Amar Dedić

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
231983
Postovi: 2150
Pridružen/a: 25 sep 2020, 00:08
Kontakt:

Re: Amar Dedić

Post Postao/la 231983 » 21 jan 2026, 21:27

Joj jesu škrti svi majko mila, u zadnjoj trećini niko nikom ne da loptu brate dragi.

Avatar
dedo26
Postovi: 666
Pridružen/a: 19 sep 2022, 12:56
Kontakt:

Re: Amar Dedić

Post Postao/la dedo26 » 21 jan 2026, 21:48

Najbolje ocjenjen vidim, nisam gledao. Masina je igrac stvarno, sledeca stepenica Real Madrid i osvajanje Liga Prvaka.

Avatar
231983
Postovi: 2150
Pridružen/a: 25 sep 2020, 00:08
Kontakt:

Re: Amar Dedić

Post Postao/la 231983 » 21 jan 2026, 21:59

Dobar Deda, kako je vrijeme prolazilo bio je sve bolji i sigurniji, u 2 navrata na kraju sprijecio 1na1 situaciju.
Siguran, ne srlja i ne pravi gluposti. Samo se jednom zabio u grupu igrača 😬

Confiance
Postovi: 1363
Pridružen/a: 26 jan 2024, 19:27
Kontakt:

Re: Amar Dedić

Post Postao/la Confiance » 21 jan 2026, 22:14

Primise gol, dosta bolji Juve u drugom poluvremenu

Avatar
zgembo89
Postovi: 5857
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: Amar Dedić

Post Postao/la zgembo89 » 21 jan 2026, 22:14

Na njegovoj strani je ovaj Turcin Kenan koji uvijek se vrati korak unazad pa sutne na gol al dobar je Dedic

Avatar
Baboon
Postovi: 1130
Pridružen/a: 03 jul 2008, 22:58
Lokacija: Kanton 3
Kontakt:

Re: Amar Dedić

Post Postao/la Baboon » 21 jan 2026, 22:14

Coolpanda24 je napisao/la:
21 jan 2026, 20:08
Pobjeda večeras im je pod moranje :D
A što se Amara tiče, zasluženo je starter u svakoj, ali činjenica je da ni nema konkurenciju na svojoj poziciji. Vidjećemo šta će se desiti sad kad se Bah vrati, on im je bio najbolji igrač do povrede.
Bah zadnju utakmicu odigrao 8.2.2025, godinu dana je van stroja, baš neka teška povreda bila. Pitanje je kakav će on biti kad se vrati.
it's football day

Avatar
Unknown19
Postovi: 588
Pridružen/a: 12 dec 2025, 01:23
Kontakt:

Re: Amar Dedić

Post Postao/la Unknown19 » 21 jan 2026, 22:26

Meni je skroz okej Amar, ali je Benfica u poređenju sa Juventusom što bi mi Krajišnici rekli TRAHANA.

Coolpanda24
Postovi: 3197
Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
Kontakt:

Re: Amar Dedić

Post Postao/la Coolpanda24 » 21 jan 2026, 22:40

Al’ Grk izvede penal :urnebes:

RightBack
Postovi: 431
Pridružen/a: 22 nov 2025, 17:50
Kontakt:

Re: Amar Dedić

Post Postao/la RightBack » 21 jan 2026, 22:57

Kako losa sezona Benfice,ispali su iz svega zivog,a u ligi nemaju sanse za titulu.. i nek im je,koji jos ozbiljan klub u 21. stoljecu dovodi Murinja za velike stvari.

Dedic dobra partija,par puta ga je Kenan presao u 1vs1 situacijama,ali generalno solidan nastup.

Avatar
s4mke
Postovi: 636
Pridružen/a: 02 mar 2014, 15:40
Kontakt:

Re: Amar Dedić

Post Postao/la s4mke » 25 jan 2026, 18:04

Klupa

Avatar
DamirT
Postovi: 31128
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Amar Dedić

Post Postao/la DamirT » 25 jan 2026, 18:06

Neka malo odmori.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
231983
Postovi: 2150
Pridružen/a: 25 sep 2020, 00:08
Kontakt:

Re: Amar Dedić

Post Postao/la 231983 » 25 jan 2026, 23:53

Ovu utakmicu Benfike veceras sigurno niko od nas nije gledao, ali mali koji je odigrao desnog beka je drugi najbolje ocijenjeni igrac, 8.2...
17 godina, Portugalac.
Onako kazem.

Diadora
Postovi: 700
Pridružen/a: 18 nov 2024, 03:49
Kontakt:

Re: Amar Dedić

Post Postao/la Diadora » 26 jan 2026, 02:33

Tako to portugalci rade. Tog malog od 17 godina ce postepeno ubacivati sljedecih godina I po Dana dok ne prodaju dedica. Tad taj Mali uskace u prvu postavu. Recept Koji SE primjenjuje jos od 90tih godina kod sva tri portugalska velikana

antetokounmpo
Postovi: 65
Pridružen/a: 04 jan 2026, 21:45
Kontakt:

Re: Amar Dedić

Post Postao/la antetokounmpo » 26 jan 2026, 07:20

231983 je napisao/la:
25 jan 2026, 23:53
Ovu utakmicu Benfike veceras sigurno niko od nas nije gledao, ali mali koji je odigrao desnog beka je drugi najbolje ocijenjeni igrac, 8.2...
17 godina, Portugalac.
Onako kazem.
Gledao ja. Momak je odlican. Treba mu zapamtiti ime, bice jedan od boljih bekova ako bude pametan. Vec je od sva tri igraca na toj poziciji najbolja rezerva Dedicu.

Avatar
Sheyi
Postovi: 13940
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Amar Dedić

Post Postao/la Sheyi » 28 jan 2026, 11:51

Dragi sportsport, ako morate lupati vijesti o hrvatskim i srpskim laznim trasnferima postedite nas bar bombanja o nasim, kakvih ba 60 miliona za Dedica, ljudi bi ga spakovali iste sekunde da je neko ponudio i 30, sta izmisljate vise jebli vas klikovi. Od jutros dvije izmisljotine ste bacili. :lolno:

Avatar
edvaE2
Postovi: 485
Pridružen/a: 04 nov 2024, 08:42
Kontakt:

Re: Amar Dedić

Post Postao/la edvaE2 » 28 jan 2026, 11:57

Sheyi je napisao/la:
28 jan 2026, 11:51
Dragi sportsport, ako morate lupati vijesti o hrvatskim i srpskim laznim trasnferima postedite nas bar bombanja o nasim, kakvih ba 60 miliona za Dedica, ljudi bi ga spakovali iste sekunde da je neko ponudio i 30, sta izmisljate vise jebli vas klikovi. Od jutros dvije izmisljotine ste bacili. :lolno:
Muharemović 40, Dedić 60, iduća vijest Kerim u Real za 230 :rol:

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24475
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Amar Dedić

Post Postao/la Goalgetter » 28 jan 2026, 12:14

Ma lupaju gluposti nisu ni preveli clanak kako treba.
60 miliona mu je otkupna klauzula, moguce da je postojao upit Manchester Citya, ali ni u snu ne bi dali 60 miliona za njega.

Avatar
f16
Postovi: 454
Pridružen/a: 03 mar 2024, 15:25
Kontakt:

Re: Amar Dedić

Post Postao/la f16 » 28 jan 2026, 12:44

Realno kad covjek pogleda imamo mi veoma dobre reprezentativce. Dedić, Alajbegović, Muharemović, Bajraktarević. Tu se mogu priključiti i Malić, Tahirović, Gigović pa i Baždar. Nismo za otpisati
željo i hajduk

Avatar
DamirT
Postovi: 31128
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Amar Dedić

Post Postao/la DamirT » 28 jan 2026, 15:55

Bahahaha cuj 60 miliona. Mislim nas je i sve, al de ba. Pa poslali bi ga pjeske u Manchester za 60 miliona.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

NoDi80
Postovi: 19039
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Amar Dedić

Post Postao/la NoDi80 » 28 jan 2026, 17:19

Volioo bih u Real da ode i mislim da moze tamo
Ma moze on otici u jake klubove, jer oni ga mogu doraditi, usavrsiti svojim treninzima, a on ima karakteristike koje se uklapaju u njihovu igru
Sigurno ne bi odmah igrao dok ne digne treninge na puno veci nivo, ali za jedno pola godine mogao bi igrati tamo
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Beduin, Bing [Bot], cutura, Edbh21, emir79, General505, prijeratni mangup, sidras i 59 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []