Brate nije isto poluvrijeme protiv intera i poluvrijeme protiv zrinjskog19vendetta87 je napisao/la: ↑16 jan 2026, 17:23Kakva crna grupna faza, da dovedes Haalanda to ne bi uspio sa 10 ostalih igraca koji ne mogu Rudar dobiti, a kamoli s Dzekom koji ima snage za jedva jedno poluvrijeme kvalitetne igre...
Ako bek ne zna ubaciti loptu u 16erac, dodje ti isto i Krpic ili Dzeko u napadu, jer lopta nece sigurno ici njemu na glavu...
Znas koja je to razlika dzeko bi prepiso ovu ligu i mogao bi 90 minuta igrati bez problema
Da smo imali dzeku koper bi 5:0 pobjedili
Nas Bilbija trpa sve 5 godina, postao je najbolji strijelac lige,a taj Bilbija ne mozze u Europi dalje od Ex Yu
To je Dzeko brate, taj covjek ima vise znanja nego cijela liga zajedno
Ljajic sa 34 godine trci manje od Dzeke, a igra se sa ligom kao Xavi u prajmu, a sta je Dzeko za Ljajica
Niste svjesni sta bi edin radio, vjerujem da bi nekim ekipama u nasoj ligi i vise od pet golova davao po utakmici
Cak i s ovom sad ekipom da dodamo samo Dzeku Zeljo bi busio Zrinjski, Sarajevo sa 3,4,5 golova
………………..Dzeko
Cvetanoski Sosic. Ibraheem

