Džaba krečiš brate, Mujkić i Ristovski po bekovima, Elezi i Mlinarić po krilima, pametnom dosta!GospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑17 jan 2026, 15:06DoktorXabaras je napisao/la: ↑17 jan 2026, 14:11Hajd pogledaj još jednom majke ti.GospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑17 jan 2026, 13:57
Pa onda nam je i šef stručnog štaba je lud, jer je rekao javno u Q&A da mu treba desni bek.
Ah, ti pitari…![]()
treba nam konkurencija Beganoviću na toj poziciji nije rekao da mu treba zamjena.
Napisao sam više jer smo se toliko raskukali kao da u sezonu ulazimo bez te pozicije.Ne znam šta sam ja drugačije rekaoEvo očigledno da mi tog beka koji iduće sezone treba biti bolji od Beganovića nemamo, a neko će nam da pojača konkurenciju apsolutno trebati![]()
FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
-
UltraNorth
- Postovi: 73
- Pridružen/a: 08 jul 2025, 19:20
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Po meni bih doveo lijevog beka samo i krilo . Medjutim sumnjam da ce dovoditi lijevog beka jer imas Mujkica i Kupresaka , a Mujkic mislim da ce se sljedeci prodati . Tako da tu nece dovoditi jer sto bi uskracivali momku minute na kojem planiraju zaraditi . Ako cemo igrati 4231 samo lijevo krilo umjesto Gulise .GospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑17 jan 2026, 13:30Pa nije niko tražio 20 dolazaka, smiješna priča.UltraNorth je napisao/la: ↑17 jan 2026, 13:07Hebo te tito narodu ne mozes ugoditi. Kad dovodimo kazu svake godine ista prica 20 odlazaka 20 dolazaka , kad ne dovodimo tanko je ovo . Ako nam nece odmah dici kvalitet i razinu igre draze mi je da niko onda ne dodje . Dosta je gomilanja . Ako nikoga ne dovedemo dati sansu omladincu nekom i tjt .GospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑17 jan 2026, 12:40
Slažem se ja, ali u ovom trenutku, jedno su želje, a drugo je realnost.
Evo očigledno da mi tog beka koji iduće sezone treba biti bolji od Beganovića nemamo, a neko će nam da pojača konkurenciju apsolutno trebati.
Po pitanju mladih igrača apsolutno dobar rok, po pitanju svega drugog sad za sad tanko.
A s obzirom da sutra idemo u Antaliju, ne mogu nikako biti zadovoljan sa urađenim poslom.
Možda i ja pretjerujem, vidjet ćemo.
A odlazaka i jeste puno bilo, iako sam ih i ja prvi podržao, možda bi napravio izuzetak i ostavio Jovića, ali ne možeš ostaviti igrača koji nije zadovoljan, nema svrhe.
Isto tako se slažem da bolje niko nego svako, što ne mijenja činjenicu da nama trebaju 3 kvalitetna igrača, a to su desni bek, i dva ofanzivca. Čak ne bi škodilo imati ni lijevog beka još jednog, ali eto recimo da Mujkić i Maroodza mogu pokriti kad Kuprešak ne igra.
- DoktorXabaras
- Postovi: 2036
- Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
- Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Bek kao konkurencija a ne bek samo da bi se doveo kao što je bio slučaj sa Unušićem. Ako ga nema onda ne treba ni dovoditi može se i sa ovim izgurati sezona gdje bi na ljeto kad je veći izbor mogao pronaći kvalitetno riješenje. Ne samo za ovu poziciju beka nego i za sve ostale. Treba dati šansu i ovom Gelsonu pa čak i Renanu a zatim tražiti riješenja prema naprijed.GospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑17 jan 2026, 15:06DoktorXabaras je napisao/la: ↑17 jan 2026, 14:11Hajd pogledaj još jednom majke ti.GospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑17 jan 2026, 13:57
Pa onda nam je i šef stručnog štaba je lud, jer je rekao javno u Q&A da mu treba desni bek.
Ah, ti pitari…![]()
treba nam konkurencija Beganoviću na toj poziciji nije rekao da mu treba zamjena.
Napisao sam više jer smo se toliko raskukali kao da u sezonu ulazimo bez te pozicije.Ne znam šta sam ja drugačije rekaoEvo očigledno da mi tog beka koji iduće sezone treba biti bolji od Beganovića nemamo, a neko će nam da pojača konkurenciju apsolutno trebati![]()
Vidjet ćemo kako ćemo igrati na pripremama tu će nam se dosta toga reći gdje škripi i šta fali.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
- nedimmmm1337
- Postovi: 743
- Pridružen/a: 23 jun 2024, 14:38
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
A mozda je plan i od tog Gelsona novog Gulija napraviti ...
"Jer znaš kako kažu moji ovdje – nije to samo ljubav, to je bolest.”
-
misstianopenaldo
- Postovi: 178
- Pridružen/a: 06 jul 2024, 14:41
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Baca li vama Gelson na Obafemi Martinsa?
- PeppermintSA
- Postovi: 3490
- Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
To je tonedimmmm1337 je napisao/la: ↑17 jan 2026, 15:29A mozda je plan i od tog Gelsona novog Gulija napraviti ...
- jurisicduska
- Postovi: 10890
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Gelson brzi od mog psa, koji je brz
Re: FK Sarajevo
Od tog Nejmala do Embapeaa koji je fraHer znači bHži od mog psa
Zaklinj'o si se,
Pehar obećav'o...
Pehar obećav'o...
- GospodinIzSarajeva
- Postovi: 11448
- Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ma nema potrebe da žurimo sa desnim bekom, pa ni lijevim( Bočkaj se spominje ? ), ali volio bi pod hitno bar jednog ofanzivca vidjeti, jer u Turkeša nikako ne polažem nade, a vala i Renan ovisi jel se uozbiljio ili su mu i dalje Sloga i Walter u glavi.DoktorXabaras je napisao/la: ↑17 jan 2026, 15:27Bek kao konkurencija a ne bek samo da bi se doveo kao što je bio slučaj sa Unušićem. Ako ga nema onda ne treba ni dovoditi može se i sa ovim izgurati sezona gdje bi na ljeto kad je veći izbor mogao pronaći kvalitetno riješenje. Ne samo za ovu poziciju beka nego i za sve ostale. Treba dati šansu i ovom Gelsonu pa čak i Renanu a zatim tražiti riješenja prema naprijed.GospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑17 jan 2026, 15:06DoktorXabaras je napisao/la: ↑17 jan 2026, 14:11
Hajd pogledaj još jednom majke ti.
treba nam konkurencija Beganoviću na toj poziciji nije rekao da mu treba zamjena.
Napisao sam više jer smo se toliko raskukali kao da u sezonu ulazimo bez te pozicije.Ne znam šta sam ja drugačije rekaoEvo očigledno da mi tog beka koji iduće sezone treba biti bolji od Beganovića nemamo, a neko će nam da pojača konkurenciju apsolutno trebati![]()
Vidjet ćemo kako ćemo igrati na pripremama tu će nam se dosta toga reći gdje škripi i šta fali.
Ma da eto, bit će desni bek jako brzo, pa ćemo diskutovati o tome jel kvalitetan ili ne
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka
Re: FK Sarajevo
Luka HujberGospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑17 jan 2026, 17:39Ma nema potrebe da žurimo sa desnim bekom, pa ni lijevim( Bočkaj se spominje ? ), ali volio bi pod hitno bar jednog ofanzivca vidjeti, jer u Turkeša nikako ne polažem nade, a vala i Renan ovisi jel se uozbiljio ili su mu i dalje Sloga i Walter u glavi.DoktorXabaras je napisao/la: ↑17 jan 2026, 15:27Bek kao konkurencija a ne bek samo da bi se doveo kao što je bio slučaj sa Unušićem. Ako ga nema onda ne treba ni dovoditi može se i sa ovim izgurati sezona gdje bi na ljeto kad je veći izbor mogao pronaći kvalitetno riješenje. Ne samo za ovu poziciju beka nego i za sve ostale. Treba dati šansu i ovom Gelsonu pa čak i Renanu a zatim tražiti riješenja prema naprijed.
Vidjet ćemo kako ćemo igrati na pripremama tu će nam se dosta toga reći gdje škripi i šta fali.
Ma da eto, bit će desni bek jako brzo, pa ćemo diskutovati o tome jel kvalitetan ili ne![]()
Saraj'vu zakletvu ja sam dao i ponavljam ja nju svaki dan jer njemu ja vjecno cu biti odan
ko Šoja Stojan
ko Šoja Stojan
Re: FK Sarajevo
Luka Hujber je muzika za moje uši
Re: FK Sarajevo
Vjerujem da je Luka ok alternativa.
Vise bi volio da je Posavac, ali ocito Siroki trazi previse.
Vise bi volio da je Posavac, ali ocito Siroki trazi previse.
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Re: FK Sarajevo
Šta će nam rezervni igrač iz Danske? mislio sam da su ta užasna vremena prošla.
Re: FK Sarajevo
Nije neka pljačka al eto, ko zna.
Re: FK Sarajevo
Pa nemas u izlogu bekova nigdje mozda se ovaj poklopi kao rezerva, ceka se ljeto bit ce valjda bolji izbor eto rijesili se beka ostade jos krilo ako nista.
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.
Re: FK Sarajevo
Jel ovaj hubijar stranac?
.png)






