FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

U sezoni 2025/26. očekujem:

1. Borbu za titulu
79
18%
2. Borbu za Evropu
183
41%
3. Sredinu tabele
78
18%
4. Borbu za opstanak
103
23%
 
Ukupno glasova: 443

istokzeljo
Postovi: 206
Pridružen/a: 31 jul 2022, 18:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la istokzeljo » 14 jan 2026, 12:40

GavranBeli je napisao/la:
14 jan 2026, 07:58
Samo vjerujem zvanicnoj kad napisu. Oni kad napisu potpisao ugovor na dvije godine to je tapija, znam sigurno da je neka petljavina u pitanju. Kad je bilo za Santosa i Hodzici orgijalo se na Bekrica. A sad za Dan-a niko nije kriv.
Porediti Dana krampu sa ovim je stvarno zločin

tiagofaria25
Postovi: 540
Pridružen/a: 01 jul 2024, 16:31
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la tiagofaria25 » 14 jan 2026, 12:41

irfo je napisao/la:
14 jan 2026, 12:06
GrbavicaHrammm je napisao/la:
14 jan 2026, 11:23
irfo je napisao/la:
14 jan 2026, 00:23
Babo mu trener :bih:
Nalic znaci?
https://sportsport.ba/fudbal/bivsi-repr ... lic/514369

Adi Nalić 24/25 (pola godine bez kluba).
23 utakmice, 746 minuta, 1 G/A, 6,64 prosjecna ocjena.


Extra…

Napaceni87
Postovi: 253
Pridružen/a: 22 maj 2025, 17:25
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Napaceni87 » 14 jan 2026, 12:44

Ne zivi se od stare slave u fudbalu
Aludiram na Nalica
Momak ozbiljan fudbal igro prije 3 godine o cemu vi pricate

Avatar
Ramirez
Postovi: 115
Pridružen/a: 11 jul 2025, 12:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ramirez » 14 jan 2026, 12:48

Kakve veze ima kada je igrao,momak sigurno je za ovu ligu veliko pojacanje.Dolazili su nam u prethodnom periodu nekakvi prvotimci,pa ne znas koji je gori. Sredina Milosevic,Nalic,Oland i Erick.Treba nam taj stoper i Nastic ako dode pokrili smo lijevu stranu.Jos napadac i ofanzivni jedan

perodeformero
Postovi: 1249
Pridružen/a: 10 dec 2014, 13:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la perodeformero » 14 jan 2026, 12:50

Adi Nalić :lolno:

Avatar
Bumbaclat
Postovi: 1056
Pridružen/a: 03 jul 2024, 22:51
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bumbaclat » 14 jan 2026, 12:53

Napaceni87 je napisao/la:
14 jan 2026, 12:44
Ne zivi se od stare slave u fudbalu
Aludiram na Nalica
Momak ozbiljan fudbal igro prije 3 godine o cemu vi pricate
Kakva stara slava i kakve tri godine? Momak ima 28 godina. Zadnji klub mu je Almere City, gdje je zabiljezio 22 nastupa u sezoni 24/25. Ako moze igrati protiv PSV-a, Ajaxa i Feynoorda, moze i protiv Sloge.

Avatar
Ferroviere1987
Postovi: 693
Pridružen/a: 05 jul 2025, 22:22
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ferroviere1987 » 14 jan 2026, 12:53

Ma Adi je magija jednostavno momak ima sve sto jedan veznjak treba imat jedino sto nije u formi al ima 28 godina mladji je od Mateja igracina i po za nasu ligu iskreno ogromno pojacanje

Tempero
Postovi: 1091
Pridružen/a: 07 nov 2022, 19:14
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tempero » 14 jan 2026, 12:53

Za nase trenutne igrace bi trebao biti pojacanje. U posljednje vrijeme njegova forma je u silaznoj putanji. Ako je pametan, moze ovo dobro iskoristiti i da se vrati na pravi kolosijek.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15093
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 14 jan 2026, 12:55

Trebali bi javiti Nijazu i Saninu da su forumasi nezadovoljni, imaju oni bolje u kartoteci
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

BarbareZeljin
Postovi: 1327
Pridružen/a: 27 jun 2020, 17:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BarbareZeljin » 14 jan 2026, 12:55

Dobro ljudi polako. Evo ako cemo realno,kada je dosao Stevanovic,sjecate se da nije dugo igrao,karijera u velikom padu,slicno bilo i sa Zakaricem.
Mi realno trebamo ljudima tek prezentovati svoj klub kao dobru opciju. Tek se krenulo,zimski je rok,sezona je polupotrosena,realno je da obojica ovih su nivo iznad lige.
Ovaj Nastic igra u prvoplasiranoj ekipi iz Poljeske. Ciji klubovi lagano presisaju i jos isprebijaju nase klubove i navijace. Cak je ova Wisla zadnjih 6 kola sve igrala nerijesno,do tada su ubijedljivo bili prvi,a ovaj je bio poprilicno u sastavu.
Nalic je bez kluba,ali je sezonu i pol igrao 1 ligu Nizozemske. Zadnju polusezonu su bili 2 liga.

tiagofaria25
Postovi: 540
Pridružen/a: 01 jul 2024, 16:31
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la tiagofaria25 » 14 jan 2026, 12:58

Recept dovoðenja igrača ostao isti izgleda.

Avatar
Ferroviere1987
Postovi: 693
Pridružen/a: 05 jul 2025, 22:22
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ferroviere1987 » 14 jan 2026, 13:01

tiagofaria25 je napisao/la:
14 jan 2026, 12:58
Recept dovoðenja igrača ostao isti izgleda.
Kako mozes svrstat jednog Nalica sa Konningsom,Pejicem,Rakicem i ostalom ekipom pa ako nam Adi nije pojacanje sta hocete vi ne znam de nek pogleda Nijaz jel Camavinga slobodan slucajno

Arma00
Postovi: 763
Pridružen/a: 08 dec 2025, 12:38
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Arma00 » 14 jan 2026, 13:02

tiagofaria25 je napisao/la:
14 jan 2026, 12:58
Recept dovoðenja igrača ostao isti izgleda.
Po čemu je isti recept, dovodili smo Seedorfa, Troupea, Koningsa iz druge holandske lige, a sada eto Nastić i Nalić, jedan iz lidera Poljskog prvenstva, drugi prošlu sezonu igrao protiv Ajaxa, PSV-a, i ligu šampiona sa Malmom ranije. Također su povremeni reprezentativci.
Mislim, ozbiljna je razlika.

svemalim1
Postovi: 1211
Pridružen/a: 03 jul 2024, 22:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la svemalim1 » 14 jan 2026, 13:04

ljetos doveli obradova, sad nastica. nema razlike izmedju ekipe koja je prva u poljskoj i jedinstva iz bihaca. identican recept.

:bow:

je li ovo moguce sta pisu ljudi?

Railwayman30
Postovi: 340
Pridružen/a: 04 dec 2019, 21:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Railwayman30 » 14 jan 2026, 13:05

Vidjet cemo sta ce biti sa ovim spominjanim
Dovedite napadaca,koji ce u ovim preostalim utakmicama zabiti bar 10 12 golova

Avatar
Lokomotifa
Postovi: 671
Pridružen/a: 23 feb 2025, 12:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Lokomotifa » 14 jan 2026, 13:07

Postajemo pravi pitari na forumu. Prije dvije godine nam glavna pojačanja bili Rustemović, Biber, Turanjanin i Ovčina. Eto gdje smo se nalazili kao klub. I sad pregovaramo sa respektabilnim i provjerenim igračima Nastićem i Nalićem, i navijači nezadovoljni. Šta hoćete ba? Da dovedemo Rodryga iz Real Madrida. Ohanite malo ljudi. Hajmo dati šansu Nijazu i ekipi da ovo u miru odrade. Nema uspjeha bez zajedništva i povjerenja.
"19.09.1921. Sarajevski podsavez je prihvatio novi klub u svoje okrilje i uvrstio ga u takmičarski kalendar za sezonu 1921/1922. Kao tada jedini radnički klub među nacionalno orijentisanim klubovima FK Željezničar se susreo sa mnogim teškoćama."

zeljodogroba
Postovi: 764
Pridružen/a: 23 sep 2020, 09:23
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljodogroba » 14 jan 2026, 13:10

Ne znam stvarno sta ljudi ocekuju, obzirom da je zimski prelazni rok, dosta manje izbora igraca, ovo su odlicna dva pojacanja za nase uslove. Poredit ova dva igraca sa onim sto nam ie doslo na ljeto je nebulozno. Ova dva igraca se mogu poredit jedino sa Denijem Milosevicem, to je taj rang transfera i po meni obzirom gdje smo sada je to odlicno. Tek se pocelo, ocekujem jos kojeg igraca, narocito napadaca jer nam je to prijeko potrebna pozicija..

GavranBeli
Postovi: 1096
Pridružen/a: 25 dec 2025, 22:14
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GavranBeli » 14 jan 2026, 13:12

Railwayman30 je napisao/la:
14 jan 2026, 13:05
Vidjet cemo sta ce biti sa ovim spominjanim
Dovedite napadaca,koji ce u ovim preostalim utakmicama zabiti bar 10 12 golova
Nema potrebe, tu je Krpic masina za golove. Da nije bilo Adzema sigurno bi igrao vise u veznom redu nego u napadu. Rambo nas

Pablo11
Postovi: 5150
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 14 jan 2026, 13:18

Lokomotifa je napisao/la:
14 jan 2026, 13:07
Postajemo pravi pitari na forumu. Prije dvije godine nam glavna pojačanja bili Rustemović, Biber, Turanjanin i Ovčina. Eto gdje smo se nalazili kao klub. I sad pregovaramo sa respektabilnim i provjerenim igračima Nastićem i Nalićem, i navijači nezadovoljni. Šta hoćete ba? Da dovedemo Rodryga iz Real Madrida. Ohanite malo ljudi. Hajmo dati šansu Nijazu i ekipi da ovo u miru odrade. Nema uspjeha bez zajedništva i povjerenja.
Zato i forum sluzi, vjeruj da se Dzeko vratio naslo bi se ljudi,sta ce nam star je.
Fk Željezničar.

sanjinusto
Postovi: 423
Pridružen/a: 02 jul 2024, 17:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la sanjinusto » 14 jan 2026, 13:20

tiagofaria25 je napisao/la:
14 jan 2026, 12:58
Recept dovoðenja igrača ostao isti izgleda.
Bojan Nastic je prosle sezone u Wisli Plock upisao 25 nastupa, ove 9. Wisla Plock se trenutno bori za titulu Ekstraklase. Prije toga je igrao za Jagielloniu, Bate Borisov, Genk i Oestende. Ima 31 godinu.

Adi Nalic je prosle sezone upisao 22 nastupa u Eredivisie, najjacem rangu u Holandiji. Prije toga je igrao za Hammarby, Malmo, Landskronu. Ima 28 godina.

Holandska i Poljska liga su u top 10 liga Europe. I Nalic i Nastic su igrali za reprezentaciju. Jedan je ofanzivni vezni, drugi igra lijevog veznog, lijevog beka i stopera.

Poredjenja radi, na 10 su nam prethodne sezone igrali Davor Rakic (dosao iz Litvanije), Josip Pejic (dosao iz druge Hrvatske lige) i tako slicni igraci. Na lijevoj strani smo se "pojacali" iz federalne lige. Dosao nam Ognjen Obradov iz Jedinstva, a prije toga je nastupao za gigante poput TOSK-a, Tekstilca i Alfa Modrice.

Post sam ti prijavio za vrijedjanje inteligencije :thumbup:

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Blank123, GBBP87, MukiBek, perodeformero, Sarun, WeekendOffender i 54 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []