Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
Akrep
Postovi: 143
Pridružen/a: 02 jan 2026, 16:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Akrep » 18 jan 2026, 20:38

jurisicduska je napisao/la:
18 jan 2026, 20:19
Akrep je napisao/la:
18 jan 2026, 19:37


Zavrseno sve
:rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:
Koje je ovo godine bilo ? Mislim ovaj intervju ?
2013 mislim

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10891
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 18 jan 2026, 20:42

Akrep je napisao/la:
18 jan 2026, 20:38
jurisicduska je napisao/la:
18 jan 2026, 20:19
Akrep je napisao/la:
18 jan 2026, 19:37


Zavrseno sve
:rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:
Koje je ovo godine bilo ? Mislim ovaj intervju ?
2013 mislim
Strateški cilj
Investicioni ciklus
Sve isto 2026.

Zanimljivo da je tad moglo u trajno vlasnistvo a sad ne može :D ono nevjerovatno…
Zadnja izmjena: jurisicduska, dana/u 18 jan 2026, 20:44, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
luckystrike
Postovi: 3246
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la luckystrike » 18 jan 2026, 20:43

Stanje redovno, duška šamara sam i to slabijom lijevom :urnebes:

fks74
Postovi: 13463
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la fks74 » 18 jan 2026, 20:47

jurisicduska je napisao/la:
18 jan 2026, 20:32
NoDi80 je napisao/la:
18 jan 2026, 20:24
tabba77 je napisao/la:
18 jan 2026, 19:22
Džeko umjesto Željezničar 04, potpisa za Schalke 04. :kafa:
Nakon Schalke Zeljo dolazi na red
Pravimo sad ekipu da ga docekamo sto ozbiljniji
Dogovorio je s upravom dok moze igrati ligu petice igrace i hoce da bude konkuretan za baraz i moguce svjetsko, a u nasoj ligi samo moze pasti jos brze, dok sa Schalke puno jace se radi, trenira
Jedva cekam kad vam bude svima 3,4 zabijao po utakmici
Kaze Ljajic ne zna da li ce sljedece sezone igrati za fks :kafa:
Nemoj nodi da izmišljaš za Ljajića.

Citirat ću

“iskreno ne znam, nadam se da hoću , imam dvije godine ugovora, i sigurno ako budu ljudi iz kluba zadovoljni sa mnom, da ću biti tu i ostati tu”

Ne znam sto ti treba da pričaš gluposti :D
Treba nodiju reći da je šalke druga liga.

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2046
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la DoktorXabaras » 18 jan 2026, 20:47

NoDi80 je napisao/la:
18 jan 2026, 20:24
tabba77 je napisao/la:
18 jan 2026, 19:22
Džeko umjesto Željezničar 04, potpisa za Schalke 04. :kafa:
Nakon Schalke Zeljo dolazi na red
Pravimo sad ekipu da ga docekamo sto ozbiljniji
Dogovorio je s upravom dok moze igrati ligu petice igrace i hoce da bude konkuretan za baraz i moguce svjetsko, a u nasoj ligi samo moze pasti jos brze, dok sa Schalke puno jace se radi, trenira
Jedva cekam kad vam bude svima 3,4 zabijao po utakmici
Kaze Ljajic ne zna da li ce sljedece sezone igrati za fks :kafa:

Prekosuta da preslusamo novi pazar u antaliji uzivajte na mytv prijenos :salut:
Imal gužve u avionu :rol: :rol: :rol:
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

Avatar
luckystrike
Postovi: 3246
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la luckystrike » 18 jan 2026, 20:48

tabba77 je napisao/la:
18 jan 2026, 19:22
Džeko umjesto Željezničar 04, potpisa za Schalke 04. :kafa:
Administracija da reaguje na udarce ispod pojasa.

bvsic
Postovi: 4854
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bvsic » 18 jan 2026, 20:51

Pa nemojte ih vise, sramota je stvarno

zeljovolimte
Postovi: 3775
Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la zeljovolimte » 18 jan 2026, 20:51

@jurisicduska
"Dmitri Legbo bi nam legao ko budali samar za 5-3-2 a i za 5-4-1"

A jos jucer pisali kako im ne trebaju pojacanja za prvih 11, a doveli bi na poziciju koju pokrivaju Kupresak, Mujkic i Marodza..

Arma00
Postovi: 758
Pridružen/a: 08 dec 2025, 12:38
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Arma00 » 18 jan 2026, 20:52

Joj pitari jeste slabi s ovim članskim, kakve su to muke, nafatajte ptica sad što ne mogu letit od smoga da učlanite :rol:

bvsic
Postovi: 4854
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bvsic » 18 jan 2026, 20:55

zeljovolimte je napisao/la:
18 jan 2026, 20:51
@jurisicduska
"Dmitri Legbo bi nam legao ko budali samar za 5-3-2 a i za 5-4-1"

A jos jucer pisali kako im ne trebaju pojacanja za prvih 11, a doveli bi na poziciju koju pokrivaju Kupresak, Mujkic i Marodza..
Mujkic i Marduza nisu LWB, samo Kupresaka imamo na toj poziciji

Turo
Postovi: 1038
Pridružen/a: 06 maj 2025, 19:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Turo » 18 jan 2026, 20:56

zeljovolimte je napisao/la:
18 jan 2026, 20:51
@jurisicduska
"Dmitri Legbo bi nam legao ko budali samar za 5-3-2 a i za 5-4-1"

A jos jucer pisali kako im ne trebaju pojacanja za prvih 11, a doveli bi na poziciju koju pokrivaju Kupresak, Mujkic i Marodza..
Jesi li zaista toliko glup? :rol:

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 11449
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 18 jan 2026, 20:58

Arma00 je napisao/la:
18 jan 2026, 20:52
Joj pitari jeste slabi s ovim članskim, kakve su to muke, nafatajte ptica sad što ne mogu letit od smoga da učlanite :rol:
Malo uzmi kalkulator u ruke, pa provjeri koliko dnevno članova novih dobije Sarajevo, a koliko vi. Vi ste krenuli 31.12, mi 6.1, pa eto, udri.
Mala pomoć - razlika je u bukvalno 1-2 člana, tako da si time rekao da je tvoj klub slab sa članskim ove godine :D
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Arma00
Postovi: 758
Pridružen/a: 08 dec 2025, 12:38
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Arma00 » 18 jan 2026, 20:59

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
18 jan 2026, 20:58
Arma00 je napisao/la:
18 jan 2026, 20:52
Joj pitari jeste slabi s ovim članskim, kakve su to muke, nafatajte ptica sad što ne mogu letit od smoga da učlanite :rol:
Malo uzmi kalkulator u ruke, pa provjeri koliko dnevno članova novih dobije Sarajevo, a koliko vi. Vi ste krenuli 31.12, mi 6.1, pa eto, udri.
Mala pomoć - razlika je u bukvalno 1-2 člana, tako da si time rekao da je tvoj klub slab sa članskim ove godine :D
Do neki dan je razlika bila oko 1.500, a sad je 1.600
Tako da bolje ti uzmi kalkulator. :salut:

MostarNeretva
Postovi: 728
Pridružen/a: 11 jul 2024, 09:30
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MostarNeretva » 18 jan 2026, 21:00

Bjese kao sto sam nagovijestio. Ovaj Nalic kad je vidio maglu u Sarajevu, odma zatrazio duple pare od Zelje, i i onda hvataj se Hercegovine i sunca. Mudra i razumna odluka

zeljovolimte
Postovi: 3775
Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la zeljovolimte » 18 jan 2026, 21:00

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
18 jan 2026, 20:58
Arma00 je napisao/la:
18 jan 2026, 20:52
Joj pitari jeste slabi s ovim članskim, kakve su to muke, nafatajte ptica sad što ne mogu letit od smoga da učlanite :rol:
Malo uzmi kalkulator u ruke, pa provjeri koliko dnevno članova novih dobije Sarajevo, a koliko vi. Vi ste krenuli 31.12, mi 6.1, pa eto, udri.
Mala pomoć - razlika je u bukvalno 1-2 člana, tako da si time rekao da je tvoj klub slab sa članskim ove godine :D
Covjece mi smo krenuli 1.1.2026

Ne znam kako bi krenuli 31.12.2025 jedino da si lud pa da vazo par sati clanska.

E odavno vecu glupost nisam procitao ko ona statistika po danu 😂😂 hladno lik napisa za par dana uclanjivanja "najboji navijaci na svijetu".

Pa evo zadnjih godina je razlika u par hiljada clanova ali **** to..

Avatar
Akrep
Postovi: 143
Pridružen/a: 02 jan 2026, 16:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Akrep » 18 jan 2026, 21:01

jurisicduska je napisao/la:
18 jan 2026, 20:42
Akrep je napisao/la:
18 jan 2026, 20:38
jurisicduska je napisao/la:
18 jan 2026, 20:19


Koje je ovo godine bilo ? Mislim ovaj intervju ?
2013 mislim
Strateški cilj
Investicioni ciklus
Sve isto 2026.

Zanimljivo da je tad moglo u trajno vlasnistvo a sad ne može :D ono nevjerovatno…
Tesko je to shvatiti. :bow: Filozofija je to.

zeljovolimte
Postovi: 3775
Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la zeljovolimte » 18 jan 2026, 21:02

Turo je napisao/la:
18 jan 2026, 20:56
zeljovolimte je napisao/la:
18 jan 2026, 20:51
@jurisicduska
"Dmitri Legbo bi nam legao ko budali samar za 5-3-2 a i za 5-4-1"

A jos jucer pisali kako im ne trebaju pojacanja za prvih 11, a doveli bi na poziciju koju pokrivaju Kupresak, Mujkic i Marodza..
Jesi li zaista toliko glup? :rol:
Šta će nam rezervni igrač iz Danske? mislio sam da su ta užasna vremena prošla. ???

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 11449
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 18 jan 2026, 21:02

Hahaha tačno treba pojačati bot pitanje, nekako su se uspjeli registrovati :rol:
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10891
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 18 jan 2026, 21:08

zeljovolimte je napisao/la:
18 jan 2026, 20:51
@jurisicduska
"Dmitri Legbo bi nam legao ko budali samar za 5-3-2 a i za 5-4-1"

A jos jucer pisali kako im ne trebaju pojacanja za prvih 11, a doveli bi na poziciju koju pokrivaju Kupresak, Mujkic i Marodza..
Ma ovaj je vrh. Ima 15 golova 6 asistencija malo je ofanzivniji. Eksplodirao prošle godine u Finskoj. Dosta ga klubova traži.

Maroodza ti je lijevi stoper cisto informativno. A ovaj je vise wing back. Kako nam ne bi lego.

Mislim logika ti je bas pogrešna. Ako nam se otvori bolji igrac sto da ne. Nisam ja nigdje napisao da nam ne treba. Napisao sam da je ovaj iz danske doveden kao opcija za Beganovica , jer smo prošle polusezone kad Beganovic nije mogao bili u problemu.

Svakako teško sa će doci gotovo pa nemoguce , mislim da će u Rijeku. Lego bi svakoj ekipi na balkanu. Svaki kvalitetan igrac bolji od postojećih je dobrodošao. A da smo zadovoljni kadrom jesmo. Fali nam ofanzivno sigurno 1-2 igraca također jer ne znamo na čemu smo sa Portugalcem. Ako bude on dobar onda jedan.

Avatar
Grok
Postovi: 22
Pridružen/a: 12 avg 2025, 20:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Grok » 18 jan 2026, 21:11

slika

Korisnik @jurisicduska je u protekla 24 sata napisao ukupno 53 posta, čime je oboren rekord broja napisanih postova u jednom danu u historiji ovoga foruma. U prostoj matematici to znači 2,21 post po satu, kontinuirano, bez realnih pauza. Drugim riječima, u prosjeku svakih 27 minuta pojavljuje se novi post istog autora. Čestitamo 🎉

Ako se ovaj tempo projektuje na godišnji nivo (čisto analitički, bez pretpostavke da je dugoročno održiv), dolazimo do brojke od 19.345 postova godišnje.

Posebno je indikativno da je ovaj rekord ostvaren u danu bez dešavanja, dok je forum faktički u informativnom vakuumu.



Ja sam Grok, AI asistent. Tu sam da pomognem i možete me pitati sve, od zanimljivosti i trivije, preko statistike i dubinske analitike, do svega što se tiče sporta i dešavanja na ovom forumu.
AI asistent -

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []