Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
Balorda
Postovi: 5131
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Balorda » 22 jan 2026, 21:54

Bilo je svega zaista, ludi momci.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

Avatar
imekorisnicko
Postovi: 1247
Pridružen/a: 30 apr 2013, 23:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la imekorisnicko » 22 jan 2026, 21:57

pitar je napisao/la:
22 jan 2026, 21:38
Neka neko objasni ovim željezničarima da se ne može poslovat ovako kako je glavni to zamislio. Mora se osnovati "d.o.o." a samim tim i novo UG na nivou KS a to sve nije dio tog famoznog "novog statuta", sad je samo tu kvaka ko koga vara, začarani krug interesanata>uprava>navijača.
Naravno ništa što nije riješivo samo što je nekim ljudima prestavljeno jedno a u stvarnosti je moguće nešto sasvim drugo i pojednci su to jedva dočekali. Naravno oni koji su bili već proglašeni izdajnicima ako ne podignu ruku za "privatluk".
Ne znam da li ima problema sa statutom ali ovo sto si ti napisao je besmisleno.

Avatar
Combattente87
Postovi: 1396
Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Combattente87 » 22 jan 2026, 21:59

KONTRASVIH je napisao/la:
22 jan 2026, 20:58
Zigazaga je napisao/la:
22 jan 2026, 17:43
Zdrava zaebancija je ok,ali ne treba sad pretjerivati. Svako se nada da će mu u voljeni klub doći neko veliko ime,pa u nadanju postanemo nerealni.
Nego,ima ovde baš ok likova Manijaka,pa kontam ima li koji dobrovoljac da me dočeka drugo kolo,plati ćevape i što ide uz to 🙂. Mi iz provincije se teško snalazimo u velikim gradovima 😉
ZeljoCarsija>Burek>Zeljanica>Grbavica :thumbup:
Burek pita Željo kita :thumbup:
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !

NoDi80
Postovi: 19022
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 22 jan 2026, 22:01

Kad si najveci klub svi pricaju o tebi
Najveci klub, najveci navijaci, a i najveci igrac Dzekson
Bulevar Ivice Osima stadion Grbavica hram bh fudbala
Tako je u Spaniji Engleskoj svi pricaju o Real i Liverpoolu bilo dobro ili lose uvijek traze nesto o tim klubovima

Najveci rezultati u Europi od prvog tima do juniora

slika

slika

slika

slika
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 22 jan 2026, 22:15, ukupno mijenjano 6 puta.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Morpheus
Postovi: 2752
Pridružen/a: 28 jul 2019, 18:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Morpheus » 22 jan 2026, 22:09

Najveća taraba

primussucks
Postovi: 179
Pridružen/a: 10 nov 2025, 15:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la primussucks » 22 jan 2026, 22:10

Zajebancija sa moje strane je jer si najavljivao nerealne stvari .Pa nije dosao covjek i odmah za ovaj prelazni rok uplatio na racun kluba 10 miliona .Nemoj biti naivan.Preispitaj sve u životu!Lakse Ce ti biti!Najavljujem vam opet opet istu sljedeću sezonu kao sto je ova.Ne moze to preko noci !

Arma00
Postovi: 763
Pridružen/a: 08 dec 2025, 12:38
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Arma00 » 22 jan 2026, 22:10

pitar je napisao/la:
22 jan 2026, 21:38
Neka neko objasni ovim željezničarima da se ne može poslovat ovako kako je glavni to zamislio. Mora se osnovati "d.o.o." a samim tim i novo UG na nivou KS a to sve nije dio tog famoznog "novog statuta", sad je samo tu kvaka ko koga vara, začarani krug interesanata>uprava>navijača.
Naravno ništa što nije riješivo samo što je nekim ljudima prestavljeno jedno a u stvarnosti je moguće nešto sasvim drugo i pojednci su to jedva dočekali. Naravno oni koji su bili već proglašeni izdajnicima ako ne podignu ruku za "privatluk".
Eto koliko znaš, statut je na federalnom nivou, ne kantonalnom

Turo
Postovi: 1041
Pridružen/a: 06 maj 2025, 19:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Turo » 22 jan 2026, 22:13

Željo je ispao u trećoj rundi, baš kao i Sarajevo.jeste li već uvjerili neko dijete iz Njemačke ili Austrije da žrtvuju svoje živote kako bi igrali za Želju u borbi za opstanak?

NoProfit
Postovi: 2781
Pridružen/a: 27 okt 2024, 14:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoProfit » 22 jan 2026, 22:13

NoDi80 je napisao/la:
22 jan 2026, 22:01
Kad si najveci klub svi pricaju o tebi
Najveci klub, najveci navijaci, a i najveci igrac Dzekson
Bulevar Ivice Osima stadion Grbavica hram bh fudbala
Tako je u Spaniji Engleskoj svi pricaju o Real i Liverpoolu bilo dobro ili lose uvijek traze nesto o tim klubovima

Najveci rezultati u Europi od prvog tima do juniora

slika

slika

slika

slika
Ovo ne može umjetna inteligencija da napravi.

NoDi kompjuteru! :bih:

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10891
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 22 jan 2026, 22:15

Sta je bilo Arma mačko , nije ti vise sporno da nije usvojen sad ti je sporno koji ga nivo nije usvojio ?

perodeformero
Postovi: 1250
Pridružen/a: 10 dec 2014, 13:24
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la perodeformero » 22 jan 2026, 22:17

jurisicduska je napisao/la:
22 jan 2026, 22:15
Sta je bilo Arma mačko , nije ti vise sporno da nije usvojen sad ti je sporno koji ga nivo nije usvojio ?
Doradiće se i usvojiće se nije to sveto pismo da se ne može dorađivati uređivati

NoDi80
Postovi: 19022
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 22 jan 2026, 22:18

NoProfit je napisao/la:
22 jan 2026, 22:13
NoDi80 je napisao/la:
22 jan 2026, 22:01
Kad si najveci klub svi pricaju o tebi
Najveci klub, najveci navijaci, a i najveci igrac Dzekson
Bulevar Ivice Osima stadion Grbavica hram bh fudbala
Tako je u Spaniji Engleskoj svi pricaju o Real i Liverpoolu bilo dobro ili lose uvijek traze nesto o tim klubovima

Najveci rezultati u Europi od prvog tima do juniora

slika

slika

slika

slika
Ovo ne može umjetna inteligencija da napravi.

NoDi kompjuteru! :bih:
Dva puta top 5 najboljih strijelaca i jednom najbolji

slika

slika

slika


slika

Najbolji strijelac i asistent u historiji reprezentacije BiH

slika

HRAM!
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Arma00
Postovi: 763
Pridružen/a: 08 dec 2025, 12:38
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Arma00 » 22 jan 2026, 22:21

jurisicduska je napisao/la:
22 jan 2026, 22:15
Sta je bilo Arma mačko , nije ti vise sporno da nije usvojen sad ti je sporno koji ga nivo nije usvojio ?
Kad sam ja rekao da je usvojeno ? Rekao sam da će biti usvojeno, i da su ovakve procedure sasvim normalne, nikad ne može biti odbijen cijeli statut, može biti vraćen na doradu, precizirano šta je potrebno riješiti i na koji način.

fks74
Postovi: 13465
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la fks74 » 22 jan 2026, 22:24

perodeformero je napisao/la:
22 jan 2026, 22:17
jurisicduska je napisao/la:
22 jan 2026, 22:15
Sta je bilo Arma mačko , nije ti vise sporno da nije usvojen sad ti je sporno koji ga nivo nije usvojio ?
Doradiće se i usvojiće se nije to sveto pismo da se ne može dorađivati uređivati
Nije bitno, hoće li se usvojiti, nego kakve su to radne grupe koje sadtavljaju statut a ne poznaju zakon. To je smiješnije, nego oni frajer što ne zna uplatnicu popuniti. :rol:

Avatar
MaroonWhite1946
Postovi: 257
Pridružen/a: 20 jul 2025, 14:19
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MaroonWhite1946 » 22 jan 2026, 22:25

fks74 je napisao/la:
22 jan 2026, 22:24
perodeformero je napisao/la:
22 jan 2026, 22:17
jurisicduska je napisao/la:
22 jan 2026, 22:15
Sta je bilo Arma mačko , nije ti vise sporno da nije usvojen sad ti je sporno koji ga nivo nije usvojio ?
Doradiće se i usvojiće se nije to sveto pismo da se ne može dorađivati uređivati
Nije bitno, hoće li se usvojiti, nego kakve su to radne grupe koje sadtavljaju statut a ne poznaju zakon. To je smiješnije, nego oni frajer što ne zna uplatnicu popuniti. :rol:
Sto bi rekli '"gdje ce takve stvari Nijazu promaknut" :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:
...sve drugo ce proci! 🇱🇻

NoProfit
Postovi: 2781
Pridružen/a: 27 okt 2024, 14:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoProfit » 22 jan 2026, 22:28

Pray for NoDi

Avatar
Bumbaclat
Postovi: 1056
Pridružen/a: 03 jul 2024, 22:51
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Bumbaclat » 22 jan 2026, 22:29

fks74 je napisao/la:
22 jan 2026, 22:24
Nije bitno, hoće li se usvojiti, nego kakve su to radne grupe koje sadtavljaju statut a ne poznaju zakon. To je smiješnije, nego oni frajer što ne zna uplatnicu popuniti. :rol:
Tugo moja, kakva je ovo seljadija. :oops:

Oni, oni...

Argentina
Postovi: 3827
Pridružen/a: 20 avg 2011, 18:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Argentina » 22 jan 2026, 22:30

Al' nam se Kone sekiraju oko Statuta. Toliko su upuceniji od nas da je to strasno. Jebote, kod nas ljudi ne znaju na kojem je nivou klub registrovan, a Kone znaju gdje nam fali zareznu Statutu. Svaka vam cast, ima svaki Pitar od mene dva apaurina :kafa:
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10891
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 22 jan 2026, 22:30

Arma00 je napisao/la:
22 jan 2026, 22:21
jurisicduska je napisao/la:
22 jan 2026, 22:15
Sta je bilo Arma mačko , nije ti vise sporno da nije usvojen sad ti je sporno koji ga nivo nije usvojio ?
Kad sam ja rekao da je usvojeno ? Rekao sam da će biti usvojeno, i da su ovakve procedure sasvim normalne, nikad ne može biti odbijen cijeli statut, može biti vraćen na doradu, precizirano šta je potrebno riješiti i na koji način.
Arma macko odbijen vam je statut.
Vraćen na doradu = odbijen.
Pusti suplje.

**** vas je malo ovo “udruženje od posebnog značaja” to ima svoje principe. :D ali to ste registrovali da bi mogli dobijat novac sa federalnog nivoa. Vidis kako u zivotu sve ima svoju cijenu.

Da ponovim ne sumnjam ja da će se napravit novi statut, izmijeniti sporne stvari, vratit i usvojit se. Nije to niko nikad ni rekao. Samo nemojte se budale pravit. Pisat meni da sam bolesnik da lazem i tako. Za taj novi statut i te nove izmjene po zakonu mora glasati skupština , vi i dalje formalno pravno funkcionisete po starom statutu. Mislim to je slovo zakona dok se novi ne upise u registar na snazi je stari. A hoće li svima odgovarat izmjene i tako dalje nadajte se da hoće. A priznaj malo da je glupo sve uraditi proglasiti nekakva tijela a nemati statut registrovan.
Zadnja izmjena: jurisicduska, dana/u 22 jan 2026, 22:32, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
VibeTribeX
Postovi: 244
Pridružen/a: 13 dec 2025, 17:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la VibeTribeX » 22 jan 2026, 22:32

Morpheus je napisao/la:
22 jan 2026, 14:37
VibeTribeX je napisao/la:
22 jan 2026, 11:32
nisam ja kriv sto ti ne kontas kada je nesto "quote unquote"
ali tu smo da pojasnimo onima sa posebnim potrebama
od danas cu sa tobom polako i vrlo pazljivo
pomalo da mozes lagano da svaris gradivo
nisi ti kriv sto se priroda poigrala sa tvojim IQ
Nisi ti sam ovo smislio, neko ti je pomogao, hajde priznaj
znas kako nas narod kaze kad neko nije previse pametan
nek si ti nama ziv i zdrav
Miske, operi viljuškar i nijedne da nisam čuo.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: rishovski, Turo i 20 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []