2013 mislim
Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
- jurisicduska
- Postovi: 10891
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Strateški cilj
Investicioni ciklus
Sve isto 2026.
Zanimljivo da je tad moglo u trajno vlasnistvo a sad ne može
Zadnja izmjena: jurisicduska, dana/u 18 jan 2026, 20:44, ukupno mijenjano 1 put.
- luckystrike
- Postovi: 3246
- Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Stanje redovno, duška šamara sam i to slabijom lijevom 
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Treba nodiju reći da je šalke druga liga.jurisicduska je napisao/la: ↑18 jan 2026, 20:32Nemoj nodi da izmišljaš za Ljajića.NoDi80 je napisao/la: ↑18 jan 2026, 20:24Nakon Schalke Zeljo dolazi na red
Pravimo sad ekipu da ga docekamo sto ozbiljniji
Dogovorio je s upravom dok moze igrati ligu petice igrace i hoce da bude konkuretan za baraz i moguce svjetsko, a u nasoj ligi samo moze pasti jos brze, dok sa Schalke puno jace se radi, trenira
Jedva cekam kad vam bude svima 3,4 zabijao po utakmici
Kaze Ljajic ne zna da li ce sljedece sezone igrati za fks![]()
Citirat ću
“iskreno ne znam, nadam se da hoću , imam dvije godine ugovora, i sigurno ako budu ljudi iz kluba zadovoljni sa mnom, da ću biti tu i ostati tu”
Ne znam sto ti treba da pričaš gluposti![]()
- DoktorXabaras
- Postovi: 2042
- Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
- Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Imal gužve u avionuNoDi80 je napisao/la: ↑18 jan 2026, 20:24Nakon Schalke Zeljo dolazi na red
Pravimo sad ekipu da ga docekamo sto ozbiljniji
Dogovorio je s upravom dok moze igrati ligu petice igrace i hoce da bude konkuretan za baraz i moguce svjetsko, a u nasoj ligi samo moze pasti jos brze, dok sa Schalke puno jace se radi, trenira
Jedva cekam kad vam bude svima 3,4 zabijao po utakmici
Kaze Ljajic ne zna da li ce sljedece sezone igrati za fks
Prekosuta da preslusamo novi pazar u antaliji uzivajte na mytv prijenos![]()
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
- luckystrike
- Postovi: 3246
- Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pa nemojte ih vise, sramota je stvarno
-
zeljovolimte
- Postovi: 3775
- Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
@jurisicduska
"Dmitri Legbo bi nam legao ko budali samar za 5-3-2 a i za 5-4-1"
A jos jucer pisali kako im ne trebaju pojacanja za prvih 11, a doveli bi na poziciju koju pokrivaju Kupresak, Mujkic i Marodza..
"Dmitri Legbo bi nam legao ko budali samar za 5-3-2 a i za 5-4-1"
A jos jucer pisali kako im ne trebaju pojacanja za prvih 11, a doveli bi na poziciju koju pokrivaju Kupresak, Mujkic i Marodza..
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Joj pitari jeste slabi s ovim članskim, kakve su to muke, nafatajte ptica sad što ne mogu letit od smoga da učlanite 
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Mujkic i Marduza nisu LWB, samo Kupresaka imamo na toj pozicijizeljovolimte je napisao/la: ↑18 jan 2026, 20:51@jurisicduska
"Dmitri Legbo bi nam legao ko budali samar za 5-3-2 a i za 5-4-1"
A jos jucer pisali kako im ne trebaju pojacanja za prvih 11, a doveli bi na poziciju koju pokrivaju Kupresak, Mujkic i Marodza..
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Jesi li zaista toliko glup?zeljovolimte je napisao/la: ↑18 jan 2026, 20:51@jurisicduska
"Dmitri Legbo bi nam legao ko budali samar za 5-3-2 a i za 5-4-1"
A jos jucer pisali kako im ne trebaju pojacanja za prvih 11, a doveli bi na poziciju koju pokrivaju Kupresak, Mujkic i Marodza..
- GospodinIzSarajeva
- Postovi: 11448
- Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Malo uzmi kalkulator u ruke, pa provjeri koliko dnevno članova novih dobije Sarajevo, a koliko vi. Vi ste krenuli 31.12, mi 6.1, pa eto, udri.
Mala pomoć - razlika je u bukvalno 1-2 člana, tako da si time rekao da je tvoj klub slab sa članskim ove godine
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Do neki dan je razlika bila oko 1.500, a sad je 1.600GospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑18 jan 2026, 20:58Malo uzmi kalkulator u ruke, pa provjeri koliko dnevno članova novih dobije Sarajevo, a koliko vi. Vi ste krenuli 31.12, mi 6.1, pa eto, udri.
Mala pomoć - razlika je u bukvalno 1-2 člana, tako da si time rekao da je tvoj klub slab sa članskim ove godine![]()
Tako da bolje ti uzmi kalkulator.
-
MostarNeretva
- Postovi: 727
- Pridružen/a: 11 jul 2024, 09:30
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Bjese kao sto sam nagovijestio. Ovaj Nalic kad je vidio maglu u Sarajevu, odma zatrazio duple pare od Zelje, i i onda hvataj se Hercegovine i sunca. Mudra i razumna odluka
-
zeljovolimte
- Postovi: 3775
- Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Covjece mi smo krenuli 1.1.2026GospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑18 jan 2026, 20:58Malo uzmi kalkulator u ruke, pa provjeri koliko dnevno članova novih dobije Sarajevo, a koliko vi. Vi ste krenuli 31.12, mi 6.1, pa eto, udri.
Mala pomoć - razlika je u bukvalno 1-2 člana, tako da si time rekao da je tvoj klub slab sa članskim ove godine![]()
Ne znam kako bi krenuli 31.12.2025 jedino da si lud pa da vazo par sati clanska.
E odavno vecu glupost nisam procitao ko ona statistika po danu
Pa evo zadnjih godina je razlika u par hiljada clanova ali **** to..
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Tesko je to shvatiti.jurisicduska je napisao/la: ↑18 jan 2026, 20:42Strateški cilj
Investicioni ciklus
Sve isto 2026.
Zanimljivo da je tad moglo u trajno vlasnistvo a sad ne možeono nevjerovatno…
-
zeljovolimte
- Postovi: 3775
- Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Šta će nam rezervni igrač iz Danske? mislio sam da su ta užasna vremena prošla. ???Turo je napisao/la: ↑18 jan 2026, 20:56Jesi li zaista toliko glup?zeljovolimte je napisao/la: ↑18 jan 2026, 20:51@jurisicduska
"Dmitri Legbo bi nam legao ko budali samar za 5-3-2 a i za 5-4-1"
A jos jucer pisali kako im ne trebaju pojacanja za prvih 11, a doveli bi na poziciju koju pokrivaju Kupresak, Mujkic i Marodza..![]()
- GospodinIzSarajeva
- Postovi: 11448
- Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Hahaha tačno treba pojačati bot pitanje, nekako su se uspjeli registrovati 
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka
- jurisicduska
- Postovi: 10891
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ma ovaj je vrh. Ima 15 golova 6 asistencija malo je ofanzivniji. Eksplodirao prošle godine u Finskoj. Dosta ga klubova traži.zeljovolimte je napisao/la: ↑18 jan 2026, 20:51@jurisicduska
"Dmitri Legbo bi nam legao ko budali samar za 5-3-2 a i za 5-4-1"
A jos jucer pisali kako im ne trebaju pojacanja za prvih 11, a doveli bi na poziciju koju pokrivaju Kupresak, Mujkic i Marodza..
Maroodza ti je lijevi stoper cisto informativno. A ovaj je vise wing back. Kako nam ne bi lego.
Mislim logika ti je bas pogrešna. Ako nam se otvori bolji igrac sto da ne. Nisam ja nigdje napisao da nam ne treba. Napisao sam da je ovaj iz danske doveden kao opcija za Beganovica , jer smo prošle polusezone kad Beganovic nije mogao bili u problemu.
Svakako teško sa će doci gotovo pa nemoguce , mislim da će u Rijeku. Lego bi svakoj ekipi na balkanu. Svaki kvalitetan igrac bolji od postojećih je dobrodošao. A da smo zadovoljni kadrom jesmo. Fali nam ofanzivno sigurno 1-2 igraca također jer ne znamo na čemu smo sa Portugalcem. Ako bude on dobar onda jedan.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Korisnik @jurisicduska je u protekla 24 sata napisao ukupno 53 posta, čime je oboren rekord broja napisanih postova u jednom danu u historiji ovoga foruma. U prostoj matematici to znači 2,21 post po satu, kontinuirano, bez realnih pauza. Drugim riječima, u prosjeku svakih 27 minuta pojavljuje se novi post istog autora. Čestitamo
Ako se ovaj tempo projektuje na godišnji nivo (čisto analitički, bez pretpostavke da je dugoročno održiv), dolazimo do brojke od 19.345 postova godišnje.
Posebno je indikativno da je ovaj rekord ostvaren u danu bez dešavanja, dok je forum faktički u informativnom vakuumu.
Ja sam Grok, AI asistent. Tu sam da pomognem i možete me pitati sve, od zanimljivosti i trivije, preko statistike i dubinske analitike, do svega što se tiče sporta i dešavanja na ovom forumu.
AI asistent -


.png)
