FK Željezničar
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
- AhmedNurudin
- Postovi: 550
- Pridružen/a: 11 nov 2025, 20:53
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Dobro smo izgledali fizički imajući u vidu da je nama prva a njima treća pripremna i da je Slaviša rekao da je utakmica došla prebzo. Desna strana Konings Trouppe je jako spora i nadam se da je Slaviši neće trebati više od ovih 45 minuta da to uvidi. Ako te pojede prosječan bek iz srpske lige sa 34 godine kako će to izgledati protiv herere, mujkića, mamića...Sa Vinijem je to dosta bolje izgledalo dok je bio i na desnoj strani pogodio je i stativu prije nego što je prešao lijevo i zabio i gol. Odbrana dosta solidno. Vezni red je bio dobar, Prokop je vrhunski sve kontrolisao u drugom kada je ušao. Od špiceva standardno očekivano mrtvilo. Nastić isto jako dobar, žao mi je što nije pokušao onu sa 40 metara na kraju. Šabićevu lijevu nogu treba koristiti više...Za ekipu koja je odradila samo jedan trening meni je ovo jako dobro izgledalo.
Jako važna pobjeda zbog niza negativnih rezultata da se osjeti i pobjeda malo.
Jako važna pobjeda zbog niza negativnih rezultata da se osjeti i pobjeda malo.
Pažljivo biram riječi, jer Klub si najveći.
Kako stariš, sve te više volim. Kako starim, sve te više bodrim!
Manijak pravi zna kako stoje stvari, zbog tebe su u vrhu sarajevski Plavi.💙
Kako stariš, sve te više volim. Kako starim, sve te više bodrim!
Manijak pravi zna kako stoje stvari, zbog tebe su u vrhu sarajevski Plavi.💙
Re: FK Željezničar
Ne konta raja da covjek mozda ali mozda zeli da se sam uvjeri u neciji (ne) kvalitet. Ili da je malo drugacije igrat lopte nakon mjesec pauze.Lynx je napisao/la: ↑20 jan 2026, 16:14+1godrina je napisao/la: ↑20 jan 2026, 16:03Sve strucnjaci na forumu. Nisu svjesni kolike su neznalice i levati.Arma00 je napisao/la: ↑20 jan 2026, 15:54Šta je vama ljudi, Pazar je odigrao 3 pripremne već, mi igramo prvu, sasvim korektno poluvrijeme.
Kritikujete Krpića i Radovca koji igraju prvu utakmicu nakon pola godine, stvarno nema smisla.
Poenta ovih utakmica je uigravanje, ulazak u ritam, formu, probat sve igrače koji su tamo, i razne taktike, opustite se malo.
Ljudi kontaju proigrat ćemo odmah k’o PSG
Bitno je sjedit u fotelji i pljuvat, pravit se mangup. Ja iskreno pogledam maks 10 minuta ovih utakmica, pogotovo ove prve koje nemaju haman nista takticko u sebi.
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil
Samo je jedan klub na dunjaluku optuzen javno na zvanicnoj stranici svoje navijačke grupe da namješta utakmice.
Glupahopka - neizivljeni debil
Samo je jedan klub na dunjaluku optuzen javno na zvanicnoj stranici svoje navijačke grupe da namješta utakmice.
Re: FK Željezničar
Piso sam adminu vise puta za ovo, izignorisan samRiquelme1921 je napisao/la: ↑20 jan 2026, 16:39@admin @irfo obradujte nas makar dan dva da odmorimo.
Rado bih da mi se skine moderatorska uloga, svakako nemam nekih poluga
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA
"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."
"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."
- GrbavicaHrammm
- Postovi: 1653
- Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Konj ings bi trebao dobiti papire, nek ide brate dragi, nista pokazao nije , toliko prilika je dobio za igru .. Bacanje para
Re: FK Željezničar
Sasvim korektna utakmica, čak i bolje od očekivanog.
Jedino ovaj Pejić je antitalenat, od svih možeš vidit barem nešto, jedino on standardno loš.
Jedino ovaj Pejić je antitalenat, od svih možeš vidit barem nešto, jedino on standardno loš.
-
LoveFootball1987
- Postovi: 211
- Pridružen/a: 17 jun 2025, 10:50
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Sta je sa O'lad MH? Nije bio ni na klupi meni se cini.AhmedNurudin je napisao/la: ↑20 jan 2026, 16:49Dobro smo izgledali fizički imajući u vidu da je nama prva a njima treća pripremna i da je Slaviša rekao da je utakmica došla prebzo. Desna strana Konings Trouppe je jako spora i nadam se da je Slaviši neće trebati više od ovih 45 minuta da to uvidi. Ako te pojede prosječan bek iz srpske lige sa 34 godine kako će to izgledati protiv herere, mujkića, mamića...Sa Vinijem je to dosta bolje izgledalo dok je bio i na desnoj strani pogodio je i stativu prije nego što je prešao lijevo i zabio i gol. Odbrana dosta solidno. Vezni red je bio dobar, Prokop je vrhunski sve kontrolisao u drugom kada je ušao. Od špiceva standardno očekivano mrtvilo. Nastić isto jako dobar, žao mi je što nije pokušao onu sa 40 metara na kraju. Šabićevu lijevu nogu treba koristiti više...Za ekipu koja je odradila samo jedan trening meni je ovo jako dobro izgledalo.
Jako važna pobjeda zbog niza negativnih rezultata da se osjeti i pobjeda malo.
-
tiagofaria25
- Postovi: 540
- Pridružen/a: 01 jul 2024, 16:31
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Jedino stvarno Pejicu zamjeram, jer momak izgleda kao da je natjeran da igra fudbal ili da ga igra u Želji, govor tijela kao da ne želi biti tu. Bez dobrog poteza i dva krkanska faula…
- WeekendOffender
- Postovi: 619
- Pridružen/a: 16 sep 2023, 17:59
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Dobro je ovo u drugom bilo
usput, presli smo 100k pratitelja na instagramu 
Curva Sud
- AhmedNurudin
- Postovi: 550
- Pridružen/a: 11 nov 2025, 20:53
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Da nije bio u protokolu, na početku prijenosa ako si gledao sjedio je na onoj maloj tribini. Nadam se da nije povreda.LoveFootball1987 je napisao/la: ↑20 jan 2026, 16:54Sta je sa O'lad MH? Nije bio ni na klupi meni se cini.AhmedNurudin je napisao/la: ↑20 jan 2026, 16:49Dobro smo izgledali fizički imajući u vidu da je nama prva a njima treća pripremna i da je Slaviša rekao da je utakmica došla prebzo. Desna strana Konings Trouppe je jako spora i nadam se da je Slaviši neće trebati više od ovih 45 minuta da to uvidi. Ako te pojede prosječan bek iz srpske lige sa 34 godine kako će to izgledati protiv herere, mujkića, mamića...Sa Vinijem je to dosta bolje izgledalo dok je bio i na desnoj strani pogodio je i stativu prije nego što je prešao lijevo i zabio i gol. Odbrana dosta solidno. Vezni red je bio dobar, Prokop je vrhunski sve kontrolisao u drugom kada je ušao. Od špiceva standardno očekivano mrtvilo. Nastić isto jako dobar, žao mi je što nije pokušao onu sa 40 metara na kraju. Šabićevu lijevu nogu treba koristiti više...Za ekipu koja je odradila samo jedan trening meni je ovo jako dobro izgledalo.
Jako važna pobjeda zbog niza negativnih rezultata da se osjeti i pobjeda malo.
Pažljivo biram riječi, jer Klub si najveći.
Kako stariš, sve te više volim. Kako starim, sve te više bodrim!
Manijak pravi zna kako stoje stvari, zbog tebe su u vrhu sarajevski Plavi.💙
Kako stariš, sve te više volim. Kako starim, sve te više bodrim!
Manijak pravi zna kako stoje stvari, zbog tebe su u vrhu sarajevski Plavi.💙
Re: FK Željezničar
Zasta ne shvatam ljude koji kritikuju igru, a pogotovo Sulju i Radovca kojima je jedan nečovjek pokušao ubiti volju za životom, a ne fudbalom.
Prva utakmica nakon samo jednog ozbiljnog treninga na normalnom terenu, sasvim dobro odigrano. Objektivno svi igrači mogu dobiti prolaznu ocjenu osim Rakića i Pejića koji se nisu ni potrudili.
Ovo bi moglo, uz kompletan tim i još jedno ili dva pojačanja, biti jedno jako dobro proljeće.
Prva utakmica nakon samo jednog ozbiljnog treninga na normalnom terenu, sasvim dobro odigrano. Objektivno svi igrači mogu dobiti prolaznu ocjenu osim Rakića i Pejića koji se nisu ni potrudili.
Ovo bi moglo, uz kompletan tim i još jedno ili dva pojačanja, biti jedno jako dobro proljeće.
-
LoveFootball1987
- Postovi: 211
- Pridružen/a: 17 jun 2025, 10:50
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ko je od nasih nosio broj 25? Evo trener NP ga hvali! Je l' Vini?AhmedNurudin je napisao/la: ↑20 jan 2026, 16:56Da nije bio u protokolu, na početku prijenosa ako si gledao sjedio je na onoj maloj tribini. Nadam se da nije povreda.LoveFootball1987 je napisao/la: ↑20 jan 2026, 16:54Sta je sa O'lad MH? Nije bio ni na klupi meni se cini.AhmedNurudin je napisao/la: ↑20 jan 2026, 16:49Dobro smo izgledali fizički imajući u vidu da je nama prva a njima treća pripremna i da je Slaviša rekao da je utakmica došla prebzo. Desna strana Konings Trouppe je jako spora i nadam se da je Slaviši neće trebati više od ovih 45 minuta da to uvidi. Ako te pojede prosječan bek iz srpske lige sa 34 godine kako će to izgledati protiv herere, mujkića, mamića...Sa Vinijem je to dosta bolje izgledalo dok je bio i na desnoj strani pogodio je i stativu prije nego što je prešao lijevo i zabio i gol. Odbrana dosta solidno. Vezni red je bio dobar, Prokop je vrhunski sve kontrolisao u drugom kada je ušao. Od špiceva standardno očekivano mrtvilo. Nastić isto jako dobar, žao mi je što nije pokušao onu sa 40 metara na kraju. Šabićevu lijevu nogu treba koristiti više...Za ekipu koja je odradila samo jedan trening meni je ovo jako dobro izgledalo.
Jako važna pobjeda zbog niza negativnih rezultata da se osjeti i pobjeda malo.
- AhmedNurudin
- Postovi: 550
- Pridružen/a: 11 nov 2025, 20:53
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Vini je 26 broj nosio, ali vjerujem da je na njega mislio. Najviše im je problema pravio, uz par Cvetinih prodora u prvom.LoveFootball1987 je napisao/la: ↑20 jan 2026, 17:16Ko je od nasih nosio broj 25? Evo trener NP ga hvali! Je l' Vini?AhmedNurudin je napisao/la: ↑20 jan 2026, 16:56Da nije bio u protokolu, na početku prijenosa ako si gledao sjedio je na onoj maloj tribini. Nadam se da nije povreda.LoveFootball1987 je napisao/la: ↑20 jan 2026, 16:54
Sta je sa O'lad MH? Nije bio ni na klupi meni se cini.
Pažljivo biram riječi, jer Klub si najveći.
Kako stariš, sve te više volim. Kako starim, sve te više bodrim!
Manijak pravi zna kako stoje stvari, zbog tebe su u vrhu sarajevski Plavi.💙
Kako stariš, sve te više volim. Kako starim, sve te više bodrim!
Manijak pravi zna kako stoje stvari, zbog tebe su u vrhu sarajevski Plavi.💙
-
KrajinaTm87
- Postovi: 82
- Pridružen/a: 15 jan 2026, 00:09
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Na koliko su Rakic Konings i Pejic potpisali odnosno koliko ih jos moramo trpiti ?? Nevjerovatno kakvi su se prljavi poslovi radili kad su takvi "talenti" potpisali za nas... Hvala ti Adzeme
- Lokomotifa
- Postovi: 673
- Pridružen/a: 23 feb 2025, 12:11
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ako se po jutru dan poznaje, Slaviša je dobro posložio ekipu. Drugo poluvrijeme definitivno bolje od prvog.
"19.09.1921. Sarajevski podsavez je prihvatio novi klub u svoje okrilje i uvrstio ga u takmičarski kalendar za sezonu 1921/1922. Kao tada jedini radnički klub među nacionalno orijentisanim klubovima FK Željezničar se susreo sa mnogim teškoćama."
-
GavranBeli
- Postovi: 1096
- Pridružen/a: 25 dec 2025, 22:14
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Volim cuclati kitu
Zadnja izmjena: GavranBeli, dana/u 20 jan 2026, 17:34, ukupno mijenjano 1 put.
- AhmedNurudin
- Postovi: 550
- Pridružen/a: 11 nov 2025, 20:53
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Rakićev ugovor traje do ljeta 2028. Koningsov i Pejićev do ljeta 2027.KrajinaTm87 je napisao/la: ↑20 jan 2026, 17:27Na koliko su Rakic Konings i Pejic potpisali odnosno koliko ih jos moramo trpiti ?? Nevjerovatno kakvi su se prljavi poslovi radili kad su takvi "talenti" potpisali za nas... Hvala ti Adzeme
Pažljivo biram riječi, jer Klub si najveći.
Kako stariš, sve te više volim. Kako starim, sve te više bodrim!
Manijak pravi zna kako stoje stvari, zbog tebe su u vrhu sarajevski Plavi.💙
Kako stariš, sve te više volim. Kako starim, sve te više bodrim!
Manijak pravi zna kako stoje stvari, zbog tebe su u vrhu sarajevski Plavi.💙
Re: FK Željezničar
Imamo staromodan tip golmana što nas jako usporava. Sporo misle, kada dođu u posjed treba godina da se riješe lopte. Nema ozbilne ekipe bez modernijeg golmana. Hoću da vjerujem se Stojanović mnogo bolje vidi od stručnjaka Adžema ko od postojećih igrača možda može a ko nema šanse da ikada mogne. Golman Pazaraca igrao keca na Želju. Sve u svemu za prvu tekmu bilo je neke trke i pasova.
- Lokomotifa
- Postovi: 673
- Pridružen/a: 23 feb 2025, 12:11
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ovo je istina. Nikad više botova na forumu koji su protiv strateškog partnera i pljuju klub kad god imaju priliku. To samo treba ignorisati, to su plaćenici klasični koji žele da vrate klub u prijašnje stanje gdje su mogli loviti u mutnom.
"19.09.1921. Sarajevski podsavez je prihvatio novi klub u svoje okrilje i uvrstio ga u takmičarski kalendar za sezonu 1921/1922. Kao tada jedini radnički klub među nacionalno orijentisanim klubovima FK Željezničar se susreo sa mnogim teškoćama."
Re: FK Željezničar
Vala ja se malo osipam na to "moderno". Izvodimo aut 3 minute, igramo protiv sloge i posusja 8 utakmica u sezoni a problem nam golman jer ne igra nogom k'o onaj u barseloni. Hajmo mi krenut od temelja pa onda te finese rjesavat.Valter je napisao/la: ↑20 jan 2026, 17:37Imamo staromodan tip golmana što nas jako usporava. Sporo misle, kada dođu u posjed treba godina da se riješe lopte. Nema ozbilne ekipe bez modernijeg golmana. Hoću da vjerujem se Stojanović mnogo bolje vidi od stručnjaka Adžema ko od postojećih igrača možda može a ko nema šanse da ikada mogne. Golman Pazaraca igrao keca na Želju. Sve u svemu za prvu tekmu bilo je neke trke i pasova.
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil
Samo je jedan klub na dunjaluku optuzen javno na zvanicnoj stranici svoje navijačke grupe da namješta utakmice.
Glupahopka - neizivljeni debil
Samo je jedan klub na dunjaluku optuzen javno na zvanicnoj stranici svoje navijačke grupe da namješta utakmice.
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 24 gosta.




