Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
Akrep
Postovi: 143
Pridružen/a: 02 jan 2026, 16:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Akrep » 22 jan 2026, 23:08

jurisicduska je napisao/la:
22 jan 2026, 23:05
imekorisnicko je napisao/la:
22 jan 2026, 23:02
Argentina je napisao/la:
22 jan 2026, 22:52
Od toga da smo sve dali, od stadiona do imena, pa sad odjednom investitor nista ne dobiva. Puno ljudi bas valja gluposti.

Statut ce biti rijesen, a i da ne bude, uvijek mozemo kao neki ici na pozjamnice (losija opcija).
Ma stranu sto ovaj duska petlja,a na sta cemo Bgt ici nego na pozajmice?
Na stranu ove gluposti ko je rekao da ste dali stadion ime ili nešto. Rečeno vam je da vam imovina nije zaštićena samim tim sto investitor ima pravo na povrat investicije i on aktivira to kad dođe do 20 miliona i odakle cete vi to vratiti. Da imate 20 miliona ili u potencijalu da ih možete generirati ne bi ni imali investitora. Logicno naplata ide iz imovine. Prodaš imovinu i platiš covjeku. Odnosno ne prodaš je ti proda je sud.

Nek je vama sa srećom i sa investitorom i sa svim. Od srca vam zelim. Zanimljivije će biti u svakom slučaju.
Blizu si istine ali nije to bas tako.

Avatar
imekorisnicko
Postovi: 1250
Pridružen/a: 30 apr 2013, 23:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la imekorisnicko » 22 jan 2026, 23:11

jurisicduska je napisao/la:
22 jan 2026, 23:05
imekorisnicko je napisao/la:
22 jan 2026, 23:02
Argentina je napisao/la:
22 jan 2026, 22:52
Od toga da smo sve dali, od stadiona do imena, pa sad odjednom investitor nista ne dobiva. Puno ljudi bas valja gluposti.

Statut ce biti rijesen, a i da ne bude, uvijek mozemo kao neki ici na pozjamnice (losija opcija).
Ma stranu sto ovaj duska petlja,a na sta cemo Bgt ici nego na pozajmice?
Na stranu ove gluposti ko je rekao da ste dali stadion ime ili nešto. Rečeno vam je da vam imovina nije zaštićena samim tim sto investitor ima pravo na povrat investicije i on aktivira to kad dođe do 20 miliona i odakle cete vi to vratiti. Da imate 20 miliona ili u potencijalu da ih možete generirati ne bi ni imali investitora. Logicno naplata ide iz imovine. Prodaš imovinu i platiš covjeku. Odnosno ne prodaš je ti proda je sud.

Nek je vama sa srećom i sa investitorom i sa svim. Od srca vam zelim. Zanimljivije će biti u svakom slučaju.
Ko garantuje u drzavama gdje postoji zakonski prava privatizacija bilo kojem klubu da mu vlasnik nece rasprodati svu imovinu ako zeli. U odnosu na takve slučajeve Željo je mega zasticen. Citava ta prica generalno samo služi za plasenje raje od strane grupe ljudi koje klub defakto drzala zarobljenim.

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10892
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 22 jan 2026, 23:13

imekorisnicko je napisao/la:
22 jan 2026, 23:11
jurisicduska je napisao/la:
22 jan 2026, 23:05
imekorisnicko je napisao/la:
22 jan 2026, 23:02


Ma stranu sto ovaj duska petlja,a na sta cemo Bgt ici nego na pozajmice?
Na stranu ove gluposti ko je rekao da ste dali stadion ime ili nešto. Rečeno vam je da vam imovina nije zaštićena samim tim sto investitor ima pravo na povrat investicije i on aktivira to kad dođe do 20 miliona i odakle cete vi to vratiti. Da imate 20 miliona ili u potencijalu da ih možete generirati ne bi ni imali investitora. Logicno naplata ide iz imovine. Prodaš imovinu i platiš covjeku. Odnosno ne prodaš je ti proda je sud.

Nek je vama sa srećom i sa investitorom i sa svim. Od srca vam zelim. Zanimljivije će biti u svakom slučaju.
Ko garantuje u drzavama gdje postoji zakonski prava privatizacija bilo kojem klubu da mu vlasnik nece rasprodati svu imovinu ako zeli. U odnosu na takve slučajeve Željo je mega zasticen. Citava ta prica generalno samo služi za plasenje raje od strane grupe ljudi koje klub defakto drzala zarobljenim.
To se slažem. Isto kao sto priča da je imovina zaštićena sluzi nečem drugo. A ne mislim ni ja niti iko normalan da iko ima pik i tu namjeru. Ali zastitit imovinu niko ne može. Možeš ugovorom definisat da je on ne prodaje. To da.

Avatar
imekorisnicko
Postovi: 1250
Pridružen/a: 30 apr 2013, 23:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la imekorisnicko » 22 jan 2026, 23:15

jurisicduska je napisao/la:
22 jan 2026, 23:13
imekorisnicko je napisao/la:
22 jan 2026, 23:11
jurisicduska je napisao/la:
22 jan 2026, 23:05


Na stranu ove gluposti ko je rekao da ste dali stadion ime ili nešto. Rečeno vam je da vam imovina nije zaštićena samim tim sto investitor ima pravo na povrat investicije i on aktivira to kad dođe do 20 miliona i odakle cete vi to vratiti. Da imate 20 miliona ili u potencijalu da ih možete generirati ne bi ni imali investitora. Logicno naplata ide iz imovine. Prodaš imovinu i platiš covjeku. Odnosno ne prodaš je ti proda je sud.

Nek je vama sa srećom i sa investitorom i sa svim. Od srca vam zelim. Zanimljivije će biti u svakom slučaju.
Ko garantuje u drzavama gdje postoji zakonski prava privatizacija bilo kojem klubu da mu vlasnik nece rasprodati svu imovinu ako zeli. U odnosu na takve slučajeve Željo je mega zasticen. Citava ta prica generalno samo služi za plasenje raje od strane grupe ljudi koje klub defakto drzala zarobljenim.
To se slažem. Isto kao sto priča da je imovina zaštićena sluzi nečem drugo. A ne mislim ni ja niti iko normalan da iko ima pik i tu namjeru. Ali zastitit imovinu niko ne može. Možeš ugovorom definisat da je on ne prodaje. To da.
Najveci rizik koji Zeljo ima sa ovim likom je hoce li donositi dobre ili lose odluke. Vi ste najbolji dokaz da ni puno para ne znaci mnogo,ako su odluke katastrofa.

Morpheus
Postovi: 2752
Pridružen/a: 28 jul 2019, 18:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Morpheus » 22 jan 2026, 23:17

VibeTribeX je napisao/la:
22 jan 2026, 22:32
znas kako nas narod kaze kad neko nije previse pametan
nek si ti nama ziv i zdrav
Ma bježi pomaže ti neko da sastavljaš ovakve postove

Morpheus
Postovi: 2752
Pridružen/a: 28 jul 2019, 18:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Morpheus » 22 jan 2026, 23:22

f16 je napisao/la:
22 jan 2026, 22:46
A kako bi se trebao konkurs objaviti?

slika
Porediš traženje trenera sa traženjem kuhara? Sjajno, majke mi, sjajno. Možda smo se mi koji put obrukali sa ovakvim traženjem ljudi, ali ovo sa kuharom je neuporedivo.

Arma00
Postovi: 763
Pridružen/a: 08 dec 2025, 12:38
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Arma00 » 22 jan 2026, 23:22

jurisicduska je napisao/la:
22 jan 2026, 23:05
imekorisnicko je napisao/la:
22 jan 2026, 23:02
Argentina je napisao/la:
22 jan 2026, 22:52
Od toga da smo sve dali, od stadiona do imena, pa sad odjednom investitor nista ne dobiva. Puno ljudi bas valja gluposti.

Statut ce biti rijesen, a i da ne bude, uvijek mozemo kao neki ici na pozjamnice (losija opcija).
Ma stranu sto ovaj duska petlja,a na sta cemo Bgt ici nego na pozajmice?
Na stranu ove gluposti ko je rekao da ste dali stadion ime ili nešto. Rečeno vam je da vam imovina nije zaštićena samim tim sto investitor ima pravo na povrat investicije i on aktivira to kad dođe do 20 miliona i odakle cete vi to vratiti. Da imate 20 miliona ili u potencijalu da ih možete generirati ne bi ni imali investitora. Logicno naplata ide iz imovine. Prodaš imovinu i platiš covjeku. Odnosno ne prodaš je ti proda je sud.

Nek je vama sa srećom i sa investitorom i sa svim. Od srca vam zelim. Zanimljivije će biti u svakom slučaju.
Vlasništvo je zakonski zaštićeno i Mirvić ne može biti vlasnik stadiona. To što ti pričaš o sudskoj prodaji je scenario koji bi se desio i bez Mirvića da je klub otišao u stečaj zbog starih dugova. Razlika je što s Mirvićem klub dobija šansu da generiše novac (Evropa, transferi) i tako osigura da nikada ne dođe do sudske naplate. Bolje je rizikovati s investicijom nego sigurno propasti u dugovima bez nje.
Ti si pravno u pravu, ali teoretski je to malo teže.

Avatar
Vanja8
Postovi: 14095
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vanja8 » 22 jan 2026, 23:33

Ma pustite statut, to ce se rijesiti, na kraju ako nista dace se amandmani na postojeci zakon i progurace se to...

Dajte da vidimo, sta cemo sa ovim oglasom za glavnog kuhara, to je problem, hebes Statut... :roll:

Avatar
NazorUso
Postovi: 6868
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NazorUso » 22 jan 2026, 23:46

Dokle je Čazim Rahibić i Hendijan Korora ?
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC


Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2073
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la DoktorXabaras » 22 jan 2026, 23:50

Ako može i za mene oko onog bauštelca Kasima. Dokle, šta, kako?
Hvala!
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

bvsic
Postovi: 4875
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bvsic » 22 jan 2026, 23:51

NazorUso je napisao/la:
22 jan 2026, 23:46
Dokle je Čazim Rahibić i Hendijan Korora (16) ?
Molim te nemoj da zakidas za informacije i da moramo dopunjavati. Pripazi za ubuduce

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10892
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 22 jan 2026, 23:52

arelinho je napisao/la:
22 jan 2026, 23:50
Ajla :bow:
Smije li se ovo koristiti protiv tebe kad saznaš sto sjede ?

Avatar
NazorUso
Postovi: 6868
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NazorUso » 22 jan 2026, 23:53

bvsic je napisao/la:
22 jan 2026, 23:51
NazorUso je napisao/la:
22 jan 2026, 23:46
Dokle je Čazim Rahibić i Hendijan Korora (16) ?
Molim te nemoj da zakidas za informacije i da moramo dopunjavati. Pripazi za ubuduce
Ja se izvinjavam nece se ponoviti.
Nek mo oproste i on i "mali Dragovic(17)"
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Avatar
arelinho
Postovi: 14070
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la arelinho » 22 jan 2026, 23:53

jurisicduska je napisao/la:
22 jan 2026, 23:52
arelinho je napisao/la:
22 jan 2026, 23:50
Ajla :bow:
Smije li se ovo koristiti protiv tebe kad saznaš sto sjede ?
Hahahaha
Ova ti je jaka

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10892
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 22 jan 2026, 23:54

arelinho je napisao/la:
22 jan 2026, 23:53
jurisicduska je napisao/la:
22 jan 2026, 23:52
arelinho je napisao/la:
22 jan 2026, 23:50
Ajla :bow:
Smije li se ovo koristiti protiv tebe kad saznaš sto sjede ?
Hahahaha
Ova ti je jaka
Ma Ajla gospođa uzela dušu Mirvicu i uzima mu je. Da je neka prepicka ja bih to i shvatio. Bolja mu je u kući ocami. Kad ovi nasi otvore oci da je Mirvic iznad nje, prestat će im ona bit problem. Iskreno sam počeo gajiti simpatije prema njoj.

bvsic
Postovi: 4875
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bvsic » 22 jan 2026, 23:57

NazorUso je napisao/la:
22 jan 2026, 23:53
bvsic je napisao/la:
22 jan 2026, 23:51
NazorUso je napisao/la:
22 jan 2026, 23:46
Dokle je Čazim Rahibić i Hendijan Korora (16) ?
Molim te nemoj da zakidas za informacije i da moramo dopunjavati. Pripazi za ubuduce
Ja se izvinjavam nece se ponoviti.
Nek mo oproste i on i "mali Dragovic(17)"
A "malog Messija Mujkica (16)" ko sisa?

Avatar
Bumbaclat
Postovi: 1056
Pridružen/a: 03 jul 2024, 22:51
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Bumbaclat » 22 jan 2026, 23:57

arelinho je napisao/la:
22 jan 2026, 23:50
Ajla :bow:
Sta je sad bilo?

zeljovac21
Postovi: 2529
Pridružen/a: 06 jul 2019, 18:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la zeljovac21 » 23 jan 2026, 00:06

Sto su nam se qite nasekirale, bice to dobro sve

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mosarajvosa83 » 23 jan 2026, 00:07

jurisicduska je napisao/la:
22 jan 2026, 23:52
arelinho je napisao/la:
22 jan 2026, 23:50
Ajla :bow:
Smije li se ovo koristiti protiv tebe kad saznaš sto sjede ?
Oo kako je dobro biti glup :rol: godinama nesto ismijavaju, Mirvica ismijavali a preuzeo ih njegov brat,ismijavali sto je Tan usao u Sarajevo a kod njih sad to nazivaju partnerom nekakvim hahah ljudi sami sebi samare pucaju i blamiraju se,bolje im.je da cute svega mi.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Marokanci58 i 10 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []