FK Željezničar
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
- Ferroviere1987
- Postovi: 693
- Pridružen/a: 05 jul 2025, 22:22
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ma ovo je preozbiljno vec ne sumnjam da ce se i sa jacim igracima pregovarat al da budete ala pitari sta vam je pa evo zrinjski doveo Jurica 34 godine ljudi po komentarima svi sretni nama da dodje dembele mi bi bili nezadovoljni
Kad smo imali zadnji put priliku da imamo vise reprezentativaca u timu zamisli sredinu Oulad/Nalic-Sosic/Milosevic-Erick/Gojak + Garcia/Fočo koja nasa sredina ikad u zadnjih 30 godina bi mogla tehnicki parirat ovim igracima a pogotovo sa širinom i konkurencijom i odbrana sa nasticem bi postala ozbiljna uz jednog stopera Marin je toliko zavolio Zelju da ce se penzionisat ovdje al treba mu jedan jos sa njim ili Nastic u 3-5-2 al opet moras dovest jos jednog stopera svakako mene sedorf nije kupio ni sa cim
Al mislim da je goruca pozicija svakako napadac i eventualno jedno krilo kad je vec Bolja otiso osim ako se neko ne nametne Garcevic ili Ibrahimaga
Kad smo imali zadnji put priliku da imamo vise reprezentativaca u timu zamisli sredinu Oulad/Nalic-Sosic/Milosevic-Erick/Gojak + Garcia/Fočo koja nasa sredina ikad u zadnjih 30 godina bi mogla tehnicki parirat ovim igracima a pogotovo sa širinom i konkurencijom i odbrana sa nasticem bi postala ozbiljna uz jednog stopera Marin je toliko zavolio Zelju da ce se penzionisat ovdje al treba mu jedan jos sa njim ili Nastic u 3-5-2 al opet moras dovest jos jednog stopera svakako mene sedorf nije kupio ni sa cim
Al mislim da je goruca pozicija svakako napadac i eventualno jedno krilo kad je vec Bolja otiso osim ako se neko ne nametne Garcevic ili Ibrahimaga
-
Kajkutenjoyer
- Postovi: 752
- Pridružen/a: 17 apr 2025, 18:43
- Kontakt:
- mamonelafo
- Postovi: 1131
- Pridružen/a: 14 avg 2020, 21:11
- Lokacija: Bulevar Ivice Osima 27
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ni ja nisam oduševljen sa ovim imenima koja se vrte, ali opet, valjda u klubu znaju. Možda bi me čak i potpis Nalića duboko razočarao, ali šta je tu je. Imaju oni koji trebaju da znaju i misle o tome, pa neka onda to i rade...
FK ŽELJEZNIČAR! MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
Jači od ratova, režima i partija!
Jači od ratova, režima i partija!
-
tiagofaria25
- Postovi: 540
- Pridružen/a: 01 jul 2024, 16:31
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Kao prvo, Nastić još uvijek nije doveden, isto kao ni Nalić, tako da je i sama polazna teza svima nama netačna.sanjinusto je napisao/la: ↑14 jan 2026, 13:20Bojan Nastic je prosle sezone u Wisli Plock upisao 25 nastupa, ove 9. Wisla Plock se trenutno bori za titulu Ekstraklase. Prije toga je igrao za Jagielloniu, Bate Borisov, Genk i Oestende. Ima 31 godinu.
Adi Nalic je prosle sezone upisao 22 nastupa u Eredivisie, najjacem rangu u Holandiji. Prije toga je igrao za Hammarby, Malmo, Landskronu. Ima 28 godina.
Holandska i Poljska liga su u top 10 liga Europe. I Nalic i Nastic su igrali za reprezentaciju. Jedan je ofanzivni vezni, drugi igra lijevog veznog, lijevog beka i stopera.
Poredjenja radi, na 10 su nam prethodne sezone igrali Davor Rakic (dosao iz Litvanije), Josip Pejic (dosao iz druge Hrvatske lige) i tako slicni igraci. Na lijevoj strani smo se "pojacali" iz federalne lige. Dosao nam Ognjen Obradov iz Jedinstva, a prije toga je nastupao za gigante poput TOSK-a, Tekstilca i Alfa Modrice.
Post sam ti prijavio za vrijedjanje inteligencije![]()
Drugo, poprilično je cinično kao primjer uzeti Obradova i ostale koje si naveo, a pogotovo njega jer je po svemu viđenom najlošija akvizicija prelaznog roka, a pritom je jasno da je doveden jer je “trenerov igrač”, a ne zbog forme ili kvaliteta.
S druge strane, doveden je Alić iz hrvatske lige, koja je trenutno osjetno jača od poljske, kao i Milošević, koji je bez dileme kvalitetniji igrač od Nalića. Dakle, nije sporno da se može dovesti “dobar igrač” (po očekivanjima) za našu ligu, pogotov kad nosiš ime Željezničar.
Ono što jeste problematično, i na što sam mislio pod “receptom”, jeste model dovođenja igrača koji se ponavlja:
forma je nebitna, minutaža je nebitna, a osnovni kriterij je da je igrač slobodan, da se nadamo da će oživjeti karijeru kod nas, iako nije igrao pola godine nigdje.
Volio bih da se nekad zovede igrač koji je u formi, koji daje golove ( a da nije iz Federalne).
-
tiagofaria25
- Postovi: 540
- Pridružen/a: 01 jul 2024, 16:31
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Eto objašnjeno je, 230minuta fudbala u ovoj godini, ni tri utakmice sve zajedno…
Re: FK Željezničar
Dovođenje Nalica bi otvorilo prostor za švedsko tržište s obzirom da mu je stari gore aktivan.
Ljudi su se zadnjih godina jednostavno zasitili loših igrača tako da je razumljiva kritika za bilo kojeg igrača koji se spominje.
Ljudi su se zadnjih godina jednostavno zasitili loših igrača tako da je razumljiva kritika za bilo kojeg igrača koji se spominje.
-
sanjinusto
- Postovi: 423
- Pridružen/a: 02 jul 2024, 17:52
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Nehumane gluposti, ali samo na jednu cu da se osvrnem.tiagofaria25 je napisao/la: ↑14 jan 2026, 13:26Kao prvo, Nastić još uvijek nije doveden, isto kao ni Nalić, tako da je i sama polazna teza svima nama netačna.sanjinusto je napisao/la: ↑14 jan 2026, 13:20Bojan Nastic je prosle sezone u Wisli Plock upisao 25 nastupa, ove 9. Wisla Plock se trenutno bori za titulu Ekstraklase. Prije toga je igrao za Jagielloniu, Bate Borisov, Genk i Oestende. Ima 31 godinu.
Adi Nalic je prosle sezone upisao 22 nastupa u Eredivisie, najjacem rangu u Holandiji. Prije toga je igrao za Hammarby, Malmo, Landskronu. Ima 28 godina.
Holandska i Poljska liga su u top 10 liga Europe. I Nalic i Nastic su igrali za reprezentaciju. Jedan je ofanzivni vezni, drugi igra lijevog veznog, lijevog beka i stopera.
Poredjenja radi, na 10 su nam prethodne sezone igrali Davor Rakic (dosao iz Litvanije), Josip Pejic (dosao iz druge Hrvatske lige) i tako slicni igraci. Na lijevoj strani smo se "pojacali" iz federalne lige. Dosao nam Ognjen Obradov iz Jedinstva, a prije toga je nastupao za gigante poput TOSK-a, Tekstilca i Alfa Modrice.
Post sam ti prijavio za vrijedjanje inteligencije![]()
Drugo, poprilično je cinično kao primjer uzeti Obradova i ostale koje si naveo, a pogotovo njega jer je po svemu viđenom najlošija akvizicija prelaznog roka, a pritom je jasno da je doveden jer je “trenerov igrač”, a ne zbog forme ili kvaliteta.
S druge strane, doveden je Alić iz hrvatske lige, koja je trenutno osjetno jača od poljske, kao i Milošević, koji je bez dileme kvalitetniji igrač od Nalića. Dakle, nije sporno da se može dovesti “dobar igrač” (po očekivanjima) za našu ligu, pogotov kad nosiš ime Željezničar.
Ono što jeste problematično, i na što sam mislio pod “receptom”, jeste model dovođenja igrača koji se ponavlja:
forma je nebitna, minutaža je nebitna, a osnovni kriterij je da je igrač slobodan, da se nadamo da će oživjeti karijeru kod nas, iako nije igrao pola godine nigdje.
Volio bih da se nekad zovede igrač koji je u formi, koji daje golove ( a da nije iz Federalne).
Po UEFA rankingu Poljska Ekstraklasa je 11. liga u Europi, HNL je 21., dok je Eredivisie na broju 6.
Posto ti smeta poredjenje sa Obradovom: Alic je doveden iz Varazdina, koji je trenutno sesti u HNL-u. Wisla Plock je trenutno prva u Ekstraklasi.
Re: FK Željezničar
Hrvatska liga osjetno jaca?tiagofaria25 je napisao/la: ↑14 jan 2026, 13:26Kao prvo, Nastić još uvijek nije doveden, isto kao ni Nalić, tako da je i sama polazna teza svima nama netačna.sanjinusto je napisao/la: ↑14 jan 2026, 13:20Bojan Nastic je prosle sezone u Wisli Plock upisao 25 nastupa, ove 9. Wisla Plock se trenutno bori za titulu Ekstraklase. Prije toga je igrao za Jagielloniu, Bate Borisov, Genk i Oestende. Ima 31 godinu.
Adi Nalic je prosle sezone upisao 22 nastupa u Eredivisie, najjacem rangu u Holandiji. Prije toga je igrao za Hammarby, Malmo, Landskronu. Ima 28 godina.
Holandska i Poljska liga su u top 10 liga Europe. I Nalic i Nastic su igrali za reprezentaciju. Jedan je ofanzivni vezni, drugi igra lijevog veznog, lijevog beka i stopera.
Poredjenja radi, na 10 su nam prethodne sezone igrali Davor Rakic (dosao iz Litvanije), Josip Pejic (dosao iz druge Hrvatske lige) i tako slicni igraci. Na lijevoj strani smo se "pojacali" iz federalne lige. Dosao nam Ognjen Obradov iz Jedinstva, a prije toga je nastupao za gigante poput TOSK-a, Tekstilca i Alfa Modrice.
Post sam ti prijavio za vrijedjanje inteligencije![]()
Drugo, poprilično je cinično kao primjer uzeti Obradova i ostale koje si naveo, a pogotovo njega jer je po svemu viđenom najlošija akvizicija prelaznog roka, a pritom je jasno da je doveden jer je “trenerov igrač”, a ne zbog forme ili kvaliteta.
S druge strane, doveden je Alić iz hrvatske lige, koja je trenutno osjetno jača od poljske, kao i Milošević, koji je bez dileme kvalitetniji igrač od Nalića. Dakle, nije sporno da se može dovesti “dobar igrač” (po očekivanjima) za našu ligu, pogotov kad nosiš ime Željezničar.
Ono što jeste problematično, i na što sam mislio pod “receptom”, jeste model dovođenja igrača koji se ponavlja:
forma je nebitna, minutaža je nebitna, a osnovni kriterij je da je igrač slobodan, da se nadamo da će oživjeti karijeru kod nas, iako nije igrao pola godine nigdje.
Volio bih da se nekad zovede igrač koji je u formi, koji daje golove ( a da nije iz Federalne).
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA
"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."
"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."
- imekorisnicko
- Postovi: 1242
- Pridružen/a: 30 apr 2013, 23:36
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ovakva pojačanja,pogotovo ako se u istom tempu nastavi znače da se klub već digao za nivo ili dva iznad,a to ne mora nužno da znači da će se sa pojačanjima ubosti.
-
tiagofaria25
- Postovi: 540
- Pridružen/a: 01 jul 2024, 16:31
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Dobro, upravu si. Ja sam glup, trebamo biti zadovoljni mokom koji 6mjeseci nema utakmice u nogama, a u ostalih 6 mjeseci je odograo 230 minuta bez ikakvog ucinka. To su pojacanja koja nam trebaju.sanjinusto je napisao/la: ↑14 jan 2026, 13:35Nehumane gluposti, ali samo na jednu cu da se osvrnem.tiagofaria25 je napisao/la: ↑14 jan 2026, 13:26Kao prvo, Nastić još uvijek nije doveden, isto kao ni Nalić, tako da je i sama polazna teza svima nama netačna.sanjinusto je napisao/la: ↑14 jan 2026, 13:20
Bojan Nastic je prosle sezone u Wisli Plock upisao 25 nastupa, ove 9. Wisla Plock se trenutno bori za titulu Ekstraklase. Prije toga je igrao za Jagielloniu, Bate Borisov, Genk i Oestende. Ima 31 godinu.
Adi Nalic je prosle sezone upisao 22 nastupa u Eredivisie, najjacem rangu u Holandiji. Prije toga je igrao za Hammarby, Malmo, Landskronu. Ima 28 godina.
Holandska i Poljska liga su u top 10 liga Europe. I Nalic i Nastic su igrali za reprezentaciju. Jedan je ofanzivni vezni, drugi igra lijevog veznog, lijevog beka i stopera.
Poredjenja radi, na 10 su nam prethodne sezone igrali Davor Rakic (dosao iz Litvanije), Josip Pejic (dosao iz druge Hrvatske lige) i tako slicni igraci. Na lijevoj strani smo se "pojacali" iz federalne lige. Dosao nam Ognjen Obradov iz Jedinstva, a prije toga je nastupao za gigante poput TOSK-a, Tekstilca i Alfa Modrice.
Post sam ti prijavio za vrijedjanje inteligencije![]()
Drugo, poprilično je cinično kao primjer uzeti Obradova i ostale koje si naveo, a pogotovo njega jer je po svemu viđenom najlošija akvizicija prelaznog roka, a pritom je jasno da je doveden jer je “trenerov igrač”, a ne zbog forme ili kvaliteta.
S druge strane, doveden je Alić iz hrvatske lige, koja je trenutno osjetno jača od poljske, kao i Milošević, koji je bez dileme kvalitetniji igrač od Nalića. Dakle, nije sporno da se može dovesti “dobar igrač” (po očekivanjima) za našu ligu, pogotov kad nosiš ime Željezničar.
Ono što jeste problematično, i na što sam mislio pod “receptom”, jeste model dovođenja igrača koji se ponavlja:
forma je nebitna, minutaža je nebitna, a osnovni kriterij je da je igrač slobodan, da se nadamo da će oživjeti karijeru kod nas, iako nije igrao pola godine nigdje.
Volio bih da se nekad zovede igrač koji je u formi, koji daje golove ( a da nije iz Federalne).
Po UEFA rankingu Poljska Ekstraklasa je 11. liga u Europi, HNL je 21., dok je Eredivisie na broju 6.
Posto ti smeta poredjenje sa Obradovom: Alic je doveden iz Varazdina, koji je trenutno sesti u HNL-u. Wisla Plock je trenutno prva u Ekstraklasi.
Stvarno ne znam kako sam ista problematicno vidio u tome.
Re: FK Željezničar
Ma mi ni ne zasluzujemo bolje. Nastic eto nije kvalitet igro citavu proslu sezonu, 9 nastupa u ovoj sezoni. Alic mu kao problem, a kad neko bude suspendovan moramo obradova gledati. To da je hrvatska jaca liga ne treba ni komentarisati..tiagofaria25 je napisao/la: ↑14 jan 2026, 13:37Dobro, upravu si. Ja sam glup, trebamo biti zadovoljni mokom koji 6mjeseci nema utakmice u nogama, a u ostalih 6 mjeseci je odograo 230 minuta bez ikakvog ucinka. To su pojacanja koja nam trebaju.sanjinusto je napisao/la: ↑14 jan 2026, 13:35Nehumane gluposti, ali samo na jednu cu da se osvrnem.tiagofaria25 je napisao/la: ↑14 jan 2026, 13:26
Kao prvo, Nastić još uvijek nije doveden, isto kao ni Nalić, tako da je i sama polazna teza svima nama netačna.
Drugo, poprilično je cinično kao primjer uzeti Obradova i ostale koje si naveo, a pogotovo njega jer je po svemu viđenom najlošija akvizicija prelaznog roka, a pritom je jasno da je doveden jer je “trenerov igrač”, a ne zbog forme ili kvaliteta.
S druge strane, doveden je Alić iz hrvatske lige, koja je trenutno osjetno jača od poljske, kao i Milošević, koji je bez dileme kvalitetniji igrač od Nalića. Dakle, nije sporno da se može dovesti “dobar igrač” (po očekivanjima) za našu ligu, pogotov kad nosiš ime Željezničar.
Ono što jeste problematično, i na što sam mislio pod “receptom”, jeste model dovođenja igrača koji se ponavlja:
forma je nebitna, minutaža je nebitna, a osnovni kriterij je da je igrač slobodan, da se nadamo da će oživjeti karijeru kod nas, iako nije igrao pola godine nigdje.
Volio bih da se nekad zovede igrač koji je u formi, koji daje golove ( a da nije iz Federalne).
Po UEFA rankingu Poljska Ekstraklasa je 11. liga u Europi, HNL je 21., dok je Eredivisie na broju 6.
Posto ti smeta poredjenje sa Obradovom: Alic je doveden iz Varazdina, koji je trenutno sesti u HNL-u. Wisla Plock je trenutno prva u Ekstraklasi.
Stvarno ne znam kako sam ista problematicno vidio u tome.
Nastic i Nalic dolaze jos zvanicno samo.
Fk Željezničar.
-
sanjinusto
- Postovi: 423
- Pridružen/a: 02 jul 2024, 17:52
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Iskreno i jesi ispao veoma glup.tiagofaria25 je napisao/la: ↑14 jan 2026, 13:37Dobro, upravu si. Ja sam glup, trebamo biti zadovoljni mokom koji 6mjeseci nema utakmice u nogama, a u ostalih 6 mjeseci je odograo 230 minuta bez ikakvog ucinka. To su pojacanja koja nam trebaju.sanjinusto je napisao/la: ↑14 jan 2026, 13:35Nehumane gluposti, ali samo na jednu cu da se osvrnem.tiagofaria25 je napisao/la: ↑14 jan 2026, 13:26
Kao prvo, Nastić još uvijek nije doveden, isto kao ni Nalić, tako da je i sama polazna teza svima nama netačna.
Drugo, poprilično je cinično kao primjer uzeti Obradova i ostale koje si naveo, a pogotovo njega jer je po svemu viđenom najlošija akvizicija prelaznog roka, a pritom je jasno da je doveden jer je “trenerov igrač”, a ne zbog forme ili kvaliteta.
S druge strane, doveden je Alić iz hrvatske lige, koja je trenutno osjetno jača od poljske, kao i Milošević, koji je bez dileme kvalitetniji igrač od Nalića. Dakle, nije sporno da se može dovesti “dobar igrač” (po očekivanjima) za našu ligu, pogotov kad nosiš ime Željezničar.
Ono što jeste problematično, i na što sam mislio pod “receptom”, jeste model dovođenja igrača koji se ponavlja:
forma je nebitna, minutaža je nebitna, a osnovni kriterij je da je igrač slobodan, da se nadamo da će oživjeti karijeru kod nas, iako nije igrao pola godine nigdje.
Volio bih da se nekad zovede igrač koji je u formi, koji daje golove ( a da nije iz Federalne).
Po UEFA rankingu Poljska Ekstraklasa je 11. liga u Europi, HNL je 21., dok je Eredivisie na broju 6.
Posto ti smeta poredjenje sa Obradovom: Alic je doveden iz Varazdina, koji je trenutno sesti u HNL-u. Wisla Plock je trenutno prva u Ekstraklasi.
Stvarno ne znam kako sam ista problematicno vidio u tome.
Re: FK Željezničar
Nastic i Nalic su provjerena imena za nase uslove, obojica su bivsi reprezentativci
Nalic je tek 28 napunio, dva puta je bio prvak Svedske i osvojio je kup
Nastic iskusan 31 godinu prvak je Poljske, osvojio je kup u Belgiji, Srbiji i Bjelorusiji
Takvi nam trebaju nema veze sto nisu mladi, jer s ovakvima mladi stasaju
Bravo za klub
Nalic je tek 28 napunio, dva puta je bio prvak Svedske i osvojio je kup
Nastic iskusan 31 godinu prvak je Poljske, osvojio je kup u Belgiji, Srbiji i Bjelorusiji
Takvi nam trebaju nema veze sto nisu mladi, jer s ovakvima mladi stasaju
Bravo za klub
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: FK Željezničar
Molim te Irfo banuj me da ne citam ove moronijade.Kako ce se Nalic popisat po vama.Bice zadovoljstvo to gledat kad vam bude piso usta.Bice ko Miro i Zakaric kad su dosli. 
Brko iz druge galaksije!
Re: FK Željezničar
Brate za nas su Pejic,Alison,Konigs,Rustemovic,Drljo,Haracic,Vistica,Fatai,Selimovic.Nezasluzujemo bolje sa ovakvim kretenima.Sreca pa se niko nista ne pita vise.Mogu orkestarski svirat donjoj pipi.
Samo nek kazu aaaaaaa ko na pregledu.
Zadnja izmjena: 1921boy, dana/u 14 jan 2026, 13:48, ukupno mijenjano 1 put.
Brko iz druge galaksije!
-
tiagofaria25
- Postovi: 540
- Pridružen/a: 01 jul 2024, 16:31
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ništa protiv Nastića nisam rekao, neku noć sam napisao da može biti samo dobro, jer momak igra za kvalitetnu ekipu za razliku od Adija koji ne igra nigdje.Pablo11 je napisao/la: ↑14 jan 2026, 13:40Ma mi ni ne zasluzujemo bolje. Nastic eto nije kvalitet igro citavu proslu sezonu, 9 nastupa u ovoj sezoni. Alic mu kao problem, a kad neko bude suspendovan moramo obradova gledati. To da je hrvatska jaca liga ne treba ni komentarisati..tiagofaria25 je napisao/la: ↑14 jan 2026, 13:37Dobro, upravu si. Ja sam glup, trebamo biti zadovoljni mokom koji 6mjeseci nema utakmice u nogama, a u ostalih 6 mjeseci je odograo 230 minuta bez ikakvog ucinka. To su pojacanja koja nam trebaju.sanjinusto je napisao/la: ↑14 jan 2026, 13:35
Nehumane gluposti, ali samo na jednu cu da se osvrnem.
Po UEFA rankingu Poljska Ekstraklasa je 11. liga u Europi, HNL je 21., dok je Eredivisie na broju 6.
Posto ti smeta poredjenje sa Obradovom: Alic je doveden iz Varazdina, koji je trenutno sesti u HNL-u. Wisla Plock je trenutno prva u Ekstraklasi.
Stvarno ne znam kako sam ista problematicno vidio u tome.
Nastic i Nalic dolaze jos zvanicno samo.
Nažalost postali smo klub koji se zadovoljava igračem u 29. godini života koji je u zadnje dvije godine dao dva gola i upisao 0 asistencija.
Re: FK Željezničar
Ako nije igrao 8 mjeseci ili koliko već, ne znači da je invalid i da je zaboravio igrat.
Imao je 2022. tešku povredu (ACL) i od tada je pao, što je i razumljivo. Međutim uz pravilno korištenje njega na terenu, i doziranje, kao i uvođenje u formu postepeno, što vjerujem da Slaviša itekako zna, dobit ćemo ponajboljeg igrača lige.
Imao je 2022. tešku povredu (ACL) i od tada je pao, što je i razumljivo. Međutim uz pravilno korištenje njega na terenu, i doziranje, kao i uvođenje u formu postepeno, što vjerujem da Slaviša itekako zna, dobit ćemo ponajboljeg igrača lige.
Re: FK Željezničar
Moras shvatiti da toliko lose stojimo da nekad se moras odluciti na ove poteze. Pored toga zimski prelazni rok je.tiagofaria25 je napisao/la: ↑14 jan 2026, 13:47Ništa protiv Nastića nisam rekao, neku noć sam napisao da može biti samo dobro, jer momak igra za kvalitetnu ekipu za razliku od Adija koji ne igra nigdje.Pablo11 je napisao/la: ↑14 jan 2026, 13:40Ma mi ni ne zasluzujemo bolje. Nastic eto nije kvalitet igro citavu proslu sezonu, 9 nastupa u ovoj sezoni. Alic mu kao problem, a kad neko bude suspendovan moramo obradova gledati. To da je hrvatska jaca liga ne treba ni komentarisati..tiagofaria25 je napisao/la: ↑14 jan 2026, 13:37
Dobro, upravu si. Ja sam glup, trebamo biti zadovoljni mokom koji 6mjeseci nema utakmice u nogama, a u ostalih 6 mjeseci je odograo 230 minuta bez ikakvog ucinka. To su pojacanja koja nam trebaju.
Stvarno ne znam kako sam ista problematicno vidio u tome.
Nastic i Nalic dolaze jos zvanicno samo.
Nažalost postali smo klub koji se zadovoljava igračem u 29. godini života koji je u zadnje dvije godine dao dva gola i upisao 0 asistencija.
Fk Željezničar.
- mamonelafo
- Postovi: 1131
- Pridružen/a: 14 avg 2020, 21:11
- Lokacija: Bulevar Ivice Osima 27
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Evo, nadam se da ces biti upravu ako on uopce i potpiše.
FK ŽELJEZNIČAR! MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
Jači od ratova, režima i partija!
Jači od ratova, režima i partija!
Online
Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 9 gostiju.

