FK Željezničar
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
Re: FK Željezničar
Hulahopka, pogini.GavranBeli je napisao/la: ↑14 jan 2026, 20:52Ovo je sve pokazatelj kako i na koji način nas klub funkcionise tj. kakve ublehe nas vode. A jos tuznije od svega sto takvi dalje ostali u klubu.
Sad za sad ovdje ne vidim nikakve promjene. Ostala nekolicini istih u klubu, treneri pretumbani samo.
Shvatimo da je rano za neke velike promjene al ovaj pocetak meni licno ne izgleda dobro nikako.
- AhmedNurudin
- Postovi: 550
- Pridružen/a: 11 nov 2025, 20:53
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
A imaš pravo, očiti je trol već duže vrijeme da to nije ta famozna "hulahopka" koju spominju stariji forumaši. Svejedno me iznerviraju ovakve izjave. U 25 dana tačno smo trebali 3 trofeja uzet.Pablo11 je napisao/la: ↑14 jan 2026, 22:46Sta ovom debilu odgovaras.AhmedNurudin je napisao/la: ↑14 jan 2026, 22:41
Nek nam gavrane ovakvi više ne prismrde Grbavici i sve je ova garnitura uradila dobro. A ne znam šta i sam očekuješ u manje od mjesec dana, da nas pomoću wildcarda ubace u osminu finala Lige prvaka.
Pažljivo biram riječi, jer Klub si najveći.
Kako stariš, sve te više volim. Kako starim, sve te više bodrim!
Manijak pravi zna kako stoje stvari, zbog tebe su u vrhu sarajevski Plavi.💙
Kako stariš, sve te više volim. Kako starim, sve te više bodrim!
Manijak pravi zna kako stoje stvari, zbog tebe su u vrhu sarajevski Plavi.💙
Re: FK Željezničar
Svi igraci su na prozivci, jer svi su na platnom spisku Zelje zbog prosli ljudi koji su ih doveli
Krpic je ostario, ali sigurno moze dati nesto
Sigurno ce motivisati Koningsa, Rakica, Jaganjaca, Kororu da budu jos bolji
Sto se tice Nalica ako je spreman sigurno je da ce biti pojacanje, a sumnjam da ce ga ovi nespremnog potpisat
Polako samo nisu jos ni pripreme krenule ne treba dizati tenzije i ja prvi nekad serem kao neki dan za Baltu i onog Harisa, ali treba biti realan nismo privlacni vecim igracima zbog mnoga toga iz proslosti
Ja znam igrace koji ce za 5000 maraka manje otici u neki slozeniji klub prije nego u Zelju za 5000 vise
I ja bih volio Dzeku odmah, ali imas vec dosta igraca koji kostaju i ciji raskid kosta jos vise
Znaci moras raskide masno platiti i onda moras platiti masno nekog novog igraca
Tek na kraju sezone je za ocekivat neke ozbiljne igracke promjene, a sad samo da izguramo europu i kup i sretan sam
Nije to lako sve uraditi, pa cak i ovdje na forumu kad pocnemo pisati uvijek nesto zaboravimo, a nemamo nikakav pritisak za razliku od ljudi koji rade u klubu
Ja sam prije dvije godine govorio da ne dovodimo Krpica, Hodzica, Ovcine i tad sam bio smijesan u ocima mnogih
Medjutim takva je bila naopaka struktura i bili smo novcano ograniceni da je to bila nasa realnost
Da imam magicni stap Dzeko bi bio u napadu, Stanic ili Litvanac sportski direktor, trenere za djecu bi doveo ciljano jednog iz Dinama, jednog iz Salzburga, jednog iz Porta, jednog iz Psva i jednog bi iz Zelje ostavio da nauci nesto od njih i da se sprema za prvi tim….
Sad se moram prilagoditi situaciji, istripiti jos godinu, dvije, jer sam siguran da smo ulaskom strateskog napravili veliki korak naprijed.
Vjerujem da cu docekati moj san da Zeljo bude ozbiljan klub na europskom nivou
Strpite se svi i nemojte birati neke strane, jer u svemu samo Zeljo je bitan i nista drugo
Krpic je ostario, ali sigurno moze dati nesto
Sigurno ce motivisati Koningsa, Rakica, Jaganjaca, Kororu da budu jos bolji
Sto se tice Nalica ako je spreman sigurno je da ce biti pojacanje, a sumnjam da ce ga ovi nespremnog potpisat
Polako samo nisu jos ni pripreme krenule ne treba dizati tenzije i ja prvi nekad serem kao neki dan za Baltu i onog Harisa, ali treba biti realan nismo privlacni vecim igracima zbog mnoga toga iz proslosti
Ja znam igrace koji ce za 5000 maraka manje otici u neki slozeniji klub prije nego u Zelju za 5000 vise
I ja bih volio Dzeku odmah, ali imas vec dosta igraca koji kostaju i ciji raskid kosta jos vise
Znaci moras raskide masno platiti i onda moras platiti masno nekog novog igraca
Tek na kraju sezone je za ocekivat neke ozbiljne igracke promjene, a sad samo da izguramo europu i kup i sretan sam
Nije to lako sve uraditi, pa cak i ovdje na forumu kad pocnemo pisati uvijek nesto zaboravimo, a nemamo nikakav pritisak za razliku od ljudi koji rade u klubu
Ja sam prije dvije godine govorio da ne dovodimo Krpica, Hodzica, Ovcine i tad sam bio smijesan u ocima mnogih
Medjutim takva je bila naopaka struktura i bili smo novcano ograniceni da je to bila nasa realnost
Da imam magicni stap Dzeko bi bio u napadu, Stanic ili Litvanac sportski direktor, trenere za djecu bi doveo ciljano jednog iz Dinama, jednog iz Salzburga, jednog iz Porta, jednog iz Psva i jednog bi iz Zelje ostavio da nauci nesto od njih i da se sprema za prvi tim….
Sad se moram prilagoditi situaciji, istripiti jos godinu, dvije, jer sam siguran da smo ulaskom strateskog napravili veliki korak naprijed.
Vjerujem da cu docekati moj san da Zeljo bude ozbiljan klub na europskom nivou
Strpite se svi i nemojte birati neke strane, jer u svemu samo Zeljo je bitan i nista drugo
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
-
GavranBeli
- Postovi: 1096
- Pridružen/a: 25 dec 2025, 22:14
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ko god misli da ce litvanac doci u ovu kaljuzu od lige. A da ne pricamo kako nam je klub neuredjen. To samo neko bez gram mozga moze pomisliti.
- Manijaci19871921
- Postovi: 384
- Pridružen/a: 27 maj 2019, 16:24
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Litvanac je poslao CV direktno u Klub, bez poziva od strane kluba.. njegova inicijativaGavranBeli je napisao/la: ↑14 jan 2026, 23:20Ko god misli da ce litvanac doci u ovu kaljuzu od lige. A da ne pricamo kako nam je klub neuredjen. To samo neko bez gram mozga moze pomisliti.
Re: FK Željezničar
Isto si piso za investitora da nece doc.Mamlaze.GavranBeli je napisao/la: ↑14 jan 2026, 23:20Ko god misli da ce litvanac doci u ovu kaljuzu od lige. A da ne pricamo kako nam je klub neuredjen. To samo neko bez gram mozga moze pomisliti.
Brko iz druge galaksije!
-
GavranBeli
- Postovi: 1096
- Pridružen/a: 25 dec 2025, 22:14
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Manijaci19871921 je napisao/la: ↑14 jan 2026, 23:24Litvanac je poslao CV direktno u Klub, bez poziva od strane kluba.. njegova inicijativaGavranBeli je napisao/la: ↑14 jan 2026, 23:20Ko god misli da ce litvanac doci u ovu kaljuzu od lige. A da ne pricamo kako nam je klub neuredjen. To samo neko bez gram mozga moze pomisliti.
Kako nije. Jedva ceka da dodje. I Salihadmidzic je isto. Hoce li ga pitat gdje je cuo za konkurs?
- WeekendOffender
- Postovi: 617
- Pridružen/a: 16 sep 2023, 17:59
- Kontakt:
-
GavranBeli
- Postovi: 1096
- Pridružen/a: 25 dec 2025, 22:14
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
1921boy je napisao/la: ↑14 jan 2026, 23:25Isto si piso za investitora da nece doc.Mamlaze.GavranBeli je napisao/la: ↑14 jan 2026, 23:20Ko god misli da ce litvanac doci u ovu kaljuzu od lige. A da ne pricamo kako nam je klub neuredjen. To samo neko bez gram mozga moze pomisliti.
Isto ko da nije ni dosao. Krpic Radovac Nalic a otišli vec dvojica iz prve postave.
Re: FK Željezničar
Ne znam gavrane zasto ti ista pozitivno ocekujes, kad uvijek trazis ono negativno
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 14 jan 2026, 23:44, ukupno mijenjano 1 put.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
-
GavranBeli
- Postovi: 1096
- Pridružen/a: 25 dec 2025, 22:14
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Opet si koristio nedozvoljene supstance nodi
-
zeljodogroba
- Postovi: 765
- Pridružen/a: 23 sep 2020, 09:23
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Jbt 2026. Godina a ljudi jos uvijek odgovaraju hulaglupki na njegove nebuloze…
-
Kajkutenjoyer
- Postovi: 752
- Pridružen/a: 17 apr 2025, 18:43
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Il je hulahopka il je Senadov botzeljodogroba je napisao/la: ↑14 jan 2026, 23:48Jbt 2026. Godina a ljudi jos uvijek odgovaraju hulaglupki na njegove nebuloze…
nek crknu dusmani, najjaci smo
Re: FK Željezničar
d ljudi ne odg ovom bolesniku,jel moguce da vas uvijek navuce i onda moramo citati njegove gluposti od citiranja,daj molim vas da mu ne odg vise,znamo svi ko je i sta je i koji mu je cilj,ugasite ga..
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!
RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF
VOLIM ZELJEZNICAR!!
RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF
-
GavranBeli
- Postovi: 1096
- Pridružen/a: 25 dec 2025, 22:14
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Slazem se brate. Nemojte vise odgovarati hulaglupki. Kakve gluposti pise a vi jos gori citirate ga. Lik je bolestan
- grbavicka1921
- Postovi: 1581
- Pridružen/a: 10 feb 2017, 12:47
- Lokacija: Sindikat profi fudbalera BiH
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Nadam se i dovim za dobrim trenerima, pedagozima u OP i samo jak, stabilan OP sa stručnim ljudima u njemu će iznjedriti i odličan klub i prvi tim na kraju!
*"Nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata, al' ja sam prvo rek'o ŽELJO pa sam poslije rek'o tata."
Re: FK Željezničar
Željooooo ti si šampion, pjeva cijeli stadion...
-
perodeformero
- Postovi: 1250
- Pridružen/a: 10 dec 2014, 13:24
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Jel istina da je statut odbijen
Online
Trenutno korisnika/ca: KrajinaTm87 i 31 gost.




