Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10891
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 15 jan 2026, 09:43

Tempero je napisao/la:
15 jan 2026, 09:36
imekorisnicko je napisao/la:
15 jan 2026, 08:33
jurisicduska je napisao/la:
15 jan 2026, 08:30


Nije me niko pogrešno informisao. Naprotiv ja vas informisem.
To ti je u biti model.
Mirvic ulaze u sportske operacije dakle sve vezano za sport, prvi tim , kamp, a naplaćuje se od komercijalnih stvari. Karte, sponzori, transferi. Sto je sasvim ok. Ali nemamo mi zakon koji to dozvoljava. Ukratko svaki oblik profita investitora nije dozvoljen. Može vam posudit pare pa mu vi vratiti. Sve drugo ne može. Udruženja smiju ostvarivat profit ali taj profit se ne dijeli.
Ti očito imaš nekih info,ali u ovom slučaju miješaš dvije stvari. To o čemu ti pričaš nema nikakve veze sa statutom.
Pa to je to sto mu ja kazem, nacuje neke info i onda se pravi pametan, a nije tacno. Kada nesto nije dobro u statutu, nemas se sta zaliti, nego dobijes sta tacno trebas ispraviti i kraj price.

Spominje kredit za novembarske plate, kao da ne znamo mi. Al pogledaj duska ko ima isplacenu platu za decembar, pa onda vidi ko je platio doprinose, a ko nije. A kako su nasi platili to sada, a kako pricamo s igracima, kako?? Tako da ne brini se ti puno. Ali sto duska kaze, gurnuli vam vijest za Dzeku, a tamo hiljadu problema hahaha
Ne znaju obični ljudi ni za kredit ni za porez sto će vam doći ni za sta od tog. Obični ljudi misle da je Tuna super radio i ostavio klub u debelom plusu. Naravno da nije. Znas ti i još 4 čovjeka ovdje sta se ustvari desava. I koliko vam je ovo bila slamka spasa i pod kakvim ste uslovima dali klub.

To da li pričate s igracima ili ne pričate ne zavisi od investitora nešto puno. Pricali ste i kad ste bili pred kolapsom. Ne vidim tu neke igrače s kojim vi ne bi pricali i bez investitora. Ako cemo uzet Nalica on je prošle godine isto mogao doći. Bez investitora. Tako da nije se tu nešto mega promijenilo.

Ne brinem se ja. Nemam zbog cega. Kod nas samo pozitivne stvari ovih dana.

Ispade ja hajcam. Reko sam bice to ok, prilagodit će se nema problema. Ali sad trenutno ne stoje stvari dobro ni finansijski ni nikako drugacije. Sta ako se ne riješi imate li plan B ?

Još glede tog kredita hoćemo i Kozarica spomenuti ili cemo se sad pravit da je to kredit samo obični ništa drugo.

Kad ti ministarstvo kantona odbije statut žališ se federalnom minustarstvu koje razmatra da li su ovi po zakonu uradili. S obzirom da vas je i federalno odbilo upisat onda to znaci da ste se zalili.

Tempero
Postovi: 1091
Pridružen/a: 07 nov 2022, 19:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Tempero » 15 jan 2026, 10:01

jurisicduska je napisao/la:
15 jan 2026, 09:43
Tempero je napisao/la:
15 jan 2026, 09:36
imekorisnicko je napisao/la:
15 jan 2026, 08:33

Ti očito imaš nekih info,ali u ovom slučaju miješaš dvije stvari. To o čemu ti pričaš nema nikakve veze sa statutom.
Pa to je to sto mu ja kazem, nacuje neke info i onda se pravi pametan, a nije tacno. Kada nesto nije dobro u statutu, nemas se sta zaliti, nego dobijes sta tacno trebas ispraviti i kraj price.

Spominje kredit za novembarske plate, kao da ne znamo mi. Al pogledaj duska ko ima isplacenu platu za decembar, pa onda vidi ko je platio doprinose, a ko nije. A kako su nasi platili to sada, a kako pricamo s igracima, kako?? Tako da ne brini se ti puno. Ali sto duska kaze, gurnuli vam vijest za Dzeku, a tamo hiljadu problema hahaha
Ne znaju obični ljudi ni za kredit ni za porez sto će vam doći ni za sta od tog. Obični ljudi misle da je Tuna super radio i ostavio klub u debelom plusu. Naravno da nije. Znas ti i još 4 čovjeka ovdje sta se ustvari desava. I koliko vam je ovo bila slamka spasa i pod kakvim ste uslovima dali klub.

To da li pričate s igracima ili ne pričate ne zavisi od investitora nešto puno. Pricali ste i kad ste bili pred kolapsom. Ne vidim tu neke igrače s kojim vi ne bi pricali i bez investitora. Ako cemo uzet Nalica on je prošle godine isto mogao doći. Bez investitora. Tako da nije se tu nešto mega promijenilo.

Ne brinem se ja. Nemam zbog cega. Kod nas samo pozitivne stvari ovih dana.

Ispade ja hajcam. Reko sam bice to ok, prilagodit će se nema problema. Ali sad trenutno ne stoje stvari dobro ni finansijski ni nikako drugacije. Sta ako se ne riješi imate li plan B ?

Još glede tog kredita hoćemo i Kozarica spomenuti ili cemo se sad pravit da je to kredit samo obični ništa drugo.

Kad ti ministarstvo kantona odbije statut žališ se federalnom minustarstvu koje razmatra da li su ovi po zakonu uradili. S obzirom da vas je i federalno odbilo upisat onda to znaci da ste se zalili.
Imas novac od transfera Jabera koji ti treba leci uskoro. Zato su Tuna i ekipa to odradili i bice tim zatvoren odmah, a iznos kredita nije ni trecina ostatka transfera. Vidjet cemo koga cemo sad dovesti i s kakvim platama, a s kakvim smo pricali kad smo bili pred kolapsom. Nalica nismo mogli dovesti, jer nismo imali para za njega, bio je ponudjen. A sta ti imas od ponudjenog igraca, koji lupi cifru, a ti taj novac nemas. Tako da ga nismo mogli dovesti.
A porez sto visi, sto je na sudu, ako ha budemo primorani platiti, bice reprogram ko i svaki do sada.
Sta je s Kozaricem?

Provjeri onda kako ces se zaliti federalnom ministarstvu, ako predajes nesto u kanton, ili obrnuto.

Avatar
imekorisnicko
Postovi: 1245
Pridružen/a: 30 apr 2013, 23:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la imekorisnicko » 15 jan 2026, 10:01

jurisicduska je napisao/la:
15 jan 2026, 09:43

Ne znaju obični ljudi ni za kredit ni za porez sto će vam doći ni za sta od tog. Obični ljudi misle da je Tuna super radio i ostavio klub u debelom plusu. Naravno da nije.
Ne znaju,ali isto tako se kod nas generalno od svega što je kredit,dug i slično pravi bauk. U principu su to relativno normalne stvari i iznosi dugova i kredita i kod Želje i kod Sarajeva nisu toliki da mogu uništiti te klubove.
jurisicduska je napisao/la:
15 jan 2026, 09:43
I koliko vam je ovo bila slamka spasa i pod kakvim ste uslovima dali klub.
Slamka spasa za šta? Opet ti kažem,Željo ne bi ni propao ni bankrotirao nit išta slično. Slamka spasa da nam je ovo jedini način da se uključimo u vrh,vjerovatno.
jurisicduska je napisao/la:
15 jan 2026, 09:43
To da li pričate s igracima ili ne pričate ne zavisi od investitora nešto puno. Pricali ste i kad ste bili pred kolapsom. Ne vidim tu neke igrače s kojim vi ne bi pricali i bez investitora. Ako cemo uzet Nalica on je prošle godine isto mogao doći. Bez investitora. Tako da nije se tu nešto mega promijenilo.
I da i ne. Moglo se pričati i dovesti,ali onako nazor i uz dosta veći rizik.
jurisicduska je napisao/la:
15 jan 2026, 09:43
Ispade ja hajcam. Reko sam bice to ok, prilagodit će se nema problema. Ali sad trenutno ne stoje stvari dobro ni finansijski ni nikako drugacije. Sta ako se ne riješi imate li plan B ?
Pokazalo se da osim finansija nema dovoljno ni znanja i sposobnosti u klubu da se klub uključi u ravnopravnu borbu za vrh. Jedina alternativa u tom slučaju je neki drugi investitor
jurisicduska je napisao/la:
15 jan 2026, 09:43
Kad ti ministarstvo kantona odbije statut žališ se federalnom minustarstvu koje razmatra da li su ovi po zakonu uradili. S obzirom da vas je i federalno odbilo upisat onda to znaci da ste se zalili.
Nemam info da li problemi tog tipa postoje, ali ono što sa sigurnošću mogu tvrditi je da i ako postoje,razlog nije onaj što si ti napisao.

Seher1921
Postovi: 226
Pridružen/a: 25 dec 2025, 12:07
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Seher1921 » 15 jan 2026, 10:14

O kakvim slamkama prica ova duska jos kaze lik

"Ne brinem se ja. Nemam zbog cega. Kod nas samo pozitivne stvari ovih dana"
I onda nakon jedne recenice
"Sta ako se ne riješi imate li plan B"
🤣🤣🤣🤣

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10891
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 15 jan 2026, 10:30

Seher1921 je napisao/la:
15 jan 2026, 10:14
O kakvim slamkama prica ova duska jos kaze lik

"Ne brinem se ja. Nemam zbog cega. Kod nas samo pozitivne stvari ovih dana"
I onda nakon jedne recenice
"Sta ako se ne riješi imate li plan B"
🤣🤣🤣🤣
Sta je problem trebali bi se i vi to zapitati.
Imate li plan B ? Sta ako ?
To je normalno i zdravo pitanje.
Ono imaju oni informacije da će biti sve uredu a Darija rekla da nije u skladu sa zakonom, pa ne možeš sve u zivotu tako završavat.

Prvo neozbiljni ste. Status se prvo registruje, pa onda se ide u procedure. Sama činjenica da ste obrnuto uradili je preglupa.

Jesam nekog uvrijedio ja pa sad vi skacete, jesam sta slagao. Manite se molim vas suplje. Pričam sto bi i vi pricali da je obrnuto a da znate sta.

Hocete li malo realnosti kad uključiti prvo 100% ste svi za to a ne znate ni sta je. To dovoljno govori.

Ne žališ se federalnom ministarstvu ono postupa automatski ako se nešto odbije na kantonu i donosi odluku o zakonitosti te odluke. E onda se žališ. Federalno ministarstvo je korektiv Kantonalnog. Odlučuje je li to sto su oni uradili u skladu sa zakonom.

Arma00
Postovi: 762
Pridružen/a: 08 dec 2025, 12:38
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Arma00 » 15 jan 2026, 10:44

jurisicduska je napisao/la:
15 jan 2026, 10:30
Seher1921 je napisao/la:
15 jan 2026, 10:14
O kakvim slamkama prica ova duska jos kaze lik

"Ne brinem se ja. Nemam zbog cega. Kod nas samo pozitivne stvari ovih dana"
I onda nakon jedne recenice
"Sta ako se ne riješi imate li plan B"
🤣🤣🤣🤣
Sta je problem trebali bi se i vi to zapitati.
Imate li plan B ? Sta ako ?
To je normalno i zdravo pitanje.
Ono imaju oni informacije da će biti sve uredu a Darija rekla da nije u skladu sa zakonom, pa ne možeš sve u zivotu tako završavat.

Prvo neozbiljni ste. Status se prvo registruje, pa onda se ide u procedure. Sama činjenica da ste obrnuto uradili je preglupa.

Jesam nekog uvrijedio ja pa sad vi skacete, jesam sta slagao. Manite se molim vas suplje. Pričam sto bi i vi pricali da je obrnuto a da znate sta.

Hocete li malo realnosti kad uključiti prvo 100% ste svi za to a ne znate ni sta je. To dovoljno govori.

Ne žališ se federalnom ministarstvu ono postupa automatski ako se nešto odbije na kantonu i donosi odluku o zakonitosti te odluke. E onda se žališ. Federalno ministarstvo je korektiv Kantonalnog. Odlučuje je li to sto su oni uradili u skladu sa zakonom.
Ti stvarno misliš da takve stvari Nijazu mogu promaknut? Pa taj čovjek je sposobniji za administrativne stvari od svih ljudi u našem fudbalu zajedno.

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10891
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 15 jan 2026, 10:48

Arma00 je napisao/la:
15 jan 2026, 10:44
jurisicduska je napisao/la:
15 jan 2026, 10:30
Seher1921 je napisao/la:
15 jan 2026, 10:14
O kakvim slamkama prica ova duska jos kaze lik

"Ne brinem se ja. Nemam zbog cega. Kod nas samo pozitivne stvari ovih dana"
I onda nakon jedne recenice
"Sta ako se ne riješi imate li plan B"
🤣🤣🤣🤣
Sta je problem trebali bi se i vi to zapitati.
Imate li plan B ? Sta ako ?
To je normalno i zdravo pitanje.
Ono imaju oni informacije da će biti sve uredu a Darija rekla da nije u skladu sa zakonom, pa ne možeš sve u zivotu tako završavat.

Prvo neozbiljni ste. Status se prvo registruje, pa onda se ide u procedure. Sama činjenica da ste obrnuto uradili je preglupa.

Jesam nekog uvrijedio ja pa sad vi skacete, jesam sta slagao. Manite se molim vas suplje. Pričam sto bi i vi pricali da je obrnuto a da znate sta.

Hocete li malo realnosti kad uključiti prvo 100% ste svi za to a ne znate ni sta je. To dovoljno govori.

Ne žališ se federalnom ministarstvu ono postupa automatski ako se nešto odbije na kantonu i donosi odluku o zakonitosti te odluke. E onda se žališ. Federalno ministarstvo je korektiv Kantonalnog. Odlučuje je li to sto su oni uradili u skladu sa zakonom.
Ti stvarno misliš da takve stvari Nijazu mogu promaknut? Pa taj čovjek je sposobniji za administrativne stvari od svih ljudi u našem fudbalu zajedno.
Sposoban jest svakako. Pa eto očigledno mu je promaklo čim statut nije prošao. Ne znam što svi imate uvjerenje da je on neki dobročinitelj i da nema privatnog interesa nego eto iz ljubavi će on sve najbolje na svijetu uraditi. Daj ba. Ne sumnjam ja da ćete vi to riješiti, pričam samo o trenutnoj situaciji.

Avatar
imekorisnicko
Postovi: 1245
Pridružen/a: 30 apr 2013, 23:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la imekorisnicko » 15 jan 2026, 10:48

jurisicduska je napisao/la:
15 jan 2026, 10:30
Seher1921 je napisao/la:
15 jan 2026, 10:14
O kakvim slamkama prica ova duska jos kaze lik

"Ne brinem se ja. Nemam zbog cega. Kod nas samo pozitivne stvari ovih dana"
I onda nakon jedne recenice
"Sta ako se ne riješi imate li plan B"
🤣🤣🤣🤣
Sta je problem trebali bi se i vi to zapitati.
Imate li plan B ? Sta ako ?
To je normalno i zdravo pitanje.
Ono imaju oni informacije da će biti sve uredu a Darija rekla da nije u skladu sa zakonom, pa ne možeš sve u zivotu tako završavat.

Prvo neozbiljni ste. Status se prvo registruje, pa onda se ide u procedure. Sama činjenica da ste obrnuto uradili je preglupa.

Jesam nekog uvrijedio ja pa sad vi skacete, jesam sta slagao. Manite se molim vas suplje. Pričam sto bi i vi pricali da je obrnuto a da znate sta.

Hocete li malo realnosti kad uključiti prvo 100% ste svi za to a ne znate ni sta je. To dovoljno govori.

Ne žališ se federalnom ministarstvu ono postupa automatski ako se nešto odbije na kantonu i donosi odluku o zakonitosti te odluke. E onda se žališ. Federalno ministarstvo je korektiv Kantonalnog. Odlučuje je li to sto su oni uradili u skladu sa zakonom.
U tebi postoji stalna borba između objektivnog čovjeka i pitara.

Evo ja ti kažem da jesi slagao ili si prosto loše informisan o razlozima eventualnog odbijanja statuta.
Ako ćemo baš evo realno,odbijanje statuta nevladinim organizacijama i vraćanje na prepravku po nekoliko puta je kod nas gotovo pravilo.
Šta ti uopšte znači rečenica da se statut prvo registruje pa onda ide u procedure? Registracija statuta svake nevladine organizacije jeste procedura koja se obavlja nakon donošenja statuta ili izmjena statuta.

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10891
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 15 jan 2026, 10:52

Vidi postupate po tom statutu , promijenili ste skupstinu , smanjili, promijenili upravni i nadzorni odbor a taj statut nije legitiman. To znaci da ulazite u sivu zonu.

moguće posljedice:
poništenje odluka skupštine
poništenje izbora upravnog i nadzornog odbora
nevažeći mandati odgovornih osoba
odgovornost lica koja su postupala bez pravnog osnova
mogućnost upravnog nadzora ili intervencije ministarstva

Ne sumnjam da će Hadzija u ovom pravcu poduzet radnje.

I ne ulazi u temu NVO vi ste udruženje znam da nema zakon o nevladinim organizacijama nego o udruženjima i fondacijama. Normalno je da ti vrate statut ja korekciju to ne znaci da su te odbili upisat. Vas su odbili upisati.

Ja kažem da ti lažeš kako ti kazes ili si pogresno informisan a sumnjam da je bilo sta od tog nego da pokušavaš predstaviti i porez i dug i kredit i odbijanje statuta banalizmom , nekom eto tehničkim greškom, a nije tako. A razlog je sustinski stvar kojom se i trebate bavit. Nije niko bez razloga odbio. Najcesce se odvije zbog pogodovanja nekom. U ovom slucaju investitoru.

Avatar
imekorisnicko
Postovi: 1245
Pridružen/a: 30 apr 2013, 23:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la imekorisnicko » 15 jan 2026, 11:03

jurisicduska je napisao/la:
15 jan 2026, 10:52
Vidi postupate po tom statutu , promijenili ste skupstinu , smanjili, promijenili upravni i nadzorni odbor a taj statut nije legitiman. To znaci da ulazite u sivu zonu.

moguće posljedice:
poništenje odluka skupštine
poništenje izbora upravnog i nadzornog odbora
nevažeći mandati odgovornih osoba
odgovornost lica koja su postupala bez pravnog osnova
mogućnost upravnog nadzora ili intervencije ministarstva

Ne sumnjam da će Hadzija u ovom pravcu poduzet radnje.

I ne ulazi u temu NVO vi ste udruženje znam da nema zakon o nevladinim organizacijama nego o udruženjima i fondacijama. Normalno je da ti vrate statut ja korekciju to ne znaci da su te odbili upisat. Vas su odbili upisati.

Ja kažem da ti lažeš i pokušavaš predstaviti i porez i dug i kredit i odbijanjem statuta banalizmom , nekom eto tehničkim greškom, a nije tako.
Odgovorio sam ti na prethodno pa izbrisao jer edituješ.

Ne predstavljam ni odbijanje i korekcije statuta banalizmom već tvrdim da razlog eventualnog odbijanja nije onaj koji si ti naveo.

Za dugove,poreze i kredite isto tako tvrdim se predstavljaju kao mnogo veci bauk nego sto to stvarno jesu. To se sa prostim,pa i minimalnim znanjem iz ekonomije može zaključiti.

Što se tiče razlike između korekcije i odbijanja. Zakonski je gotovo pa nemoguće da je u ovom roku statut odbijen.

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10891
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 15 jan 2026, 11:06

imekorisnicko je napisao/la:
15 jan 2026, 11:03
jurisicduska je napisao/la:
15 jan 2026, 10:52
Vidi postupate po tom statutu , promijenili ste skupstinu , smanjili, promijenili upravni i nadzorni odbor a taj statut nije legitiman. To znaci da ulazite u sivu zonu.

moguće posljedice:
poništenje odluka skupštine
poništenje izbora upravnog i nadzornog odbora
nevažeći mandati odgovornih osoba
odgovornost lica koja su postupala bez pravnog osnova
mogućnost upravnog nadzora ili intervencije ministarstva

Ne sumnjam da će Hadzija u ovom pravcu poduzet radnje.

I ne ulazi u temu NVO vi ste udruženje znam da nema zakon o nevladinim organizacijama nego o udruženjima i fondacijama. Normalno je da ti vrate statut ja korekciju to ne znaci da su te odbili upisat. Vas su odbili upisati.

Ja kažem da ti lažeš i pokušavaš predstaviti i porez i dug i kredit i odbijanjem statuta banalizmom , nekom eto tehničkim greškom, a nije tako.
Odgovorio sam ti na prethodno pa izbrisao jer edituješ.

Ne predstavljam ni odbijanje i korekcije statuta banalizmom već tvrdim da razlog eventualnog odbijanja nije onaj koji si ti naveo.

Za dugove,poreze i kredite isto tako tvrdim se predstavljaju kao mnogo veci bauk nego sto to stvarno jesu. To se sa prostim,pa i minimalnim znanjem iz ekonomije može zaključiti.

Što se tiče razlike između korekcije i odbijanja. Zakonski je gotovo pa nemoguće da je u ovom roku statut odbijen.
Dobro brate. Mislim nemoj sta zamjerit. Činiš mi se korektan momak. Dobro, vidjet cemo sta će se dešavati pa cemo razgovarati. Kažem ne sumnjam da će Brkovic to provuci. I da će biti uredu. Odbijen je a i da nije dok se ne upise u registar ne može se mijenjat skupština i postavljat ljudi i tako dalje. A da je prihvaćen morao bi bit objavljen na stranici kluba.

Avatar
imekorisnicko
Postovi: 1245
Pridružen/a: 30 apr 2013, 23:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la imekorisnicko » 15 jan 2026, 11:07

jurisicduska je napisao/la:
15 jan 2026, 11:06
imekorisnicko je napisao/la:
15 jan 2026, 11:03
jurisicduska je napisao/la:
15 jan 2026, 10:52
Vidi postupate po tom statutu , promijenili ste skupstinu , smanjili, promijenili upravni i nadzorni odbor a taj statut nije legitiman. To znaci da ulazite u sivu zonu.

moguće posljedice:
poništenje odluka skupštine
poništenje izbora upravnog i nadzornog odbora
nevažeći mandati odgovornih osoba
odgovornost lica koja su postupala bez pravnog osnova
mogućnost upravnog nadzora ili intervencije ministarstva

Ne sumnjam da će Hadzija u ovom pravcu poduzet radnje.

I ne ulazi u temu NVO vi ste udruženje znam da nema zakon o nevladinim organizacijama nego o udruženjima i fondacijama. Normalno je da ti vrate statut ja korekciju to ne znaci da su te odbili upisat. Vas su odbili upisati.

Ja kažem da ti lažeš i pokušavaš predstaviti i porez i dug i kredit i odbijanjem statuta banalizmom , nekom eto tehničkim greškom, a nije tako.
Odgovorio sam ti na prethodno pa izbrisao jer edituješ.

Ne predstavljam ni odbijanje i korekcije statuta banalizmom već tvrdim da razlog eventualnog odbijanja nije onaj koji si ti naveo.

Za dugove,poreze i kredite isto tako tvrdim se predstavljaju kao mnogo veci bauk nego sto to stvarno jesu. To se sa prostim,pa i minimalnim znanjem iz ekonomije može zaključiti.

Što se tiče razlike između korekcije i odbijanja. Zakonski je gotovo pa nemoguće da je u ovom roku statut odbijen.
Dobro brate. Mislim nemoj sta zamjerit. Činiš mi se korektan momak. Dobro, vidjet cemo sta će se dešavati pa cemo razgovarati. Kažem ne sumnjam da će Brkovic to provuci. I da će biti uredu.
Ne zamjeram,a i ulazim u rasprave samo sa ljudima koji mi djeluju normalni.
Zaista mislim da si polovično informisan u ovom slučaju,a mislim i da te nekad i pitarluk povuče :D

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10891
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 15 jan 2026, 11:08

imekorisnicko je napisao/la:
15 jan 2026, 11:07
jurisicduska je napisao/la:
15 jan 2026, 11:06
imekorisnicko je napisao/la:
15 jan 2026, 11:03

Odgovorio sam ti na prethodno pa izbrisao jer edituješ.

Ne predstavljam ni odbijanje i korekcije statuta banalizmom već tvrdim da razlog eventualnog odbijanja nije onaj koji si ti naveo.

Za dugove,poreze i kredite isto tako tvrdim se predstavljaju kao mnogo veci bauk nego sto to stvarno jesu. To se sa prostim,pa i minimalnim znanjem iz ekonomije može zaključiti.

Što se tiče razlike između korekcije i odbijanja. Zakonski je gotovo pa nemoguće da je u ovom roku statut odbijen.
Dobro brate. Mislim nemoj sta zamjerit. Činiš mi se korektan momak. Dobro, vidjet cemo sta će se dešavati pa cemo razgovarati. Kažem ne sumnjam da će Brkovic to provuci. I da će biti uredu.
Ne zamjeram,a i ulazim u rasprave samo sa ljudima koji mi djeluju normalni.
Zaista mislim da si polovično informisan u ovom slučaju,a mislim i da te nekad i pitarluk povuče :D
Jok eto trebam vam zeljeti med i mlijeko i grupne faze. :D

fks74
Postovi: 13465
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la fks74 » 15 jan 2026, 11:29

Svi mi znamo ko je Brković i šta je sve spisoban. ;) ;) :puke:

Seher1921
Postovi: 226
Pridružen/a: 25 dec 2025, 12:07
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Seher1921 » 15 jan 2026, 11:39

Duska ako ovo sto pises a jest kao sto si pisao i za vaseg Mirvica nidje veze prica jer se samo ceka na red da dodje na upis izbrisi se sam pa napravi novi Profil

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10891
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 15 jan 2026, 12:07

Seher1921 je napisao/la:
15 jan 2026, 11:39
Duska ako ovo sto pises a jest kao sto si pisao i za vaseg Mirvica nidje veze prica jer se samo ceka na red da dodje na upis izbrisi se sam pa napravi novi Profil
I za naseg Mirvica ti je sve tacno. Sta sam pisao. Samo se malo procedura oduzila. Ne ceka se na red odbijeno vam je.

Avatar
1921boy
Postovi: 7414
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la 1921boy » 15 jan 2026, 12:15

jurisicduska je napisao/la:
15 jan 2026, 12:07
Ne ceka se na red odbijeno vam je.
Ugasi se sam. :urnebes: :urnebes:
Brko iz druge galaksije!

HeavyBassBlues
Postovi: 162
Pridružen/a: 08 jul 2025, 08:23
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la HeavyBassBlues » 15 jan 2026, 12:18

Kompromis je napisao/la:
15 jan 2026, 07:37
HeavyBassBlues je napisao/la:
15 jan 2026, 06:58
Jutros mi na Kl**u iskoči da Zeljo trazi predsjednika kluba - m/ž.
Je l to fakat traze direktora preko Kl**-oglasa???
Prvo ne traži predsjednika nego direktora. Imaš Nijaza Brkovića kao predsjednika UO, a samim time i kluba. Drugo da je sreće uvijek bi se tako i biralo da ljudi apliciraju i samo tako će svi bar se nadam imati jednaku šansu da budu izabrani, a u tim okolnostima se uvijek izabere najbolji, odnosno bar bi trebalo biti tako. Direktor kluba je operativna funkcija i tu ne trebaš biti stručnjak za sport (fudbal), ne trebaš biti legenda, dovoljno je da si mudar, sposoban i organizovan da znaš kako delegirati zadatke i procese rada. Pravi profil su ekonomisti i pravnici i uglavnom se oni izaberu uvijek.

Ja se nadam da će ovo biti praksa i u budućnosti za sve funkcije osim sportskog direktora, pa čak ako treba i za UO, NO i Skupštinu.
Vidi, kumašine... nije da me bas to nesto plaho interesuje, nego me ubolo u oci da Zeljo trazi direktora među sankerima,variocima, pekarima i sl. uz duzno postovanje za ta zanimanna. Mislim, jbt, kakav je to standard traziti direktore na platformi K**x-posao?? Valjda to ide malo drugacije, a ne putem javnih oglasa?! Sta jr sa planom, programom, strukturom, vizijom, konstrukcijom?? Zar Željo fakat misli da se to nalazi na javnim oglasima?? Pazi, dakle, nijeni konkurs nego javni oglas.
Necu ja tebe razuvjeravati ako ti mislis da je to ispravan put. Direktorska pozicija mora biti nesto na sta ne moze svako aplicirati. U skladu sa uslovima oglasa, mozebit se prijavi i neko ko onaj falsifikator Kevelj. Daj boze da grijesim, ali dabogda da vas ti i takvi mogu povesti u bolju i svjetliju buducnost.
Bilo koga, ne samo vas....

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10891
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 15 jan 2026, 12:21

1921boy je napisao/la:
15 jan 2026, 12:15
jurisicduska je napisao/la:
15 jan 2026, 12:07
Ne ceka se na red odbijeno vam je.
Ugasi se sam. :urnebes: :urnebes:
Bezveze hajcas ljude.

Avatar
Threeplanetrees
Postovi: 1784
Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Threeplanetrees » 15 jan 2026, 12:21

tutankamon1905 je napisao/la:
14 jan 2026, 20:54
MostarReds22 je napisao/la:
14 jan 2026, 19:59
Arschwäscher i dalje opsjednut Veležom. Stanje standardno.
Sta cu bola bit opsjednut, hvalospjevi o turniru nekom u medulinu i dobro odigranoj utakmici protiv strasne lokomotive.
Ili pak o brojci prestati necemo nikada, a usutili se ko picke povratku nazad. Strasna ekipa koja staje svima i svugdje :urnebes:

i ovo arschwäscher :tokralju: :urnebes: napokon nesto novo i inovativno :salut:
Ovaj ne zna šta mu je gore što Velež igra dobro ili onaj mangupluk Red Army neki dan. Pošto si ti najveći internet ratnik tebi najvise volim pojasniti i poniziti te objašnjenjem. Zamisli da ultrasa u koloni onoliko ode naprimjer u srce Srbije na prijateljsku, prođe tri četri pravo jake grupe, bude na utakmici dva sata i ponudi se svima. Mangupluk na kvadrat priznaj da ti je mukica bila onaj dan koji su probao umiriti nekim izmišljotinama :rol:

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Marokanci58, Pact1921, pomocniDJUBRE, Zigazaga i 12 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []