prošle zime na zvaničnoj stranici kluba piše da je potpisao na dvije godine!?
Koji je smisao iznošenja neistina?
Smisao je da su lažno prikazivali da nešto rade
Ne lupajte gluposti.
Brohra ribo se...

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Pact1921 i 29 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []