A…. Pehari su tu!
P.S Jesmo li ista od tad osvojili hahha
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
Nasi igraci su gluplji nego sto sam mislio
Razguli sa teme uhljupe.
Nermin basicPact1921 je napisao/la: ↑17 feb 2026, 18:06Evo znate sta mene zanima sta ljudi misle koji je bio najbolji trener FK zeljeznicara od 2013 do dana danasnjeg znaci nakon Osimovog Mandata koji je zavrsio sa titulom proslo je sad ce 13 sezona mi naravno kao sto svi znate smo samo osvojili 1 kup i proslo je trenera ja vise ne znam kolko . Ali mene zanima sta narod misli ko je najbolji od svih.
Ma spominjem to kao jer se vade neke statistike, mozemo mi i o sudjenju i na pocetku ove sezone, ali to su sve samo izgovori. Mozemo i tako da nam je skinuta titula u Bijeljini, ali to su duboke teme i sami smo krivi.muharemovicdzelo je napisao/la: ↑17 feb 2026, 17:35Kad spominješ historijsku pobjedu Olimpika red bi bio i da kažeš na koji način su došli do nje. Nedosuđen penal kad je igrača Olimpika lopta pogodila u ruku znači očigledan penal na 0:0. Očigledan penal nad Lendrićem na granici 16-erca isto na 0:0 i gdje nam je poništen gol isto na 0:0 pod krinkom faula koji je zbunio i same igrače Olimpika. Kontra u 90+ i gol Olimpika i historijska pobjeda. A prije te utakmice smo pokradeni na Tušnju u meču sa TC gdje je dosuđen kriminalan penal nakon strašnog prekršaja Šehića nad Rustemom. Gdje nama nije dosuđen penal nakon očiglednog igranja rukom i gdje nam je u derbiju poništen gol radi toga što je Kosorić bio najbliži golu a nije bio najbliži.
Pokojni OdoPact1921 je napisao/la: ↑17 feb 2026, 18:06Evo znate sta mene zanima sta ljudi misle koji je bio najbolji trener FK zeljeznicara od 2013 do dana danasnjeg znaci nakon Osimovog Mandata koji je zavrsio sa titulom proslo je sad ce 13 sezona mi naravno kao sto svi znate smo samo osvojili 1 kup i proslo je trenera ja vise ne znam kolko . Ali mene zanima sta narod misli ko je najbolji od svih.
Da moja greska, potpuno sam zaboravio na pokojnog Odu, iskreno za pocetak samo zelim da gledam ljepsi fudbal i prilike.. Rezultati ce doci.Lekqqq1921 je napisao/la: ↑17 feb 2026, 18:15Pokojni OdoPact1921 je napisao/la: ↑17 feb 2026, 18:06Evo znate sta mene zanima sta ljudi misle koji je bio najbolji trener FK zeljeznicara od 2013 do dana danasnjeg znaci nakon Osimovog Mandata koji je zavrsio sa titulom proslo je sad ce 13 sezona mi naravno kao sto svi znate smo samo osvojili 1 kup i proslo je trenera ja vise ne znam kolko . Ali mene zanima sta narod misli ko je najbolji od svih.
Razlika između Adžema i Slaviše je ta što Slaviša kaže publika je u pravu što zviždi, odigrali smo sramotno, a Adžem kaže on ne čuje zvižduke, samo aplauze. Drastična razlika.Levin je napisao/la: ↑17 feb 2026, 15:15Da naravno. Čime je to zaslužio "Adžeme odlazi" u prvom kolu?! Ničim. Zašto se ne skanira "Slaviša odlazi" nakon dvije možda najlošije predstave u novijoj historiji kluba?!Riquelme1921 je napisao/la: ↑17 feb 2026, 15:11Čuj ovog Adžem došao u najgore moguće vrijeme hahahahaha
Hajde ne budimo licemjerni. Nejse, realno Adžem je bio svoje završio/odnosno trebao završiti kad su mu bili prvi put skandirali. Ovako se samo obrukao za sva vremena.
dubioza144 je napisao/la: ↑17 feb 2026, 18:28Sljedeci Q&A ocekujem Muftu i Cvetu vjerovatno ce bit najgledanija epizoda na kanalu
Kazu Mufta ove sezone tesko sta branidubioza144 je napisao/la: ↑17 feb 2026, 18:28Sljedeci Q&A ocekujem Muftu i Cvetu vjerovatno ce bit najgledanija epizoda na kanalu
Levin je napisao/la: ↑17 feb 2026, 15:15Da naravno. Čime je to zaslužio "Adžeme odlazi" u prvom kolu?! Ničim. Zašto se ne skanira "Slaviša odlazi" nakon dvije možda najlošije predstave u novijoj historiji kluba?!Riquelme1921 je napisao/la: ↑17 feb 2026, 15:11Čuj ovog Adžem došao u najgore moguće vrijeme hahahahaha
Hajde ne budimo licemjerni. Nejse, realno Adžem je bio svoje završio/odnosno trebao završiti kad su mu bili prvi put skandirali. Ovako se samo obrukao za sva vremena.
Dok su bili Marin,PejiczastitaIdentiteta je napisao/la: ↑17 feb 2026, 17:47Sve to što ti pričaš bi imalo smisla da on bar pokušava igrati sistem koji je s njima uvježbavao čitav januar.Ferroviere1987 je napisao/la: ↑17 feb 2026, 17:36Covjeku kasnila pojacanja, tu je 2 mjeseca, radi sa amaterima pokusava napravit sistem igre sa ljudima koji nemaju znanje za to, meni gazda da kaze idi projektuj zgradu zgrada bi pala drugi dan ja to mogu uradit al to nije kvalitetno jer nemam znanje za to.
Slazem se sa vama da vremena vise nema ali nema ni izbora moramo ih istrpit nekako probat kroz kup u evropu izaci, u svakom slucaju na ljeto remont, ekipu gradit na duze staze i sistemski dovesti igrace ostaviti njih par + novi ostatlo popunit sa juniorima, Dragovic Freeman Korora vec mogu u seniore i to da prave razliku na terenu.
Dobrim putem se krenulo sa pojacanjima iako neki od vas ovdje degradiraju igrace poput Pejica a lik prvi put igro sinoc.
Sramota je ko zivi od fudbala a vise nije ni do trenera imam osjecaj da dodje Klopp isto bi bilo, u ekipi nema harmonije a to je sve radi igraca, vidite sta se desava, to nije normalno u jednom klubu kao sto je Zeljo jos da izadje ovako javno boze sacuvaj, ovaj skandal je dokaz kakvi su igraci i da su amateri dosli se ovdje zajebavat, a svaki vikend su u valteru cvetanoski prvi sabic abdulahovic i ekipa, shise alkohol jel to prilici nama? Znam jer ih vidim jedne te iste grupica se napravila i zajebavaju se a ti jedni te isti igraju u prvih 11.
Vjerujem da ovo svima tesko pada, al nije vrijeme da se trener tjera, jest promasio sa postavkom 2 puta jest da smo lose izgledali al evo ja mu vjerujem da moze nesto napravit, pa ako bas bude ocajno onda trazit alternativu sad i da ga otjeramo opet pravimo cirkus i dajemo povoda da nas ismijavaju a boga mi i previse smo im dali za kratko, ja sam ohladio vise na sve previse mi utice na zivot i zdravlje voljeni klub.
Ovdje ni igrački, ni formacijski, ni taktički ne stojimo ni nalik na Antaliju.
Kup nisam gledao, al otresti drugoligaša koji je u onoj ligi bliže ispadanju nego promociji i nije neki aman poduhvat.
Pisao sam šta mislim da nije štimalo sinoć, pisali su i drugi. Uostalom, i sam kažeš "promašio je s postavkom 2 puta" - dodajem "od 2 puta, i to protiv 2 fenjeraša".
Od tih pobrojanih valteraša samo cveta igra ozbiljne minute, a ironično samo on ko nešto korisno i radi s loptom od stare ekipe. Možda da dodaš ko je još "ekipa" pa da im se malo uleti u inboxe.
Pored toga, ne vidim kako tačno riješiti probleme koje imamo.
Ono što znam, ako se nešto nije promijenilo na tom planu posljednjih dana, jeste da Mufti ugovor ističe za 3 mjeseca. Ne vidim nikakvu potrebu da je u ekipi ako ga ne misli produžiti, a to nam s Ćosićem rješava U21 naredne 2 godine i omogućava normalnu izgradnju ekipe kao i planiranje za dalje.
zeljovolimte je napisao/la: ↑17 feb 2026, 19:08Tesko je biti pametan, ovo ni najveci pesimista nije mogao predviditi.
Morali smo ozbiljnije uci u ovaj dio sezone. Ovakvom igrom necemo nikoga pobjediti.
Nas na ljeto bar im ugovori isticu, napustaju: Muftic, Abdulahovic, Sukilovic, Odinaka, Eric, Semdin, Bicakcic, Foco, Peixoto, Jaganjac, Krpic.
To je 11 igraca, a u medjuvremenu se moramo rijesiti Trupea, Sedorfa, Osmanovica, Rakica.
I na ljeto bi mogao ici opet totalni reset i autobuska stanica.
Vec sad moramo golmana traziti, prvu ili rezervnu opciju.
Nemoguce je napraviti ekipu koja ce moci biti tu i iduce sezone.
Jedino 3-5-2 ili 3-4-3 ili sa Prokopom ili Milosevicem na krilu.
Nesto se mora desiti..