FK Željezničar
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
Re: FK Željezničar
Znači Sanin sve iskeširo.
Re: FK Željezničar
Gospodin Sanin Mirvić!

Re: FK Željezničar
Ne mogu da vjerujem. Svaka cast.
-
itatabisine
- Postovi: 663
- Pridružen/a: 28 okt 2021, 13:12
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Saopštenje za navijače i javnost 

Fudbalski klub Željezničar obavještava navijače i javnost da je Klub u potpunosti ispunio sve finansijske obaveze neophodne u procesu dobijanje licence za nastup u UEFA i bosanskohercegovačkim takmičenjima u narednoj sezoni.
Pored toga, u potpunosti su izmirena sva plaćanja po osnovu potpisanih reprograma dugovanja prema bivšim i sadašnjim uposlenicima Kluba, bez novih reprogama.
Zahvaljujemo se našim vjernim navijačima na strpljenju i bezrezervnoj podršci. Svjesni smo da put do stabilnosti i vrhunskih rezultata zahtijeva vrijeme, ali vjerujemo da samo odgovoran, snažan i zajednički kolektiv može vratiti Želju tamo gdje mu je mjesto – na vrh.
Fudbalski klub Željezničar obavještava navijače i javnost da je Klub u potpunosti ispunio sve finansijske obaveze neophodne u procesu dobijanje licence za nastup u UEFA i bosanskohercegovačkim takmičenjima u narednoj sezoni.
Pored toga, u potpunosti su izmirena sva plaćanja po osnovu potpisanih reprograma dugovanja prema bivšim i sadašnjim uposlenicima Kluba, bez novih reprogama.
Zahvaljujemo se našim vjernim navijačima na strpljenju i bezrezervnoj podršci. Svjesni smo da put do stabilnosti i vrhunskih rezultata zahtijeva vrijeme, ali vjerujemo da samo odgovoran, snažan i zajednički kolektiv može vratiti Želju tamo gdje mu je mjesto – na vrh.
Re: FK Željezničar
Ovo je vaznija obavjest od sve i jednog pojacanja do sad, svaka cast gospodinu Mirvicu.
Re: FK Željezničar
Kao što sam rekao mnogo puta ranije, ovo je važnije od rostera i od toga hoće li doći još jedan ili dva igrača.
Svaka čast.
Svaka čast.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
- Ferroviere1987
- Postovi: 698
- Pridružen/a: 05 jul 2025, 22:22
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Moj Mirvic je bolji od tvog 
Re: FK Željezničar
To je to. U ovom trenutku najbolje sto imamo.LoveFootball1987 je napisao/la: ↑13 feb 2026, 13:14Realno protiv pijačara izaći u ovom sastavu.
Ćosić
Galčev - Bičakčić - Nastić - Alić
Pejić
Milošević - Prokop
Vinicius Cvetanovski
Muharem
4-1-2-3 , ne možemo bolje od ovoga u ovom trenutku.
Željezničar über alles
Re: FK Željezničar
itatabisine je napisao/la: ↑13 feb 2026, 14:23Saopštenje za navijače i javnost
Fudbalski klub Željezničar obavještava navijače i javnost da je Klub u potpunosti ispunio sve finansijske obaveze neophodne u procesu dobijanje licence za nastup u UEFA i bosanskohercegovačkim takmičenjima u narednoj sezoni.
Pored toga, u potpunosti su izmirena sva plaćanja po osnovu potpisanih reprograma dugovanja prema bivšim i sadašnjim uposlenicima Kluba, bez novih reprogama.
Zahvaljujemo se našim vjernim navijačima na strpljenju i bezrezervnoj podršci. Svjesni smo da put do stabilnosti i vrhunskih rezultata zahtijeva vrijeme, ali vjerujemo da samo odgovoran, snažan i zajednički kolektiv može vratiti Želju tamo gdje mu je mjesto – na vrh.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
- AhmedNurudin
- Postovi: 550
- Pridružen/a: 11 nov 2025, 20:53
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Hvala Bogu da nas dočekaju ovako lijepe vijesti, zaslužio je naš Klub to. 
Pažljivo biram riječi, jer Klub si najveći.
Kako stariš, sve te više volim. Kako starim, sve te više bodrim!
Manijak pravi zna kako stoje stvari, zbog tebe su u vrhu sarajevski Plavi.💙
Kako stariš, sve te više volim. Kako starim, sve te više bodrim!
Manijak pravi zna kako stoje stvari, zbog tebe su u vrhu sarajevski Plavi.💙
- Ferroviere1987
- Postovi: 698
- Pridružen/a: 05 jul 2025, 22:22
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ne vidim onih par nickova vjerovatno su na drugoj temi 
- AjkulaCekicarka
- Postovi: 1355
- Pridružen/a: 18 dec 2021, 09:26
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Stoperski par Bičakčić-Krpić.
Mister Mirvić nek uradi analizu poslovanja posljednjih 10-15 godina i javno objavi.
Čisto da znamo kome da se sjetimo gospoja, mama itd.
Mister Mirvić nek uradi analizu poslovanja posljednjih 10-15 godina i javno objavi.
Čisto da znamo kome da se sjetimo gospoja, mama itd.
-Domovina se brani vjerom!
-I?!
-I tuđim mrtvim sinom!
-I?!
-I tuđim mrtvim sinom!
- mamonelafo
- Postovi: 1132
- Pridružen/a: 14 avg 2020, 21:11
- Lokacija: Bulevar Ivice Osima 27
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Zaista lijepe vijesti. Nevjerovatno, plače mi se od sreće... 
FK ŽELJEZNIČAR! MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
Jači od ratova, režima i partija!
Jači od ratova, režima i partija!
Re: FK Željezničar
nemam rijeci. ogromna stvar, ne moze biti veca. jos mi nismo svjesni sta smo dobili sa ulaskom ovih ljudi u klub, a ovo je samo pocetak.
vidim botovi utihnuli, do iduceg kiksa. gdje je onaj misketov da nam objasni jos jednom da mirvic ni ne zna da je investitor? napusite nam se i vi i pitari koji ovdje pisu, nema stajanja.
vidim botovi utihnuli, do iduceg kiksa. gdje je onaj misketov da nam objasni jos jednom da mirvic ni ne zna da je investitor? napusite nam se i vi i pitari koji ovdje pisu, nema stajanja.
Re: FK Željezničar
Veliki potez, mnogo je lakše radit sve u vezi sportskog segmenta a i poslovnog kad znaš da ti niko ne diše za vratom.
SCUDETTI 38X 🏆
COPPA ITALIA 15X🏆
SUPER CUP 9X🏆
FK ŽELJEZNIČAR 💙
"No Mikey,no no Mikey,that was so no right "
SUPER MAX 🧡
allegri OUT
COPPA ITALIA 15X🏆
SUPER CUP 9X🏆
FK ŽELJEZNIČAR 💙
"No Mikey,no no Mikey,that was so no right "
SUPER MAX 🧡
allegri OUT
- WeekendOffender
- Postovi: 619
- Pridružen/a: 16 sep 2023, 17:59
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Svaka cast upravi. Prosle godine ako se ne varam smo tek nekad na pocetku maja dobili licencu za takmicenja.
Curva Sud
- muharemovicdzelo
- Postovi: 1300
- Pridružen/a: 01 okt 2023, 22:32
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Kao što sam i rekao - u rupe do sljedećeg kiksa. Ogroman šamar dušebrižnicima. Samo je potrebno puno strpljenja i maksimalna podrška. Možda igra i rezultati do ljeta neće biti kako priželjkujemo ali ako budemo puhali zajedno u istom smijeru i ako budemo dali našu maksimalnu podršku siguran sam da ćemo doći do cilja.
- AhmedNurudin
- Postovi: 550
- Pridružen/a: 11 nov 2025, 20:53
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Tako je, a naprimjer Simonija i Vinija smo registrovali početkom aprila, ako se ne varam zbog reprogama kojeg nismo bili potpisali. Nemjerljiva razlika. Od mene im još jednom svaka čast, ozbiljan posao rade.WeekendOffender je napisao/la: ↑13 feb 2026, 15:11Svaka cast upravi. Prosle godine ako se ne varam smo tek nekad na pocetku maja dobili licencu za takmicenja.
Pažljivo biram riječi, jer Klub si najveći.
Kako stariš, sve te više volim. Kako starim, sve te više bodrim!
Manijak pravi zna kako stoje stvari, zbog tebe su u vrhu sarajevski Plavi.💙
Kako stariš, sve te više volim. Kako starim, sve te više bodrim!
Manijak pravi zna kako stoje stvari, zbog tebe su u vrhu sarajevski Plavi.💙
-
GavranBeli
- Postovi: 1096
- Pridružen/a: 25 dec 2025, 22:14
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Molim uzvišenog da u Ponedjeljak ne gledam Sulejmana Krampu Krpica. Amin
Online
Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 3 gosta.





