Premijer liga BiH - aktuelno
- jurisicduska
- Postovi: 10892
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ne mozes igracima ulazit u karantin nasilno i skidat im dresove na utakmicama, i ocekivati da igraju sa zadovoljstvom u tom klubu. To je objektivno tako. U Mostaru mu se to nece desiti.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Eh činjenica, eto hvala što si mi rekao, nisam znao.DinGospo21 je napisao/la: ↑10 jan 2026, 23:19Ja samo iznosim činjenice, kao što kažeš i sam tako ste se prije zvali, prema tome to nije ni podvala ni zeza, već činjenica. Nisam ja kriv što je iz Beograda došlo da se u Sarajevu osnuje još jedan klub, koji nije radnički. Također, Udba je 1946.g pohapsila igrače Željezničara, razlog jest taj što su silom morali preći u Torpedo, tj u udbaški klub. Joško Domorocki je odbio i po cijenu zatvora. Kao Zvezda što je bila udbaška, Partizan vojni, Sarajevo udbaško, i ja ne vidim problem kad se to iznese, ali vama to smeta jer vi mislite da ste gospodari svemira.
Ostatak posta, obične nabacane riječi čisto da se napiše nešto, ničim izazvan pišeš o Jošku i ostalo.
- imekorisnicko
- Postovi: 1250
- Pridružen/a: 30 apr 2013, 23:36
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Istina. Vise sam se obradovao novim strukturama u klubu u nadi da ce ukinuti ovakve i slične prakse nego zbog para.jurisicduska je napisao/la: ↑11 jan 2026, 16:00Ne mozes igracima ulazit u karantin nasilno i skidat im dresove na utakmicama, i ocekivati da igraju sa zadovoljstvom u tom klubu. To je objektivno tako. U Mostaru mu se to nece desiti.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Više ljudi bude na treningu Želje, nego u Zrinjskom na utakmicama, kakav dole pritisak ima Boga ti, neće ni biti igrač od koga se očekuje Bog zna šta, dok su u Želji svi pod pritiskom, čist primjer kako je debitovao Osmanović ili onaj Selimović ranije, pukli pod pritiskom.Hordas1990 je napisao/la: ↑11 jan 2026, 15:40Ma kakav pritisak. Koji je to pritisak on osjecao u Zeljkanu ili bilo koji igrac? Titule nisu uzeli 13 sezona, kup prije 7-8 god. Njima je ambicija da odu u Europu sto je i vise nego realno sa budzetom kakav imaju. Plate dobre, kiksas kuci dobijes aplazu i eto ponekad zvizduk. Kao skinuli ih zadnje kolo ali u sustini nidje veze. Veci je pritisak u Zrinjskom koji se bori za trofeje i igra KL gdje se od igraca ipak nesto ocekuje.
Generalno su price o pritisku pretjerivanje sto se tice i nas i njih. Nekad su se igraci ganjali i tukli po gradu. Nisu se smjeli pomolit napolju nakon npr. poraza protiv gradskog rivala sad hodaju po kafama i slikaju se za Instagram boli ih **** a u padze lagano 5, 10, 15 milja i vise dok su u neka druga vremena imali par milja neredovno i morali ginuti svaku tekmu.
Zadnja izmjena: Arma00, dana/u 11 jan 2026, 16:05, ukupno mijenjano 2 puta.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Najrealniji komentarCombattente87 je napisao/la: ↑11 jan 2026, 15:16Ne trebaju ti informacije od nas, kao što sam u više navrata rekao, sa ovim našim crvenim sektašima bar znaš na čemu si, ništa ne kriju, izađu pred medije i kažu dajte nam pareArgentina je napisao/la: ↑11 jan 2026, 13:52Nije dobro za Borac, jer sada izlazi na vidjelo da ih politika muze. Bilo bi lose da ga politika unisti i igasi, a klub tolike godine postojao do ovog 'otudjenja'. Fascinantno kako su pare izvukli i da duguju igracima plate od septembra.
Ici ce na sve ili nista, titula im treba da ponove novcanu injekciju, ako se desi da je ne uzmu, ocekujem prodaju igraca i da rijese dugove ili opet otimacima sto bi bas bilo pogubno.
Generalno, lose je to za ligu da se desi koliko god su politicka prcija. Zna li neko od BL forumasa stanje sa vise informacija?Dok je situacija kod Željezničara bar do sada i Veleža identična, samo nisu izlazili pred medije, nego su ispod stola dudlali za kintu
![]()
- AhmedNurudin
- Postovi: 550
- Pridružen/a: 11 nov 2025, 20:53
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Tako je, važno je da igrači imaju mir na treningu i u svlačionici. Najbolje znaju Dušan Hodžić i Cimirot.jurisicduska je napisao/la: ↑11 jan 2026, 16:00Ne mozes igracima ulazit u karantin nasilno i skidat im dresove na utakmicama, i ocekivati da igraju sa zadovoljstvom u tom klubu. To je objektivno tako. U Mostaru mu se to nece desiti.
A isto tako važno je da ih se ne gađa grudvama i da mirno mogu ući u tunel.
Pažljivo biram riječi, jer Klub si najveći.
Kako stariš, sve te više volim. Kako starim, sve te više bodrim!
Manijak pravi zna kako stoje stvari, zbog tebe su u vrhu sarajevski Plavi.💙
Kako stariš, sve te više volim. Kako starim, sve te više bodrim!
Manijak pravi zna kako stoje stvari, zbog tebe su u vrhu sarajevski Plavi.💙
-
TrofejiSuTu
- Postovi: 1521
- Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
To je vec nesto drugo. Utopija je ostaviti igraca koji bolje reci ne zeli ostati,znaci nezadovoljstvo na vrhuncu.jurisicduska je napisao/la: ↑11 jan 2026, 13:29On sam hoće da ide. Nepravda prošle godine. Pejic i Pexioto dobili priliku igrat svaku utakmicu on u samo 16 igrao, od tog 5 samo starter. Samo protiv Kopera prvu tekmu 90 minuta i kao nagrada za go klupa do kraja godine i minutaža na kapaljku a bolji duplo od ovih. A tek produžio ugovor. Smijesno malo. Nije da imaju opciju da ga puste i ne puste.TrofejiSuTu je napisao/la: ↑11 jan 2026, 12:32Nije da me se tice ali normala je pratiti sta se desava u protivnickim taborima,da ne kazem konkurentskim.
Za mene je iznenadjenje da kone pustaju Boljevica.
Jako korektan igrac koji u svakom momentu moze promijeniti tok utakmice. Posebno je to izrazeno kad ulazi s klupe.
Za rotaciju,pa i vise od toga,i ovu ligu,dobar igrac.
Ovako su sebi zadali zadacu da dovedu boljeg igraca.
E to ti je kad imas tvrdoglavog trenera i pametnjakovica,koji kao bolje vidi od vise hiljada ljudi na tekmi ili ko prati klub na bilo koji nacin.
Dobije kao nogu,a problema ostavi vagon,i valja to raspetljavati,jos i kosta..
Trener i ljudi oko kluba su vazda bili najvece pojacanje za klub,sve ostalo su provodnici strategije koji u takvim okolnostima obicno budu pun pogodak.
Isto tako uvijek ce biti par fula,ali to je zanemarivo kad ne utice na sustinu djelovanja.
„Neki pojedinci imaju dosta upitnika kad ne igraju, a ja imam upitnike kad igraju.“ ZZ
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
- jurisicduska
- Postovi: 10892
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Šuti bogati.AhmedNurudin je napisao/la: ↑11 jan 2026, 16:04Tako je, važno je da igrači imaju mir na treningu i u svlačionici. Najbolje znaju Dušan Hodžić i Cimirot.jurisicduska je napisao/la: ↑11 jan 2026, 16:00Ne mozes igracima ulazit u karantin nasilno i skidat im dresove na utakmicama, i ocekivati da igraju sa zadovoljstvom u tom klubu. To je objektivno tako. U Mostaru mu se to nece desiti.![]()
A isto tako važno je da ih se ne gađa grudvama i da mirno mogu ući u tunel.
-
Hordas1990
- Postovi: 991
- Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
To su sve smijesne stvari u poredjenju s nekim proslim vremenima. Govorim i za vas i za nas. Igracima je super danas. Posjeta i podrska odlicni, ambicije klubova niske kao i kriteriji navijaca. S druge strane, plate nikad vece nisu bile. Ako te kojim slucajem klub nesto zajebava oko para javis se sindikatu i rijeseno. Izuzetno su zasticeni igraci danas i nista im ne fali. Da je meni bit pod takvim pritiskom.Arma00 je napisao/la: ↑11 jan 2026, 16:04Više ljudi bude na treningu Želje, nego u Zrinjskom na utakmicama, kakav dole pritisak ima Boga ti, neće ni biti igrač od koga se očekuje Bog zna šta, dok su u Želji svi pod pritiskom, čist primjer kako je debitovao Osmanović ili onaj Selimović ranije, pukli pod pritiskom.Hordas1990 je napisao/la: ↑11 jan 2026, 15:40Ma kakav pritisak. Koji je to pritisak on osjecao u Zeljkanu ili bilo koji igrac? Titule nisu uzeli 13 sezona, kup prije 7-8 god. Njima je ambicija da odu u Europu sto je i vise nego realno sa budzetom kakav imaju. Plate dobre, kiksas kuci dobijes aplazu i eto ponekad zvizduk. Kao skinuli ih zadnje kolo ali u sustini nidje veze. Veci je pritisak u Zrinjskom koji se bori za trofeje i igra KL gdje se od igraca ipak nesto ocekuje.
Generalno su price o pritisku pretjerivanje sto se tice i nas i njih. Nekad su se igraci ganjali i tukli po gradu. Nisu se smjeli pomolit napolju nakon npr. poraza protiv gradskog rivala sad hodaju po kafama i slikaju se za Instagram boli ih **** a u padze lagano 5, 10, 15 milja i vise dok su u neka druga vremena imali par milja neredovno i morali ginuti svaku tekmu.
-
opalaopala
- Postovi: 2642
- Pridružen/a: 24 sep 2021, 20:58
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Gdje onaj medjugorac jel ispratio jos jednu pripremnu utakmicu Veleza, kakva je kvota bila jel poklon i danas ?
#Rebelswithoutpause
#Fuckthenobles
#Fuckthenobles
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nije isto igrat za Želju i za Sarajevo i za Zrinjski i Borac,to su igraci sami rekli... Veći je pritisak i neki igraci jednostavno ne mogu da pruze maksimum pod pritiskom...Isto sto neki igraci iz Dinama ili Hajduka uvijek igraju puno bolje kad odu u Rijeku i čak i osvoje prvenstvo.IMResurrected je napisao/la: ↑11 jan 2026, 15:37Mozda je do pritiska, a mozda je Zrinjski uredjeniji klub sa boljim sistemom nego Sarajevo i Zeljeznicar, pa se zato igraci bolje uklope.rishovski je napisao/la: ↑11 jan 2026, 15:11Pa vjerovatno da hoce,nema pritiska i odmah je lakse...Hordas1990 je napisao/la: ↑11 jan 2026, 14:53Znaci Zrinjski nastavlja sa starom praksom kupljenja igraca Sarajeva i Zelje. Bas me zanima da li ce se ovaj Lagumdzija pokazati kod njih. Po meni bezveze igrac.
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
AhmedNurudin je napisao/la: ↑11 jan 2026, 16:04Tako je, važno je da igrači imaju mir na treningu i u svlačionici. Najbolje znaju Dušan Hodžić i Cimirot.jurisicduska je napisao/la: ↑11 jan 2026, 16:00Ne mozes igracima ulazit u karantin nasilno i skidat im dresove na utakmicama, i ocekivati da igraju sa zadovoljstvom u tom klubu. To je objektivno tako. U Mostaru mu se to nece desiti.![]()
A isto tako važno je da ih se ne gađa grudvama i da mirno mogu ući u tunel.
Ko opusak.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
svrakino1921 je napisao/la: ↑11 jan 2026, 14:00
ZIMSKA IDILA NA GRBAVICI: Plavi trenirali na snijegu pred odlazak u Antaliju

Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nemanja99 je napisao/la: ↑11 jan 2026, 15:24U europskim utakmicama sude neutralni suci, tako da poluamateri bez problema pariraju Vrapčići Futbol Kulübüu.
Koeficijent je broj koji stoji uz neku varijablu i njome se množi. Kvocijent je rezultat dijeljenja dvaju brojeva; kod tebe je jedan od bitnih kvocijenata ispod devedeset, unatoč Dunning–Krugerovu efektu.
Dalje, što se tiče interpunkcijskih znakova, slijedit ću pravopis kako bih zadovoljio vaše stroge standarde.
Sada možeš baciti neki dubokoumni oneliner.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Znaci Freeman i Ibraheem idu u Antalijusvrakino1921 je napisao/la: ↑11 jan 2026, 14:00
ZIMSKA IDILA NA GRBAVICI: Plavi trenirali na snijegu pred odlazak u Antaliju
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
- jurisicduska
- Postovi: 10892
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Dušan Hodžić ne igra 5 godina za Sarajevo.let3 je napisao/la: ↑11 jan 2026, 16:24AhmedNurudin je napisao/la: ↑11 jan 2026, 16:04Tako je, važno je da igrači imaju mir na treningu i u svlačionici. Najbolje znaju Dušan Hodžić i Cimirot.jurisicduska je napisao/la: ↑11 jan 2026, 16:00Ne mozes igracima ulazit u karantin nasilno i skidat im dresove na utakmicama, i ocekivati da igraju sa zadovoljstvom u tom klubu. To je objektivno tako. U Mostaru mu se to nece desiti.![]()
A isto tako važno je da ih se ne gađa grudvama i da mirno mogu ući u tunel.![]()
![]()
![]()
Ko opusak.
Cimirot se vratio u taj nevoljeni klub.
Vama se ovo desilo juce.
Živite paralelnu stvarnost ostali u 2010 godini. Probudite se.
Cuj ko opušak. Poredi gađanje grudvama i zasjedu u karantenu, zarobili trenera i igrače, otjerali trenera, skidaju dresove juniorima u prvom nastupu.
Čujem malo statut je može da prođe u kantonu. O tom se trebate pozabavit.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
U Zrinjskom će se boriti za trofeje, igrat će proljeće u Konferencijskoj ligi. Sunce, a ne smog. Vama svaka čast na broju gledatelja, ali to je sve što imate trenutno. U Mostaru mu nitko neće pjevati da skine dres. Nikad nije, niti će.Arma00 je napisao/la: ↑11 jan 2026, 16:04Više ljudi bude na treningu Želje, nego u Zrinjskom na utakmicama, kakav dole pritisak ima Boga ti, neće ni biti igrač od koga se očekuje Bog zna šta, dok su u Želji svi pod pritiskom, čist primjer kako je debitovao Osmanović ili onaj Selimović ranije, pukli pod pritiskom.Hordas1990 je napisao/la: ↑11 jan 2026, 15:40Ma kakav pritisak. Koji je to pritisak on osjecao u Zeljkanu ili bilo koji igrac? Titule nisu uzeli 13 sezona, kup prije 7-8 god. Njima je ambicija da odu u Europu sto je i vise nego realno sa budzetom kakav imaju. Plate dobre, kiksas kuci dobijes aplazu i eto ponekad zvizduk. Kao skinuli ih zadnje kolo ali u sustini nidje veze. Veci je pritisak u Zrinjskom koji se bori za trofeje i igra KL gdje se od igraca ipak nesto ocekuje.
Generalno su price o pritisku pretjerivanje sto se tice i nas i njih. Nekad su se igraci ganjali i tukli po gradu. Nisu se smjeli pomolit napolju nakon npr. poraza protiv gradskog rivala sad hodaju po kafama i slikaju se za Instagram boli ih **** a u padze lagano 5, 10, 15 milja i vise dok su u neka druga vremena imali par milja neredovno i morali ginuti svaku tekmu.
A ovo sa brojem gledatelja stvarno smiješno više. Naša navijačka baza je pola Mostara, a vaša pola Sarajeva i pola Bosne. Pa jasno da vas gleda više ljudi, ali naših 3 tisuće je kao vaših 9.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kakav igračavenija je napisao/la: ↑20 dec 2025, 15:37Momak jos 4 godine u-21 igrač, srusio sve rekorde Elvira Bolića, sa 16 godina fizicki bio ispred zvijeri prve lige federacije, fizicki građen i snažan kao prime Yaya Toure, 300 skauta ga prati, iako ima tek napunjenih 17 godina već reprezentativac u-19 i zamjenik kapitena, jedini gol dao on upravo na zadnjem ovom turniru kvalifikacija u Italiji protiv Poljske, protiv Italije bio najbolji igrač kao zadnji vezni gdje smo izvukli bod i najvažnije pristao potpisati i potpisao profesionalni ugovor sa Čelikom od 3 godine prije 10 dana. Zbog reprezentacije odigrao kao zadnji vezni samo 9 utakmica za Čelik i odmah 3 gola i 3 asistencije.Tako da je sve jasno.
Ko ga hoće, prostorije kluba na Bilinom Polju. Ko neće ne mora, svakako će igrati PL za 6 mjeseci.![]()
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Tanka linija od Yaya Tourea i psovanja porodicnog stabla i protjerivanja iz zeniceHerson je napisao/la: ↑11 jan 2026, 18:01Kakav igračavenija je napisao/la: ↑20 dec 2025, 15:37Momak jos 4 godine u-21 igrač, srusio sve rekorde Elvira Bolića, sa 16 godina fizicki bio ispred zvijeri prve lige federacije, fizicki građen i snažan kao prime Yaya Toure, 300 skauta ga prati, iako ima tek napunjenih 17 godina već reprezentativac u-19 i zamjenik kapitena, jedini gol dao on upravo na zadnjem ovom turniru kvalifikacija u Italiji protiv Poljske, protiv Italije bio najbolji igrač kao zadnji vezni gdje smo izvukli bod i najvažnije pristao potpisati i potpisao profesionalni ugovor sa Čelikom od 3 godine prije 10 dana. Zbog reprezentacije odigrao kao zadnji vezni samo 9 utakmica za Čelik i odmah 3 gola i 3 asistencije.Tako da je sve jasno.
Ko ga hoće, prostorije kluba na Bilinom Polju. Ko neće ne mora, svakako će igrati PL za 6 mjeseci.![]()
![]()
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Jel ono reče da niko nema para u ovoj ligi da ga dovedeHerson je napisao/la: ↑11 jan 2026, 18:01Kakav igračavenija je napisao/la: ↑20 dec 2025, 15:37Momak jos 4 godine u-21 igrač, srusio sve rekorde Elvira Bolića, sa 16 godina fizicki bio ispred zvijeri prve lige federacije, fizicki građen i snažan kao prime Yaya Toure, 300 skauta ga prati, iako ima tek napunjenih 17 godina već reprezentativac u-19 i zamjenik kapitena, jedini gol dao on upravo na zadnjem ovom turniru kvalifikacija u Italiji protiv Poljske, protiv Italije bio najbolji igrač kao zadnji vezni gdje smo izvukli bod i najvažnije pristao potpisati i potpisao profesionalni ugovor sa Čelikom od 3 godine prije 10 dana. Zbog reprezentacije odigrao kao zadnji vezni samo 9 utakmica za Čelik i odmah 3 gola i 3 asistencije.Tako da je sve jasno.
Ko ga hoće, prostorije kluba na Bilinom Polju. Ko neće ne mora, svakako će igrati PL za 6 mjeseci.![]()
![]()
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.




