Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Plava partnerka izgleda slabo pregovara sa igracima. Sa vicom joj to puno bolje ide za rukom
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Duška, šta ako skupština ne izglasa taj novi statut?
- jurisicduska
- Postovi: 10891
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ništa, ostaje stari statut. Po zakonu.
Ja sam misljenja da će izglasat. Meni je vece pitanje da li će izmjena odgovarati drugoj strani. Malo mu investicija postaje nezaštićenija.
Zadnja izmjena: jurisicduska, dana/u 22 jan 2026, 22:37, ukupno mijenjano 1 put.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
A vi picke jedne sto necete da pisete na temi navijacki izvjestaji da vam kazem da mi se svi kurca napusite ,ja vam nisam kimi! A sad idem i njega da trazim!
Investitor
Moji projekti :
- BH Ultras Alijansa
- Tema navijacki izvjestaji
Moji projekti :
- BH Ultras Alijansa
- Tema navijacki izvjestaji
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sekretar slušaj, kod ovakvih promjena je sasvim uobičajno da statut ne bude usvojen iz prve, to jest da bude vraćen na doradu, a znam i koje stvari su sporne, i šta će biti drugačije.jurisicduska je napisao/la: ↑22 jan 2026, 22:30Arma macko odbijen vam je statut.Arma00 je napisao/la: ↑22 jan 2026, 22:21Kad sam ja rekao da je usvojeno ? Rekao sam da će biti usvojeno, i da su ovakve procedure sasvim normalne, nikad ne može biti odbijen cijeli statut, može biti vraćen na doradu, precizirano šta je potrebno riješiti i na koji način.jurisicduska je napisao/la: ↑22 jan 2026, 22:15Sta je bilo Arma mačko , nije ti vise sporno da nije usvojen sad ti je sporno koji ga nivo nije usvojio ?
Vraćen na doradu = odbijen.
Pusti suplje.
**** vas je malo ovo “udruženje od posebnog značaja” to ima svoje principe.ali to ste registrovali da bi mogli dobijat novac sa federalnog nivoa. Vidis kako u zivotu sve ima svoju cijenu.
Da ponovim ne sumnjam ja da će se napravit novi statut, izmijeniti sporne stvari, vratit i usvojit se. Nije to niko nikad ni rekao. Samo nemojte se budale pravit. Pisat meni da sam bolesnik da lazem i tako. Za taj novi statut i te nove izmjene po zakonu mora glasati skupština , vi i dalje formalno pravno funkcionisete po starom statutu. Mislim to je slovo zakona dok se novi ne upise u registar na snazi je stari. A hoće li svima odgovarat izmjene i tako dalje nadajte se da hoće. A priznaj malo da je glupo sve uraditi proglasiti nekakva tijela a nemati statut registrovan.
Ne sekiraj mi se ništa.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pa kako smo uspjeli ovo propustit, mozda smijesnije od Messi Mujkic (16)
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Trener i glavni kuhar ok
Ako najavljujes rekonstrukciju omladinskog pogona, onda ne raspisujes konkurs vec odes tom i kazes hocu tebe ti mi odgovaras za moje zamisli.
Nije pijaca
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Od toga da smo sve dali, od stadiona do imena, pa sad odjednom investitor nista ne dobiva. Puno ljudi bas valja gluposti.
Statut ce biti rijesen, a i da ne bude, uvijek mozemo kao neki ici na pozjamnice (losija opcija).
Statut ce biti rijesen, a i da ne bude, uvijek mozemo kao neki ici na pozjamnice (losija opcija).
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Zar nije poštenije ovako, neka se prijavi ko ispunjava uslove i na kraju se izaberu najbolji.
To što se u našoj državi naviklo na lopovluk je druga stvar, ovi konkursi za direktora i trenere su vrh.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Vidis da samo lupaju gluposti bez valjanog argumenta.
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
- jurisicduska
- Postovi: 10891
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sasvim normalno je da radna grupa sastavljena od najboljih pravnika (iz vaših usta) radi na statutu dvije godine i da padne na minsistarstvu. Doradite nije sporno.Arma00 je napisao/la: ↑22 jan 2026, 22:39Sekretar slušaj, kod ovakvih promjena je sasvim uobičajno da statut ne bude usvojen iz prve, to jest da bude vraćen na doradu, a znam i koje stvari su sporne, i šta će biti drugačije.jurisicduska je napisao/la: ↑22 jan 2026, 22:30Arma macko odbijen vam je statut.
Vraćen na doradu = odbijen.
Pusti suplje.
**** vas je malo ovo “udruženje od posebnog značaja” to ima svoje principe.ali to ste registrovali da bi mogli dobijat novac sa federalnog nivoa. Vidis kako u zivotu sve ima svoju cijenu.
Da ponovim ne sumnjam ja da će se napravit novi statut, izmijeniti sporne stvari, vratit i usvojit se. Nije to niko nikad ni rekao. Samo nemojte se budale pravit. Pisat meni da sam bolesnik da lazem i tako. Za taj novi statut i te nove izmjene po zakonu mora glasati skupština , vi i dalje formalno pravno funkcionisete po starom statutu. Mislim to je slovo zakona dok se novi ne upise u registar na snazi je stari. A hoće li svima odgovarat izmjene i tako dalje nadajte se da hoće. A priznaj malo da je glupo sve uraditi proglasiti nekakva tijela a nemati statut registrovan.
Ne sekiraj mi se ništa.![]()
Mislim od “sta pričaš debilu” “laž” “nije istina” do “doradit cemo sta fali to je normalno”
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ali opet to nema logike ako najavljujes rekonstrukciju OP-a
Sad ti se prijavi 10 ljudi i svi imaju svoju viziju koja tebi se ne poklapa i nemas nista od tog.
Zato govorim valjda je logicnije odlucis sta hoces i kako hoces. Onda pregledas ko gdje ima, koji hoce da radi napreduje, odgovara tvojoj viziji i sl. Poklapa se s tim i zoves ga, bonusi fazoni sta ja znam.
Rijetko koji ce odbit kad zove Zeljo ali ozbiljan Zeljo, ne ove neke zayebancije.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Na kraju Duška ti sve govorio ispravno, a svi te krenuli ismijavati...
- jurisicduska
- Postovi: 10891
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
- imekorisnicko
- Postovi: 1243
- Pridružen/a: 30 apr 2013, 23:36
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ma stranu sto ovaj duska petlja,a na sta cemo Bgt ici nego na pozajmice?
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Govedar ih kupio za 2 miliona dolara
Nikom te ne damo

Nikom te ne damo
- jurisicduska
- Postovi: 10891
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Na stranu ove gluposti ko je rekao da ste dali stadion ime ili nešto. Rečeno vam je da vam imovina nije zaštićena samim tim sto investitor ima pravo na povrat investicije i on aktivira to kad dođe do 20 miliona i odakle cete vi to vratiti. Da imate 20 miliona ili u potencijalu da ih možete generirati ne bi ni imali investitora. Logicno naplata ide iz imovine. Prodaš imovinu i platiš covjeku. Odnosno ne prodaš je ti proda je sud.imekorisnicko je napisao/la: ↑22 jan 2026, 23:02Ma stranu sto ovaj duska petlja,a na sta cemo Bgt ici nego na pozajmice?
Nek je vama sa srećom i sa investitorom i sa svim. Od srca vam zelim. Zanimljivije će biti u svakom slučaju.
Online
Trenutno korisnika/ca: ludilompredozirani, SamoTi4000 i 17 gostiju.







