FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5957
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rule_hz » 18 feb 2026, 20:16

Sto se tice omladine sigurni smo i imamo igrace sa ogromnim talentom za naredni period i buducnost i tu se ne treba sekirati.. nastaviti ovim tempom rezultati ce doci za sezonu dvije.
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2073
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DoktorXabaras » 18 feb 2026, 21:11

Evo jedna nova za Magodu :D

slika
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

Avatar
H8Z7
Postovi: 7203
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 18 feb 2026, 21:22

DoktorXabaras je napisao/la:
18 feb 2026, 21:11
Evo jedna nova za Magodu :D

slika
Politiku Koševo ne zanima.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

bvsic
Postovi: 4877
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bvsic » 18 feb 2026, 21:25

Rece nama Mandic prije vise od pola godine da projekat do februara ce biti gotov

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2073
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DoktorXabaras » 18 feb 2026, 21:37

H8Z7 je napisao/la:
18 feb 2026, 21:22
DoktorXabaras je napisao/la:
18 feb 2026, 21:11
Evo jedna nova za Magodu :D

slika
Politiku Koševo ne zanima.
Blokiro mi je do sad tri profila na facebooku zbog ono stadiona al sad ide novi, samo čekam da objavi neku glupost.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 6557
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Tracy3McGrady » 18 feb 2026, 22:31

SHZ82 je napisao/la:
18 feb 2026, 19:13
Pitar6785 je napisao/la:
18 feb 2026, 17:12
Jel ozvanicen onaj igrac iz osjeka sto je trebao doc na posudbu, sto pisalo da moze igrat desetku spica krilo.

Popusje je klub koji nam je oduzelo 4 boda SUDISKOM KRADJOM, prva dva kola u nastavku imaju 2 pobjede bez primljenog gola.

Nisam gledao ove dvije utakmice u nastavku, al sam ih gledao u zivo na kosevu i cvrsta su ekipa i mogu reci ako igraju kao prvih 19 kola, oni mogu bit opasni po nas stil igre, posebno bez Adema ( a i par igraca ce i postit)

Vjerovatno ce krdzalic igrat desetku sa turkesom u vrhu napada.

Telalovic mora dobit i ovu utakmicu finu minutazu bar 60 minuta, i skedecu utakmicu bi ga stavio na klupu ako bude i protiv posusja igrao ns istom nivou ko u ove predhodne dvije utakmice. Vidi se da momak ima tehniku ALI PO MENI IMA JEDNU MANU KOJU JE TESKO ISPRAVIT (nekazem da je nemoguce) a to je kretnja bez lopte i veoma mali broj pretrcani kilometara. Takodje vidi se da fizicki nije jos jake za pl bh al to je lahko popravljivo jer on ima fizicke predispozicije takve da ce bez problema vrlo brzo bit na nivou pl bh. On ako bi digo dic trcanje za 30% on ce bit tip igraca kao rahmanovic sa mirnijem temperamentom sto je plus
Telalovicu je 16 godina i me treba momku pravit pritisak, minutazu mi dozirati dovoljno da osjeti premier ligu, sistem, sa njim ima rada jos sigurno dvije godine da dodje na nivo da bude nosioc igre. Njegove fizicke predispozicike sa ovim godinama su nestvarne, a tehnicko tskticke stvari se vjezbaju kroz treninge individualne, ekipne i utakmice
ogromna stvar mu je "odrastanje" sa Ademom, puno toga može naučiti. Jos jedna stvar zbog koje je dragocjeno sto imamo igrače poput Adema u ekipi.

Telalović je ogroman talenat, to se odma vidi kad primi loptu.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

SHZ82
Postovi: 971
Pridružen/a: 21 maj 2023, 21:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SHZ82 » 18 feb 2026, 22:52

Tracy3McGrady je napisao/la:
18 feb 2026, 22:31
SHZ82 je napisao/la:
18 feb 2026, 19:13
Pitar6785 je napisao/la:
18 feb 2026, 17:12
Jel ozvanicen onaj igrac iz osjeka sto je trebao doc na posudbu, sto pisalo da moze igrat desetku spica krilo.

Popusje je klub koji nam je oduzelo 4 boda SUDISKOM KRADJOM, prva dva kola u nastavku imaju 2 pobjede bez primljenog gola.

Nisam gledao ove dvije utakmice u nastavku, al sam ih gledao u zivo na kosevu i cvrsta su ekipa i mogu reci ako igraju kao prvih 19 kola, oni mogu bit opasni po nas stil igre, posebno bez Adema ( a i par igraca ce i postit)

Vjerovatno ce krdzalic igrat desetku sa turkesom u vrhu napada.

Telalovic mora dobit i ovu utakmicu finu minutazu bar 60 minuta, i skedecu utakmicu bi ga stavio na klupu ako bude i protiv posusja igrao ns istom nivou ko u ove predhodne dvije utakmice. Vidi se da momak ima tehniku ALI PO MENI IMA JEDNU MANU KOJU JE TESKO ISPRAVIT (nekazem da je nemoguce) a to je kretnja bez lopte i veoma mali broj pretrcani kilometara. Takodje vidi se da fizicki nije jos jake za pl bh al to je lahko popravljivo jer on ima fizicke predispozicije takve da ce bez problema vrlo brzo bit na nivou pl bh. On ako bi digo dic trcanje za 30% on ce bit tip igraca kao rahmanovic sa mirnijem temperamentom sto je plus
Telalovicu je 16 godina i me treba momku pravit pritisak, minutazu mi dozirati dovoljno da osjeti premier ligu, sistem, sa njim ima rada jos sigurno dvije godine da dodje na nivo da bude nosioc igre. Njegove fizicke predispozicike sa ovim godinama su nestvarne, a tehnicko tskticke stvari se vjezbaju kroz treninge individualne, ekipne i utakmice
ogromna stvar mu je "odrastanje" sa Ademom, puno toga može naučiti. Jos jedna stvar zbog koje je dragocjeno sto imamo igrače poput Adema u ekipi.

Telalović je ogroman talenat, to se odma vidi kad primi loptu.
ma naravno sjetimo se kako je Cimirot uz Jajala za pola godine postao dobar.
Malom ce iskustvo Ljaljica i Cimirota itekako koristiti, ali za klub i njega je bitno da ima trenere uz sebe koji ce raditi sa njim individualno, i glavni trener koji ce znati da dozira minute bez obzira koliko bio los ili dobar na terenu

Avatar
SilaMoc1946
Postovi: 349
Pridružen/a: 13 maj 2024, 17:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SilaMoc1946 » 18 feb 2026, 23:05

bvsic je napisao/la:
18 feb 2026, 21:25
Rece nama Mandic prije vise od pola godine da projekat do februara ce biti gotov
Sarajevo ljubavi moja 1946

Avatar
nedimmmm1337
Postovi: 743
Pridružen/a: 23 jun 2024, 14:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nedimmmm1337 » 18 feb 2026, 23:09

SilaMoc1946 je napisao/la:
18 feb 2026, 23:05
bvsic je napisao/la:
18 feb 2026, 21:25
Rece nama Mandic prije vise od pola godine da projekat do februara ce biti gotov
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
"Jer znaš kako kažu moji ovdje – nije to samo ljubav, to je bolest.”

NoProfit
Postovi: 2782
Pridružen/a: 27 okt 2024, 14:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NoProfit » 18 feb 2026, 23:16

bvsic je napisao/la:
18 feb 2026, 21:25
Rece nama Mandic prije vise od pola godine da projekat do februara ce biti gotov
A riječ jednog političara u Bosni i Hercegovini je onako baš za shvatiti ozbiljno.
Ja ne mogu da vjerujem da neko još mašta o rekonstrukciji stadiona Asim Ferhatović Hase. To se neće desiti nikad i zaboravite na to. Jedino rješenje je novi stadion i nova lokacija, a za to nemamo lovu. Pa jedan Dinamo Zagreb kuburi godinama na raspadnutom Maksimiru, a šta i koga je sve doveo u taj grad i koliko je love zaradio.

Lujkaa
Postovi: 350
Pridružen/a: 31 jan 2026, 17:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lujkaa » 18 feb 2026, 23:45

SilaMoc1946 je napisao/la:
18 feb 2026, 23:05
bvsic je napisao/la:
18 feb 2026, 21:25
Rece nama Mandic prije vise od pola godine da projekat do februara ce biti gotov
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Avatar
nedimmmm1337
Postovi: 743
Pridružen/a: 23 jun 2024, 14:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nedimmmm1337 » 18 feb 2026, 23:54

Ramazan mubarek bordo raji.
"Jer znaš kako kažu moji ovdje – nije to samo ljubav, to je bolest.”

Avatar
071
Postovi: 345
Pridružen/a: 03 mar 2011, 22:23
Lokacija: Curva La Zapad
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 071 » 19 feb 2026, 00:12

DoktorXabaras je napisao/la:
18 feb 2026, 16:36
Ko li će na centar u subotu, preživjeli smo Jelića, Halkića, Musu, ko je još ostao od kasapina ???

Očekujem Gigovića, nije odavno.
Potpuno je svejedno ko sudi, svako nas je ostetio, cak i mrtvi Peljto, bitno je samo kakve ce instrukcije dobiti. Pa uzesmo Borca sa Halkicem i Zrinjskog sa onom dzukelom.

Avatar
adoado
Postovi: 356
Pridružen/a: 08 jun 2025, 23:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la adoado » 19 feb 2026, 00:18

A jes se napušio onaj naš brazilac ili se nije naspavao, jaki storiji majke mi
Zaklinj'o si se,
Pehar obećav'o...

bvsic
Postovi: 4877
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bvsic » 19 feb 2026, 00:48

NoProfit je napisao/la:
18 feb 2026, 23:16
bvsic je napisao/la:
18 feb 2026, 21:25
Rece nama Mandic prije vise od pola godine da projekat do februara ce biti gotov
A riječ jednog političara u Bosni i Hercegovini je onako baš za shvatiti ozbiljno.
Ja ne mogu da vjerujem da neko još mašta o rekonstrukciji stadiona Asim Ferhatović Hase. To se neće desiti nikad i zaboravite na to. Jedino rješenje je novi stadion i nova lokacija, a za to nemamo lovu. Pa jedan Dinamo Zagreb kuburi godinama na raspadnutom Maksimiru, a šta i koga je sve doveo u taj grad i koliko je love zaradio.
Sad gledam highlights Bodo-Inter, i mi bi neke stadione, ljudi yebeni inter sruse sa 8k kapaciteta.
Na Otoku otic i napravit tribine natkrit koliko god da bude

Lucas
Postovi: 4861
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 19 feb 2026, 00:49

adoado je napisao/la:
19 feb 2026, 00:18
A jes se napušio onaj naš brazilac ili se nije naspavao, jaki storiji majke mi
Sva manje vjerujem, da ce on potpisati za nas.

Avatar
napoleon72
Postovi: 7134
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 19 feb 2026, 05:06

Nama bi svakako manji stadion i odgovarao, napravis atmosferu da gori sve na 80% utakmica u sezoni. Krov da daje akustiku, tribine uz teren i udri. 12k na Bilinom napravi bolji stimung nego 25k na Kosevu, zato je reprezentacija u onom grotlu i rusila sve redom. Al mozemo mastat, i unuci ce nam u nebo gledat kad krenu put Koseva aBd.
GRMI SA SJEVERA!
1946

Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5957
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rule_hz » 19 feb 2026, 05:11

napoleon72 je napisao/la:
19 feb 2026, 05:06
Nama bi svakako manji stadion i odgovarao, napravis atmosferu da gori sve na 80% utakmica u sezoni. Krov da daje akustiku, tribine uz teren i udri. 12k na Bilinom napravi bolji stimung nego 25k na Kosevu, zato je reprezentacija u onom grotlu i rusila sve redom. Al mozemo mastat, i unuci ce nam u nebo gledat kad krenu put Koseva aBd.

Otoka idealna, ako nista iznova na hipodromu dala bi ti iliđa zemlju jbg.
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
ErosViverosViv
Postovi: 3384
Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ErosViverosViv » 19 feb 2026, 07:59

Da su vlade samo u izbornim godinama izdvajale pisljivih 200k do sad bi uz donacije navijaca imali otoku izgradjenu cat 4. Da ne govorim za privatni fond, san siro bi mogli imati

Avatar
FKSzuti
Postovi: 2362
Pridružen/a: 22 avg 2023, 21:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FKSzuti » 19 feb 2026, 11:03

Dragan Petrović glavni a Giga u kombiju :rol:
R.I.P. Edin Avdić (1979. - ∞)

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: ebi46 i 16 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []