Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Najviše me raduju ove djeca što igraju. Mehmedović, Ignatkov, Maroodza, Dreca, Dizdarević, Mujkić, a u narednoj tekmi i Cerić i Telalović da dobiju minute.
- imekorisnicko
- Postovi: 1250
- Pridružen/a: 30 apr 2013, 23:36
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ma nikada se ne moraju jedan ili dva igrača spec uigravati,ako dođu u uređenu ekipu brzo se to uklopi.GospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑21 jan 2026, 16:11Slažem se, ali zamisli ovu ekipu sa kvalitetnim napadačem, Bevisom i nekim lijevim bekom, ogromna razlika.imekorisnicko je napisao/la: ↑21 jan 2026, 16:08Za ambicije koje jedino možete imati do kraja ove sezone,ne fali vam ništa.GospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑21 jan 2026, 16:06
Rano je za predikcije, ima ovdje još dosta posla.
Fali nam napadač, eventualno i lijevi bek, tek kad se to riješi bi ja bio optimista.
Napadača možete dovesti i na ljeto,a možda probudite nekog od ove dvojice koji su već tu.
Želja bi mi bilo da to riješimo sad, jer se ekipa treba sad uigravati za ljeto, ali što kažeš, nije tuga ako i ljeto sačekamo.
Gelson mi je isto zapao za oko, mogli bi imati koristi od njega velike.
Vidjet ćemo, bit će interesantan drugi dio.
Iskreno se nadam da će se Ismir vratiti u svoj standardni mode i početi praviti gluposti
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sarajevskigigant1921 je napisao/la: ↑21 jan 2026, 15:56LJAJIĆ za ****: Bolji smo od Zrinjskog i Borca, NAJBOLJA smo ekipa u BiH
0:0 protiv Zorye koja je 8 u ukrajinskom prvenstvu
Znate onu pjesmu: Džaba vam novci moji sinovci, džaba vam bilo dobre volje
BIT
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pa za zelja on navijaPapakIzSa je napisao/la: ↑21 jan 2026, 15:57jesil fkt retardiran ilSarajevskigigant1921 je napisao/la: ↑21 jan 2026, 15:56LJAJIĆ za ****: Bolji smo od Zrinjskog i Borca, NAJBOLJA smo ekipa u BiH
0:0 protiv Zorye koja je 8 u ukrajinskom prvenstvu
Znate onu pjesmu: Džaba vam novci moji sinovci, džaba vam bilo dobre volje
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Dje je sada duškajurisicka kad Zeljo popisuje, njegov glas se ne cuje 

- jurisicduska
- Postovi: 10892
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Djeko podpiso za Šelješćar04???
Svaka ćast
Svaka ćast
- GospodinIzSarajeva
- Postovi: 11460
- Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
To svakako, dobrom igraču treba par treninga adaptacije, i spreman je za igru.imekorisnicko je napisao/la: ↑21 jan 2026, 16:12Ma nikada se ne moraju jedan ili dva igrača spec uigravati,ako dođu u uređenu ekipu brzo se to uklopi.GospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑21 jan 2026, 16:11Slažem se, ali zamisli ovu ekipu sa kvalitetnim napadačem, Bevisom i nekim lijevim bekom, ogromna razlika.imekorisnicko je napisao/la: ↑21 jan 2026, 16:08
Za ambicije koje jedino možete imati do kraja ove sezone,ne fali vam ništa.
Napadača možete dovesti i na ljeto,a možda probudite nekog od ove dvojice koji su već tu.
Želja bi mi bilo da to riješimo sad, jer se ekipa treba sad uigravati za ljeto, ali što kažeš, nije tuga ako i ljeto sačekamo.
Gelson mi je isto zapao za oko, mogli bi imati koristi od njega velike.
Vidjet ćemo, bit će interesantan drugi dio.
Iskreno se nadam da će se Ismir vratiti u svoj standardni mode i početi praviti gluposti![]()
Sa djecom treba pažljivije, ali isto tako nemaju ni pritisak na sebi.
A što se tiče Ismira, vidjet ćemo, on je praktički sve ovlasti prenio na Mamića, tako da dok god je on tu, vjeruj da će ovo biti sve bolje i bolje.
I sviđa mi se da je napokon tu neko ko sa mudima preuzima odgovornost, a ne ko prije, direktor za ovo, direktor za ono, na kraju niko nije kriv kad su loši rezultati.
Kod vas mi je npr čudno, jer ne znate ni vi ko vam prelazni rok vodi, ako krene loše, ne znate ni kome yebat mater
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Čuj kome, pa strateškom partneru.GospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑21 jan 2026, 16:39To svakako, dobrom igraču treba par treninga adaptacije, i spreman je za igru.imekorisnicko je napisao/la: ↑21 jan 2026, 16:12Ma nikada se ne moraju jedan ili dva igrača spec uigravati,ako dođu u uređenu ekipu brzo se to uklopi.GospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑21 jan 2026, 16:11
Slažem se, ali zamisli ovu ekipu sa kvalitetnim napadačem, Bevisom i nekim lijevim bekom, ogromna razlika.
Želja bi mi bilo da to riješimo sad, jer se ekipa treba sad uigravati za ljeto, ali što kažeš, nije tuga ako i ljeto sačekamo.
Gelson mi je isto zapao za oko, mogli bi imati koristi od njega velike.
Vidjet ćemo, bit će interesantan drugi dio.
Iskreno se nadam da će se Ismir vratiti u svoj standardni mode i početi praviti gluposti![]()
Sa djecom treba pažljivije, ali isto tako nemaju ni pritisak na sebi.
A što se tiče Ismira, vidjet ćemo, on je praktički sve ovlasti prenio na Mamića, tako da dok god je on tu, vjeruj da će ovo biti sve bolje i bolje.
I sviđa mi se da je napokon tu neko ko sa mudima preuzima odgovornost, a ne ko prije, direktor za ovo, direktor za ono, na kraju niko nije kriv kad su loši rezultati.
Kod vas mi je npr čudno, jer ne znate ni vi ko vam prelazni rok vodi, ako krene loše, ne znate ni kome yebat mater![]()
Nikad poraz, samo lekcija.
-
RodjeniiBrato
- Postovi: 1259
- Pridružen/a: 09 feb 2013, 14:41
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sve je to dobro dok ne krene liga, a onda je sve u 5 deka
❶❾ ❷ ❷ ★ ❶❾❽❶
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ti si fakultetSarajevskigigant1921 je napisao/la: ↑21 jan 2026, 15:56LJAJIĆ za ****: Bolji smo od Zrinjskog i Borca, NAJBOLJA smo ekipa u BiH
0:0 protiv Zorye koja je 8 u ukrajinskom prvenstvu
Znate onu pjesmu: Džaba vam novci moji sinovci, džaba vam bilo dobre volje
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Imam transfer blamaSarajevskigigant1921 je napisao/la: ↑21 jan 2026, 15:56LJAJIĆ za ****: Bolji smo od Zrinjskog i Borca, NAJBOLJA smo ekipa u BiH
0:0 protiv Zorye koja je 8 u ukrajinskom prvenstvu
Znate onu pjesmu: Džaba vam novci moji sinovci, džaba vam bilo dobre volje
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
SuSrAmLJe , Bgm.
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Šta je problem u tome da na pripremnoj utakmici odigraš sa skupljom Zoryom iz jače ukrajinske lige 0-0? O čemu pričamo?
-
zeljodogroba
- Postovi: 769
- Pridružen/a: 23 sep 2020, 09:23
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nema problema ni da dobijes ni da izgubis ni da remiziras. Pripremne utakmice mogu reci nesto iskljucivo ako ih covjek gleda i prati. O tome u kakvom je stanju ili u kakvom ce stanju biti ekipa ce se saznati kad krenu takmicarske utakmice. Vazda bilo i ostalo.
Mi vazda najgori bili kad bi sve tekme na pripremama pobijedili
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Jesi se nasao kome ces replicirati, pripremne najnebitnije tekme uvijek bile. Da je 0:3 ili 3:0 totalno nebitno.
Fk Željezničar.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
E kad bi se makar kiselinom umio ujutro
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.
-
MostarNeretva
- Postovi: 739
- Pridružen/a: 11 jul 2024, 09:30
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Braca Mirvici sa svojim raspojasanim bacanjem para, preplacuvanjem igraca vrlo mogu lako nanijeti veliki stetu bh fudbalu. Postaje pomalo besmisleno raditi na mladim igracima za sve ostale timove.
Recept bi trebao vjerovatno biti odma vezati mlade igrace na 4-5 godina i pustati uz odstetu.
Isto tako posudbe iz Sa, Zelje itd samo uz klauzulu procenat od sledece prodaje kada se igrac vrati u maticni klub.
Recept bi trebao vjerovatno biti odma vezati mlade igrace na 4-5 godina i pustati uz odstetu.
Isto tako posudbe iz Sa, Zelje itd samo uz klauzulu procenat od sledece prodaje kada se igrac vrati u maticni klub.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kakva glupost, pogledaj koliko malaca imamo, mali ima 15 godina, NE MOŽE nastupiti kod nas u seniorskom fudbalu, kod nas dobije priliku. A gdje su ostali u21.MostarNeretva je napisao/la: ↑21 jan 2026, 17:26Braca Mirvici sa svojim raspojasanim bacanjem para, preplacuvanjem igraca vrlo mogu lako nanijeti veliki stetu bh fudbalu. Postaje pomalo besmisleno raditi na mladim igracima za sve ostale timove.
Recept bi trebao vjerovatno biti odma vezati mlade igrace na 4-5 godina i pustati uz odstetu.
Isto tako posudbe iz Sa, Zelje itd samo uz klauzulu procenat od sledece prodaje kada se igrac vrati u maticni klub.
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Razumljivo eto za Sarajevo, ali šta je onda sa ostalim klubovima?MostarNeretva je napisao/la: ↑21 jan 2026, 17:26Braca Mirvici sa svojim raspojasanim bacanjem para, preplacuvanjem igraca vrlo mogu lako nanijeti veliki stetu bh fudbalu. Postaje pomalo besmisleno raditi na mladim igracima za sve ostale timove.
Recept bi trebao vjerovatno biti odma vezati mlade igrace na 4-5 godina i pustati uz odstetu.
Isto tako posudbe iz Sa, Zelje itd samo uz klauzulu procenat od sledece prodaje kada se igrac vrati u maticni klub.
Nijedan klub u ligi se ne može pohvaliti minutažom za mlade igrače. Mora tu biti neuporedivo više prostora i minuta za njih.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!







