Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10892
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 11 jan 2026, 16:00

Ne mozes igracima ulazit u karantin nasilno i skidat im dresove na utakmicama, i ocekivati da igraju sa zadovoljstvom u tom klubu. To je objektivno tako. U Mostaru mu se to nece desiti.

Morpheus
Postovi: 2752
Pridružen/a: 28 jul 2019, 18:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Morpheus » 11 jan 2026, 16:02

DinGospo21 je napisao/la:
10 jan 2026, 23:19
Ja samo iznosim činjenice, kao što kažeš i sam tako ste se prije zvali, prema tome to nije ni podvala ni zeza, već činjenica. Nisam ja kriv što je iz Beograda došlo da se u Sarajevu osnuje još jedan klub, koji nije radnički. Također, Udba je 1946.g pohapsila igrače Željezničara, razlog jest taj što su silom morali preći u Torpedo, tj u udbaški klub. Joško Domorocki je odbio i po cijenu zatvora. Kao Zvezda što je bila udbaška, Partizan vojni, Sarajevo udbaško, i ja ne vidim problem kad se to iznese, ali vama to smeta jer vi mislite da ste gospodari svemira.
Eh činjenica, eto hvala što si mi rekao, nisam znao. :rol: Pokušavate da nam šuknete sa starim nazivom, a vama ne ide, pa ne ide. Šta misliš da odustanete?
Ostatak posta, obične nabacane riječi čisto da se napiše nešto, ničim izazvan pišeš o Jošku i ostalo. :rol: A da ne govorim da se sa nekim stvarima moraš bolje upoznati, ali ja ti vala ne govorio šta i kako. Govorilo se, ali džaba.

Avatar
imekorisnicko
Postovi: 1250
Pridružen/a: 30 apr 2013, 23:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la imekorisnicko » 11 jan 2026, 16:02

jurisicduska je napisao/la:
11 jan 2026, 16:00
Ne mozes igracima ulazit u karantin nasilno i skidat im dresove na utakmicama, i ocekivati da igraju sa zadovoljstvom u tom klubu. To je objektivno tako. U Mostaru mu se to nece desiti.
Istina. Vise sam se obradovao novim strukturama u klubu u nadi da ce ukinuti ovakve i slične prakse nego zbog para.

Arma00
Postovi: 763
Pridružen/a: 08 dec 2025, 12:38
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Arma00 » 11 jan 2026, 16:04

Hordas1990 je napisao/la:
11 jan 2026, 15:40
Ma kakav pritisak. Koji je to pritisak on osjecao u Zeljkanu ili bilo koji igrac? Titule nisu uzeli 13 sezona, kup prije 7-8 god. Njima je ambicija da odu u Europu sto je i vise nego realno sa budzetom kakav imaju. Plate dobre, kiksas kuci dobijes aplazu i eto ponekad zvizduk. Kao skinuli ih zadnje kolo ali u sustini nidje veze. Veci je pritisak u Zrinjskom koji se bori za trofeje i igra KL gdje se od igraca ipak nesto ocekuje.

Generalno su price o pritisku pretjerivanje sto se tice i nas i njih. Nekad su se igraci ganjali i tukli po gradu. Nisu se smjeli pomolit napolju nakon npr. poraza protiv gradskog rivala sad hodaju po kafama i slikaju se za Instagram boli ih **** a u padze lagano 5, 10, 15 milja i vise dok su u neka druga vremena imali par milja neredovno i morali ginuti svaku tekmu.
Više ljudi bude na treningu Želje, nego u Zrinjskom na utakmicama, kakav dole pritisak ima Boga ti, neće ni biti igrač od koga se očekuje Bog zna šta, dok su u Želji svi pod pritiskom, čist primjer kako je debitovao Osmanović ili onaj Selimović ranije, pukli pod pritiskom.
Zadnja izmjena: Arma00, dana/u 11 jan 2026, 16:05, ukupno mijenjano 2 puta.

Bakcil
Postovi: 47
Pridružen/a: 03 jan 2026, 01:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Bakcil » 11 jan 2026, 16:04

Combattente87 je napisao/la:
11 jan 2026, 15:16
Argentina je napisao/la:
11 jan 2026, 13:52
Nije dobro za Borac, jer sada izlazi na vidjelo da ih politika muze. Bilo bi lose da ga politika unisti i igasi, a klub tolike godine postojao do ovog 'otudjenja'. Fascinantno kako su pare izvukli i da duguju igracima plate od septembra.

Ici ce na sve ili nista, titula im treba da ponove novcanu injekciju, ako se desi da je ne uzmu, ocekujem prodaju igraca i da rijese dugove ili opet otimacima sto bi bas bilo pogubno.

Generalno, lose je to za ligu da se desi koliko god su politicka prcija. Zna li neko od BL forumasa stanje sa vise informacija?
Ne trebaju ti informacije od nas, kao što sam u više navrata rekao, sa ovim našim crvenim sektašima bar znaš na čemu si, ništa ne kriju, izađu pred medije i kažu dajte nam pare :) Dok je situacija kod Željezničara bar do sada i Veleža identična, samo nisu izlazili pred medije, nego su ispod stola dudlali za kintu ;)
Najrealniji komentar :salut:

Avatar
AhmedNurudin
Postovi: 550
Pridružen/a: 11 nov 2025, 20:53
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la AhmedNurudin » 11 jan 2026, 16:04

jurisicduska je napisao/la:
11 jan 2026, 16:00
Ne mozes igracima ulazit u karantin nasilno i skidat im dresove na utakmicama, i ocekivati da igraju sa zadovoljstvom u tom klubu. To je objektivno tako. U Mostaru mu se to nece desiti.
Tako je, važno je da igrači imaju mir na treningu i u svlačionici. Najbolje znaju Dušan Hodžić i Cimirot. :rol:
A isto tako važno je da ih se ne gađa grudvama i da mirno mogu ući u tunel.
Pažljivo biram riječi, jer Klub si najveći.
Kako stariš, sve te više volim. Kako starim, sve te više bodrim!
Manijak pravi zna kako stoje stvari, zbog tebe su u vrhu sarajevski Plavi.💙

TrofejiSuTu
Postovi: 1521
Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la TrofejiSuTu » 11 jan 2026, 16:05

jurisicduska je napisao/la:
11 jan 2026, 13:29
TrofejiSuTu je napisao/la:
11 jan 2026, 12:32
Nije da me se tice ali normala je pratiti sta se desava u protivnickim taborima,da ne kazem konkurentskim.

Za mene je iznenadjenje da kone pustaju Boljevica.

Jako korektan igrac koji u svakom momentu moze promijeniti tok utakmice. Posebno je to izrazeno kad ulazi s klupe.
Za rotaciju,pa i vise od toga,i ovu ligu,dobar igrac.

Ovako su sebi zadali zadacu da dovedu boljeg igraca.
On sam hoće da ide. Nepravda prošle godine. Pejic i Pexioto dobili priliku igrat svaku utakmicu on u samo 16 igrao, od tog 5 samo starter. Samo protiv Kopera prvu tekmu 90 minuta i kao nagrada za go klupa do kraja godine i minutaža na kapaljku a bolji duplo od ovih. A tek produžio ugovor. Smijesno malo. Nije da imaju opciju da ga puste i ne puste.
To je vec nesto drugo. Utopija je ostaviti igraca koji bolje reci ne zeli ostati,znaci nezadovoljstvo na vrhuncu.

E to ti je kad imas tvrdoglavog trenera i pametnjakovica,koji kao bolje vidi od vise hiljada ljudi na tekmi ili ko prati klub na bilo koji nacin.
Dobije kao nogu,a problema ostavi vagon,i valja to raspetljavati,jos i kosta..

Trener i ljudi oko kluba su vazda bili najvece pojacanje za klub,sve ostalo su provodnici strategije koji u takvim okolnostima obicno budu pun pogodak.
Isto tako uvijek ce biti par fula,ali to je zanemarivo kad ne utice na sustinu djelovanja.
„Neki pojedinci imaju dosta upitnika kad ne igraju, a ja imam upitnike kad igraju.“ ZZ
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10892
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 11 jan 2026, 16:05

AhmedNurudin je napisao/la:
11 jan 2026, 16:04
jurisicduska je napisao/la:
11 jan 2026, 16:00
Ne mozes igracima ulazit u karantin nasilno i skidat im dresove na utakmicama, i ocekivati da igraju sa zadovoljstvom u tom klubu. To je objektivno tako. U Mostaru mu se to nece desiti.
Tako je, važno je da igrači imaju mir na treningu i u svlačionici. Najbolje znaju Dušan Hodžić i Cimirot. :rol:
A isto tako važno je da ih se ne gađa grudvama i da mirno mogu ući u tunel.
Šuti bogati.

Hordas1990
Postovi: 991
Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Hordas1990 » 11 jan 2026, 16:08

Arma00 je napisao/la:
11 jan 2026, 16:04
Hordas1990 je napisao/la:
11 jan 2026, 15:40
Ma kakav pritisak. Koji je to pritisak on osjecao u Zeljkanu ili bilo koji igrac? Titule nisu uzeli 13 sezona, kup prije 7-8 god. Njima je ambicija da odu u Europu sto je i vise nego realno sa budzetom kakav imaju. Plate dobre, kiksas kuci dobijes aplazu i eto ponekad zvizduk. Kao skinuli ih zadnje kolo ali u sustini nidje veze. Veci je pritisak u Zrinjskom koji se bori za trofeje i igra KL gdje se od igraca ipak nesto ocekuje.

Generalno su price o pritisku pretjerivanje sto se tice i nas i njih. Nekad su se igraci ganjali i tukli po gradu. Nisu se smjeli pomolit napolju nakon npr. poraza protiv gradskog rivala sad hodaju po kafama i slikaju se za Instagram boli ih **** a u padze lagano 5, 10, 15 milja i vise dok su u neka druga vremena imali par milja neredovno i morali ginuti svaku tekmu.
Više ljudi bude na treningu Želje, nego u Zrinjskom na utakmicama, kakav dole pritisak ima Boga ti, neće ni biti igrač od koga se očekuje Bog zna šta, dok su u Želji svi pod pritiskom, čist primjer kako je debitovao Osmanović ili onaj Selimović ranije, pukli pod pritiskom.
To su sve smijesne stvari u poredjenju s nekim proslim vremenima. Govorim i za vas i za nas. Igracima je super danas. Posjeta i podrska odlicni, ambicije klubova niske kao i kriteriji navijaca. S druge strane, plate nikad vece nisu bile. Ako te kojim slucajem klub nesto zajebava oko para javis se sindikatu i rijeseno. Izuzetno su zasticeni igraci danas i nista im ne fali. Da je meni bit pod takvim pritiskom.

opalaopala
Postovi: 2642
Pridružen/a: 24 sep 2021, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la opalaopala » 11 jan 2026, 16:16

Gdje onaj medjugorac jel ispratio jos jednu pripremnu utakmicu Veleza, kakva je kvota bila jel poklon i danas ?
#Rebelswithoutpause
#Fuckthenobles

Avatar
rishovski
Postovi: 5016
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 11 jan 2026, 16:19

IMResurrected je napisao/la:
11 jan 2026, 15:37
rishovski je napisao/la:
11 jan 2026, 15:11
Hordas1990 je napisao/la:
11 jan 2026, 14:53
Znaci Zrinjski nastavlja sa starom praksom kupljenja igraca Sarajeva i Zelje. Bas me zanima da li ce se ovaj Lagumdzija pokazati kod njih. Po meni bezveze igrac.
Pa vjerovatno da hoce,nema pritiska i odmah je lakse...
Mozda je do pritiska, a mozda je Zrinjski uredjeniji klub sa boljim sistemom nego Sarajevo i Zeljeznicar, pa se zato igraci bolje uklope.
Nije isto igrat za Želju i za Sarajevo i za Zrinjski i Borac,to su igraci sami rekli... Veći je pritisak i neki igraci jednostavno ne mogu da pruze maksimum pod pritiskom...Isto sto neki igraci iz Dinama ili Hajduka uvijek igraju puno bolje kad odu u Rijeku i čak i osvoje prvenstvo.
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

let3
Postovi: 31836
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la let3 » 11 jan 2026, 16:24

AhmedNurudin je napisao/la:
11 jan 2026, 16:04
jurisicduska je napisao/la:
11 jan 2026, 16:00
Ne mozes igracima ulazit u karantin nasilno i skidat im dresove na utakmicama, i ocekivati da igraju sa zadovoljstvom u tom klubu. To je objektivno tako. U Mostaru mu se to nece desiti.
Tako je, važno je da igrači imaju mir na treningu i u svlačionici. Najbolje znaju Dušan Hodžić i Cimirot. :rol:
A isto tako važno je da ih se ne gađa grudvama i da mirno mogu ući u tunel.
:rol: :rol: :bow:

Ko opusak.

Bakcil
Postovi: 47
Pridružen/a: 03 jan 2026, 01:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Bakcil » 11 jan 2026, 16:26

svrakino1921 je napisao/la:
11 jan 2026, 14:00
slika

slika



ZIMSKA IDILA NA GRBAVICI: Plavi trenirali na snijegu pred odlazak u Antaliju
slika

Avatar
Balorda
Postovi: 5131
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Balorda » 11 jan 2026, 16:42

Nemanja99 je napisao/la:
11 jan 2026, 15:24
Balorda je napisao/la:
11 jan 2026, 14:51
slika

Dosta govori.
U europskim utakmicama sude neutralni suci, tako da poluamateri bez problema pariraju Vrapčići Futbol Kulübüu.
Koeficijent je broj koji stoji uz neku varijablu i njome se množi. Kvocijent je rezultat dijeljenja dvaju brojeva; kod tebe je jedan od bitnih kvocijenata ispod devedeset, unatoč Dunning–Krugerovu efektu.
Dalje, što se tiče interpunkcijskih znakova, slijedit ću pravopis kako bih zadovoljio vaše stroge standarde.
Sada možeš baciti neki dubokoumni oneliner.
:rol:
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

NoDi80
Postovi: 19029
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 11 jan 2026, 17:08

svrakino1921 je napisao/la:
11 jan 2026, 14:00
slika

slika



ZIMSKA IDILA NA GRBAVICI: Plavi trenirali na snijegu pred odlazak u Antaliju
Znaci Freeman i Ibraheem idu u Antaliju
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10892
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 11 jan 2026, 17:17

let3 je napisao/la:
11 jan 2026, 16:24
AhmedNurudin je napisao/la:
11 jan 2026, 16:04
jurisicduska je napisao/la:
11 jan 2026, 16:00
Ne mozes igracima ulazit u karantin nasilno i skidat im dresove na utakmicama, i ocekivati da igraju sa zadovoljstvom u tom klubu. To je objektivno tako. U Mostaru mu se to nece desiti.
Tako je, važno je da igrači imaju mir na treningu i u svlačionici. Najbolje znaju Dušan Hodžić i Cimirot. :rol:
A isto tako važno je da ih se ne gađa grudvama i da mirno mogu ući u tunel.
:rol: :rol: :bow:

Ko opusak.
Dušan Hodžić ne igra 5 godina za Sarajevo.
Cimirot se vratio u taj nevoljeni klub.

Vama se ovo desilo juce.

Živite paralelnu stvarnost ostali u 2010 godini. Probudite se.
Cuj ko opušak. Poredi gađanje grudvama i zasjedu u karantenu, zarobili trenera i igrače, otjerali trenera, skidaju dresove juniorima u prvom nastupu.

Čujem malo statut je može da prođe u kantonu. O tom se trebate pozabavit.

NJAZRI
Postovi: 23
Pridružen/a: 28 jul 2010, 09:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NJAZRI » 11 jan 2026, 17:58

Arma00 je napisao/la:
11 jan 2026, 16:04
Hordas1990 je napisao/la:
11 jan 2026, 15:40
Ma kakav pritisak. Koji je to pritisak on osjecao u Zeljkanu ili bilo koji igrac? Titule nisu uzeli 13 sezona, kup prije 7-8 god. Njima je ambicija da odu u Europu sto je i vise nego realno sa budzetom kakav imaju. Plate dobre, kiksas kuci dobijes aplazu i eto ponekad zvizduk. Kao skinuli ih zadnje kolo ali u sustini nidje veze. Veci je pritisak u Zrinjskom koji se bori za trofeje i igra KL gdje se od igraca ipak nesto ocekuje.

Generalno su price o pritisku pretjerivanje sto se tice i nas i njih. Nekad su se igraci ganjali i tukli po gradu. Nisu se smjeli pomolit napolju nakon npr. poraza protiv gradskog rivala sad hodaju po kafama i slikaju se za Instagram boli ih **** a u padze lagano 5, 10, 15 milja i vise dok su u neka druga vremena imali par milja neredovno i morali ginuti svaku tekmu.
Više ljudi bude na treningu Želje, nego u Zrinjskom na utakmicama, kakav dole pritisak ima Boga ti, neće ni biti igrač od koga se očekuje Bog zna šta, dok su u Želji svi pod pritiskom, čist primjer kako je debitovao Osmanović ili onaj Selimović ranije, pukli pod pritiskom.
U Zrinjskom će se boriti za trofeje, igrat će proljeće u Konferencijskoj ligi. Sunce, a ne smog. Vama svaka čast na broju gledatelja, ali to je sve što imate trenutno. U Mostaru mu nitko neće pjevati da skine dres. Nikad nije, niti će.
A ovo sa brojem gledatelja stvarno smiješno više. Naša navijačka baza je pola Mostara, a vaša pola Sarajeva i pola Bosne. Pa jasno da vas gleda više ljudi, ali naših 3 tisuće je kao vaših 9.

Avatar
Herson
Postovi: 2793
Pridružen/a: 24 nov 2022, 15:14

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Herson » 11 jan 2026, 18:01

avenija je napisao/la:
20 dec 2025, 15:37
Momak jos 4 godine u-21 igrač, srusio sve rekorde Elvira Bolića, sa 16 godina fizicki bio ispred zvijeri prve lige federacije, fizicki građen i snažan kao prime Yaya Toure, 300 skauta ga prati, iako ima tek napunjenih 17 godina već reprezentativac u-19 i zamjenik kapitena, jedini gol dao on upravo na zadnjem ovom turniru kvalifikacija u Italiji protiv Poljske, protiv Italije bio najbolji igrač kao zadnji vezni gdje smo izvukli bod i najvažnije pristao potpisati i potpisao profesionalni ugovor sa Čelikom od 3 godine prije 10 dana. Zbog reprezentacije odigrao kao zadnji vezni samo 9 utakmica za Čelik i odmah 3 gola i 3 asistencije.Tako da je sve jasno.
Ko ga hoće, prostorije kluba na Bilinom Polju. Ko neće ne mora, svakako će igrati PL za 6 mjeseci. :kafa:
Kakav igrač :tokralju:
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!

bvsic
Postovi: 4867
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bvsic » 11 jan 2026, 18:07

Herson je napisao/la:
11 jan 2026, 18:01
avenija je napisao/la:
20 dec 2025, 15:37
Momak jos 4 godine u-21 igrač, srusio sve rekorde Elvira Bolića, sa 16 godina fizicki bio ispred zvijeri prve lige federacije, fizicki građen i snažan kao prime Yaya Toure, 300 skauta ga prati, iako ima tek napunjenih 17 godina već reprezentativac u-19 i zamjenik kapitena, jedini gol dao on upravo na zadnjem ovom turniru kvalifikacija u Italiji protiv Poljske, protiv Italije bio najbolji igrač kao zadnji vezni gdje smo izvukli bod i najvažnije pristao potpisati i potpisao profesionalni ugovor sa Čelikom od 3 godine prije 10 dana. Zbog reprezentacije odigrao kao zadnji vezni samo 9 utakmica za Čelik i odmah 3 gola i 3 asistencije.Tako da je sve jasno.
Ko ga hoće, prostorije kluba na Bilinom Polju. Ko neće ne mora, svakako će igrati PL za 6 mjeseci. :kafa:
Kakav igrač :tokralju:
Tanka linija od Yaya Tourea i psovanja porodicnog stabla i protjerivanja iz zenice :urnebes:

Avatar
mnon46
Postovi: 5200
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mnon46 » 11 jan 2026, 18:11

Herson je napisao/la:
11 jan 2026, 18:01
avenija je napisao/la:
20 dec 2025, 15:37
Momak jos 4 godine u-21 igrač, srusio sve rekorde Elvira Bolića, sa 16 godina fizicki bio ispred zvijeri prve lige federacije, fizicki građen i snažan kao prime Yaya Toure, 300 skauta ga prati, iako ima tek napunjenih 17 godina već reprezentativac u-19 i zamjenik kapitena, jedini gol dao on upravo na zadnjem ovom turniru kvalifikacija u Italiji protiv Poljske, protiv Italije bio najbolji igrač kao zadnji vezni gdje smo izvukli bod i najvažnije pristao potpisati i potpisao profesionalni ugovor sa Čelikom od 3 godine prije 10 dana. Zbog reprezentacije odigrao kao zadnji vezni samo 9 utakmica za Čelik i odmah 3 gola i 3 asistencije.Tako da je sve jasno.
Ko ga hoće, prostorije kluba na Bilinom Polju. Ko neće ne mora, svakako će igrati PL za 6 mjeseci. :kafa:
Kakav igrač :tokralju:
Jel ono reče da niko nema para u ovoj ligi da ga dovede :kafa:
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: perodeformero i 14 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []