Premijer liga BiH - aktuelno

HeavyBassBlues
Postovi: 166
Pridružen/a: 08 jul 2025, 08:23
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la HeavyBassBlues » 21 jan 2026, 12:25

A vala i da se ne ugase... Svi bolecivi zbog navodnog neigranje nekatolika u Širokom, a nedajboze da im se dijete uda/ozeni za "drugu vjeru"
Sto bi rekao Krleza: Sacuvaj me boze srpskog junastva i hrvatske kulture. Ja bih jos dodao: i bosnjacke tolerancije.

Avatar
Samba71
Postovi: 800
Pridružen/a: 19 avg 2025, 12:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Samba71 » 21 jan 2026, 12:34

brig je napisao/la:
21 jan 2026, 12:05
Samba71 je napisao/la:
21 jan 2026, 11:55
brig je napisao/la:
21 jan 2026, 10:40


Ne rjesava se klub nikog iz Uprave, svi ljudi su tu isti koji vec 25 + godina sponzoriraju i vode klub. Pises gluposti. Isto je i u HKK Širokim. Isti ljudi su tu od početka. Samo se direktori mjenjaju, treneri i igrači. Za tvoju info ovi koji su vodili klub sad nisu krali nego ulagali, renoviran stadion, potpuno renoviran kamp. Totalno znači. Sve komplet. Stavljeni reflektori itd
Tako da su smiješni ovi koji u isti koš stavljaju Široki koji je institucija u bh ligi s ostalima (osim velike četvorke kojoj i pripada)
Koliko je meni poznato, jedini Bošnjak koji je imao ponudu od NKŠB je bio Albin Pelak bilvaktile. Čak su mu duple pare u odnosu na Želju tada nudili. Ponudu je isti odbio.

S druge strane HŠKZM od kada je počeo Bošnjake i Srbe da dovodi, tada im počinju rezultatski uspjesi. To je fakt.
Gdje su onda slični uspjesi Veležu, Sarajevu ili Želji?
Kakve to veze ima sa rezultatima?
Zna se sve kad je sta i kako počelo kome

:bih:
Razumijem šta hoćeš da kažeš.
Suma sumarum, nema generala, nema ko da gura u šb.
Sve isto je k'o nekada, sve isto je, ali ništa isto nije ! HB ♥️

svemalim1
Postovi: 1211
Pridružen/a: 03 jul 2024, 22:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svemalim1 » 21 jan 2026, 12:35

zrinjski je uspjesan zbog sposobnih ljudi. sulente, beusa i naravno podrske politike... ne sto im igraju srbi i crnci.

previse ste se svezali nacija.

Avatar
Unknown19
Postovi: 588
Pridružen/a: 12 dec 2025, 01:23
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Unknown19 » 21 jan 2026, 12:40

svemalim1 je napisao/la:
21 jan 2026, 12:35
zrinjski je uspjesan zbog sposobnih ljudi. sulente, beusa i naravno podrske politike... ne sto im igraju srbi i crnci.

previse ste se svezali nacija.
Postoji politička podrška, ali iznad svega je kvalitetan pristup na zelenom terenu. Više puta sam ih gledao uživo i bez obzira ko je bio trener uvijek su bili kompaktni, dominantni ili makar jednako parirali na gostujućem terenu. Sem one blamaže protiv Portugalaca od prije par godina i protiv kijevskog Dinama, oni su već godinama super ekipa.

svemalim1
Postovi: 1211
Pridružen/a: 03 jul 2024, 22:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svemalim1 » 21 jan 2026, 12:42

aezakmi je napisao/la:
21 jan 2026, 12:40
svemalim1 je napisao/la:
21 jan 2026, 12:35
zrinjski je uspjesan zbog sposobnih ljudi. sulente, beusa i naravno podrske politike... ne sto im igraju srbi i crnci.

previse ste se svezali nacija.
Postoji politička podrška, ali iznad svega je kvalitetan pristup na zelenom terenu. Više puta sam ih gledao uživo i bez obzira ko je bio trener uvijek su bili kompaktni, dominantni ili makar jednako parirali na gostujućem terenu. Sem one blamaže protiv Portugalaca od prije par godina i protiv kijevskog Dinama, oni su već godinama super ekipa.
slazem se. zato i kazem sposobni ljudi. oni su najbolje organizovan klub u ligi i to daleko, a to i rezultati pokazuju.

Truba1905burazeru
Postovi: 1104
Pridružen/a: 07 maj 2018, 22:29
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Truba1905burazeru » 21 jan 2026, 12:44

Samba71 je napisao/la:
21 jan 2026, 11:55
brig je napisao/la:
21 jan 2026, 10:40
Bordo10 je napisao/la:
20 jan 2026, 23:00
Siroki se rjesava ove uprave, u klub se uskoro vraca Mijo Jelic, i Feal grupacija, tako da nemojte se sekirati, sve je ovo Mijina osveta, zbog lopovluka trenutne uprave, u i dugova koje su napravili. Svi privrednici kad se on vrati, ulaze ponovo u klub.
Ne rjesava se klub nikog iz Uprave, svi ljudi su tu isti koji vec 25 + godina sponzoriraju i vode klub. Pises gluposti. Isto je i u HKK Širokim. Isti ljudi su tu od početka. Samo se direktori mjenjaju, treneri i igrači. Za tvoju info ovi koji su vodili klub sad nisu krali nego ulagali, renoviran stadion, potpuno renoviran kamp. Totalno znači. Sve komplet. Stavljeni reflektori itd
Tako da su smiješni ovi koji u isti koš stavljaju Široki koji je institucija u bh ligi s ostalima (osim velike četvorke kojoj i pripada)
Koliko je meni poznato, jedini Bošnjak koji je imao ponudu od NKŠB je bio Albin Pelak bilvaktile. Čak su mu duple pare u odnosu na Želju tada nudili. Ponudu je isti odbio.

S druge strane HŠKZM od kada je počeo Bošnjake i Srbe da dovodi, tada im počinju rezultatski uspjesi. To je fakt.
A kad je HŠKZ počeo dovoditi B i S ?
Pola ti vijeka ime branili
Trn u oku uvijek bio si
Ni u snu nisu mogli vidjeti
Da titule ce Zrinjski slaviti . . .

Pact1921
Postovi: 1089
Pridružen/a: 05 mar 2024, 19:44
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pact1921 » 21 jan 2026, 13:01

Truba1905burazeru je napisao/la:
21 jan 2026, 12:44
Samba71 je napisao/la:
21 jan 2026, 11:55
brig je napisao/la:
21 jan 2026, 10:40


Ne rjesava se klub nikog iz Uprave, svi ljudi su tu isti koji vec 25 + godina sponzoriraju i vode klub. Pises gluposti. Isto je i u HKK Širokim. Isti ljudi su tu od početka. Samo se direktori mjenjaju, treneri i igrači. Za tvoju info ovi koji su vodili klub sad nisu krali nego ulagali, renoviran stadion, potpuno renoviran kamp. Totalno znači. Sve komplet. Stavljeni reflektori itd
Tako da su smiješni ovi koji u isti koš stavljaju Široki koji je institucija u bh ligi s ostalima (osim velike četvorke kojoj i pripada)
Koliko je meni poznato, jedini Bošnjak koji je imao ponudu od NKŠB je bio Albin Pelak bilvaktile. Čak su mu duple pare u odnosu na Želju tada nudili. Ponudu je isti odbio.

S druge strane HŠKZM od kada je počeo Bošnjake i Srbe da dovodi, tada im počinju rezultatski uspjesi. To je fakt.
A kad je HŠKZ počeo dovoditi B i S ?
Da ne zaboravimo na i ovakav jedan dogadjaj .
https://www.google.com/amp/s/sportsport ... cle/467430
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10892
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 21 jan 2026, 13:13

“Uostalom, u Zrinjski dolazim iz Hajduka, koji je najveći hrvatski klub. Igranje za Hajduk smatram najvećim uspjehom u karijeri, a sigurno ne bih igrao ni za Hajduk da sam takav kakvog me žele predstaviti“

Frajer bas glup. Ono vise bi te kralju cijenili ljudi da cijeniš svoje. Nisam znao da je ovo izjavio a puna mu usta Grbavice.

Avatar
Samba71
Postovi: 800
Pridružen/a: 19 avg 2025, 12:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Samba71 » 21 jan 2026, 13:35

Truba1905burazeru je napisao/la:
21 jan 2026, 12:44
Samba71 je napisao/la:
21 jan 2026, 11:55
brig je napisao/la:
21 jan 2026, 10:40


Ne rjesava se klub nikog iz Uprave, svi ljudi su tu isti koji vec 25 + godina sponzoriraju i vode klub. Pises gluposti. Isto je i u HKK Širokim. Isti ljudi su tu od početka. Samo se direktori mjenjaju, treneri i igrači. Za tvoju info ovi koji su vodili klub sad nisu krali nego ulagali, renoviran stadion, potpuno renoviran kamp. Totalno znači. Sve komplet. Stavljeni reflektori itd
Tako da su smiješni ovi koji u isti koš stavljaju Široki koji je institucija u bh ligi s ostalima (osim velike četvorke kojoj i pripada)
Koliko je meni poznato, jedini Bošnjak koji je imao ponudu od NKŠB je bio Albin Pelak bilvaktile. Čak su mu duple pare u odnosu na Želju tada nudili. Ponudu je isti odbio.

S druge strane HŠKZM od kada je počeo Bošnjake i Srbe da dovodi, tada im počinju rezultatski uspjesi. To je fakt.
A kad je HŠKZ počeo dovoditi B i S ?
Koliko je meni poznato mislim da je to krenulo tamo nekad oko 2004.g ili 2005.g. (dozvoli mi da fulim godinu gore dole) kada su doveli Rajovića iz Glasnica, pa onda i Sulejmana Smajića,Vernesa Selimovića, Nusret Muslimović i dr. Sjećam se bio je i onaj Kenan Lizde. Možda je čak i on prvi bio.
Sve isto je k'o nekada, sve isto je, ali ništa isto nije ! HB ♥️

Avatar
LavoviGabela
Postovi: 618
Pridružen/a: 15 apr 2025, 11:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la LavoviGabela » 21 jan 2026, 13:42

Samba71 je napisao/la:
21 jan 2026, 13:35
Truba1905burazeru je napisao/la:
21 jan 2026, 12:44
Samba71 je napisao/la:
21 jan 2026, 11:55


Koliko je meni poznato, jedini Bošnjak koji je imao ponudu od NKŠB je bio Albin Pelak bilvaktile. Čak su mu duple pare u odnosu na Želju tada nudili. Ponudu je isti odbio.

S druge strane HŠKZM od kada je počeo Bošnjake i Srbe da dovodi, tada im počinju rezultatski uspjesi. To je fakt.
A kad je HŠKZ počeo dovoditi B i S ?
Koliko je meni poznato mislim da je to krenulo tamo nekad oko 2005.g. (dozvoli mi da fulim godinu gore dole) kada su doveli Rajovića iz Glasnica, pa onda i Sulejmana Smajića,Vernesa Selimovića i dr.
Jest za vas što imate 20 god i pratite PL Bih od 2010.
Par imena meni iz glave Armin Džinović, Kenan Lizde, Huso Rebac, Elvis Ćorić itd,
brojanje krvnih zrnaca u b komponente :urnebes:
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10892
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 21 jan 2026, 13:54

LavoviGabela je napisao/la:
21 jan 2026, 13:42
Samba71 je napisao/la:
21 jan 2026, 13:35
Truba1905burazeru je napisao/la:
21 jan 2026, 12:44


A kad je HŠKZ počeo dovoditi B i S ?
Koliko je meni poznato mislim da je to krenulo tamo nekad oko 2005.g. (dozvoli mi da fulim godinu gore dole) kada su doveli Rajovića iz Glasnica, pa onda i Sulejmana Smajića,Vernesa Selimovića i dr.
Jest za vas što imate 20 god i pratite PL Bih od 2010.
Par imena meni iz glave Armin Džinović, Kenan Lizde, Huso Rebac, Elvis Ćorić itd,
brojanje krvnih zrnaca u b komponente :urnebes:
Nusret Muslimovic, Joldic ovaj onaj. Bilo je. Čini mi se da su Zeba i Cardaklija isto 2004/5 igrali.

Truba1905burazeru
Postovi: 1104
Pridružen/a: 07 maj 2018, 22:29
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Truba1905burazeru » 21 jan 2026, 13:55

Samba71 je napisao/la:
21 jan 2026, 13:35
Truba1905burazeru je napisao/la:
21 jan 2026, 12:44
Samba71 je napisao/la:
21 jan 2026, 11:55


Koliko je meni poznato, jedini Bošnjak koji je imao ponudu od NKŠB je bio Albin Pelak bilvaktile. Čak su mu duple pare u odnosu na Želju tada nudili. Ponudu je isti odbio.

S druge strane HŠKZM od kada je počeo Bošnjake i Srbe da dovodi, tada im počinju rezultatski uspjesi. To je fakt.
A kad je HŠKZ počeo dovoditi B i S ?
Koliko je meni poznato mislim da je to krenulo tamo nekad oko 2004.g ili 2005.g. (dozvoli mi da fulim godinu gore dole) kada su doveli Rajovića iz Glasnica, pa onda i Sulejmana Smajića,Vernesa Selimovića, Nusret Muslimović i dr. Sjećam se bio je i onaj Kenan Lizde. Možda je čak i on prvi bio.
Nije ti dobro poznato ... ;)
Pola ti vijeka ime branili
Trn u oku uvijek bio si
Ni u snu nisu mogli vidjeti
Da titule ce Zrinjski slaviti . . .

Avatar
VibeTribeX
Postovi: 245
Pridružen/a: 13 dec 2025, 17:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la VibeTribeX » 21 jan 2026, 13:56

sve neke bombe od transfera
pitari "slave" ovog sto ima 2 nastupa i ukupno 61 min u 2025/2026 sezoni, u klubu koji je ubjedljivo zadnji u "prejakoj" Danskoj Superligi
mi opet od ovog sto je dosao iz TSV Hartberg (morao google da nadjem klub) ocekujemo cuda
Miske, operi viljuškar i nijedne da nisam čuo.

Avatar
BiHSportman
Postovi: 1243
Pridružen/a: 27 jan 2022, 23:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la BiHSportman » 21 jan 2026, 13:58

VibeTribeX je napisao/la:
21 jan 2026, 13:56
sve neke bombe od transfera
pitari "slave" ovog sto ima 2 nastupa i ukupno 61 min u 2025/2026 sezoni, u klubu koji je ubjedljivo zadnji u "prejakoj" Danskoj Superligi
mi opet od ovog sto je dosao iz TSV Hartberg (morao google da nadjem klub) ocekujemo cuda
Momak je stvarno bolji od ovih što smo ih imali do sada za klasu. Pokazao je to juče u 45. minuta. Vidjet ćemo kada počne polusezona.

NoDi80
Postovi: 19028
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 21 jan 2026, 13:59

VibeTribeX je napisao/la:
21 jan 2026, 13:56
sve neke bombe od transfera
pitari "slave" ovog sto ima 2 nastupa i ukupno 61 min u 2025/2026 sezoni, u klubu koji je ubjedljivo zadnji u "prejakoj" Danskoj Superligi
mi opet od ovog sto je dosao iz TSV Hartberg (morao google da nadjem klub) ocekujemo cuda
Hartberg je cetvrti u Austriji, a u Zelju stizu jos najmanje dva igraca
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 21 jan 2026, 14:00, ukupno mijenjano 1 put.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
VibeTribeX
Postovi: 245
Pridružen/a: 13 dec 2025, 17:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la VibeTribeX » 21 jan 2026, 14:00

BiHSportman je napisao/la:
21 jan 2026, 13:58
VibeTribeX je napisao/la:
21 jan 2026, 13:56
sve neke bombe od transfera
pitari "slave" ovog sto ima 2 nastupa i ukupno 61 min u 2025/2026 sezoni, u klubu koji je ubjedljivo zadnji u "prejakoj" Danskoj Superligi
mi opet od ovog sto je dosao iz TSV Hartberg (morao google da nadjem klub) ocekujemo cuda
Momak je stvarno bolji od ovih što smo ih imali do sada za klasu. Pokazao je to juče u 45. minuta. Vidjet ćemo kada počne polusezona.
nadam se da jeste
Miske, operi viljuškar i nijedne da nisam čuo.

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10892
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 21 jan 2026, 14:03

Mi smo rezervnog beka doveli iz Danske koji ima 100+ korektnih nastupa u HNL-u, s obzirom da nismo nikako imali rezervnog beka, sigurno pomak. :D

Prije 6 mjeseci ga je tražio Osjek. Mi optimizam temeljimo vise na tom da ga Mamić poznaje nego na tom jel igrao i sto nije igrao u Danskoj čini mi se promjena trenera da je kumovala. :D

NoDi80
Postovi: 19028
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 21 jan 2026, 14:09

Stručni štab Željezničara dobio je novo, iskusno ime - Matica Lukmana Čoku, koji će preuzeti ulogu kondicionog trenera.
Čoko je rođen 1984. godine u Ljubljani, a tokom svoje trenerske karijere stekao je bogato iskustvo radeći u A i omladinskim reprezentacijama Slovenije.
Takodjer je radio u svim kategorijama za Olimpiju od pionira do prvog tima

slika

slika

slika

slika
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

NoDi80
Postovi: 19028
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 21 jan 2026, 14:10

"FK Željezničar napreduje u pregovorima za potpis Valon Berishe”
"Nakon veoma pozitivnih razgovora, sarajevski klub je poslao zvaničnu ponudu." :bih:
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
Samba71
Postovi: 800
Pridružen/a: 19 avg 2025, 12:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Samba71 » 21 jan 2026, 14:19

LavoviGabela je napisao/la:
21 jan 2026, 13:42
Samba71 je napisao/la:
21 jan 2026, 13:35
Truba1905burazeru je napisao/la:
21 jan 2026, 12:44


A kad je HŠKZ počeo dovoditi B i S ?
Koliko je meni poznato mislim da je to krenulo tamo nekad oko 2005.g. (dozvoli mi da fulim godinu gore dole) kada su doveli Rajovića iz Glasnica, pa onda i Sulejmana Smajića,Vernesa Selimovića i dr.
Jest za vas što imate 20 god i pratite PL Bih od 2010.
Par imena meni iz glave Armin Džinović, Kenan Lizde, Huso Rebac, Elvis Ćorić itd,
brojanje krvnih zrnaca u b komponente :urnebes:
Da mi je Bogdo sad godina 20, odmah bih ti stan u Promajni prepisao sa 1/1. :) Što me dečko podmladi. Svaka ti čast. :)
Za tvoju info Želju pratim od 1989.godine. Hvala Bogu imao sam priliku gledati početke Marija Stanića, rahmetli Suvada Katane, ludog Nikolu Nikića. Gledao kad su gostovali Piksi, Žuti, Jugović, Šuker, Mijatović, Bokšića. I to su lijepe uspomene. :)

Vezano za tvoj komentar, majstore ovo sam iz glave po sjećanju izbacio, nisam kompjuter.
Kenana Lizdea i Ćorića sam se sjetio naknadno, a Huso i Džinović mi vala nikad ne bi pali na um. Evo npr Admir Joldić je odličan igrač bio, njega sam isto greškom izostavio.

Navodiš "brojanje krvnih zrnaca b komponente" ? Niđe veze ti je konstatacija (kako bi hercegovci volite reći).

I na kraju krajeva, kritičko razmišljanje je više bilo upućeno prema NKŠB, a poredeći ih sa HŠKZM, poenta je da HŠKZM ima bolju "sportsku" politiku od NKŠB i da su ljudi u Mostaru manje "opterećeni" nekim stvarima. Ko hoće da shvati, shvatit će

Helem, što se mene tiče neka svaki klub sebi bira i plaća igrače koje žele da im igraju.
Sve isto je k'o nekada, sve isto je, ali ništa isto nije ! HB ♥️

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: mnon46 i 10 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []