a čovjekov moto bio pratite zvaničnu
Premijer liga BiH - aktuelno
- DoktorXabaras
- Postovi: 2067
- Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
- Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
- luckystrike
- Postovi: 3246
- Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Komšije, vidio sam vam ono za Džeku, Nalića i Berišu, ne može.
-
PajoZdjelar
- Postovi: 42
- Pridružen/a: 07 dec 2025, 22:50
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
On svakako više mrzi Željezničar, nego što voli Sarajevo, što je za mene tužno i žalosno, ali njegova stvar a i ostalih koji razmišljaju isto sa obje strane.KONTRASVIH je napisao/la: ↑22 jan 2026, 16:44Ni blizu. Nit visim od jutra do sutra nit resetam tastaturu 24/7 kao ovi tvoji nesretnici. Ovdje se vecinom samo zajebavam dok je nasa tema unistena ovim infiltiranim laznim profilima i raznim botovima uprava pa skoro i ne pisem.PajoZdjelar je napisao/la: ↑22 jan 2026, 16:37Vala prijatelju nisi ni ti ništa bolji, mrtva trka.KONTRASVIH je napisao/la: ↑22 jan 2026, 16:32
Jel realno da je nesretnik napisao 50+ postova u 24 sata?![]()
Covjece, 50+ postova za jedan dan.
Nek ga neko odvede, osevapit ce sePrijemna ambulanta klinike za psihijatriju radi od 00:00h do 24:00h/7 dana ( tel. +387 33 297 619)![]()
![]()
Elem, nisam mislio da pišeš milione postova, nego 90% vas piše jedne te iste stvari svaki božiji dan, što je meni suludo. Okej mi je zajebancija, furanje i normalno da toga mora biti (jer koji će nam onda kurko forum) ali su neke teme baš dojadile i posljednih šest mjeseci piše deset istih osoba i imaju tri teme; "shizopitari", "kojem je Mirviću veći hašimaga" i naravno, tema koja ne može proći na ovim prostorima, "nacionalizam", a ona je najtužnija, ali to se izgleda na ovim prostorima neće nikada moći zaobići jer smo zatucani i naučeni da je bitno samo ko je glasniji i ko zna bolje zna da psuje i vrijeđa.
Zadnja izmjena: PajoZdjelar, dana/u 22 jan 2026, 16:59, ukupno mijenjano 1 put.
PUNK'S NOT DEAD!
(It's Just Older, Balder and Fatter)
(It's Just Older, Balder and Fatter)
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
BarbareZeljin je napisao/la: ↑22 jan 2026, 16:52Nemoj njega on je humoristican. Misli proslo je vise od 10 godina,pa nema onih koji su svjedocili njegovim biserima. Bude li me ljutio,a ljut sam zbog Berishe, podsjeticu ga na aferu "ko mi je ukrao nick".i njegove bisere od prije 10 tak godina.
Taj nisam ja sigurno, znam na kojeg lika mislis moj nick je 5 godina stariji od onog bio
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.
- Combattente87
- Postovi: 1406
- Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Želji nagrada za najbolje najave pregovora o transferima 
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !
-
BarbareZeljin
- Postovi: 1328
- Pridružen/a: 27 jun 2020, 17:47
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Mozda sam ja lud,izludio me Berisha.Rule_hz je napisao/la: ↑22 jan 2026, 16:58BarbareZeljin je napisao/la: ↑22 jan 2026, 16:52Nemoj njega on je humoristican. Misli proslo je vise od 10 godina,pa nema onih koji su svjedocili njegovim biserima. Bude li me ljutio,a ljut sam zbog Berishe, podsjeticu ga na aferu "ko mi je ukrao nick".i njegove bisere od prije 10 tak godina.
Taj nisam ja sigurno, znam na kojeg lika mislis moj nick je 5 godina stariji od onog bio![]()
Pa sam bolan kazes 5 godina ranije si imao nick. Zato i jesi dramu napravio jer je neki momak sasvim slucajno napravio slican nick kao tvoj. To si i pominjao ti koristis 5 godina a on se drzno da ti ukrade nick.
Pa tada si bio nesto kao Djipke,provocirao i svasta pisao,pa te ljudi ismijavali zbog ovoga. Moj Rule nisu svi iz tog doba pomrli na forumu. Ima nas jos.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Eto klikni na moj profil daj da vidimo te postove, pa ocito da si puko ko kokica
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.
- IstinskiPitar
- Postovi: 69
- Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:20
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Vama @jurisicduska ništa ne laže, a vi se ljutite na njega koliko hoćete.
Neće ministarstvo da vam upiše statut u registar. Ne može ovo što ste zamislili da prođe. Imate ogroman i teško rješiv problem.
Ne znam kako je moguće da toga niste svjesni, a znate šta Berisha jede u avionu kojim ne leti. Na kraju krajeva, bolje da saznate barem i od nekoga iz suprotnog tabora nego da ne znate nikako. Barem bi meni bilo bolje da sam u vašoj situaciji, a u jako teškoj ste situaciji.
Vjerujte mi, Duška vam čini uslugu. Otvara vam oči. Ne znam ni ja zašto to radi.
Neće ministarstvo da vam upiše statut u registar. Ne može ovo što ste zamislili da prođe. Imate ogroman i teško rješiv problem.
Ne znam kako je moguće da toga niste svjesni, a znate šta Berisha jede u avionu kojim ne leti. Na kraju krajeva, bolje da saznate barem i od nekoga iz suprotnog tabora nego da ne znate nikako. Barem bi meni bilo bolje da sam u vašoj situaciji, a u jako teškoj ste situaciji.
Vjerujte mi, Duška vam čini uslugu. Otvara vam oči. Ne znam ni ja zašto to radi.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Je li otišao naš Mirva? Je li opet drugi mjesec nisu isplaćene plate koje liježu svako tri mjeseca po tri? Koliko poreza imamo?
Gdje je onaj računovoða?
Hajmo malo nas zajebavat, ove smo već na smrt ismijali.
Gdje je onaj računovoða?
Hajmo malo nas zajebavat, ove smo već na smrt ismijali.
I na kraju svijeta, tebe bodriti.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Znal se koliko je nuđeno Berishi? Bez zayebancije.
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.
- BiHSportman
- Postovi: 1243
- Pridružen/a: 27 jan 2022, 23:06
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Zbog sukoba nogometnih saveza BiH i HB oko igranja Veleža na stadionu Bijeli Brijeg, doigravanje 1999. godine nije odigrano. Zbog toga, Sarajevu je dodijeljen naslov prvaka sezone 1998./99.
-
zeljovolimte
- Postovi: 3777
- Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sta je tacno nizbrdo krenulo?jurisicduska je napisao/la: ↑22 jan 2026, 16:34Jel realno da čim vam nešto nizbrdo krene da razvodnjavate priču na 20 drugih tema. Coporativno. I onda mi imamo grupe. Hahahahahah
Moram 50 postova napisat kad vas 50 pise nebuloze dok svakom odgovoriš eto te. A bezveze mi nešto da vas pustim da pričate gluposti.
Da ponovim prosjek mojih postova 2 a vasih bolesnika ima sa prosjekom od 10 a pisu 10 godina.
-
zeljovolimte
- Postovi: 3777
- Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Jesmo vala u teskoj situaciji.. doveli dva top igraca (iz puno jacih liga) u formi.IstinskiPitar je napisao/la: ↑22 jan 2026, 17:19Vama @jurisicduska ništa ne laže, a vi se ljutite na njega koliko hoćete.
Neće ministarstvo da vam upiše statut u registar. Ne može ovo što ste zamislili da prođe. Imate ogroman i teško rješiv problem.
Ne znam kako je moguće da toga niste svjesni, a znate šta Berisha jede u avionu kojim ne leti. Na kraju krajeva, bolje da saznate barem i od nekoga iz suprotnog tabora nego da ne znate nikako. Barem bi meni bilo bolje da sam u vašoj situaciji, a u jako teškoj ste situaciji.
Vjerujte mi, Duška vam čini uslugu. Otvara vam oči. Ne znam ni ja zašto to radi.
Hoce li ministarstvo pustiti princa ili ipak nece?
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Meni nije jasno, zašto novinarčići šute za statut ? Da smo mi u pitanju do sada bi to bilo na razglasima.NisamIsmirMirvic je napisao/la: ↑22 jan 2026, 16:49Nece da im kazu. Nadaju se vjerovatno da ce preko nekih veza biti zavrseno, ali nece i ne moze. Zato ih i peru sa ovim dezinformacijama.jurisicduska je napisao/la: ↑22 jan 2026, 16:46Još kad im objelodane da im statut nije usvojen da moraju opet skupstine sazivat.
- IstinskiPitar
- Postovi: 69
- Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:20
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Glupo bi bilo da te udostojim odgovorom na to. Nemam ni živaca ni vremena da se prepucavam trenutno, u poslu sam nekom. Vjeruj mi, meni je drago što vi ne znate šta se dešava i ne vjerujete kad vam neko kaže.zeljovolimte je napisao/la: ↑22 jan 2026, 17:37Jesmo vala u teskoj situaciji.. doveli dva top igraca (iz puno jacih liga) u formi.IstinskiPitar je napisao/la: ↑22 jan 2026, 17:19Vama @jurisicduska ništa ne laže, a vi se ljutite na njega koliko hoćete.
Neće ministarstvo da vam upiše statut u registar. Ne može ovo što ste zamislili da prođe. Imate ogroman i teško rješiv problem.
Ne znam kako je moguće da toga niste svjesni, a znate šta Berisha jede u avionu kojim ne leti. Na kraju krajeva, bolje da saznate barem i od nekoga iz suprotnog tabora nego da ne znate nikako. Barem bi meni bilo bolje da sam u vašoj situaciji, a u jako teškoj ste situaciji.
Vjerujte mi, Duška vam čini uslugu. Otvara vam oči. Ne znam ni ja zašto to radi.
Hoce li ministarstvo pustiti princa ili ipak nece?
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pa ako stvarno nije prošlo baš je čudno što nigdje nije izašlo na portalima.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Zdrava zaebancija je ok,ali ne treba sad pretjerivati. Svako se nada da će mu u voljeni klub doći neko veliko ime,pa u nadanju postanemo nerealni.
Nego,ima ovde baš ok likova Manijaka,pa kontam ima li koji dobrovoljac da me dočeka drugo kolo,plati ćevape i što ide uz to
. Mi iz provincije se teško snalazimo u velikim gradovima 
Nego,ima ovde baš ok likova Manijaka,pa kontam ima li koji dobrovoljac da me dočeka drugo kolo,plati ćevape i što ide uz to
Online
Trenutno korisnika/ca: laszlo, trunks1946 i 8 gostiju.
.png)

