Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
brig
Postovi: 2614
Pridružen/a: 01 jun 2015, 18:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la brig » 21 jan 2026, 10:51

jurisicduska je napisao/la:
21 jan 2026, 10:38
brig je napisao/la:
21 jan 2026, 10:34
Pact1921 je napisao/la:
20 jan 2026, 22:22

A meni nikad jasno znaju svi za pricu da mogu igrati samo igraci Katolicke Vjeroispovjesti za Siroki . Ali mene je vjecito bunilo kako je igrao za njih Goran Zakaric.
Glupost
Kako samo katoličke, a bio Zakarić, Wagner legenda kluba nije katolik, imas pomoćnog trenera Srbina, sportski direktor ovaj Aleksandar Borojević Srbin (radio i u FK Sarajevo), Marcinho nije katolik, Angelov nije bio, Enin itd
Znači ne drži vam vodu priča
Pa kralju nabrojao si 5 ljudi a postojite od 48.
Mislim ti samo potvrdi tu tezu.
Hajd ovako da postavimo je li musliman kad zaigrao za vas ?

A i svi ostali imaju neku poveznicu. Recimo Borojevic je iz Vukovara iz miješanog braka. Izjašnjava se kao Hrvat.
Pa nabrojao sam nabrzaka kakve veze ima jel 1 ili 5. Bitno je da vam je glupa priča da samo katolici mogu.

Znam da su igrala ja mislim braća Salčin, mislim da su sa Međina bili.

Opet ne vidim kakve veze ima jel zaigrao musliman ili ne, što mora zaigrat? I dalje bi isto misljenje imali kao i za npr Zrinjski :mrgreen:

Avatar
brig
Postovi: 2614
Pridružen/a: 01 jun 2015, 18:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la brig » 21 jan 2026, 10:53

svemalim1 je napisao/la:
21 jan 2026, 10:43
ne znam sta vjera i nacija igrackog kadra imaju sa problemima u kojima se siroki nalazi. ljudi se raspadaju jer nemaju para.
Upravo tako
Nema para, ide gašenje ko Domžale i to je to, svi sretni i zadovoljni u cijeloj BiH :opaopa:

NoDi80
Postovi: 19027
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 21 jan 2026, 11:01

brig je napisao/la:
21 jan 2026, 10:53
svemalim1 je napisao/la:
21 jan 2026, 10:43
ne znam sta vjera i nacija igrackog kadra imaju sa problemima u kojima se siroki nalazi. ljudi se raspadaju jer nemaju para.
Upravo tako
Nema para, ide gašenje ko Domžale i to je to, svi sretni i zadovoljni u cijeloj BiH :opaopa:
Ja se ne radujem tudjim mukama, ali ono svejedno mi je trenutno
Nadam se da ce te jednog dana promijeniti filozifiju, ozdraviti i vratiti se jaci
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 21 jan 2026, 11:06, ukupno mijenjano 1 put.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆


svemalim1
Postovi: 1211
Pridružen/a: 03 jul 2024, 22:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svemalim1 » 21 jan 2026, 11:06

brig je napisao/la:
21 jan 2026, 10:53
svemalim1 je napisao/la:
21 jan 2026, 10:43
ne znam sta vjera i nacija igrackog kadra imaju sa problemima u kojima se siroki nalazi. ljudi se raspadaju jer nemaju para.
Upravo tako
Nema para, ide gašenje ko Domžale i to je to, svi sretni i zadovoljni u cijeloj BiH :opaopa:
ne bi meni bilo drago da se to desi, nije o tome rijec.

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10891
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 21 jan 2026, 11:09

brig je napisao/la:
21 jan 2026, 10:51
jurisicduska je napisao/la:
21 jan 2026, 10:38
brig je napisao/la:
21 jan 2026, 10:34


Glupost
Kako samo katoličke, a bio Zakarić, Wagner legenda kluba nije katolik, imas pomoćnog trenera Srbina, sportski direktor ovaj Aleksandar Borojević Srbin (radio i u FK Sarajevo), Marcinho nije katolik, Angelov nije bio, Enin itd
Znači ne drži vam vodu priča
Pa kralju nabrojao si 5 ljudi a postojite od 48.
Mislim ti samo potvrdi tu tezu.
Hajd ovako da postavimo je li musliman kad zaigrao za vas ?

A i svi ostali imaju neku poveznicu. Recimo Borojevic je iz Vukovara iz miješanog braka. Izjašnjava se kao Hrvat.
Pa nabrojao sam nabrzaka kakve veze ima jel 1 ili 5. Bitno je da vam je glupa priča da samo katolici mogu.

Znam da su igrala ja mislim braća Salčin, mislim da su sa Međina bili.

Opet ne vidim kakve veze ima jel zaigrao musliman ili ne, što mora zaigrat? I dalje bi isto misljenje imali kao i za npr Zrinjski :mrgreen:
Ma ne samo oko ove teze nek vam igra ko hoće. Nego mi je zanimljivo da to nije otvoreno tako, nego kao nije tako a nema vise od 10 ljudi u historiji kluba druge vjeroispovjesti. Mislim vasa politika kluba vasa stvar samo sam se uključio u raspravu.

Mislim sta mene zanima vise. Toliko ima bogatih ljudi u Širokom, da je to nevjerovatno. Znam da je izašla neka statistika 150 firmi preko milion dobiti. Mislim u odnosu na veličinu nevjerovatan podatak. Uz to malo mjesto praktički organizivano samo za sebe, imate kamp, imate ok i stadion, sve preduslove da budete prejaki. Mislim evo ove firme da daju 1% , a sigurno daju u druge svrhe. Da se napravi vrhunski sport u tom mjestu. Ne kontam gdje je zapelo. Vidim da sad ulažete u IT, pojavljuju se neki developeri masovno iz Sirokog, ne znam možda ima neki program nisam upoznat ali vidim da ide i to. Ne kontam sta se desava precudno je.

svemalim1
Postovi: 1211
Pridružen/a: 03 jul 2024, 22:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svemalim1 » 21 jan 2026, 11:12

pa vjerovatno je zapelo u tome sto dodje direktiva od hdz-a gdje da se ulaze, gdje ne.

Avatar
Unknown19
Postovi: 588
Pridružen/a: 12 dec 2025, 01:23
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Unknown19 » 21 jan 2026, 11:20

NoDi80 je napisao/la:
21 jan 2026, 11:01
brig je napisao/la:
21 jan 2026, 10:53
svemalim1 je napisao/la:
21 jan 2026, 10:43
ne znam sta vjera i nacija igrackog kadra imaju sa problemima u kojima se siroki nalazi. ljudi se raspadaju jer nemaju para.
Upravo tako
Nema para, ide gašenje ko Domžale i to je to, svi sretni i zadovoljni u cijeloj BiH :opaopa:
Ja se ne radujem tudjim mukama, ali ono svejedno mi je trenutno
Nadam se da ce te jednog dana promijeniti filozifiju, ozdraviti i vratiti se jaci
Ne može se promijeniti filozofija, kad okolina diktira kako će se i na koji način pristupati u klubu i oko kluba. U biti, nek rade šta žele, ali mišljenja sam da solidno jak Široki treba ovoj ligi zbog nekog općeg balansa.

Jednom prilikom sam putovao iz Njemačke za BiH autobusom, gdje se zadesilo da je bilo par momaka iz Posušja i Širokog u busu. U životu veći fašizam nisam vidio, ali ne mogu reći da su protiv mene nešto imali, jer su mi preci bili u =U=, pa su me smatrali svojim, iako uopće ne baštinim te "vrijednosti".

U tom momentu sam shvatio da je vjerovatno većina ljudi u Širokom, Posušju i sličnim sredinama na taj fazon. Sem tog fašizma u govoru (gdje dominira antisrpski narativ, ali i općenito islamofobija i mržnja prema svim muslimanima, a ne samo Bošnjacima), zayebancija je bila na nivou, ali sve te dobre osobine tog zapadnohercegovačkog čovjeka padnu u vodu kad svakih par minuta izleti neki fašizam.

Ja neću reći da je svaki čovjek dole takav, vjerujem da ima dobrih ljudi i nikad ne treba generalizirati, ali ova situacija u vezi sportske politike Širokog me uopće ne čudi. Stanje jednog naroda se neće promijeniti dok se sam taj narod ne promijeni, a oni dole se ne žele mijenjati. Čast izuzecima.

Avatar
LavoviGabela
Postovi: 618
Pridružen/a: 15 apr 2025, 11:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la LavoviGabela » 21 jan 2026, 11:21

aezakmi je napisao/la:
21 jan 2026, 11:20
NoDi80 je napisao/la:
21 jan 2026, 11:01
brig je napisao/la:
21 jan 2026, 10:53


Upravo tako
Nema para, ide gašenje ko Domžale i to je to, svi sretni i zadovoljni u cijeloj BiH :opaopa:
Ja se ne radujem tudjim mukama, ali ono svejedno mi je trenutno
Nadam se da ce te jednog dana promijeniti filozifiju, ozdraviti i vratiti se jaci
Ne može se promijeniti filozofija, kad okolina diktira kako će se i na koji način pristupati u klubu i oko kluba. U biti, nek rade šta žele, ali mišljenja sam da solidno jak Široki treba ovoj ligi zbog nekog općeg balansa.

Jednom prilikom sam putovao iz Njemačke za BiH autobusom, gdje se zadesilo da je bilo par momaka iz Posušja i Širokog u busu. U životu veći fašizam nisam vidio, ali ne mogu reći da su protiv mene nešto imali, jer su mi preci bili u =U=, pa su me smatrali svojim, iako uopće ne baštinim te "vrijednosti".

U tom momentu sam shvatio da je vjerovatno većina ljudi u Širokom, Posušju i sličnim sredinama na taj fazon. Sem tog fašizma u govoru (gdje dominira antisrpski narativ, ali i općenito islamofobija i mržnja prema svim muslimanima, a ne samo Bošnjacima), zayebancija je bila na nivou, ali sve te dobre osobine tog zapadnohercegovačkog čovjeka padnu u vodu kad svakih par minuta izleti neki fašizam.

Ja neću reći da je svaki čovjek dole takav, vjerujem da ima dobrih ljudi i nikad ne treba generalizirati, ali ova situacija u vezi sportske politike Širokog me uopće ne čudi. Stanje jednog naroda se neće promijeniti dok se sam taj narod ne promijeni, a oni dole se ne žele mijenjati. Čast izuzecima.
:urnebes: :urnebes: kakav retardinjo
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"

Avatar
Unknown19
Postovi: 588
Pridružen/a: 12 dec 2025, 01:23
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Unknown19 » 21 jan 2026, 11:23

LavoviGabela je napisao/la:
21 jan 2026, 11:21
aezakmi je napisao/la:
21 jan 2026, 11:20
NoDi80 je napisao/la:
21 jan 2026, 11:01


Ja se ne radujem tudjim mukama, ali ono svejedno mi je trenutno
Nadam se da ce te jednog dana promijeniti filozifiju, ozdraviti i vratiti se jaci
Ne može se promijeniti filozofija, kad okolina diktira kako će se i na koji način pristupati u klubu i oko kluba. U biti, nek rade šta žele, ali mišljenja sam da solidno jak Široki treba ovoj ligi zbog nekog općeg balansa.

Jednom prilikom sam putovao iz Njemačke za BiH autobusom, gdje se zadesilo da je bilo par momaka iz Posušja i Širokog u busu. U životu veći fašizam nisam vidio, ali ne mogu reći da su protiv mene nešto imali, jer su mi preci bili u =U=, pa su me smatrali svojim, iako uopće ne baštinim te "vrijednosti".

U tom momentu sam shvatio da je vjerovatno većina ljudi u Širokom, Posušju i sličnim sredinama na taj fazon. Sem tog fašizma u govoru (gdje dominira antisrpski narativ, ali i općenito islamofobija i mržnja prema svim muslimanima, a ne samo Bošnjacima), zayebancija je bila na nivou, ali sve te dobre osobine tog zapadnohercegovačkog čovjeka padnu u vodu kad svakih par minuta izleti neki fašizam.

Ja neću reći da je svaki čovjek dole takav, vjerujem da ima dobrih ljudi i nikad ne treba generalizirati, ali ova situacija u vezi sportske politike Širokog me uopće ne čudi. Stanje jednog naroda se neće promijeniti dok se sam taj narod ne promijeni, a oni dole se ne žele mijenjati. Čast izuzecima.
:urnebes: :urnebes: kakav retardinjo
Pronašao si se u svemu ovome, dakle to znači da je većina ovog teksta vjerovatno i objektivno istinita. :D

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10891
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 21 jan 2026, 11:25

svemalim1 je napisao/la:
21 jan 2026, 11:12
pa vjerovatno je zapelo u tome sto dodje direktiva od hdz-a gdje da se ulaze, gdje ne.
Imaju novca mogu 9 klubova finansirat svi da budu vrhunski.
Još tacno ne vidim neku drugu perspektivu tamo, kulturni život, neka socijalna angažiranost, skoro svaka kuća bogata, sport im može dosta toga napraviti. Ne mogu da skontam sta je.

Ok Zrinjski kao primarni projekt. Ali zašto ne i Široki.

goGlobal
Postovi: 287
Pridružen/a: 23 jul 2025, 20:25
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la goGlobal » 21 jan 2026, 11:25

Vorovus je napisao/la:
20 jan 2026, 23:52
Koliko moras biti glup da pomislis da ce se Siroki Brijeg ugasiti ili ispasti u nize lige.
Pa i ovakvi kakvi su sad su ozbiljniji i organizovaniji klub od 99% klubova u BiH.

Ko ce igrati u PL ako ne oni? Da nece Rudar Kakanj ili TOSK?
Naravno nema trofeja kao nekad, izlasci u Evropu su rijetki, ali izmedju 5. i 8. mjesta mogu biti uvijek sa pola gasa.
Ma nema nista od tog. Kakvo gašenje, najbolje je opisao gore u postu Bordo10 sve i šta se vjerovatno dešava u klubu. Široki ima infrastrukturu na kojoj im možemo svi pozaviditi. Jest da su mala sredina ali treba bit realan i napisati da su od samog početka zajedničke lige uvijek bili respektabilan konkurent. Imaju i titula, nisu bezveze klub po svim parametrima.

Bili su prvaci 2003./04. i 2005./06 godine.

Osvajači Kupa Bosne i Hercegovine su bili tri puta od ujedinjena lige 2006./07., 2012./13. i 2016./17 godine.

Ljudi igrali mnoštvo finala kupova, bili često za petama osvajačiam a i višestruci su prvaci bili u postratnoj ligi HB.
kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi..

Avatar
Unknown19
Postovi: 588
Pridružen/a: 12 dec 2025, 01:23
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Unknown19 » 21 jan 2026, 11:28

goGlobal je napisao/la:
21 jan 2026, 11:25
Vorovus je napisao/la:
20 jan 2026, 23:52
Koliko moras biti glup da pomislis da ce se Siroki Brijeg ugasiti ili ispasti u nize lige.
Pa i ovakvi kakvi su sad su ozbiljniji i organizovaniji klub od 99% klubova u BiH.

Ko ce igrati u PL ako ne oni? Da nece Rudar Kakanj ili TOSK?
Naravno nema trofeja kao nekad, izlasci u Evropu su rijetki, ali izmedju 5. i 8. mjesta mogu biti uvijek sa pola gasa.
Ma nema nista od tog. Kakvo gašenje, najbolje je opisao gore u postu Bordo10 sve i šta se vjerovatno dešava u klubu. Široki ima infrastrukturu na kojoj im možemo svi pozaviditi. Jest da su mala sredina ali treba bit realan i napisati da su od samog početka zajedničke lige uvijek bili respektabilan konkurent. Imaju i titula, nisu bezveze klub po svim parametrima.

Bili su prvaci 2003./04. i 2005./06 godine.

Osvajači Kupa Bosne i Hercegovine su bili tri puta od ujedinjena lige 2006./07., 2012./13. i 2016./17 godine.

Ljudi igrali mnoštvo finala kupova, bili često za petama osvajačiam a i višestruci su prvaci bili u postratnoj ligi HB.
Njima je malo falilo i za bolje evropske rezultate. Sjećam se onog dvomeča sa Aberdeenom, meni ništa lošije nisu izgledali od Škota, ali bh klubovima uvijek malo fali, a to malo je par miliončića godišnje za 2-3 malo bolja igrača. :lol:

svemalim1
Postovi: 1211
Pridružen/a: 03 jul 2024, 22:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svemalim1 » 21 jan 2026, 11:47

jurisicduska je napisao/la:
21 jan 2026, 11:25
svemalim1 je napisao/la:
21 jan 2026, 11:12
pa vjerovatno je zapelo u tome sto dodje direktiva od hdz-a gdje da se ulaze, gdje ne.
Imaju novca mogu 9 klubova finansirat svi da budu vrhunski.
Još tacno ne vidim neku drugu perspektivu tamo, kulturni život, neka socijalna angažiranost, skoro svaka kuća bogata, sport im može dosta toga napraviti. Ne mogu da skontam sta je.

Ok Zrinjski kao primarni projekt. Ali zašto ne i Široki.
pojma nemam. pretpostavljam da tu postoje neke lokalne i unutar-stranacke relacije za koje mi ne znamo.

Avatar
svrakino1921
Postovi: 19887
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 21 jan 2026, 11:48

slika



Dobro nam došao Vizinger
Sve cemo platit - ili obeštećenje ili dobiješ lovu od našeg strateškog partnera da raskineš taj ugovor ili tu klauzulu u ugovoru iskeshiraš


Vizingeru - Vizingeru plavi brate puni smo ko Brod


DOĐI - DOĐI - VIZI

Avatar
Unknown19
Postovi: 588
Pridružen/a: 12 dec 2025, 01:23
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Unknown19 » 21 jan 2026, 11:52

svrakino1921 je napisao/la:
21 jan 2026, 11:48
slika



Dobro nam došao Vizinger
Sve cemo platit - ili obeštećenje ili dobiješ lovu od našeg strateškog partnera da raskineš taj ugovor ili tu klauzulu u ugovoru iskeshiraš


Vizingeru - Vizingeru plavi brate puni smo ko Brod


DOĐI - DOĐI - VIZI
Na Transfermarktu piše da ga prati Bačka Topola, ko tu koga zayebava? :D

Avatar
Samba71
Postovi: 799
Pridružen/a: 19 avg 2025, 12:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Samba71 » 21 jan 2026, 11:55

brig je napisao/la:
21 jan 2026, 10:40
Bordo10 je napisao/la:
20 jan 2026, 23:00
Siroki se rjesava ove uprave, u klub se uskoro vraca Mijo Jelic, i Feal grupacija, tako da nemojte se sekirati, sve je ovo Mijina osveta, zbog lopovluka trenutne uprave, u i dugova koje su napravili. Svi privrednici kad se on vrati, ulaze ponovo u klub.
Ne rjesava se klub nikog iz Uprave, svi ljudi su tu isti koji vec 25 + godina sponzoriraju i vode klub. Pises gluposti. Isto je i u HKK Širokim. Isti ljudi su tu od početka. Samo se direktori mjenjaju, treneri i igrači. Za tvoju info ovi koji su vodili klub sad nisu krali nego ulagali, renoviran stadion, potpuno renoviran kamp. Totalno znači. Sve komplet. Stavljeni reflektori itd
Tako da su smiješni ovi koji u isti koš stavljaju Široki koji je institucija u bh ligi s ostalima (osim velike četvorke kojoj i pripada)
Koliko je meni poznato, jedini Bošnjak koji je imao ponudu od NKŠB je bio Albin Pelak bilvaktile. Čak su mu duple pare u odnosu na Želju tada nudili. Ponudu je isti odbio.

S druge strane HŠKZM od kada je počeo Bošnjake i Srbe da dovodi, tada im počinju rezultatski uspjesi. To je fakt.
Sve isto je k'o nekada, sve isto je, ali ništa isto nije ! HB ♥️

Avatar
brig
Postovi: 2614
Pridružen/a: 01 jun 2015, 18:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la brig » 21 jan 2026, 12:05

Samba71 je napisao/la:
21 jan 2026, 11:55
brig je napisao/la:
21 jan 2026, 10:40
Bordo10 je napisao/la:
20 jan 2026, 23:00
Siroki se rjesava ove uprave, u klub se uskoro vraca Mijo Jelic, i Feal grupacija, tako da nemojte se sekirati, sve je ovo Mijina osveta, zbog lopovluka trenutne uprave, u i dugova koje su napravili. Svi privrednici kad se on vrati, ulaze ponovo u klub.
Ne rjesava se klub nikog iz Uprave, svi ljudi su tu isti koji vec 25 + godina sponzoriraju i vode klub. Pises gluposti. Isto je i u HKK Širokim. Isti ljudi su tu od početka. Samo se direktori mjenjaju, treneri i igrači. Za tvoju info ovi koji su vodili klub sad nisu krali nego ulagali, renoviran stadion, potpuno renoviran kamp. Totalno znači. Sve komplet. Stavljeni reflektori itd
Tako da su smiješni ovi koji u isti koš stavljaju Široki koji je institucija u bh ligi s ostalima (osim velike četvorke kojoj i pripada)
Koliko je meni poznato, jedini Bošnjak koji je imao ponudu od NKŠB je bio Albin Pelak bilvaktile. Čak su mu duple pare u odnosu na Želju tada nudili. Ponudu je isti odbio.

S druge strane HŠKZM od kada je počeo Bošnjake i Srbe da dovodi, tada im počinju rezultatski uspjesi. To je fakt.
Gdje su onda slični uspjesi Veležu, Sarajevu ili Želji?
Kakve to veze ima sa rezultatima?
Zna se sve kad je sta i kako počelo kome

:bih:

Avatar
LavoviGabela
Postovi: 618
Pridružen/a: 15 apr 2025, 11:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la LavoviGabela » 21 jan 2026, 12:15

aezakmi je napisao/la:
21 jan 2026, 11:23
LavoviGabela je napisao/la:
21 jan 2026, 11:21
aezakmi je napisao/la:
21 jan 2026, 11:20


Ne može se promijeniti filozofija, kad okolina diktira kako će se i na koji način pristupati u klubu i oko kluba. U biti, nek rade šta žele, ali mišljenja sam da solidno jak Široki treba ovoj ligi zbog nekog općeg balansa.

Jednom prilikom sam putovao iz Njemačke za BiH autobusom, gdje se zadesilo da je bilo par momaka iz Posušja i Širokog u busu. U životu veći fašizam nisam vidio, ali ne mogu reći da su protiv mene nešto imali, jer su mi preci bili u =U=, pa su me smatrali svojim, iako uopće ne baštinim te "vrijednosti".

U tom momentu sam shvatio da je vjerovatno većina ljudi u Širokom, Posušju i sličnim sredinama na taj fazon. Sem tog fašizma u govoru (gdje dominira antisrpski narativ, ali i općenito islamofobija i mržnja prema svim muslimanima, a ne samo Bošnjacima), zayebancija je bila na nivou, ali sve te dobre osobine tog zapadnohercegovačkog čovjeka padnu u vodu kad svakih par minuta izleti neki fašizam.

Ja neću reći da je svaki čovjek dole takav, vjerujem da ima dobrih ljudi i nikad ne treba generalizirati, ali ova situacija u vezi sportske politike Širokog me uopće ne čudi. Stanje jednog naroda se neće promijeniti dok se sam taj narod ne promijeni, a oni dole se ne žele mijenjati. Čast izuzecima.
:urnebes: :urnebes: kakav retardinjo
Pronašao si se u svemu ovome, dakle to znači da je većina ovog teksta vjerovatno i objektivno istinita. :D
jašta, povampirene ustaše iz posušja i širokog :urnebes:
nadam se da nemaš više od 15god, ako imaš, onda si u ozbiljnim psihičkim problemima :roll:
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"

Avatar
svrakino1921
Postovi: 19887
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 21 jan 2026, 12:19

aezakmi je napisao/la:
21 jan 2026, 11:52
svrakino1921 je napisao/la:
21 jan 2026, 11:48
slika



Dobro nam došao Vizinger
Sve cemo platit - ili obeštećenje ili dobiješ lovu od našeg strateškog partnera da raskineš taj ugovor ili tu klauzulu u ugovoru iskeshiraš


Vizingeru - Vizingeru plavi brate puni smo ko Brod


DOĐI - DOĐI - VIZI
Na Transfermarktu piše da ga prati Bačka Topola, ko tu koga zayebava? :D


Tako je
Ali je uvijek bilo do onog koji daje više novca
Tu smo jaci od Bačke Topole - e sad je do igraca da bira al u većini slučajeva izaberu vecu količinu novca 😀


Uostalom vidjet ćemo - nama treba špic
Zeznuli smo se Dangubičem pravo

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []