Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
Vanja8
Postovi: 14088
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vanja8 » 22 jan 2026, 20:58

PeppermintSA je napisao/la:
22 jan 2026, 20:55
Vanja8 je napisao/la:
22 jan 2026, 20:54
NoDi80 je napisao/la:
22 jan 2026, 20:48


Inace vi ni u Europi nikad u historiji niste napravili neki rezultat, a Zeljeznicar, Velez, Zrinjski i Borac jesu
Vala NoDi, nekako bas ruzno zvuci, "Berisha odbio Fk Zeljeznicar...", ko neki igrac on...
I ja se bas ruzno osjecam, neprijatno brate... :facepalm:
Tek sto ružno zvuci “Darja odbila željezničarov statut upisati u registar”
A vidis, mozda je zbog toga Berisha i odbio ponudu... :rol: :rol: :rol:

bvsic
Postovi: 4861
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bvsic » 22 jan 2026, 20:59

Vanja8 je napisao/la:
22 jan 2026, 20:58
PeppermintSA je napisao/la:
22 jan 2026, 20:55
Vanja8 je napisao/la:
22 jan 2026, 20:54


Vala NoDi, nekako bas ruzno zvuci, "Berisha odbio Fk Zeljeznicar...", ko neki igrac on...
I ja se bas ruzno osjecam, neprijatno brate... :facepalm:
Tek sto ružno zvuci “Darja odbila željezničarov statut upisati u registar”
A vidis, mozda je zbog toga Berisha i odbio ponudu... :rol: :rol: :rol:
A de nemojte ih zayebavat vise
bez mene

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2067
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la DoktorXabaras » 22 jan 2026, 21:02

NoDi80 je napisao/la:
22 jan 2026, 20:48
DoktorXabaras je napisao/la:
22 jan 2026, 20:43

Vidiš da smo se već predali, više nema smisla igrati, ovo što Željezničar radi je dosad neviđeno u svijetu fudbala.
Otpustli smo 12 igrača, doveli 6 maloljetnika do ljeta će otići i ovo što je ostalo i u narednoj sezoni kod nas neće biti tri igrača koji mogu izvaditi ličnu kartu.

Jbg par godina smo se borili sa Vicom za trofeje i nita izalud bačene pare, sad je došao veliki Željezničar i ne vrijedi ni pokušavati. Ovo što vi radite neće vam niko ni u regiji moći parirati.
Inace vi ni u Europi nikad u historiji niste napravili neki rezultat, a Zeljeznicar, Velez, Zrinjski i Borac jesu
Cak i kad pricamo o juniorma Zeljeznicar je najvise dogurao u omladinskoj ligi prvaka
Zato i odustajemo, Ismir je povukao ručnu, Mamić tu gura svoje igrače koje može prodati i to je to.
Jbg svake godine nešto nas zaj.ebe, Vico, sudije sad Željezničar. Vidiš da i Borac nikog ne dovodi niti ulažu, Zrinski otpustio 5-6 igrača toliko para od europe a potisuju slobodne igrače iz naše lige umjesto da dovode kvalitet i plačaju obešteenja i krenu još jače.
Željezničar će ovim tempom ubiti svu draž i smisao igranja fudbala kod nas, još ns ljeto lad Džeko dođe pa sva djeca će nositi dres želje sa njegovim imenom.
To je to, za dvije godine bit će
Bosna i Hercegovina=Željezničar.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

Avatar
PeppermintSA
Postovi: 3514
Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la PeppermintSA » 22 jan 2026, 21:06

Kako je krenulo, ispuniće se sve zamisli Cere leptir mašnice :bow: nepravedno ismijan vizionar :bow:

Avatar
scholsey
Postovi: 2972
Pridružen/a: 26 feb 2020, 21:50
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la scholsey » 22 jan 2026, 21:07

Gdje je, i šta radi Asim Zec?

Ljudi u parama, skautaju.. :zviz:
The saddest thing in life is wasted talent.

Avatar
PeppermintSA
Postovi: 3514
Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la PeppermintSA » 22 jan 2026, 21:10

Nego, jel mi sa sigurnošću znamo da taj neki Sanin Mirvic uopste postoji? Nit ima društvene mreze, nit postoji video ili tonski zapis, nit se pojavio na skupštini, nit se pojavio nakon nje. Imamo jednu fotografiju nekog lika i naručeni članak da je kobajagi kupio članske djeci bez roditelja. Prodje mjesec i po dana od tad, ni habera. Da on nije Misketov alter ego ili neki socijalni eksperiment :rol:

NoDi80
Postovi: 19027
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 22 jan 2026, 21:15

PeppermintSA je napisao/la:
22 jan 2026, 21:10
Nego, jel mi sa sigurnošću znamo da taj neki Sanin Mirvic uopste postoji? Nit ima društvene mreze, nit postoji video ili tonski zapis, nit se pojavio na skupštini, nit se pojavio nakon nje. Imamo jednu fotografiju nekog lika i naručeni članak da je kobajagi kupio članske djeci bez roditelja. Prodje mjesec i po dana od tad, ni habera. Da on nije Misketov alter ego ili neki socijalni eksperiment :rol:
Nije slucajno da se Ismir povlaci, jer zna da bratu novcano, poslovno ne moze parirat
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
PeppermintSA
Postovi: 3514
Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la PeppermintSA » 22 jan 2026, 21:16

NoDi80 je napisao/la:
22 jan 2026, 21:15
PeppermintSA je napisao/la:
22 jan 2026, 21:10
Nego, jel mi sa sigurnošću znamo da taj neki Sanin Mirvic uopste postoji? Nit ima društvene mreze, nit postoji video ili tonski zapis, nit se pojavio na skupštini, nit se pojavio nakon nje. Imamo jednu fotografiju nekog lika i naručeni članak da je kobajagi kupio članske djeci bez roditelja. Prodje mjesec i po dana od tad, ni habera. Da on nije Misketov alter ego ili neki socijalni eksperiment :rol:
Nije slucajno da se Ismir povlaci, jer zna da bratu novcano, poslovno ne moze parirat
Još da hoće taj statut nekako proći, jbg. Da ne bude puče metla ko top.

fks74
Postovi: 13468
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la fks74 » 22 jan 2026, 21:17

Ljudi malo popustite, malo zafrkancije je u dure ali je se ne bi previše zezao, političari su na njihovoj strani. :salut:

Avatar
rishovski
Postovi: 5013
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 22 jan 2026, 21:20

12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
MaroonWhite1946
Postovi: 257
Pridružen/a: 20 jul 2025, 14:19
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MaroonWhite1946 » 22 jan 2026, 21:21

NoDi80 je napisao/la:
22 jan 2026, 20:27
DoktorXabaras je napisao/la:
22 jan 2026, 20:17
Predlažem svim kiubovima da do ljeta rasprodaju cjelokupan svoj igrački kadar jer sa ovakvim Željezničarom u sljedećoj sezoni nemaju šta tražiti u ligi.
Jedno je igrati protiv Zorye prijateljsku, a drugo je nasu mesarsku ligu
Vidjet cete ne mozete biti prvi i u isto vrijeme praviti 6,7 igraca, jer ne igras u Austriji i uredjenoj ligi
Moguce da postajete samo razvojni klub kojem je cilj praviti igrace, a ne osvajati trofeje
Jos dodjes ti i skautiras sve talente iz austrije pa mi moramo dovodit ove iz ovih okolnih sela, gdje je tu fair play ? Kad ti neko kontrira onda prijetis da ces djelo napravit, ne ide fkt al nek bude moja rijec protiv tvoje
...sve drugo ce proci! 🇱🇻

Rauber33
Postovi: 840
Pridružen/a: 27 jun 2018, 13:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Rauber33 » 22 jan 2026, 21:22

PeppermintSA je napisao/la:
22 jan 2026, 21:10
Nego, jel mi sa sigurnošću znamo da taj neki Sanin Mirvic uopste postoji? Nit ima društvene mreze, nit postoji video ili tonski zapis, nit se pojavio na skupštini, nit se pojavio nakon nje. Imamo jednu fotografiju nekog lika i naručeni članak da je kobajagi kupio članske djeci bez roditelja. Prodje mjesec i po dana od tad, ni habera. Da on nije Misketov alter ego ili neki socijalni eksperiment :rol:
izgleda stvarniji sekundu od digislića al hajd ga znaj vasi miskinu

Avatar
scholsey
Postovi: 2972
Pridružen/a: 26 feb 2020, 21:50
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la scholsey » 22 jan 2026, 21:26

MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE..
The saddest thing in life is wasted talent.

Morpheus
Postovi: 2752
Pridružen/a: 28 jul 2019, 18:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Morpheus » 22 jan 2026, 21:27

Turo je napisao/la:
22 jan 2026, 20:56
NoDi80 je napisao/la:
22 jan 2026, 20:48

Cak i kad pricamo o juniorma Zeljeznicar je najvise dogurao u omladinskoj ligi prvaka
:rol:
Ovog lika kad čitaš rekao bi Željezničar niže uspjehe na svakom polju, ne staju sa uspjesima, sve im ide od ruke, a ustvari taraba od kluba. Hoće li za pola godine, godinu, tri godine biti bolji vidjet ćemo. Trenutno su taraba na svakom polju.

Football club History channel

Avatar
pitar
Postovi: 115
Pridružen/a: 19 mar 2008, 12:02
Lokacija: tribina na kojoj pise SARAJEVO
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la pitar » 22 jan 2026, 21:38

Neka neko objasni ovim željezničarima da se ne može poslovat ovako kako je glavni to zamislio. Mora se osnovati "d.o.o." a samim tim i novo UG na nivou KS a to sve nije dio tog famoznog "novog statuta", sad je samo tu kvaka ko koga vara, začarani krug interesanata>uprava>navijača.
Naravno ništa što nije riješivo samo što je nekim ljudima prestavljeno jedno a u stvarnosti je moguće nešto sasvim drugo i pojednci su to jedva dočekali. Naravno oni koji su bili već proglašeni izdajnicima ako ne podignu ruku za "privatluk".
BUREK PITA, ŽELJI KITA..

Avatar
Balorda
Postovi: 5131
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Balorda » 22 jan 2026, 21:44

Jedno se mora priznati, željezničari su ovu pauzu učinili iznimno zabavnom.

Kakvi klaunovi, kakav kvalitetan cirkus.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10891
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 22 jan 2026, 21:49

Evo izgleda stidljivo prihvatise ono sto im je Dule davno rekao.

NoProfit
Postovi: 2781
Pridružen/a: 27 okt 2024, 14:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoProfit » 22 jan 2026, 21:49

NoDi80 je napisao/la:
21 jan 2026, 18:18
NoProfit je napisao/la:
21 jan 2026, 18:09
slika
Dzeko je slag na tortu i vec je dogovoreno da zavrsi karijeru u Zelji
Zeli igrati u ozbiljnijom ligi dok jos moze, jer se nada jos jednom svjetskom prvesstvu

Cekamo 19:21 :bih:
NoDi i njegove prognoze :ljepota:
slika
Zadnja izmjena: NoProfit, dana/u 22 jan 2026, 21:50, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
PeppermintSA
Postovi: 3514
Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la PeppermintSA » 22 jan 2026, 21:50

Balorda je napisao/la:
22 jan 2026, 21:44
Jedno se mora priznati, željezničari su ovu pauzu učinili iznimno zabavnom.

Kakvi klaunovi, kakav kvalitetan cirkus.

Meni je jači cirkus bio kad se ukazao leptir masnica i obećao zlatne lopte i pođonjene trening kampove. Čak mi je i jači bio onaj kad su svrsavali na Jozaka i Saudijce, a ovdje nodi najavljivao pripreme u Barseloni a oni završili u Metkovićima gdje su ih kojekakve Kroacije duga sela bušile ko nerko bašić lopte

perodeformero
Postovi: 1251
Pridružen/a: 10 dec 2014, 13:24
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la perodeformero » 22 jan 2026, 21:53

pitar je napisao/la:
22 jan 2026, 21:38
Neka neko objasni ovim željezničarima da se ne može poslovat ovako kako je glavni to zamislio. Mora se osnovati "d.o.o." a samim tim i novo UG na nivou KS a to sve nije dio tog famoznog "novog statuta", sad je samo tu kvaka ko koga vara, začarani krug interesanata>uprava>navijača.
Naravno ništa što nije riješivo samo što je nekim ljudima prestavljeno jedno a u stvarnosti je moguće nešto sasvim drugo i pojednci su to jedva dočekali. Naravno oni koji su bili već proglašeni izdajnicima ako ne podignu ruku za "privatluk".
Pa nije statut trajno odbijen, vratiće se na doradu šta je problem, dorađivat će se sve dok ne prođe

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Combattente87, Marokanci58 i 15 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []