FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

U sezoni 2025/26. očekujem:

1. Borbu za titulu
79
18%
2. Borbu za Evropu
183
41%
3. Sredinu tabele
79
18%
4. Borbu za opstanak
103
23%
 
Ukupno glasova: 444

NoDi80
Postovi: 19031
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NoDi80 » 16 jan 2026, 17:29

19vendetta87 je napisao/la:
16 jan 2026, 17:23
NoDi80 je napisao/la:
16 jan 2026, 17:11

Prije ce sa Zeljom otici u grupnu fazu i napraviti podvig o kojem ce se pricati nego sto ce sa Fiorentinom i tako tim klubovima osvojiti Serie A ili neku drugu ligu
Kakva crna grupna faza, da dovedes Haalanda to ne bi uspio sa 10 ostalih igraca koji ne mogu Rudar dobiti, a kamoli s Dzekom koji ima snage za jedva jedno poluvrijeme kvalitetne igre...

Ako bek ne zna ubaciti loptu u 16erac, dodje ti isto i Krpic ili Dzeko u napadu, jer lopta nece sigurno ici njemu na glavu...
Brate nije isto poluvrijeme protiv intera i poluvrijeme protiv zrinjskog
Znas koja je to razlika dzeko bi prepiso ovu ligu i mogao bi 90 minuta igrati bez problema
Da smo imali dzeku koper bi 5:0 pobjedili
Nas Bilbija trpa sve 5 godina, postao je najbolji strijelac lige,a taj Bilbija ne mozze u Europi dalje od Ex Yu
To je Dzeko brate, taj covjek ima vise znanja nego cijela liga zajedno
Ljajic sa 34 godine trci manje od Dzeke, a igra se sa ligom kao Xavi u prajmu, a sta je Dzeko za Ljajica
Niste svjesni sta bi edin radio, vjerujem da bi nekim ekipama u nasoj ligi i vise od pet golova davao po utakmici
Cak i s ovom sad ekipom da dodamo samo Dzeku Zeljo bi busio Zrinjski, Sarajevo sa 3,4,5 golova

………………..Dzeko
Cvetanoski Sosic. Ibraheem
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
Lokomotifa
Postovi: 674
Pridružen/a: 23 feb 2025, 12:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Lokomotifa » 16 jan 2026, 18:10

Ljudi dragi Džeko za dva mjeseca puni 40 godina. Bez obzira na znanje i iskustvo, tijelo više ne može pratiti. Možda nepopularno mišljenje, ali ja mislim da se on uopšte ne bi nadavao golova u našoj ligi.

Druga stvar je što bi zbog njegove pojave na terenu svi stadioni bili puni, mi bi prodali stotine hiljada dresova i nova struktura bi dobila ogroman "boost".

U svakom slučaju, Džeku volimo šta god odlučio, jedino mu ne bi halalio da izabere Hajduk prije nas. Za sve ostalo - legenda.
"19.09.1921. Sarajevski podsavez je prihvatio novi klub u svoje okrilje i uvrstio ga u takmičarski kalendar za sezonu 1921/1922. Kao tada jedini radnički klub među nacionalno orijentisanim klubovima FK Željezničar se susreo sa mnogim teškoćama."

GavranBeli
Postovi: 1096
Pridružen/a: 25 dec 2025, 22:14
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GavranBeli » 16 jan 2026, 18:17

Dzeko bi u ovoj ligi dao 20 golova za polusezonu s jednom nogom

LoveFootball1987
Postovi: 211
Pridružen/a: 17 jun 2025, 10:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LoveFootball1987 » 16 jan 2026, 18:23

Je l' u nedelju putuju u Antaliju?

MoSaZeLjo1921
Postovi: 553
Pridružen/a: 08 dec 2019, 21:00
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MoSaZeLjo1921 » 16 jan 2026, 18:28

Daj više ne smarajte s Dzekom,ako ce se prelazni rok svesti samo na to,hoće li doći ili ne,te smetaju mu tereni,te suđenje,klima ne odgovara,svi se vraćaju u svoje klubove,samo u nas se od toga pravi neka senzacija,ali eto.

Avatar
AhmedNurudin
Postovi: 550
Pridružen/a: 11 nov 2025, 20:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AhmedNurudin » 16 jan 2026, 18:31

LoveFootball1987 je napisao/la:
16 jan 2026, 18:23
Je l' u nedelju putuju u Antaliju?
Da, 18.1. Već 20.1. je utakmica protiv novog pazara sa prenosom na mytv.
Pažljivo biram riječi, jer Klub si najveći.
Kako stariš, sve te više volim. Kako starim, sve te više bodrim!
Manijak pravi zna kako stoje stvari, zbog tebe su u vrhu sarajevski Plavi.💙

LoveFootball1987
Postovi: 211
Pridružen/a: 17 jun 2025, 10:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LoveFootball1987 » 16 jan 2026, 18:32

AhmedNurudin je napisao/la:
16 jan 2026, 18:31
LoveFootball1987 je napisao/la:
16 jan 2026, 18:23
Je l' u nedelju putuju u Antaliju?
Da, 18.1. Već 20.1. je utakmica protiv novog pazara sa prenosom na mytv.
Večeras bi Slavisa trebao odrediti putnike, sutra odmor.

U nedjelju ujutro info ko putuje🙌

GavranBeli
Postovi: 1096
Pridružen/a: 25 dec 2025, 22:14
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GavranBeli » 16 jan 2026, 19:29

Veceras pred spavanje ce odluciti,samo da se istusira pa onda.

Avatar
Ferroviere1987
Postovi: 700
Pridružen/a: 05 jul 2025, 22:22
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ferroviere1987 » 16 jan 2026, 19:41

“Dominik Prokop blizu prelaska u FK Zeljeznicar”
Jeko momak simpaticnog prezimena

Avatar
WeekendOffender
Postovi: 619
Pridružen/a: 16 sep 2023, 17:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la WeekendOffender » 16 jan 2026, 19:45

Ferroviere1987 je napisao/la:
16 jan 2026, 19:41
“Dominik Prokop blizu prelaska u FK Zeljeznicar”
Jeko momak simpaticnog prezimena
Vjerovatno ovaj austrijanac sto ga je neko najavio, garant iz NoDijeve agencije :D
Curva Sud

19vendetta87
Postovi: 10307
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 19vendetta87 » 16 jan 2026, 19:48

Ferroviere1987 je napisao/la:
16 jan 2026, 19:41
“Dominik Prokop blizu prelaska u FK Zeljeznicar”
Jeko momak simpaticnog prezimena
Frajer nizi od Kolica. :rol:
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎

Avatar
Orvel
Postovi: 1830
Pridružen/a: 10 mar 2024, 16:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Orvel » 16 jan 2026, 19:50

Rade menadzeri jako, samo sto jedva cekam da zazivi vrijeme kad ce press sluzba kluba da objavi samo tacne informacije i da se popisa po svim ovim menadzerskim clancima pa tako vremenom svaki od ovih kvaziportala moze pored svog imena da stavi naziv "fake news".

Avatar
AhmedNurudin
Postovi: 550
Pridružen/a: 11 nov 2025, 20:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AhmedNurudin » 16 jan 2026, 19:51

WeekendOffender je napisao/la:
16 jan 2026, 19:45
Ferroviere1987 je napisao/la:
16 jan 2026, 19:41
“Dominik Prokop blizu prelaska u FK Zeljeznicar”
Jeko momak simpaticnog prezimena
Vjerovatno ovaj austrijanac sto ga je neko najavio, garant iz NoDijeve agencije :D
Ne vjerujem baš da je iz Nodijevog rokovnika, ima 28 godina.
Pažljivo biram riječi, jer Klub si najveći.
Kako stariš, sve te više volim. Kako starim, sve te više bodrim!
Manijak pravi zna kako stoje stvari, zbog tebe su u vrhu sarajevski Plavi.💙

19vendetta87
Postovi: 10307
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 19vendetta87 » 16 jan 2026, 19:53

AhmedNurudin je napisao/la:
16 jan 2026, 19:51

Ne vjerujem baš da je iz Nodijevog rokovnika, ima 28 godina.
Pa i onaj Rabihic ima 32, sto ga je vec predlagao. :D
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎

seha77
Postovi: 353
Pridružen/a: 21 jun 2025, 23:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la seha77 » 16 jan 2026, 19:54

koliko se imena vrti a na kraju niko od tih nece potpisat

NoDi80
Postovi: 19031
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NoDi80 » 16 jan 2026, 20:10

Nije moj, ali znam ko je
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 16 jan 2026, 22:56, ukupno mijenjano 2 puta.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
Ferroviere1987
Postovi: 700
Pridružen/a: 05 jul 2025, 22:22
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ferroviere1987 » 16 jan 2026, 20:12

seha77 je napisao/la:
16 jan 2026, 19:54
koliko se imena vrti a na kraju niko od tih nece potpisat
Pa izgleda da fakat nece niko potpisat, ma da uprava je dosla skoro sta znam sad je bas trka frka oko svega u klubu plus jos i ljudi fali jos od strucnog kadra tako da razumijem ovaj delay sto postoji

Avatar
Ferroviere1987
Postovi: 700
Pridružen/a: 05 jul 2025, 22:22
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ferroviere1987 » 16 jan 2026, 20:16

Kako bi nam lego jedan veznjak ko Savic iz borca

Avatar
Levin
Postovi: 1773
Pridružen/a: 07 sep 2024, 16:33
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Levin » 16 jan 2026, 20:23

Treba prvo razviti takav stil igre pa tek onda dovesti igrača kao Savić. Nejse, šta bi sa Armom? Je li to propalo? On i Nastić su mi najizgledniji za potpisa.

P.S. Dopada mi se što nema razmetanja i dovođenja tek tako da bi se neko pokazao kao "baja".
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić

Sarun
Postovi: 395
Pridružen/a: 15 jan 2022, 23:15
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Sarun » 16 jan 2026, 20:28

Na nekoj od slika sa priprema preko 30 igrača. Treba treneru sigurno vremena da spozna ko šta može i ko će ostati. Na osnovu toga će se vjerujem tražiti pojačanja.

Po vašem mišljenu koja pozicija nam najviše škripi i dali mislite da trener može unaprijediti neke ranije zapostavljene igrače?

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Marokanci58 i 22 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []