Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
N3R3D
Postovi: 1389
Pridružen/a: 22 nov 2015, 14:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la N3R3D » 21 jan 2026, 16:12

Najviše me raduju ove djeca što igraju. Mehmedović, Ignatkov, Maroodza, Dreca, Dizdarević, Mujkić, a u narednoj tekmi i Cerić i Telalović da dobiju minute.

Avatar
imekorisnicko
Postovi: 1250
Pridružen/a: 30 apr 2013, 23:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la imekorisnicko » 21 jan 2026, 16:12

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
21 jan 2026, 16:11
imekorisnicko je napisao/la:
21 jan 2026, 16:08
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
21 jan 2026, 16:06

Rano je za predikcije, ima ovdje još dosta posla.
Fali nam napadač, eventualno i lijevi bek, tek kad se to riješi bi ja bio optimista.
Za ambicije koje jedino možete imati do kraja ove sezone,ne fali vam ništa.
Napadača možete dovesti i na ljeto,a možda probudite nekog od ove dvojice koji su već tu.
Slažem se, ali zamisli ovu ekipu sa kvalitetnim napadačem, Bevisom i nekim lijevim bekom, ogromna razlika.
Želja bi mi bilo da to riješimo sad, jer se ekipa treba sad uigravati za ljeto, ali što kažeš, nije tuga ako i ljeto sačekamo.
Gelson mi je isto zapao za oko, mogli bi imati koristi od njega velike.
Vidjet ćemo, bit će interesantan drugi dio.
Ma nikada se ne moraju jedan ili dva igrača spec uigravati,ako dođu u uređenu ekipu brzo se to uklopi.
Iskreno se nadam da će se Ismir vratiti u svoj standardni mode i početi praviti gluposti :D

Avatar
Lik
Postovi: 5592
Pridružen/a: 05 mar 2009, 10:50
Lokacija: Tribina
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Lik » 21 jan 2026, 16:13

Sarajevskigigant1921 je napisao/la:
21 jan 2026, 15:56
LJAJIĆ za ****: Bolji smo od Zrinjskog i Borca, NAJBOLJA smo ekipa u BiH ‼️

0:0 protiv Zorye koja je 8 u ukrajinskom prvenstvu 🤫😂

Znate onu pjesmu: Džaba vam novci moji sinovci, džaba vam bilo dobre volje
:lolno:
BIT
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946

Avatar
Akrep
Postovi: 143
Pridružen/a: 02 jan 2026, 16:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Akrep » 21 jan 2026, 16:18

PapakIzSa je napisao/la:
21 jan 2026, 15:57
Sarajevskigigant1921 je napisao/la:
21 jan 2026, 15:56
LJAJIĆ za ****: Bolji smo od Zrinjskog i Borca, NAJBOLJA smo ekipa u BiH ‼️

0:0 protiv Zorye koja je 8 u ukrajinskom prvenstvu 🤫😂

Znate onu pjesmu: Džaba vam novci moji sinovci, džaba vam bilo dobre volje
jesil fkt retardiran il
Pa za zelja on navija

Seher1921
Postovi: 226
Pridružen/a: 25 dec 2025, 12:07
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Seher1921 » 21 jan 2026, 16:22

Dje je sada duškajurisicka kad Zeljo popisuje, njegov glas se ne cuje 😊🤐

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10892
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 21 jan 2026, 16:25

Seher1921 je napisao/la:
21 jan 2026, 16:22
Dje je sada duškajurisicka kad Zeljo popisuje, njegov glas se ne cuje 😊🤐
Daj nemoj zajebavati ja sam prvi spomenuo Berishu uopste na ovom forumu. Ako vam dodje čestitat ću , odličan je bio nekad.


slika

Avatar
Akrep
Postovi: 143
Pridružen/a: 02 jan 2026, 16:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Akrep » 21 jan 2026, 16:30

Djeko podpiso za Šelješćar04???
Svaka ćast

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 11460
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 21 jan 2026, 16:39

imekorisnicko je napisao/la:
21 jan 2026, 16:12
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
21 jan 2026, 16:11
imekorisnicko je napisao/la:
21 jan 2026, 16:08


Za ambicije koje jedino možete imati do kraja ove sezone,ne fali vam ništa.
Napadača možete dovesti i na ljeto,a možda probudite nekog od ove dvojice koji su već tu.
Slažem se, ali zamisli ovu ekipu sa kvalitetnim napadačem, Bevisom i nekim lijevim bekom, ogromna razlika.
Želja bi mi bilo da to riješimo sad, jer se ekipa treba sad uigravati za ljeto, ali što kažeš, nije tuga ako i ljeto sačekamo.
Gelson mi je isto zapao za oko, mogli bi imati koristi od njega velike.
Vidjet ćemo, bit će interesantan drugi dio.
Ma nikada se ne moraju jedan ili dva igrača spec uigravati,ako dođu u uređenu ekipu brzo se to uklopi.
Iskreno se nadam da će se Ismir vratiti u svoj standardni mode i početi praviti gluposti :D
To svakako, dobrom igraču treba par treninga adaptacije, i spreman je za igru.
Sa djecom treba pažljivije, ali isto tako nemaju ni pritisak na sebi.
A što se tiče Ismira, vidjet ćemo, on je praktički sve ovlasti prenio na Mamića, tako da dok god je on tu, vjeruj da će ovo biti sve bolje i bolje.
I sviđa mi se da je napokon tu neko ko sa mudima preuzima odgovornost, a ne ko prije, direktor za ovo, direktor za ono, na kraju niko nije kriv kad su loši rezultati.
Kod vas mi je npr čudno, jer ne znate ni vi ko vam prelazni rok vodi, ako krene loše, ne znate ni kome yebat mater :rol:
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
tabba77
Postovi: 3792
Pridružen/a: 16 feb 2023, 11:40
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la tabba77 » 21 jan 2026, 16:42

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
21 jan 2026, 16:39
imekorisnicko je napisao/la:
21 jan 2026, 16:12
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
21 jan 2026, 16:11

Slažem se, ali zamisli ovu ekipu sa kvalitetnim napadačem, Bevisom i nekim lijevim bekom, ogromna razlika.
Želja bi mi bilo da to riješimo sad, jer se ekipa treba sad uigravati za ljeto, ali što kažeš, nije tuga ako i ljeto sačekamo.
Gelson mi je isto zapao za oko, mogli bi imati koristi od njega velike.
Vidjet ćemo, bit će interesantan drugi dio.
Ma nikada se ne moraju jedan ili dva igrača spec uigravati,ako dođu u uređenu ekipu brzo se to uklopi.
Iskreno se nadam da će se Ismir vratiti u svoj standardni mode i početi praviti gluposti :D
To svakako, dobrom igraču treba par treninga adaptacije, i spreman je za igru.
Sa djecom treba pažljivije, ali isto tako nemaju ni pritisak na sebi.
A što se tiče Ismira, vidjet ćemo, on je praktički sve ovlasti prenio na Mamića, tako da dok god je on tu, vjeruj da će ovo biti sve bolje i bolje.
I sviđa mi se da je napokon tu neko ko sa mudima preuzima odgovornost, a ne ko prije, direktor za ovo, direktor za ono, na kraju niko nije kriv kad su loši rezultati.
Kod vas mi je npr čudno, jer ne znate ni vi ko vam prelazni rok vodi, ako krene loše, ne znate ni kome yebat mater :rol:
Čuj kome, pa strateškom partneru. :mrgreen:
Nikad poraz, samo lekcija.

RodjeniiBrato
Postovi: 1258
Pridružen/a: 09 feb 2013, 14:41
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la RodjeniiBrato » 21 jan 2026, 16:44

Sve je to dobro dok ne krene liga, a onda je sve u 5 deka
❶❾ ❷ ❷ ★ ❶❾❽❶

Avatar
rishovski
Postovi: 5017
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 21 jan 2026, 16:45

Sarajevskigigant1921 je napisao/la:
21 jan 2026, 15:56
LJAJIĆ za ****: Bolji smo od Zrinjskog i Borca, NAJBOLJA smo ekipa u BiH ‼️

0:0 protiv Zorye koja je 8 u ukrajinskom prvenstvu 🤫😂

Znate onu pjesmu: Džaba vam novci moji sinovci, džaba vam bilo dobre volje
Ti si fakultet :salut:
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

MikiPirs
Postovi: 1834
Pridružen/a: 15 apr 2025, 16:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MikiPirs » 21 jan 2026, 16:48

Sarajevskigigant1921 je napisao/la:
21 jan 2026, 15:56
LJAJIĆ za ****: Bolji smo od Zrinjskog i Borca, NAJBOLJA smo ekipa u BiH ‼️

0:0 protiv Zorye koja je 8 u ukrajinskom prvenstvu 🤫😂

Znate onu pjesmu: Džaba vam novci moji sinovci, džaba vam bilo dobre volje
Imam transfer blama :crazy: :crazy: :crazy:

Avatar
NazorUso
Postovi: 6869
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NazorUso » 21 jan 2026, 16:53

SuSrAmLJe , Bgm.
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Avatar
Unknown19
Postovi: 588
Pridružen/a: 12 dec 2025, 01:23
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Unknown19 » 21 jan 2026, 16:59

Šta je problem u tome da na pripremnoj utakmici odigraš sa skupljom Zoryom iz jače ukrajinske lige 0-0? O čemu pričamo?

zeljodogroba
Postovi: 769
Pridružen/a: 23 sep 2020, 09:23
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la zeljodogroba » 21 jan 2026, 17:08

aezakmi je napisao/la:
21 jan 2026, 16:59
Šta je problem u tome da na pripremnoj utakmici odigraš sa skupljom Zoryom iz jače ukrajinske lige 0-0? O čemu pričamo?
Nema problema ni da dobijes ni da izgubis ni da remiziras. Pripremne utakmice mogu reci nesto iskljucivo ako ih covjek gleda i prati. O tome u kakvom je stanju ili u kakvom ce stanju biti ekipa ce se saznati kad krenu takmicarske utakmice. Vazda bilo i ostalo.
Mi vazda najgori bili kad bi sve tekme na pripremama pobijedili :D

Pablo11
Postovi: 5150
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pablo11 » 21 jan 2026, 17:08

aezakmi je napisao/la:
21 jan 2026, 16:59
Šta je problem u tome da na pripremnoj utakmici odigraš sa skupljom Zoryom iz jače ukrajinske lige 0-0? O čemu pričamo?
Jesi se nasao kome ces replicirati, pripremne najnebitnije tekme uvijek bile. Da je 0:3 ili 3:0 totalno nebitno.
Fk Željezničar.

Avatar
mnon46
Postovi: 5201
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mnon46 » 21 jan 2026, 17:14

E kad bi se makar kiselinom umio ujutro
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.

MostarNeretva
Postovi: 739
Pridružen/a: 11 jul 2024, 09:30
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MostarNeretva » 21 jan 2026, 17:26

Braca Mirvici sa svojim raspojasanim bacanjem para, preplacuvanjem igraca vrlo mogu lako nanijeti veliki stetu bh fudbalu. Postaje pomalo besmisleno raditi na mladim igracima za sve ostale timove.

Recept bi trebao vjerovatno biti odma vezati mlade igrace na 4-5 godina i pustati uz odstetu.

Isto tako posudbe iz Sa, Zelje itd samo uz klauzulu procenat od sledece prodaje kada se igrac vrati u maticni klub.

Avatar
mnon46
Postovi: 5201
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mnon46 » 21 jan 2026, 17:30

MostarNeretva je napisao/la:
21 jan 2026, 17:26
Braca Mirvici sa svojim raspojasanim bacanjem para, preplacuvanjem igraca vrlo mogu lako nanijeti veliki stetu bh fudbalu. Postaje pomalo besmisleno raditi na mladim igracima za sve ostale timove.

Recept bi trebao vjerovatno biti odma vezati mlade igrace na 4-5 godina i pustati uz odstetu.

Isto tako posudbe iz Sa, Zelje itd samo uz klauzulu procenat od sledece prodaje kada se igrac vrati u maticni klub.
Kakva glupost, pogledaj koliko malaca imamo, mali ima 15 godina, NE MOŽE nastupiti kod nas u seniorskom fudbalu, kod nas dobije priliku. A gdje su ostali u21.
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.

Avatar
Herson
Postovi: 2798
Pridružen/a: 24 nov 2022, 15:14

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Herson » 21 jan 2026, 17:35

MostarNeretva je napisao/la:
21 jan 2026, 17:26
Braca Mirvici sa svojim raspojasanim bacanjem para, preplacuvanjem igraca vrlo mogu lako nanijeti veliki stetu bh fudbalu. Postaje pomalo besmisleno raditi na mladim igracima za sve ostale timove.

Recept bi trebao vjerovatno biti odma vezati mlade igrace na 4-5 godina i pustati uz odstetu.

Isto tako posudbe iz Sa, Zelje itd samo uz klauzulu procenat od sledece prodaje kada se igrac vrati u maticni klub.
Razumljivo eto za Sarajevo, ali šta je onda sa ostalim klubovima?

Nijedan klub u ligi se ne može pohvaliti minutažom za mlade igrače. Mora tu biti neuporedivo više prostora i minuta za njih.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: mnon46, Redfire16, Zigazaga i 15 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []