A vidis, mozda je zbog toga Berisha i odbio ponudu...PeppermintSA je napisao/la: ↑22 jan 2026, 20:55Tek sto ružno zvuci “Darja odbila željezničarov statut upisati u registar”
Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
A de nemojte ih zayebavat viseVanja8 je napisao/la: ↑22 jan 2026, 20:58A vidis, mozda je zbog toga Berisha i odbio ponudu...PeppermintSA je napisao/la: ↑22 jan 2026, 20:55Tek sto ružno zvuci “Darja odbila željezničarov statut upisati u registar”![]()
![]()
![]()
- DoktorXabaras
- Postovi: 2070
- Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
- Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Zato i odustajemo, Ismir je povukao ručnu, Mamić tu gura svoje igrače koje može prodati i to je to.NoDi80 je napisao/la: ↑22 jan 2026, 20:48Inace vi ni u Europi nikad u historiji niste napravili neki rezultat, a Zeljeznicar, Velez, Zrinjski i Borac jesuDoktorXabaras je napisao/la: ↑22 jan 2026, 20:43
Vidiš da smo se već predali, više nema smisla igrati, ovo što Željezničar radi je dosad neviđeno u svijetu fudbala.
Otpustli smo 12 igrača, doveli 6 maloljetnika do ljeta će otići i ovo što je ostalo i u narednoj sezoni kod nas neće biti tri igrača koji mogu izvaditi ličnu kartu.
Jbg par godina smo se borili sa Vicom za trofeje i nita izalud bačene pare, sad je došao veliki Željezničar i ne vrijedi ni pokušavati. Ovo što vi radite neće vam niko ni u regiji moći parirati.
Cak i kad pricamo o juniorma Zeljeznicar je najvise dogurao u omladinskoj ligi prvaka
Jbg svake godine nešto nas zaj.ebe, Vico, sudije sad Željezničar. Vidiš da i Borac nikog ne dovodi niti ulažu, Zrinski otpustio 5-6 igrača toliko para od europe a potisuju slobodne igrače iz naše lige umjesto da dovode kvalitet i plačaju obešteenja i krenu još jače.
Željezničar će ovim tempom ubiti svu draž i smisao igranja fudbala kod nas, još ns ljeto lad Džeko dođe pa sva djeca će nositi dres želje sa njegovim imenom.
To je to, za dvije godine bit će
Bosna i Hercegovina=Željezničar.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
- PeppermintSA
- Postovi: 3520
- Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kako je krenulo, ispuniće se sve zamisli Cere leptir mašnice
nepravedno ismijan vizionar 
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Gdje je, i šta radi Asim Zec?
Ljudi u parama, skautaju..
Ljudi u parama, skautaju..
The saddest thing in life is wasted talent.
- PeppermintSA
- Postovi: 3520
- Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nego, jel mi sa sigurnošću znamo da taj neki Sanin Mirvic uopste postoji? Nit ima društvene mreze, nit postoji video ili tonski zapis, nit se pojavio na skupštini, nit se pojavio nakon nje. Imamo jednu fotografiju nekog lika i naručeni članak da je kobajagi kupio članske djeci bez roditelja. Prodje mjesec i po dana od tad, ni habera. Da on nije Misketov alter ego ili neki socijalni eksperiment 
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nije slucajno da se Ismir povlaci, jer zna da bratu novcano, poslovno ne moze pariratPeppermintSA je napisao/la: ↑22 jan 2026, 21:10Nego, jel mi sa sigurnošću znamo da taj neki Sanin Mirvic uopste postoji? Nit ima društvene mreze, nit postoji video ili tonski zapis, nit se pojavio na skupštini, nit se pojavio nakon nje. Imamo jednu fotografiju nekog lika i naručeni članak da je kobajagi kupio članske djeci bez roditelja. Prodje mjesec i po dana od tad, ni habera. Da on nije Misketov alter ego ili neki socijalni eksperiment![]()
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
- PeppermintSA
- Postovi: 3520
- Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Još da hoće taj statut nekako proći, jbg. Da ne bude puče metla ko top.NoDi80 je napisao/la: ↑22 jan 2026, 21:15Nije slucajno da se Ismir povlaci, jer zna da bratu novcano, poslovno ne moze pariratPeppermintSA je napisao/la: ↑22 jan 2026, 21:10Nego, jel mi sa sigurnošću znamo da taj neki Sanin Mirvic uopste postoji? Nit ima društvene mreze, nit postoji video ili tonski zapis, nit se pojavio na skupštini, nit se pojavio nakon nje. Imamo jednu fotografiju nekog lika i naručeni članak da je kobajagi kupio članske djeci bez roditelja. Prodje mjesec i po dana od tad, ni habera. Da on nije Misketov alter ego ili neki socijalni eksperiment![]()
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ljudi malo popustite, malo zafrkancije je u dure ali je se ne bi previše zezao, političari su na njihovoj strani. 
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)
- MaroonWhite1946
- Postovi: 257
- Pridružen/a: 20 jul 2025, 14:19
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Jos dodjes ti i skautiras sve talente iz austrije pa mi moramo dovodit ove iz ovih okolnih sela, gdje je tu fair play ? Kad ti neko kontrira onda prijetis da ces djelo napravit, ne ide fkt al nek bude moja rijec protiv tvojeNoDi80 je napisao/la: ↑22 jan 2026, 20:27Jedno je igrati protiv Zorye prijateljsku, a drugo je nasu mesarsku liguDoktorXabaras je napisao/la: ↑22 jan 2026, 20:17Predlažem svim kiubovima da do ljeta rasprodaju cjelokupan svoj igrački kadar jer sa ovakvim Željezničarom u sljedećoj sezoni nemaju šta tražiti u ligi.
Vidjet cete ne mozete biti prvi i u isto vrijeme praviti 6,7 igraca, jer ne igras u Austriji i uredjenoj ligi
Moguce da postajete samo razvojni klub kojem je cilj praviti igrace, a ne osvajati trofeje
...sve drugo ce proci! 🇱🇻
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
izgleda stvarniji sekundu od digislića al hajd ga znaj vasi miskinuPeppermintSA je napisao/la: ↑22 jan 2026, 21:10Nego, jel mi sa sigurnošću znamo da taj neki Sanin Mirvic uopste postoji? Nit ima društvene mreze, nit postoji video ili tonski zapis, nit se pojavio na skupštini, nit se pojavio nakon nje. Imamo jednu fotografiju nekog lika i naručeni članak da je kobajagi kupio članske djeci bez roditelja. Prodje mjesec i po dana od tad, ni habera. Da on nije Misketov alter ego ili neki socijalni eksperiment![]()
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE..
The saddest thing in life is wasted talent.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ovog lika kad čitaš rekao bi Željezničar niže uspjehe na svakom polju, ne staju sa uspjesima, sve im ide od ruke, a ustvari taraba od kluba. Hoće li za pola godine, godinu, tri godine biti bolji vidjet ćemo. Trenutno su taraba na svakom polju.
Football club History channel
- pitar
- Postovi: 115
- Pridružen/a: 19 mar 2008, 12:02
- Lokacija: tribina na kojoj pise SARAJEVO
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Neka neko objasni ovim željezničarima da se ne može poslovat ovako kako je glavni to zamislio. Mora se osnovati "d.o.o." a samim tim i novo UG na nivou KS a to sve nije dio tog famoznog "novog statuta", sad je samo tu kvaka ko koga vara, začarani krug interesanata>uprava>navijača.
Naravno ništa što nije riješivo samo što je nekim ljudima prestavljeno jedno a u stvarnosti je moguće nešto sasvim drugo i pojednci su to jedva dočekali. Naravno oni koji su bili već proglašeni izdajnicima ako ne podignu ruku za "privatluk".
Naravno ništa što nije riješivo samo što je nekim ljudima prestavljeno jedno a u stvarnosti je moguće nešto sasvim drugo i pojednci su to jedva dočekali. Naravno oni koji su bili već proglašeni izdajnicima ako ne podignu ruku za "privatluk".
BUREK PITA, ŽELJI KITA..
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Jedno se mora priznati, željezničari su ovu pauzu učinili iznimno zabavnom.
Kakvi klaunovi, kakav kvalitetan cirkus.
Kakvi klaunovi, kakav kvalitetan cirkus.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
- jurisicduska
- Postovi: 10892
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Evo izgleda stidljivo prihvatise ono sto im je Dule davno rekao.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
NoDi i njegove prognoze
Zadnja izmjena: NoProfit, dana/u 22 jan 2026, 21:50, ukupno mijenjano 1 put.
- PeppermintSA
- Postovi: 3520
- Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Meni je jači cirkus bio kad se ukazao leptir masnica i obećao zlatne lopte i pođonjene trening kampove. Čak mi je i jači bio onaj kad su svrsavali na Jozaka i Saudijce, a ovdje nodi najavljivao pripreme u Barseloni a oni završili u Metkovićima gdje su ih kojekakve Kroacije duga sela bušile ko nerko bašić lopte
-
perodeformero
- Postovi: 1252
- Pridružen/a: 10 dec 2014, 13:24
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pa nije statut trajno odbijen, vratiće se na doradu šta je problem, dorađivat će se sve dok ne prođepitar je napisao/la: ↑22 jan 2026, 21:38Neka neko objasni ovim željezničarima da se ne može poslovat ovako kako je glavni to zamislio. Mora se osnovati "d.o.o." a samim tim i novo UG na nivou KS a to sve nije dio tog famoznog "novog statuta", sad je samo tu kvaka ko koga vara, začarani krug interesanata>uprava>navijača.
Naravno ništa što nije riješivo samo što je nekim ljudima prestavljeno jedno a u stvarnosti je moguće nešto sasvim drugo i pojednci su to jedva dočekali. Naravno oni koji su bili već proglašeni izdajnicima ako ne podignu ruku za "privatluk".
Online
Trenutno korisnika/ca: avanti003, Hansestadt, rishovski i 17 gostiju.
.png)



