Nije med i mlijeko, daleko smo od toga.Pablo11 je napisao/la: ↑23 jan 2026, 13:55Zato je kod vas sve med i mlijeko i na tribinama i u klubu. Sve akademici vode..Akrep je napisao/la: ↑23 jan 2026, 13:47Odlicna usporedba!
Po cemu ih je povezao?
Ajduk stari srpski klub u hrvatskoj kojeg su osnovali srpski doseljenici i koji se stidi porijekla i pokusava sakriti istinu. Samo ime hajduk dovoljno govori a postoje i mnogi dokazi za to. zeljo stari rvatski hrvatski klub u bih kojeg su osnovali hrvatski doseljenici i radnici (da ne kazem nadnicari) koji se stidi porijekla i pokusava sakriti istinu. Samo ime i grb hrvatskih zeljeznica koji je godinama bio na grbavici dovoljno govore o tome.
I jedni i drugi svim silama pokusavaju izbrisati povijest ili historiju ali im nikako ne ide od ruke.
I jedni i drugi punomocno osudjeni za namjestanje utakmica i izbaceni iz takmicenja zbog toga.
I jedne i druge vode narko grupe koje sebe nazivaju navijacima.
I jedni i drugi prezivljavaju zahvaljujuci drzavama u kojima se takmice.
I jedni i drugi sve sto imaju ukrali su ili dobili od drzava u kojima se takmice.
I jedni i drugi potpuno nebitni u svojim ligama i nisu ni do clanaka najvecim klubovima u njihovim drzavama.
Itd itd itd
Ali samo sam naveo neke slicnosti izmedju ovih klubova koje je i srndać uporedio



.png)
