Baš tako, milina danas bilo gledati djecu od 15, 17, 19 godina.
Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Otkud to da je neko sa 32 godine star 
Možemo pričat o voljnom momentu, ali neko sa 32 godine je i dalje u zenitu fizičke spreme.
Možemo pričat o voljnom momentu, ali neko sa 32 godine je i dalje u zenitu fizičke spreme.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ovakvi su bili primamljivi kada je Sarajevo jedino imalo para dovest takvog igrača. Kada niko jači od Rustemovića i Radovca nije htio doći u ligu.
Trenutno svaka ekipa iz top 4 ima igrača ili je u stanju dovesti iste “klase” sa solidnim statistikama. Što ovaj gore iz BL reče, kakve klase ku… palci, solidan igrač i to je to. Liga je napredovala htjeli to ili ne. I ibanez i Jajalo i Benko su dolazili, pa nije se tolika prašina dizala.
Adem je liga za sebe. To se ne poredi.
Trenutno svaka ekipa iz top 4 ima igrača ili je u stanju dovesti iste “klase” sa solidnim statistikama. Što ovaj gore iz BL reče, kakve klase ku… palci, solidan igrač i to je to. Liga je napredovala htjeli to ili ne. I ibanez i Jajalo i Benko su dolazili, pa nije se tolika prašina dizala.
Adem je liga za sebe. To se ne poredi.
I na kraju svijeta, tebe bodriti.
- NisamIsmirMirvic
- Postovi: 2757
- Pridružen/a: 01 sep 2023, 13:20
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nije da je star, ali ne igra ni ime ni CV. Bezveze diskusija. Doveli ste Santosa iz Rudara pa vam je bio veca prevaga nego mnogi razvikani igraci. Da ne na brajam primjere dalje po raznim klubovima, ima ih more.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
33 za 15 dana. Nije star ali vidis da mu je karijera u padu i da nema volje igrati u Austriji, zamisli kad dodje ovdje sta ce tek biti a uzet ce masan kes. I Adem ima godina i vise ali frajer je nabrijan kao da se treba prodati negdje i kao da nije igrao u velikim klubovima tako se ponasa, u Pazaru 2 godine zaredom najbolji igrac lige bio dok ovaj i ne igra haman.
Zadnja izmjena: guadalupe, dana/u 21 jan 2026, 22:48, ukupno mijenjano 1 put.
-
zeljodogroba
- Postovi: 766
- Pridružen/a: 23 sep 2020, 09:23
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Meni je ova rasprava totalno besmislena, mi kao hocemo da kazemo da je top, a nije jos ni potpisao, a vi bi kao da nas razuvjerite da je top vec mislite da je flop ili prosjek. Sto se mene tice moze imat 546 utakmica u seriji A i la ligi, ako ne pokaze dovoljno na terenu tj. Ako ne bude koristan hebe mi se za njegove nastupe u ligama petice. Po tome ljajic je vec trebao imat na kontu 10 golova i 7 asistencija. Nije ni ovo bas takva liga kakvom se predstavlja.
Bilo je igraca sa odlicnim karijerama pa nisu meda mogli, a bilo je tako da sve je to smijesno prognozirati.
Nama jeste vjerovatno hajp jer poskjednjih 4-5 godina smo dovodili smijesne prinove itd. Pa nam je ovo sad lijepo gledati i slusati.
Sto se mene tice ako potpise nek bude koristan/korektan i neko ko ce bit iole konstantan i ja zadovoljan.
Bilo je igraca sa odlicnim karijerama pa nisu meda mogli, a bilo je tako da sve je to smijesno prognozirati.
Nama jeste vjerovatno hajp jer poskjednjih 4-5 godina smo dovodili smijesne prinove itd. Pa nam je ovo sad lijepo gledati i slusati.
Sto se mene tice ako potpise nek bude koristan/korektan i neko ko ce bit iole konstantan i ja zadovoljan.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Otkud to da nema voljni momenat !? Nije ni došao da mu se može sudit, neosporno se radi o kvalitetnom igraču sa ogromnim iskustvom.guadalupe je napisao/la: ↑21 jan 2026, 22:4833 za 15 dana. Nije star ali vidis da mu je karijera u padu i da nema volje igrati u Austriji, zamisli kad dodje ovdje sta ce tek biti a uzet ce masan kes. I Adem ima godina i vise ali frajer je nabrijan kao da se treba prodati negdje i kao da nije igrao u velikim klubovima tako se ponasa, u Pazaru 2 godine zaredom najbolji igrac lige bio dok ovaj i ne igra haman.
Možda bude flop, a možda i najbolji igrač lige, prvo neka potpiše, i zaigra, pa onda možemo diskutovat.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Najveci kriminalac u savezu
Naravno, ne treba zaboraviti ni Ignatkova koji standardno dobro odrađuje svoje posao, te u ovom prelaznom roku dovedene Miškovića i Telelovića, a mladi 17-godišnji Mehmedović je danas pokazao o kakvom se fudbalskom biseru radu.
Biseru, za kojeg prije par mjeseci u kvalifikacijama za EP u juniorskoj reprezentaciji nije bilo mjesta. Ako ne zbog loših rezultata, onda zbog njegovog nepozivanja bi selektor Dubravko Orlović morao “krivično” odgovarati. Ali neće jer on je u reprezentaciji samo zbog toga što tako želi Ivan Beus, čovjek čija moć nije ništa manje nego moć Vice Zeljkovića.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ma dzaba im sve, ponos je bilo danas gledati sta je Akademija iznjedrila...bvsic je napisao/la: ↑21 jan 2026, 23:03Najveci kriminalac u savezuNaravno, ne treba zaboraviti ni Ignatkova koji standardno dobro odrađuje svoje posao, te u ovom prelaznom roku dovedene Miškovića i Telelovića, a mladi 17-godišnji Mehmedović je danas pokazao o kakvom se fudbalskom biseru radu.
Biseru, za kojeg prije par mjeseci u kvalifikacijama za EP u juniorskoj reprezentaciji nije bilo mjesta. Ako ne zbog loših rezultata, onda zbog njegovog nepozivanja bi selektor Dubravko Orlović morao “krivično” odgovarati. Ali neće jer on je u reprezentaciji samo zbog toga što tako želi Ivan Beus, čovjek čija moć nije ništa manje nego moć Vice Zeljkovića.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pa ne znam brate ili je propao ili nema voljni momenat, pa pogledaj statistiku u zadnjih 8 sezona krilnog igraca.Arma00 je napisao/la: ↑21 jan 2026, 22:52Otkud to da nema voljni momenat !? Nije ni došao da mu se može sudit, neosporno se radi o kvalitetnom igraču sa ogromnim iskustvom.guadalupe je napisao/la: ↑21 jan 2026, 22:4833 za 15 dana. Nije star ali vidis da mu je karijera u padu i da nema volje igrati u Austriji, zamisli kad dodje ovdje sta ce tek biti a uzet ce masan kes. I Adem ima godina i vise ali frajer je nabrijan kao da se treba prodati negdje i kao da nije igrao u velikim klubovima tako se ponasa, u Pazaru 2 godine zaredom najbolji igrac lige bio dok ovaj i ne igra haman.
Možda bude flop, a možda i najbolji igrač lige, prvo neka potpiše, i zaigra, pa onda možemo diskutovat.
124 utakmice 4 gola i 16 asistencija, pa bolji ucinak ima nas Beganovic bek od kada je u Sarajevu
- imekorisnicko
- Postovi: 1250
- Pridružen/a: 30 apr 2013, 23:36
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Adem jeste liga za sebe, ali nije bas ni igraca ko ovaj bilo. Na stranu da li bi ja volio da dodje ili ne,covjek ima zavidnu karijeru, def bi bio jedno od najvecih pojacanja po cvu godinama unazad. Kao prvotimac redbulla je osvojio tonu trofeja i naigro se evropskih utakmica ukljucujuci i polufinale evropske lige.gh0stHZ je napisao/la: ↑21 jan 2026, 22:38Ovakvi su bili primamljivi kada je Sarajevo jedino imalo para dovest takvog igrača. Kada niko jači od Rustemovića i Radovca nije htio doći u ligu.
Trenutno svaka ekipa iz top 4 ima igrača ili je u stanju dovesti iste “klase” sa solidnim statistikama. Što ovaj gore iz BL reče, kakve klase ku… palci, solidan igrač i to je to. Liga je napredovala htjeli to ili ne. I ibanez i Jajalo i Benko su dolazili, pa nije se tolika prašina dizala.
Adem je liga za sebe. To se ne poredi.
Pritom nije nikakav pijani juznoamerikanac.
Ja licno nisam siguran ni da li bi volio da dodjei nesto mislil da i nece,ali ne treba ni podcjenjivati.
-
zeljodogroba
- Postovi: 766
- Pridružen/a: 23 sep 2020, 09:23
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pogledaj malo bolje na kojim pozicijama je igrao. Najvise utakmica u karijeri ima u vezi, a ne na krilu, iako je odigrao jedan broj tekmi na krilu..guadalupe je napisao/la: ↑21 jan 2026, 23:21Pa ne znam brate ili je propao ili nema voljni momenat, pa pogledaj statistiku u zadnjih 8 sezona krilnog igraca.Arma00 je napisao/la: ↑21 jan 2026, 22:52Otkud to da nema voljni momenat !? Nije ni došao da mu se može sudit, neosporno se radi o kvalitetnom igraču sa ogromnim iskustvom.guadalupe je napisao/la: ↑21 jan 2026, 22:48
33 za 15 dana. Nije star ali vidis da mu je karijera u padu i da nema volje igrati u Austriji, zamisli kad dodje ovdje sta ce tek biti a uzet ce masan kes. I Adem ima godina i vise ali frajer je nabrijan kao da se treba prodati negdje i kao da nije igrao u velikim klubovima tako se ponasa, u Pazaru 2 godine zaredom najbolji igrac lige bio dok ovaj i ne igra haman.
Možda bude flop, a možda i najbolji igrač lige, prvo neka potpiše, i zaigra, pa onda možemo diskutovat.
124 utakmice 4 gola i 16 asistencija, pa bolji ucinak ima nas Beganovic bek od kada je u Sarajevu![]()
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Moze Berisha izvuci dvije kvalitetne sezone ako se nalozi, klasa je to za nasu ligu. Svaki nas klub bi ga volio imati, da se ne lazemo sad.guadalupe je napisao/la: ↑21 jan 2026, 22:48
33 za 15 dana. Nije star ali vidis da mu je karijera u padu i da nema volje igrati u Austriji, zamisli kad dodje ovdje sta ce tek biti a uzet ce masan kes. I Adem ima godina i vise ali frajer je nabrijan kao da se treba prodati negdje i kao da nije igrao u velikim klubovima tako se ponasa, u Pazaru 2 godine zaredom najbolji igrac lige bio dok ovaj i ne igra haman.
Uostalom, mi pisemo ovdje kao da je vec dosao, a covjek jos nije ni potpisao
Da ne bude jos jedna izrada u zadnji cas.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)
- DinGospo21
- Postovi: 817
- Pridružen/a: 16 jul 2023, 12:27
- Kontakt:
- avalPacidoroP
- Postovi: 3893
- Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:24
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Smijesno je poredit Ljajica i bilo koga..
Ali pustite i nas da se 'malo' radujemo.
Godinama borimo bitku između davida i golijata, pojačajanja nam bili Livaje, Elsneri i slični.
Puno rada i puno godina nama treba realno, da bi sustigli ono što ste vi već prošli.
Ali sigurno je da ćemo kako god biti konkurentniji, i da se neće dešavati 4:0 gdje smo i dobro prošli.
I ne raduje mene lično Berisha, mene raduje što smo došli u situaciju da možemo pregovarati sa takvim igračima, i plaćati neka obeštećenja kao za Prokopa.
To je napredak.. a šta će oni na terenu uraditi, to niko ne zna.
Ali pustite i nas da se 'malo' radujemo.
Godinama borimo bitku između davida i golijata, pojačajanja nam bili Livaje, Elsneri i slični.
Puno rada i puno godina nama treba realno, da bi sustigli ono što ste vi već prošli.
Ali sigurno je da ćemo kako god biti konkurentniji, i da se neće dešavati 4:0 gdje smo i dobro prošli.
I ne raduje mene lično Berisha, mene raduje što smo došli u situaciju da možemo pregovarati sa takvim igračima, i plaćati neka obeštećenja kao za Prokopa.
To je napredak.. a šta će oni na terenu uraditi, to niko ne zna.
- NisamIsmirMirvic
- Postovi: 2757
- Pridružen/a: 01 sep 2023, 13:20
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Normala. Svaka tebi cast na realnom postu.avalPacidoroP je napisao/la: ↑22 jan 2026, 00:14Smijesno je poredit Ljajica i bilo koga..
Ali pustite i nas da se 'malo' radujemo.
Godinama borimo bitku između davida i golijata, pojačajanja nam bili Livaje, Elsneri i slični.
Puno rada i puno godina nama treba realno, da bi sustigli ono što ste vi već prošli.
Ali sigurno je da ćemo kako god biti konkurentniji, i da se neće dešavati 4:0 gdje smo i dobro prošli.
I ne raduje mene lično Berisha, mene raduje što smo došli u situaciju da možemo pregovarati sa takvim igračima, i plaćati neka obeštećenja kao za Prokopa.
To je napredak.. a šta će oni na terenu uraditi, to niko ne zna.
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10168
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Jedan od realniji zeljovacaavalPacidoroP je napisao/la: ↑22 jan 2026, 00:14Smijesno je poredit Ljajica i bilo koga..
Ali pustite i nas da se 'malo' radujemo.
Godinama borimo bitku između davida i golijata, pojačajanja nam bili Livaje, Elsneri i slični.
Puno rada i puno godina nama treba realno, da bi sustigli ono što ste vi već prošli.
Ali sigurno je da ćemo kako god biti konkurentniji, i da se neće dešavati 4:0 gdje smo i dobro prošli.
I ne raduje mene lično Berisha, mene raduje što smo došli u situaciju da možemo pregovarati sa takvim igračima, i plaćati neka obeštećenja kao za Prokopa.
To je napredak.. a šta će oni na terenu uraditi, to niko ne zna.
Berisha je strasan igrac,mi smo ga trazili i nismo mogli dobiti prije 2 godine.Ako bude na 50% mogucnosti i zelje bit ce medju boljim igracima lige.Neizbjezno je da vama fali napadac,ova 4 sto placate mozete 1 kako treba dovesti i drugi da bude iz OP,btw vjerujem da ni sami ne znaju kako su ostali nakon ove polusezone.
Ljajic je druga dimenzija.Jace ime sigurno nije igralo ligu a po meni ni bolji igrac.I sa 34 godine vidi se svakim dodirom da odskace.Mi smo ga mogli cak i ranije dovesti prije nego sto je otisao u Pazar ali Ajla rekla necemo star je.Mogao je vec imati 100tinjak nastupa ali eto nek odigra ovu i sljedecu sezonu do kraja ugovora pa cemo vidjeti
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ma niko vam i ne spori da se radujete...avalPacidoroP je napisao/la: ↑22 jan 2026, 00:14Smijesno je poredit Ljajica i bilo koga..
Ali pustite i nas da se 'malo' radujemo.
Godinama borimo bitku između davida i golijata, pojačajanja nam bili Livaje, Elsneri i slični.
Puno rada i puno godina nama treba realno, da bi sustigli ono što ste vi već prošli.
Ali sigurno je da ćemo kako god biti konkurentniji, i da se neće dešavati 4:0 gdje smo i dobro prošli.
I ne raduje mene lično Berisha, mene raduje što smo došli u situaciju da možemo pregovarati sa takvim igračima, i plaćati neka obeštećenja kao za Prokopa.
To je napredak.. a šta će oni na terenu uraditi, to niko ne zna.
Iskreno, mnogo manje vas raja zeza ovdje u odnosu koliko sam ja mislio da ce raditi...
Vi i dok ste dovodili, Turanjanine, Livaje, Elsnere ste se sprdali sa pojacanjima koje smo mi dovodili ili Velez ili bilo koji drugi klub, tako da sam zaista pozitivno iznenadjen koliko je to manje prema vama od ostalih forumasa...
Sto se tice Berishe, dosao ili ne, radi se o kvalitetnom igracu, kao sto je i Bojan Nastic, dok za ovog Prokopa zaista nisam cuo pa i ne mogu suditi...
Berishu smo i mi ganjali prije nekoliko godina, ali je obestecenje bilo zara, tako da, ako vam dodje, kvalitet je neupitan, stvar je samo motivacije..
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Naravno da smo se sprdali. Mi dovedemo Vegu vi Vrancica i mi zavrsimo ispred vas. Sta je to nego za sprdanja?
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.


