+1godrina je napisao/la: ↑20 jan 2026, 16:03Sve strucnjaci na forumu. Nisu svjesni kolike su neznalice i levati.Arma00 je napisao/la: ↑20 jan 2026, 15:54Šta je vama ljudi, Pazar je odigrao 3 pripremne već, mi igramo prvu, sasvim korektno poluvrijeme.
Kritikujete Krpića i Radovca koji igraju prvu utakmicu nakon pola godine, stvarno nema smisla.
Poenta ovih utakmica je uigravanje, ulazak u ritam, formu, probat sve igrače koji su tamo, i razne taktike, opustite se malo.
Ljudi kontaju proigrat ćemo odmah k’o PSG
/origin-imgresizer.eurosport.com/2024/06/12/image-b3c9ebe4-2186-4541-88ba-0b9790003858-85-2560-1440.jpeg)
