Premijer liga BiH - aktuelno

fks74
Postovi: 13468
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la fks74 » 21 jan 2026, 22:32

Riziko je napisao/la:
21 jan 2026, 22:20
Lože se ljudi na starohane sa nekim imenom.
Baš tako, milina danas bilo gledati djecu od 15, 17, 19 godina.

Arma00
Postovi: 763
Pridružen/a: 08 dec 2025, 12:38
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Arma00 » 21 jan 2026, 22:37

Otkud to da je neko sa 32 godine star 🤣
Možemo pričat o voljnom momentu, ali neko sa 32 godine je i dalje u zenitu fizičke spreme.

Avatar
gh0stHZ
Postovi: 516
Pridružen/a: 01 jul 2025, 14:30
Lokacija: DE
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la gh0stHZ » 21 jan 2026, 22:38

Ovakvi su bili primamljivi kada je Sarajevo jedino imalo para dovest takvog igrača. Kada niko jači od Rustemovića i Radovca nije htio doći u ligu.

Trenutno svaka ekipa iz top 4 ima igrača ili je u stanju dovesti iste “klase” sa solidnim statistikama. Što ovaj gore iz BL reče, kakve klase ku… palci, solidan igrač i to je to. Liga je napredovala htjeli to ili ne. I ibanez i Jajalo i Benko su dolazili, pa nije se tolika prašina dizala.

Adem je liga za sebe. To se ne poredi.
I na kraju svijeta, tebe bodriti.

Avatar
NisamIsmirMirvic
Postovi: 2757
Pridružen/a: 01 sep 2023, 13:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NisamIsmirMirvic » 21 jan 2026, 22:44

Arma00 je napisao/la:
21 jan 2026, 22:37
Otkud to da je neko sa 32 godine star 🤣
Možemo pričat o voljnom momentu, ali neko sa 32 godine je i dalje u zenitu fizičke spreme.
Nije da je star, ali ne igra ni ime ni CV. Bezveze diskusija. Doveli ste Santosa iz Rudara pa vam je bio veca prevaga nego mnogi razvikani igraci. Da ne na brajam primjere dalje po raznim klubovima, ima ih more.

guadalupe
Postovi: 1715
Pridružen/a: 01 feb 2022, 14:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la guadalupe » 21 jan 2026, 22:48

Arma00 je napisao/la:
21 jan 2026, 22:37
Otkud to da je neko sa 32 godine star 🤣
Možemo pričat o voljnom momentu, ali neko sa 32 godine je i dalje u zenitu fizičke spreme.
33 za 15 dana. Nije star ali vidis da mu je karijera u padu i da nema volje igrati u Austriji, zamisli kad dodje ovdje sta ce tek biti a uzet ce masan kes. I Adem ima godina i vise ali frajer je nabrijan kao da se treba prodati negdje i kao da nije igrao u velikim klubovima tako se ponasa, u Pazaru 2 godine zaredom najbolji igrac lige bio dok ovaj i ne igra haman.
Zadnja izmjena: guadalupe, dana/u 21 jan 2026, 22:48, ukupno mijenjano 1 put.

zeljodogroba
Postovi: 766
Pridružen/a: 23 sep 2020, 09:23
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la zeljodogroba » 21 jan 2026, 22:48

Meni je ova rasprava totalno besmislena, mi kao hocemo da kazemo da je top, a nije jos ni potpisao, a vi bi kao da nas razuvjerite da je top vec mislite da je flop ili prosjek. Sto se mene tice moze imat 546 utakmica u seriji A i la ligi, ako ne pokaze dovoljno na terenu tj. Ako ne bude koristan hebe mi se za njegove nastupe u ligama petice. Po tome ljajic je vec trebao imat na kontu 10 golova i 7 asistencija. Nije ni ovo bas takva liga kakvom se predstavlja.
Bilo je igraca sa odlicnim karijerama pa nisu meda mogli, a bilo je tako da sve je to smijesno prognozirati.
Nama jeste vjerovatno hajp jer poskjednjih 4-5 godina smo dovodili smijesne prinove itd. Pa nam je ovo sad lijepo gledati i slusati.
Sto se mene tice ako potpise nek bude koristan/korektan i neko ko ce bit iole konstantan i ja zadovoljan.

Arma00
Postovi: 763
Pridružen/a: 08 dec 2025, 12:38
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Arma00 » 21 jan 2026, 22:52

guadalupe je napisao/la:
21 jan 2026, 22:48
Arma00 je napisao/la:
21 jan 2026, 22:37
Otkud to da je neko sa 32 godine star 🤣
Možemo pričat o voljnom momentu, ali neko sa 32 godine je i dalje u zenitu fizičke spreme.
33 za 15 dana. Nije star ali vidis da mu je karijera u padu i da nema volje igrati u Austriji, zamisli kad dodje ovdje sta ce tek biti a uzet ce masan kes. I Adem ima godina i vise ali frajer je nabrijan kao da se treba prodati negdje i kao da nije igrao u velikim klubovima tako se ponasa, u Pazaru 2 godine zaredom najbolji igrac lige bio dok ovaj i ne igra haman.
Otkud to da nema voljni momenat !? Nije ni došao da mu se može sudit, neosporno se radi o kvalitetnom igraču sa ogromnim iskustvom.
Možda bude flop, a možda i najbolji igrač lige, prvo neka potpiše, i zaigra, pa onda možemo diskutovat.

bvsic
Postovi: 4861
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bvsic » 21 jan 2026, 23:03

Najveci kriminalac u savezu
Naravno, ne treba zaboraviti ni Ignatkova koji standardno dobro odrađuje svoje posao, te u ovom prelaznom roku dovedene Miškovića i Telelovića, a mladi 17-godišnji Mehmedović je danas pokazao o kakvom se fudbalskom biseru radu.

Biseru, za kojeg prije par mjeseci u kvalifikacijama za EP u juniorskoj reprezentaciji nije bilo mjesta. Ako ne zbog loših rezultata, onda zbog njegovog nepozivanja bi selektor Dubravko Orlović morao “krivično” odgovarati. Ali neće jer on je u reprezentaciji samo zbog toga što tako želi Ivan Beus, čovjek čija moć nije ništa manje nego moć Vice Zeljkovića.

Avatar
Vanja8
Postovi: 14088
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vanja8 » 21 jan 2026, 23:05

bvsic je napisao/la:
21 jan 2026, 23:03
Najveci kriminalac u savezu
Naravno, ne treba zaboraviti ni Ignatkova koji standardno dobro odrađuje svoje posao, te u ovom prelaznom roku dovedene Miškovića i Telelovića, a mladi 17-godišnji Mehmedović je danas pokazao o kakvom se fudbalskom biseru radu.

Biseru, za kojeg prije par mjeseci u kvalifikacijama za EP u juniorskoj reprezentaciji nije bilo mjesta. Ako ne zbog loših rezultata, onda zbog njegovog nepozivanja bi selektor Dubravko Orlović morao “krivično” odgovarati. Ali neće jer on je u reprezentaciji samo zbog toga što tako želi Ivan Beus, čovjek čija moć nije ništa manje nego moć Vice Zeljkovića.
Ma dzaba im sve, ponos je bilo danas gledati sta je Akademija iznjedrila... :bow:

guadalupe
Postovi: 1715
Pridružen/a: 01 feb 2022, 14:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la guadalupe » 21 jan 2026, 23:21

Arma00 je napisao/la:
21 jan 2026, 22:52
guadalupe je napisao/la:
21 jan 2026, 22:48
Arma00 je napisao/la:
21 jan 2026, 22:37
Otkud to da je neko sa 32 godine star 🤣
Možemo pričat o voljnom momentu, ali neko sa 32 godine je i dalje u zenitu fizičke spreme.
33 za 15 dana. Nije star ali vidis da mu je karijera u padu i da nema volje igrati u Austriji, zamisli kad dodje ovdje sta ce tek biti a uzet ce masan kes. I Adem ima godina i vise ali frajer je nabrijan kao da se treba prodati negdje i kao da nije igrao u velikim klubovima tako se ponasa, u Pazaru 2 godine zaredom najbolji igrac lige bio dok ovaj i ne igra haman.
Otkud to da nema voljni momenat !? Nije ni došao da mu se može sudit, neosporno se radi o kvalitetnom igraču sa ogromnim iskustvom.
Možda bude flop, a možda i najbolji igrač lige, prvo neka potpiše, i zaigra, pa onda možemo diskutovat.
Pa ne znam brate ili je propao ili nema voljni momenat, pa pogledaj statistiku u zadnjih 8 sezona krilnog igraca.

124 utakmice 4 gola i 16 asistencija, pa bolji ucinak ima nas Beganovic bek od kada je u Sarajevu :D

Avatar
imekorisnicko
Postovi: 1249
Pridružen/a: 30 apr 2013, 23:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la imekorisnicko » 21 jan 2026, 23:24

gh0stHZ je napisao/la:
21 jan 2026, 22:38
Ovakvi su bili primamljivi kada je Sarajevo jedino imalo para dovest takvog igrača. Kada niko jači od Rustemovića i Radovca nije htio doći u ligu.

Trenutno svaka ekipa iz top 4 ima igrača ili je u stanju dovesti iste “klase” sa solidnim statistikama. Što ovaj gore iz BL reče, kakve klase ku… palci, solidan igrač i to je to. Liga je napredovala htjeli to ili ne. I ibanez i Jajalo i Benko su dolazili, pa nije se tolika prašina dizala.

Adem je liga za sebe. To se ne poredi.
Adem jeste liga za sebe, ali nije bas ni igraca ko ovaj bilo. Na stranu da li bi ja volio da dodje ili ne,covjek ima zavidnu karijeru, def bi bio jedno od najvecih pojacanja po cvu godinama unazad. Kao prvotimac redbulla je osvojio tonu trofeja i naigro se evropskih utakmica ukljucujuci i polufinale evropske lige.

Pritom nije nikakav pijani juznoamerikanac.

Ja licno nisam siguran ni da li bi volio da dodjei nesto mislil da i nece,ali ne treba ni podcjenjivati.

zeljodogroba
Postovi: 766
Pridružen/a: 23 sep 2020, 09:23
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la zeljodogroba » 21 jan 2026, 23:25

guadalupe je napisao/la:
21 jan 2026, 23:21
Arma00 je napisao/la:
21 jan 2026, 22:52
guadalupe je napisao/la:
21 jan 2026, 22:48


33 za 15 dana. Nije star ali vidis da mu je karijera u padu i da nema volje igrati u Austriji, zamisli kad dodje ovdje sta ce tek biti a uzet ce masan kes. I Adem ima godina i vise ali frajer je nabrijan kao da se treba prodati negdje i kao da nije igrao u velikim klubovima tako se ponasa, u Pazaru 2 godine zaredom najbolji igrac lige bio dok ovaj i ne igra haman.
Otkud to da nema voljni momenat !? Nije ni došao da mu se može sudit, neosporno se radi o kvalitetnom igraču sa ogromnim iskustvom.
Možda bude flop, a možda i najbolji igrač lige, prvo neka potpiše, i zaigra, pa onda možemo diskutovat.
Pa ne znam brate ili je propao ili nema voljni momenat, pa pogledaj statistiku u zadnjih 8 sezona krilnog igraca.

124 utakmice 4 gola i 16 asistencija, pa bolji ucinak ima nas Beganovic bek od kada je u Sarajevu :D
Pogledaj malo bolje na kojim pozicijama je igrao. Najvise utakmica u karijeri ima u vezi, a ne na krilu, iako je odigrao jedan broj tekmi na krilu..

let3
Postovi: 31836
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la let3 » 21 jan 2026, 23:26

guadalupe je napisao/la:
21 jan 2026, 22:48


33 za 15 dana. Nije star ali vidis da mu je karijera u padu i da nema volje igrati u Austriji, zamisli kad dodje ovdje sta ce tek biti a uzet ce masan kes. I Adem ima godina i vise ali frajer je nabrijan kao da se treba prodati negdje i kao da nije igrao u velikim klubovima tako se ponasa, u Pazaru 2 godine zaredom najbolji igrac lige bio dok ovaj i ne igra haman.
Moze Berisha izvuci dvije kvalitetne sezone ako se nalozi, klasa je to za nasu ligu. Svaki nas klub bi ga volio imati, da se ne lazemo sad.

Uostalom, mi pisemo ovdje kao da je vec dosao, a covjek jos nije ni potpisao :lol:
Da ne bude jos jedna izrada u zadnji cas.

Avatar
rishovski
Postovi: 5013
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 21 jan 2026, 23:48

Treba i ovog gospodina vratit u ligu.. Željo taman traži ove 31+
slika
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
DinGospo21
Postovi: 817
Pridružen/a: 16 jul 2023, 12:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la DinGospo21 » 22 jan 2026, 00:04

rishovski je napisao/la:
21 jan 2026, 23:48
Treba i ovog gospodina vratit u ligu.. Željo taman traži ove 31+
slika
Kako volim kad ovi 24/7 pišu samo o Želji, šta ti je opsesija.

Avatar
avalPacidoroP
Postovi: 3893
Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:24
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la avalPacidoroP » 22 jan 2026, 00:14

Smijesno je poredit Ljajica i bilo koga..
Ali pustite i nas da se 'malo' radujemo.
Godinama borimo bitku između davida i golijata, pojačajanja nam bili Livaje, Elsneri i slični.
Puno rada i puno godina nama treba realno, da bi sustigli ono što ste vi već prošli.
Ali sigurno je da ćemo kako god biti konkurentniji, i da se neće dešavati 4:0 gdje smo i dobro prošli.
I ne raduje mene lično Berisha, mene raduje što smo došli u situaciju da možemo pregovarati sa takvim igračima, i plaćati neka obeštećenja kao za Prokopa.
To je napredak.. a šta će oni na terenu uraditi, to niko ne zna.

Avatar
NisamIsmirMirvic
Postovi: 2757
Pridružen/a: 01 sep 2023, 13:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NisamIsmirMirvic » 22 jan 2026, 00:17

avalPacidoroP je napisao/la:
22 jan 2026, 00:14
Smijesno je poredit Ljajica i bilo koga..
Ali pustite i nas da se 'malo' radujemo.
Godinama borimo bitku između davida i golijata, pojačajanja nam bili Livaje, Elsneri i slični.
Puno rada i puno godina nama treba realno, da bi sustigli ono što ste vi već prošli.
Ali sigurno je da ćemo kako god biti konkurentniji, i da se neće dešavati 4:0 gdje smo i dobro prošli.
I ne raduje mene lično Berisha, mene raduje što smo došli u situaciju da možemo pregovarati sa takvim igračima, i plaćati neka obeštećenja kao za Prokopa.
To je napredak.. a šta će oni na terenu uraditi, to niko ne zna.
Normala. Svaka tebi cast na realnom postu.

NajvecaRadosti
Postovi: 10167
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NajvecaRadosti » 22 jan 2026, 00:25

avalPacidoroP je napisao/la:
22 jan 2026, 00:14
Smijesno je poredit Ljajica i bilo koga..
Ali pustite i nas da se 'malo' radujemo.
Godinama borimo bitku između davida i golijata, pojačajanja nam bili Livaje, Elsneri i slični.
Puno rada i puno godina nama treba realno, da bi sustigli ono što ste vi već prošli.
Ali sigurno je da ćemo kako god biti konkurentniji, i da se neće dešavati 4:0 gdje smo i dobro prošli.
I ne raduje mene lično Berisha, mene raduje što smo došli u situaciju da možemo pregovarati sa takvim igračima, i plaćati neka obeštećenja kao za Prokopa.
To je napredak.. a šta će oni na terenu uraditi, to niko ne zna.
Jedan od realniji zeljovaca :thumbup:

Berisha je strasan igrac,mi smo ga trazili i nismo mogli dobiti prije 2 godine.Ako bude na 50% mogucnosti i zelje bit ce medju boljim igracima lige.Neizbjezno je da vama fali napadac,ova 4 sto placate mozete 1 kako treba dovesti i drugi da bude iz OP,btw vjerujem da ni sami ne znaju kako su ostali nakon ove polusezone.

Ljajic je druga dimenzija.Jace ime sigurno nije igralo ligu a po meni ni bolji igrac.I sa 34 godine vidi se svakim dodirom da odskace.Mi smo ga mogli cak i ranije dovesti prije nego sto je otisao u Pazar ali Ajla rekla necemo star je.Mogao je vec imati 100tinjak nastupa ali eto nek odigra ovu i sljedecu sezonu do kraja ugovora pa cemo vidjeti
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Avatar
Vanja8
Postovi: 14088
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vanja8 » 22 jan 2026, 00:27

avalPacidoroP je napisao/la:
22 jan 2026, 00:14
Smijesno je poredit Ljajica i bilo koga..
Ali pustite i nas da se 'malo' radujemo.
Godinama borimo bitku između davida i golijata, pojačajanja nam bili Livaje, Elsneri i slični.
Puno rada i puno godina nama treba realno, da bi sustigli ono što ste vi već prošli.
Ali sigurno je da ćemo kako god biti konkurentniji, i da se neće dešavati 4:0 gdje smo i dobro prošli.
I ne raduje mene lično Berisha, mene raduje što smo došli u situaciju da možemo pregovarati sa takvim igračima, i plaćati neka obeštećenja kao za Prokopa.
To je napredak.. a šta će oni na terenu uraditi, to niko ne zna.
Ma niko vam i ne spori da se radujete...
Iskreno, mnogo manje vas raja zeza ovdje u odnosu koliko sam ja mislio da ce raditi...
Vi i dok ste dovodili, Turanjanine, Livaje, Elsnere ste se sprdali sa pojacanjima koje smo mi dovodili ili Velez ili bilo koji drugi klub, tako da sam zaista pozitivno iznenadjen koliko je to manje prema vama od ostalih forumasa...
Sto se tice Berishe, dosao ili ne, radi se o kvalitetnom igracu, kao sto je i Bojan Nastic, dok za ovog Prokopa zaista nisam cuo pa i ne mogu suditi...
Berishu smo i mi ganjali prije nekoliko godina, ali je obestecenje bilo zara, tako da, ako vam dodje, kvalitet je neupitan, stvar je samo motivacije..

Avatar
Bumbaclat
Postovi: 1056
Pridružen/a: 03 jul 2024, 22:51
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Bumbaclat » 22 jan 2026, 00:38

Naravno da smo se sprdali. Mi dovedemo Vegu vi Vrancica i mi zavrsimo ispred vas. Sta je to nego za sprdanja?

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: laszlo, Marokanci58 i 7 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []