FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

U sezoni 2025/26. očekujem:

1. Borbu za titulu
79
18%
2. Borbu za Evropu
183
41%
3. Sredinu tabele
78
18%
4. Borbu za opstanak
103
23%
 
Ukupno glasova: 443

Avatar
1921boy
Postovi: 7414
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 14 jan 2026, 22:48

Imas li ko,ko ti je vako najdrazi?
Brko iz druge galaksije!

Avatar
Bumbaclat
Postovi: 1056
Pridružen/a: 03 jul 2024, 22:51
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bumbaclat » 14 jan 2026, 22:54

GavranBeli je napisao/la:
14 jan 2026, 20:52
Ovo je sve pokazatelj kako i na koji način nas klub funkcionise tj. kakve ublehe nas vode. A jos tuznije od svega sto takvi dalje ostali u klubu.

Sad za sad ovdje ne vidim nikakve promjene. Ostala nekolicini istih u klubu, treneri pretumbani samo.

Shvatimo da je rano za neke velike promjene al ovaj pocetak meni licno ne izgleda dobro nikako.
Hulahopka, pogini.

Avatar
AhmedNurudin
Postovi: 550
Pridružen/a: 11 nov 2025, 20:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AhmedNurudin » 14 jan 2026, 22:55

Pablo11 je napisao/la:
14 jan 2026, 22:46
AhmedNurudin je napisao/la:
14 jan 2026, 22:41


Nek nam gavrane ovakvi više ne prismrde Grbavici i sve je ova garnitura uradila dobro. A ne znam šta i sam očekuješ u manje od mjesec dana, da nas pomoću wildcarda ubace u osminu finala Lige prvaka.
Sta ovom debilu odgovaras.
A imaš pravo, očiti je trol već duže vrijeme da to nije ta famozna "hulahopka" koju spominju stariji forumaši. Svejedno me iznerviraju ovakve izjave. U 25 dana tačno smo trebali 3 trofeja uzet.
Pažljivo biram riječi, jer Klub si najveći.
Kako stariš, sve te više volim. Kako starim, sve te više bodrim!
Manijak pravi zna kako stoje stvari, zbog tebe su u vrhu sarajevski Plavi.💙

NoDi80
Postovi: 19023
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NoDi80 » 14 jan 2026, 23:05

Svi igraci su na prozivci, jer svi su na platnom spisku Zelje zbog prosli ljudi koji su ih doveli
Krpic je ostario, ali sigurno moze dati nesto
Sigurno ce motivisati Koningsa, Rakica, Jaganjaca, Kororu da budu jos bolji
Sto se tice Nalica ako je spreman sigurno je da ce biti pojacanje, a sumnjam da ce ga ovi nespremnog potpisat
Polako samo nisu jos ni pripreme krenule ne treba dizati tenzije i ja prvi nekad serem kao neki dan za Baltu i onog Harisa, ali treba biti realan nismo privlacni vecim igracima zbog mnoga toga iz proslosti
Ja znam igrace koji ce za 5000 maraka manje otici u neki slozeniji klub prije nego u Zelju za 5000 vise
I ja bih volio Dzeku odmah, ali imas vec dosta igraca koji kostaju i ciji raskid kosta jos vise
Znaci moras raskide masno platiti i onda moras platiti masno nekog novog igraca
Tek na kraju sezone je za ocekivat neke ozbiljne igracke promjene, a sad samo da izguramo europu i kup i sretan sam
Nije to lako sve uraditi, pa cak i ovdje na forumu kad pocnemo pisati uvijek nesto zaboravimo, a nemamo nikakav pritisak za razliku od ljudi koji rade u klubu
Ja sam prije dvije godine govorio da ne dovodimo Krpica, Hodzica, Ovcine i tad sam bio smijesan u ocima mnogih
Medjutim takva je bila naopaka struktura i bili smo novcano ograniceni da je to bila nasa realnost
Da imam magicni stap Dzeko bi bio u napadu, Stanic ili Litvanac sportski direktor, trenere za djecu bi doveo ciljano jednog iz Dinama, jednog iz Salzburga, jednog iz Porta, jednog iz Psva i jednog bi iz Zelje ostavio da nauci nesto od njih i da se sprema za prvi tim….


Sad se moram prilagoditi situaciji, istripiti jos godinu, dvije, jer sam siguran da smo ulaskom strateskog napravili veliki korak naprijed.
Vjerujem da cu docekati moj san da Zeljo bude ozbiljan klub na europskom nivou
Strpite se svi i nemojte birati neke strane, jer u svemu samo Zeljo je bitan i nista drugo
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

GavranBeli
Postovi: 1096
Pridružen/a: 25 dec 2025, 22:14
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GavranBeli » 14 jan 2026, 23:20

Ko god misli da ce litvanac doci u ovu kaljuzu od lige. A da ne pricamo kako nam je klub neuredjen. To samo neko bez gram mozga moze pomisliti.

Avatar
Manijaci19871921
Postovi: 384
Pridružen/a: 27 maj 2019, 16:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijaci19871921 » 14 jan 2026, 23:24

GavranBeli je napisao/la:
14 jan 2026, 23:20
Ko god misli da ce litvanac doci u ovu kaljuzu od lige. A da ne pricamo kako nam je klub neuredjen. To samo neko bez gram mozga moze pomisliti.
Litvanac je poslao CV direktno u Klub, bez poziva od strane kluba.. njegova inicijativa

Avatar
1921boy
Postovi: 7414
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 14 jan 2026, 23:25

GavranBeli je napisao/la:
14 jan 2026, 23:20
Ko god misli da ce litvanac doci u ovu kaljuzu od lige. A da ne pricamo kako nam je klub neuredjen. To samo neko bez gram mozga moze pomisliti.
Isto si piso za investitora da nece doc.Mamlaze.
Brko iz druge galaksije!

GavranBeli
Postovi: 1096
Pridružen/a: 25 dec 2025, 22:14
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GavranBeli » 14 jan 2026, 23:26

Manijaci19871921 je napisao/la:
14 jan 2026, 23:24
GavranBeli je napisao/la:
14 jan 2026, 23:20
Ko god misli da ce litvanac doci u ovu kaljuzu od lige. A da ne pricamo kako nam je klub neuredjen. To samo neko bez gram mozga moze pomisliti.
Litvanac je poslao CV direktno u Klub, bez poziva od strane kluba.. njegova inicijativa

Kako nije. Jedva ceka da dodje. I Salihadmidzic je isto. Hoce li ga pitat gdje je cuo za konkurs?

Avatar
WeekendOffender
Postovi: 617
Pridružen/a: 16 sep 2023, 17:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la WeekendOffender » 14 jan 2026, 23:28

Neunistiv je
Curva Sud

Liceulice
Postovi: 50
Pridružen/a: 23 sep 2021, 17:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Liceulice » 14 jan 2026, 23:28

**** ti pas mater
1921-1987

GavranBeli
Postovi: 1096
Pridružen/a: 25 dec 2025, 22:14
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GavranBeli » 14 jan 2026, 23:31

1921boy je napisao/la:
14 jan 2026, 23:25
GavranBeli je napisao/la:
14 jan 2026, 23:20
Ko god misli da ce litvanac doci u ovu kaljuzu od lige. A da ne pricamo kako nam je klub neuredjen. To samo neko bez gram mozga moze pomisliti.
Isto si piso za investitora da nece doc.Mamlaze.

Isto ko da nije ni dosao. Krpic Radovac Nalic a otišli vec dvojica iz prve postave.

NoDi80
Postovi: 19023
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NoDi80 » 14 jan 2026, 23:41

Ne znam gavrane zasto ti ista pozitivno ocekujes, kad uvijek trazis ono negativno
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 14 jan 2026, 23:44, ukupno mijenjano 1 put.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

GavranBeli
Postovi: 1096
Pridružen/a: 25 dec 2025, 22:14
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GavranBeli » 14 jan 2026, 23:42

Opet si koristio nedozvoljene supstance nodi

zeljodogroba
Postovi: 765
Pridružen/a: 23 sep 2020, 09:23
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljodogroba » 14 jan 2026, 23:48

Jbt 2026. Godina a ljudi jos uvijek odgovaraju hulaglupki na njegove nebuloze…

Kajkutenjoyer
Postovi: 752
Pridružen/a: 17 apr 2025, 18:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Kajkutenjoyer » 15 jan 2026, 00:40

zeljodogroba je napisao/la:
14 jan 2026, 23:48
Jbt 2026. Godina a ljudi jos uvijek odgovaraju hulaglupki na njegove nebuloze…
Il je hulahopka il je Senadov bot
nek crknu dusmani, najjaci smo

Avatar
delinjo
Postovi: 21775
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la delinjo » 15 jan 2026, 01:15

d ljudi ne odg ovom bolesniku,jel moguce da vas uvijek navuce i onda moramo citati njegove gluposti od citiranja,daj molim vas da mu ne odg vise,znamo svi ko je i sta je i koji mu je cilj,ugasite ga..
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

GavranBeli
Postovi: 1096
Pridružen/a: 25 dec 2025, 22:14
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GavranBeli » 15 jan 2026, 06:31

delinjo je napisao/la:
15 jan 2026, 01:15
d ljudi ne odg ovom bolesniku,jel moguce da vas uvijek navuce i onda moramo citati njegove gluposti od citiranja,daj molim vas da mu ne odg vise,znamo svi ko je i sta je i koji mu je cilj,ugasite ga..
Slazem se brate. Nemojte vise odgovarati hulaglupki. Kakve gluposti pise a vi jos gori citirate ga. Lik je bolestan

Avatar
grbavicka1921
Postovi: 1581
Pridružen/a: 10 feb 2017, 12:47
Lokacija: Sindikat profi fudbalera BiH
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la grbavicka1921 » 15 jan 2026, 08:29

Nadam se i dovim za dobrim trenerima, pedagozima u OP i samo jak, stabilan OP sa stručnim ljudima u njemu će iznjedriti i odličan klub i prvi tim na kraju!
*"Nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata, al' ja sam prvo rek'o ŽELJO pa sam poslije rek'o tata."

Bonton
Postovi: 75
Pridružen/a: 01 dec 2025, 20:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bonton » 15 jan 2026, 09:23

Željooooo ti si šampion, pjeva cijeli stadion...

perodeformero
Postovi: 1250
Pridružen/a: 10 dec 2014, 13:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la perodeformero » 15 jan 2026, 10:25

Jel istina da je statut odbijen

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 41 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []