Blizu si istine ali nije to bas tako.jurisicduska je napisao/la: ↑22 jan 2026, 23:05Na stranu ove gluposti ko je rekao da ste dali stadion ime ili nešto. Rečeno vam je da vam imovina nije zaštićena samim tim sto investitor ima pravo na povrat investicije i on aktivira to kad dođe do 20 miliona i odakle cete vi to vratiti. Da imate 20 miliona ili u potencijalu da ih možete generirati ne bi ni imali investitora. Logicno naplata ide iz imovine. Prodaš imovinu i platiš covjeku. Odnosno ne prodaš je ti proda je sud.imekorisnicko je napisao/la: ↑22 jan 2026, 23:02Ma stranu sto ovaj duska petlja,a na sta cemo Bgt ici nego na pozajmice?
Nek je vama sa srećom i sa investitorom i sa svim. Od srca vam zelim. Zanimljivije će biti u svakom slučaju.
Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
- imekorisnicko
- Postovi: 1251
- Pridružen/a: 30 apr 2013, 23:36
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ko garantuje u drzavama gdje postoji zakonski prava privatizacija bilo kojem klubu da mu vlasnik nece rasprodati svu imovinu ako zeli. U odnosu na takve slučajeve Željo je mega zasticen. Citava ta prica generalno samo služi za plasenje raje od strane grupe ljudi koje klub defakto drzala zarobljenim.jurisicduska je napisao/la: ↑22 jan 2026, 23:05Na stranu ove gluposti ko je rekao da ste dali stadion ime ili nešto. Rečeno vam je da vam imovina nije zaštićena samim tim sto investitor ima pravo na povrat investicije i on aktivira to kad dođe do 20 miliona i odakle cete vi to vratiti. Da imate 20 miliona ili u potencijalu da ih možete generirati ne bi ni imali investitora. Logicno naplata ide iz imovine. Prodaš imovinu i platiš covjeku. Odnosno ne prodaš je ti proda je sud.imekorisnicko je napisao/la: ↑22 jan 2026, 23:02Ma stranu sto ovaj duska petlja,a na sta cemo Bgt ici nego na pozajmice?
Nek je vama sa srećom i sa investitorom i sa svim. Od srca vam zelim. Zanimljivije će biti u svakom slučaju.
- jurisicduska
- Postovi: 10893
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
To se slažem. Isto kao sto priča da je imovina zaštićena sluzi nečem drugo. A ne mislim ni ja niti iko normalan da iko ima pik i tu namjeru. Ali zastitit imovinu niko ne može. Možeš ugovorom definisat da je on ne prodaje. To da.imekorisnicko je napisao/la: ↑22 jan 2026, 23:11Ko garantuje u drzavama gdje postoji zakonski prava privatizacija bilo kojem klubu da mu vlasnik nece rasprodati svu imovinu ako zeli. U odnosu na takve slučajeve Željo je mega zasticen. Citava ta prica generalno samo služi za plasenje raje od strane grupe ljudi koje klub defakto drzala zarobljenim.jurisicduska je napisao/la: ↑22 jan 2026, 23:05Na stranu ove gluposti ko je rekao da ste dali stadion ime ili nešto. Rečeno vam je da vam imovina nije zaštićena samim tim sto investitor ima pravo na povrat investicije i on aktivira to kad dođe do 20 miliona i odakle cete vi to vratiti. Da imate 20 miliona ili u potencijalu da ih možete generirati ne bi ni imali investitora. Logicno naplata ide iz imovine. Prodaš imovinu i platiš covjeku. Odnosno ne prodaš je ti proda je sud.imekorisnicko je napisao/la: ↑22 jan 2026, 23:02
Ma stranu sto ovaj duska petlja,a na sta cemo Bgt ici nego na pozajmice?
Nek je vama sa srećom i sa investitorom i sa svim. Od srca vam zelim. Zanimljivije će biti u svakom slučaju.
- imekorisnicko
- Postovi: 1251
- Pridružen/a: 30 apr 2013, 23:36
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Najveci rizik koji Zeljo ima sa ovim likom je hoce li donositi dobre ili lose odluke. Vi ste najbolji dokaz da ni puno para ne znaci mnogo,ako su odluke katastrofa.jurisicduska je napisao/la: ↑22 jan 2026, 23:13To se slažem. Isto kao sto priča da je imovina zaštićena sluzi nečem drugo. A ne mislim ni ja niti iko normalan da iko ima pik i tu namjeru. Ali zastitit imovinu niko ne može. Možeš ugovorom definisat da je on ne prodaje. To da.imekorisnicko je napisao/la: ↑22 jan 2026, 23:11Ko garantuje u drzavama gdje postoji zakonski prava privatizacija bilo kojem klubu da mu vlasnik nece rasprodati svu imovinu ako zeli. U odnosu na takve slučajeve Željo je mega zasticen. Citava ta prica generalno samo služi za plasenje raje od strane grupe ljudi koje klub defakto drzala zarobljenim.jurisicduska je napisao/la: ↑22 jan 2026, 23:05
Na stranu ove gluposti ko je rekao da ste dali stadion ime ili nešto. Rečeno vam je da vam imovina nije zaštićena samim tim sto investitor ima pravo na povrat investicije i on aktivira to kad dođe do 20 miliona i odakle cete vi to vratiti. Da imate 20 miliona ili u potencijalu da ih možete generirati ne bi ni imali investitora. Logicno naplata ide iz imovine. Prodaš imovinu i platiš covjeku. Odnosno ne prodaš je ti proda je sud.
Nek je vama sa srećom i sa investitorom i sa svim. Od srca vam zelim. Zanimljivije će biti u svakom slučaju.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ma bježi pomaže ti neko da sastavljaš ovakve postoveVibeTribeX je napisao/la: ↑22 jan 2026, 22:32znas kako nas narod kaze kad neko nije previse pametan
nek si ti nama ziv i zdrav
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Vlasništvo je zakonski zaštićeno i Mirvić ne može biti vlasnik stadiona. To što ti pričaš o sudskoj prodaji je scenario koji bi se desio i bez Mirvića da je klub otišao u stečaj zbog starih dugova. Razlika je što s Mirvićem klub dobija šansu da generiše novac (Evropa, transferi) i tako osigura da nikada ne dođe do sudske naplate. Bolje je rizikovati s investicijom nego sigurno propasti u dugovima bez nje.jurisicduska je napisao/la: ↑22 jan 2026, 23:05Na stranu ove gluposti ko je rekao da ste dali stadion ime ili nešto. Rečeno vam je da vam imovina nije zaštićena samim tim sto investitor ima pravo na povrat investicije i on aktivira to kad dođe do 20 miliona i odakle cete vi to vratiti. Da imate 20 miliona ili u potencijalu da ih možete generirati ne bi ni imali investitora. Logicno naplata ide iz imovine. Prodaš imovinu i platiš covjeku. Odnosno ne prodaš je ti proda je sud.imekorisnicko je napisao/la: ↑22 jan 2026, 23:02Ma stranu sto ovaj duska petlja,a na sta cemo Bgt ici nego na pozajmice?
Nek je vama sa srećom i sa investitorom i sa svim. Od srca vam zelim. Zanimljivije će biti u svakom slučaju.
Ti si pravno u pravu, ali teoretski je to malo teže.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ma pustite statut, to ce se rijesiti, na kraju ako nista dace se amandmani na postojeci zakon i progurace se to...
Dajte da vidimo, sta cemo sa ovim oglasom za glavnog kuhara, to je problem, hebes Statut...
Dajte da vidimo, sta cemo sa ovim oglasom za glavnog kuhara, to je problem, hebes Statut...
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Dokle je Čazim Rahibić i Hendijan Korora ?
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
- DoktorXabaras
- Postovi: 2073
- Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
- Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ako može i za mene oko onog bauštelca Kasima. Dokle, šta, kako?
Hvala!
Hvala!
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
- jurisicduska
- Postovi: 10893
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ja se izvinjavam nece se ponoviti.
Nek mo oproste i on i "mali Dragovic(17)"
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Hahahahajurisicduska je napisao/la: ↑22 jan 2026, 23:52Smije li se ovo koristiti protiv tebe kad saznaš sto sjede ?
Ova ti je jaka
- jurisicduska
- Postovi: 10893
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ma Ajla gospođa uzela dušu Mirvicu i uzima mu je. Da je neka prepicka ja bih to i shvatio. Bolja mu je u kući ocami. Kad ovi nasi otvore oci da je Mirvic iznad nje, prestat će im ona bit problem. Iskreno sam počeo gajiti simpatije prema njoj.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
-
zeljovac21
- Postovi: 2530
- Pridružen/a: 06 jul 2019, 18:35
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sto su nam se qite nasekirale, bice to dobro sve
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Oo kako je dobro biti glupjurisicduska je napisao/la: ↑22 jan 2026, 23:52Smije li se ovo koristiti protiv tebe kad saznaš sto sjede ?


.png)
