FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
hazarder
Postovi: 3141
Pridružen/a: 20 sep 2020, 13:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hazarder » 17 jan 2026, 15:08

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
17 jan 2026, 15:06
DoktorXabaras je napisao/la:
17 jan 2026, 14:11
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
17 jan 2026, 13:57

Pa onda nam je i šef stručnog štaba je lud, jer je rekao javno u Q&A da mu treba desni bek.
Ah, ti pitari… :kafa:
Hajd pogledaj još jednom majke ti.
treba nam konkurencija Beganoviću na toj poziciji nije rekao da mu treba zamjena.
Napisao sam više jer smo se toliko raskukali kao da u sezonu ulazimo bez te pozicije.
Evo očigledno da mi tog beka koji iduće sezone treba biti bolji od Beganovića nemamo, a neko će nam da pojača konkurenciju apsolutno trebati
Ne znam šta sam ja drugačije rekao :D
Džaba krečiš brate, Mujkić i Ristovski po bekovima, Elezi i Mlinarić po krilima, pametnom dosta!

UltraNorth
Postovi: 73
Pridružen/a: 08 jul 2025, 19:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la UltraNorth » 17 jan 2026, 15:08

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
17 jan 2026, 13:30
UltraNorth je napisao/la:
17 jan 2026, 13:07
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
17 jan 2026, 12:40

Slažem se ja, ali u ovom trenutku, jedno su želje, a drugo je realnost.
Evo očigledno da mi tog beka koji iduće sezone treba biti bolji od Beganovića nemamo, a neko će nam da pojača konkurenciju apsolutno trebati.
Po pitanju mladih igrača apsolutno dobar rok, po pitanju svega drugog sad za sad tanko.
A s obzirom da sutra idemo u Antaliju, ne mogu nikako biti zadovoljan sa urađenim poslom.
Možda i ja pretjerujem, vidjet ćemo.
Hebo te tito narodu ne mozes ugoditi. Kad dovodimo kazu svake godine ista prica 20 odlazaka 20 dolazaka , kad ne dovodimo tanko je ovo . Ako nam nece odmah dici kvalitet i razinu igre draze mi je da niko onda ne dodje . Dosta je gomilanja . Ako nikoga ne dovedemo dati sansu omladincu nekom i tjt .
Pa nije niko tražio 20 dolazaka, smiješna priča.
A odlazaka i jeste puno bilo, iako sam ih i ja prvi podržao, možda bi napravio izuzetak i ostavio Jovića, ali ne možeš ostaviti igrača koji nije zadovoljan, nema svrhe.
Isto tako se slažem da bolje niko nego svako, što ne mijenja činjenicu da nama trebaju 3 kvalitetna igrača, a to su desni bek, i dva ofanzivca. Čak ne bi škodilo imati ni lijevog beka još jednog, ali eto recimo da Mujkić i Maroodza mogu pokriti kad Kuprešak ne igra.
Po meni bih doveo lijevog beka samo i krilo . Medjutim sumnjam da ce dovoditi lijevog beka jer imas Mujkica i Kupresaka , a Mujkic mislim da ce se sljedeci prodati . Tako da tu nece dovoditi jer sto bi uskracivali momku minute na kojem planiraju zaraditi . Ako cemo igrati 4231 samo lijevo krilo umjesto Gulise .

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2036
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DoktorXabaras » 17 jan 2026, 15:27

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
17 jan 2026, 15:06
DoktorXabaras je napisao/la:
17 jan 2026, 14:11
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
17 jan 2026, 13:57

Pa onda nam je i šef stručnog štaba je lud, jer je rekao javno u Q&A da mu treba desni bek.
Ah, ti pitari… :kafa:
Hajd pogledaj još jednom majke ti.
treba nam konkurencija Beganoviću na toj poziciji nije rekao da mu treba zamjena.
Napisao sam više jer smo se toliko raskukali kao da u sezonu ulazimo bez te pozicije.
Evo očigledno da mi tog beka koji iduće sezone treba biti bolji od Beganovića nemamo, a neko će nam da pojača konkurenciju apsolutno trebati
Ne znam šta sam ja drugačije rekao :D
Bek kao konkurencija a ne bek samo da bi se doveo kao što je bio slučaj sa Unušićem. Ako ga nema onda ne treba ni dovoditi može se i sa ovim izgurati sezona gdje bi na ljeto kad je veći izbor mogao pronaći kvalitetno riješenje. Ne samo za ovu poziciju beka nego i za sve ostale. Treba dati šansu i ovom Gelsonu pa čak i Renanu a zatim tražiti riješenja prema naprijed.
Vidjet ćemo kako ćemo igrati na pripremama tu će nam se dosta toga reći gdje škripi i šta fali.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

Avatar
nedimmmm1337
Postovi: 743
Pridružen/a: 23 jun 2024, 14:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nedimmmm1337 » 17 jan 2026, 15:29

A mozda je plan i od tog Gelsona novog Gulija napraviti ...
"Jer znaš kako kažu moji ovdje – nije to samo ljubav, to je bolest.”

misstianopenaldo
Postovi: 178
Pridružen/a: 06 jul 2024, 14:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la misstianopenaldo » 17 jan 2026, 15:50

Baca li vama Gelson na Obafemi Martinsa?

Avatar
adoado
Postovi: 355
Pridružen/a: 08 jun 2025, 23:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la adoado » 17 jan 2026, 16:10

misstianopenaldo je napisao/la:
17 jan 2026, 15:50
Baca li vama Gelson na Obafemi Martinsa?
:kralj: Baca majke mi samo ovaj naš ima duplo veću glavu
Zaklinj'o si se,
Pehar obećav'o...

Avatar
PeppermintSA
Postovi: 3490
Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PeppermintSA » 17 jan 2026, 16:27

nedimmmm1337 je napisao/la:
17 jan 2026, 15:29
A mozda je plan i od tog Gelsona novog Gulija napraviti ...
To je to

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10890
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la jurisicduska » 17 jan 2026, 16:42

Gelson brzi od mog psa, koji je brz

Avatar
adoado
Postovi: 355
Pridružen/a: 08 jun 2025, 23:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la adoado » 17 jan 2026, 17:00

jurisicduska je napisao/la:
17 jan 2026, 16:42
Gelson brzi od mog psa, koji je brz
Od tog Nejmala do Embapeaa koji je fraHer znači bHži od mog psa
Zaklinj'o si se,
Pehar obećav'o...

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 11448
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 17 jan 2026, 17:39

DoktorXabaras je napisao/la:
17 jan 2026, 15:27
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
17 jan 2026, 15:06
DoktorXabaras je napisao/la:
17 jan 2026, 14:11


Hajd pogledaj još jednom majke ti.
treba nam konkurencija Beganoviću na toj poziciji nije rekao da mu treba zamjena.
Napisao sam više jer smo se toliko raskukali kao da u sezonu ulazimo bez te pozicije.
Evo očigledno da mi tog beka koji iduće sezone treba biti bolji od Beganovića nemamo, a neko će nam da pojača konkurenciju apsolutno trebati
Ne znam šta sam ja drugačije rekao :D
Bek kao konkurencija a ne bek samo da bi se doveo kao što je bio slučaj sa Unušićem. Ako ga nema onda ne treba ni dovoditi može se i sa ovim izgurati sezona gdje bi na ljeto kad je veći izbor mogao pronaći kvalitetno riješenje. Ne samo za ovu poziciju beka nego i za sve ostale. Treba dati šansu i ovom Gelsonu pa čak i Renanu a zatim tražiti riješenja prema naprijed.
Vidjet ćemo kako ćemo igrati na pripremama tu će nam se dosta toga reći gdje škripi i šta fali.
Ma nema potrebe da žurimo sa desnim bekom, pa ni lijevim( Bočkaj se spominje ? ), ali volio bi pod hitno bar jednog ofanzivca vidjeti, jer u Turkeša nikako ne polažem nade, a vala i Renan ovisi jel se uozbiljio ili su mu i dalje Sloga i Walter u glavi.
Ma da eto, bit će desni bek jako brzo, pa ćemo diskutovati o tome jel kvalitetan ili ne :)
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
benko21
Postovi: 3000
Pridružen/a: 17 mar 2016, 13:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la benko21 » 17 jan 2026, 17:41

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
17 jan 2026, 17:39
DoktorXabaras je napisao/la:
17 jan 2026, 15:27
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
17 jan 2026, 15:06


Ne znam šta sam ja drugačije rekao :D
Bek kao konkurencija a ne bek samo da bi se doveo kao što je bio slučaj sa Unušićem. Ako ga nema onda ne treba ni dovoditi može se i sa ovim izgurati sezona gdje bi na ljeto kad je veći izbor mogao pronaći kvalitetno riješenje. Ne samo za ovu poziciju beka nego i za sve ostale. Treba dati šansu i ovom Gelsonu pa čak i Renanu a zatim tražiti riješenja prema naprijed.
Vidjet ćemo kako ćemo igrati na pripremama tu će nam se dosta toga reći gdje škripi i šta fali.
Ma nema potrebe da žurimo sa desnim bekom, pa ni lijevim( Bočkaj se spominje ? ), ali volio bi pod hitno bar jednog ofanzivca vidjeti, jer u Turkeša nikako ne polažem nade, a vala i Renan ovisi jel se uozbiljio ili su mu i dalje Sloga i Walter u glavi.
Ma da eto, bit će desni bek jako brzo, pa ćemo diskutovati o tome jel kvalitetan ili ne :)
Luka Hujber :)
Saraj'vu zakletvu ja sam dao i ponavljam ja nju svaki dan jer njemu ja vjecno cu biti odan
ko Šoja Stojan

MSOZ101
Postovi: 928
Pridružen/a: 11 avg 2020, 19:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MSOZ101 » 17 jan 2026, 17:41

Luka Hujber je muzika za moje uši

Avatar
NazorUso
Postovi: 6848
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 17 jan 2026, 17:52

Vjerujem da je Luka ok alternativa.
Vise bi volio da je Posavac, ali ocito Siroki trazi previse.
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Avatar
hazarder
Postovi: 3141
Pridružen/a: 20 sep 2020, 13:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hazarder » 17 jan 2026, 17:55

NazorUso je napisao/la:
17 jan 2026, 17:52
Vjerujem da je Luka ok alternativa.
Vise bi volio da je Posavac, ali ocito Siroki trazi previse.
Iskreno sam se nadao da im nećemo feninga dat'. Nek' im Zrinjski odštetu plaća za Maicona ugasili se dabogda.

Turo
Postovi: 1035
Pridružen/a: 06 maj 2025, 19:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Turo » 17 jan 2026, 17:58

Šta će nam rezervni igrač iz Danske? mislio sam da su ta užasna vremena prošla.

fks74
Postovi: 13462
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 17 jan 2026, 18:00

Nije neka pljačka al eto, ko zna.

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5945
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rule_hz » 17 jan 2026, 18:05

Turo je napisao/la:
17 jan 2026, 17:58
Šta će nam rezervni igrač iz Danske? mislio sam da su ta užasna vremena prošla.


Pa nemas u izlogu bekova nigdje mozda se ovaj poklopi kao rezerva, ceka se ljeto bit ce valjda bolji izbor eto rijesili se beka ostade jos krilo ako nista.
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
Akrep
Postovi: 143
Pridružen/a: 02 jan 2026, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Akrep » 17 jan 2026, 18:12

Jel ovaj hubijar stranac?

Avatar
hazarder
Postovi: 3141
Pridružen/a: 20 sep 2020, 13:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hazarder » 17 jan 2026, 18:14

Akrep je napisao/la:
17 jan 2026, 18:12
Jel ovaj hubijar stranac?
Ma naš je, Nura mu strina.

fks74
Postovi: 13462
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 17 jan 2026, 18:15

hazarder je napisao/la:
17 jan 2026, 18:14
Akrep je napisao/la:
17 jan 2026, 18:12
Jel ovaj hubijar stranac?
Ma naš je, Nura mu strina.
Jel ona iz Visokog ?

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: benko21 i 15 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []