FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

U sezoni 2025/26. očekujem:

1. Borbu za titulu
79
18%
2. Borbu za Evropu
183
41%
3. Sredinu tabele
79
18%
4. Borbu za opstanak
103
23%
 
Ukupno glasova: 444

Avatar
NerminFatic
Postovi: 1945
Pridružen/a: 12 feb 2021, 10:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NerminFatic » 20 feb 2026, 19:29

Uskoro ce mjesec od pocetka radova na Jugu nakon zimske stanke zbog snijega i minusa, ima li ista vidljivo, neki temelj, ograda, majka mu stara? :(

eldin1987
Postovi: 35
Pridružen/a: 14 feb 2026, 14:36
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la eldin1987 » 20 feb 2026, 19:34

Šabić definitivno ne može igrati, preslab je fizički, odbija se od igraca a ima problem i sa živcima jer ga lako isprovocirati. Osim dobrog šuta ništa drugo nema. Husković, Galchev, Bicakcic, Pejic, Prokop moraju igrati od prve ako mislimo nesto postići.

Avatar
muharemovicdzelo
Postovi: 1300
Pridružen/a: 01 okt 2023, 22:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la muharemovicdzelo » 20 feb 2026, 19:35

Arma00 je napisao/la:
20 feb 2026, 19:24
Polako ljudi, ne trčite pred rudu.
Neka izvede koga god hoće, ali cilj se zna, a to su bodovi i bolja igra, pa taman ih donijeli Krpić i Rakić.
Sudit ćemo poslije utakmice, a do tad puna podrška.
Pričam šta sam čuo. Slažem se da sačekamo. Čućemo se nakon utakmice. Ne želim da donosim rane zaključke samo kažem da nema logike ako se desi.

zeljovolimte
Postovi: 3781
Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljovolimte » 20 feb 2026, 19:39

Lik ba veze zive nema. Ali eto dajte mu sansu nek nas iz kupa izbaci. Joldic bi nas bolje vodio.

Argentina
Postovi: 3827
Pridružen/a: 20 avg 2011, 18:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Argentina » 20 feb 2026, 19:41

Juricic 18 golova. Zeljo 19.
Nasi pred sezonu rekli da nam ne treba, a momak se nudio. Sjetim se svima svega za tu odluku, posebno jer znaji i ptice na grani koliko nam napadac gali par sezona.
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)

Pact1921
Postovi: 1090
Pridružen/a: 05 mar 2024, 19:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pact1921 » 20 feb 2026, 19:49

zeljovolimte je napisao/la:
20 feb 2026, 19:39
Lik ba veze zive nema. Ali eto dajte mu sansu nek nas iz kupa izbaci. Joldic bi nas bolje vodio.
Joldic kao pomocnik Mulalicu te je odveo na 3 mjesto i do polufinale kupa . Sa ekipom koja je bila puno manje placena i puno su slabija imena bar na papiru .
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59819
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 20 feb 2026, 19:52

Argentina je napisao/la:
20 feb 2026, 19:41
Juricic 18 golova. Zeljo 19.
Nasi pred sezonu rekli da nam ne treba, a momak se nudio. Sjetim se svima svega za tu odluku, posebno jer znaji i ptice na grani koliko nam napadac gali par sezona.

Kod nas ne bi zabio tri gola.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

19vendetta87
Postovi: 10316
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 19vendetta87 » 20 feb 2026, 19:57

Virtu4l je napisao/la:
20 feb 2026, 19:52
Argentina je napisao/la:
20 feb 2026, 19:41
Juricic 18 golova. Zeljo 19.
Nasi pred sezonu rekli da nam ne treba, a momak se nudio. Sjetim se svima svega za tu odluku, posebno jer znaji i ptice na grani koliko nam napadac gali par sezona.

Kod nas ne bi zabio tri gola.
Ne moze ni zabiti kad kod nas napadac nema jednu dobru sansu po utakmici.
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎

Avatar
AhmedNurudin
Postovi: 550
Pridružen/a: 11 nov 2025, 20:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AhmedNurudin » 20 feb 2026, 20:00

Virtu4l je napisao/la:
20 feb 2026, 19:52
Argentina je napisao/la:
20 feb 2026, 19:41
Juricic 18 golova. Zeljo 19.
Nasi pred sezonu rekli da nam ne treba, a momak se nudio. Sjetim se svima svega za tu odluku, posebno jer znaji i ptice na grani koliko nam napadac gali par sezona.

Kod nas ne bi zabio tri gola.
Tačno, ne možeš to porediti sa nama, tu ga loptama hrane Hrelja, Herera, Savić plus odbij mu od broja golova ove golove slogi, radniku, rudaru gdje ekipe igraju sa 30% snage. Na to sve možeš dodati i kriterij suđenja, kako ekipe igraju protiv nas neko bi mu opet razvalio koljeno. Ne osporavam ja da bi on bio bolji od naše četvorke u napadu ali teško bi do ovakvih brojki došao.
Pažljivo biram riječi, jer Klub si najveći.
Kako stariš, sve te više volim. Kako starim, sve te više bodrim!
Manijak pravi zna kako stoje stvari, zbog tebe su u vrhu sarajevski Plavi.💙

Argentina
Postovi: 3827
Pridružen/a: 20 avg 2011, 18:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Argentina » 20 feb 2026, 20:04

AhmedNurudin je napisao/la:
20 feb 2026, 20:00
Virtu4l je napisao/la:
20 feb 2026, 19:52
Argentina je napisao/la:
20 feb 2026, 19:41
Juricic 18 golova. Zeljo 19.
Nasi pred sezonu rekli da nam ne treba, a momak se nudio. Sjetim se svima svega za tu odluku, posebno jer znaji i ptice na grani koliko nam napadac gali par sezona.

Kod nas ne bi zabio tri gola.
Tačno, ne možeš to porediti sa nama, tu ga loptama hrane Hrelja, Herera, Savić plus odbij mu od broja golova ove golove slogi, radniku, rudaru gdje ekipe igraju sa 30% snage. Na to sve možeš dodati i kriterij suđenja, kako ekipe igraju protiv nas neko bi mu opet razvalio koljeno. Ne osporavam ja da bi on bio bolji od naše četvorke u napadu ali teško bi do ovakvih brojki došao.
Poredili ili ne, momak ce dati 20+ golova u ligi i za nas bi bio top. Igrao za nas, Zeljovac, eno mu na fb i dalje slika u nasem dresu. Sta su nasi uradili, rekli da nam ne treba.
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 19243
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la akisarajevo92 » 20 feb 2026, 20:04

NerminFatic je napisao/la:
20 feb 2026, 19:29
Uskoro ce mjesec od pocetka radova na Jugu nakon zimske stanke zbog snijega i minusa, ima li ista vidljivo, neki temelj, ograda, majka mu stara? :(
Preporucujem ti da ne zavirujes koliko su "uradili" i koliko radnika imaju, moglo bi da ti pozli, ono je za zatvora
Don't believe the hype.

Avatar
muharemovicdzelo
Postovi: 1300
Pridružen/a: 01 okt 2023, 22:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la muharemovicdzelo » 20 feb 2026, 20:08

muharemovicdzelo je napisao/la:
06 maj 2025, 11:45
Meni se ne dopada ideja da trener bude ujedno i sportski direktor. Zašto to mislim? Samo je jedan razlog. Kod nas je od danas do sutra, nema plana, UO se mijenja, stalne turbulencije, možemo mi pričati o dugoročnosti, planu, kako je trener dio budućnosti kluba a nije nam neobično da nakon četiri kola od toga dobije nogu. A šta mi dobijamo sa tim? Ništa. Samo možemo imati probleme. Trener će napuniti klub sa igračima koje poznaje, koji će za njega igrati, koji će ga braniti u ekipi, a šta ako odluči da ode nakon 4-5 kola, šta ako klub odluči da ga nogira? Šta ćemo onda? Nama ostaju igrači koje je on potpisao, šta ćemo ako sljedećem treneru ti igrači ne budu u planu, ako ne bude računao na njih? Plata ide, igrači neće raskid, ni ja ne bih. Samo smo mi na gubitku na kraju.
Samo pogledajte datum. Ogromna je greška bila da se Adžemu daju odriješene ruke.

Opet preporučujem da odete na trening ponekad kada ste u prilici. Da ne bude komentara da će Rakić da donese pobjedu. On sigurno neće.

Dres je odličan. Imam domaću garnituru sad se omišljam da kupim gostujuću i treću. Ako ništa mogu reći da imamo lijep dres i bilo koji da odabereš pa skoro sigurno nećeš pogriješiti.

Sad čitam, Sloga 2 minute nakon utakmice proglasila Feju trenerom. Još nakon puštene utakmice. Sigurno hoće da se pišu članci u EU kako igraju drugu ligu a igraju pretkola. Nema šta drugo. Samo da ne iskišemo mi u kupu radi toga što je danas bilo u Doboju.

Avatar
AhmedNurudin
Postovi: 550
Pridružen/a: 11 nov 2025, 20:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AhmedNurudin » 20 feb 2026, 20:08

Argentina je napisao/la:
20 feb 2026, 20:04
AhmedNurudin je napisao/la:
20 feb 2026, 20:00
Virtu4l je napisao/la:
20 feb 2026, 19:52



Kod nas ne bi zabio tri gola.
Tačno, ne možeš to porediti sa nama, tu ga loptama hrane Hrelja, Herera, Savić plus odbij mu od broja golova ove golove slogi, radniku, rudaru gdje ekipe igraju sa 30% snage. Na to sve možeš dodati i kriterij suđenja, kako ekipe igraju protiv nas neko bi mu opet razvalio koljeno. Ne osporavam ja da bi on bio bolji od naše četvorke u napadu ali teško bi do ovakvih brojki došao.
Poredili ili ne, momak ce dati 20+ golova u ligi i za nas bi bio top. Igrao za nas, Zeljovac, eno mu na fb i dalje slika u nasem dresu. Sta su nasi uradili, rekli da nam ne treba.
Ma naravno sve se slažem ali znamo ko se pitao. Njemu stvarno želim na svakoj zabije osim ove dvije protiv nas i meni je ostao u jako lijepom sjećanju.
Pažljivo biram riječi, jer Klub si najveći.
Kako stariš, sve te više volim. Kako starim, sve te više bodrim!
Manijak pravi zna kako stoje stvari, zbog tebe su u vrhu sarajevski Plavi.💙

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59819
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 20 feb 2026, 20:10

AhmedNurudin je napisao/la:
20 feb 2026, 20:00
Tačno, ne možeš to porediti sa nama, tu ga loptama hrane Hrelja, Herera, Savić plus odbij mu od broja golova ove golove slogi, radniku, rudaru gdje ekipe igraju sa 30% snage. Na to sve možeš dodati i kriterij suđenja, kako ekipe igraju protiv nas neko bi mu opet razvalio koljeno. Ne osporavam ja da bi on bio bolji od naše četvorke u napadu ali teško bi do ovakvih brojki došao.

Sa druge strane, šteta što nije došao jer danas ne bi morali tražiti napadača, nego bi ovi novi ljudi naslijedili vrhunskog.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

Pablo11
Postovi: 5151
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 20 feb 2026, 20:14

Pact1921 je napisao/la:
20 feb 2026, 19:49
zeljovolimte je napisao/la:
20 feb 2026, 19:39
Lik ba veze zive nema. Ali eto dajte mu sansu nek nas iz kupa izbaci. Joldic bi nas bolje vodio.
Joldic kao pomocnik Mulalicu te je odveo na 3 mjesto i do polufinale kupa . Sa ekipom koja je bila puno manje placena i puno su slabija imena bar na papiru .
Jedan veliki kari.nas ko covjek. Moze potvrditi ko god je malo bolje upucen. Nek sad moli okolo da ga opet zaposle.
Fk Željezničar.

Avatar
AhmedNurudin
Postovi: 550
Pridružen/a: 11 nov 2025, 20:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AhmedNurudin » 20 feb 2026, 20:19

Virtu4l je napisao/la:
20 feb 2026, 20:10
AhmedNurudin je napisao/la:
20 feb 2026, 20:00
Tačno, ne možeš to porediti sa nama, tu ga loptama hrane Hrelja, Herera, Savić plus odbij mu od broja golova ove golove slogi, radniku, rudaru gdje ekipe igraju sa 30% snage. Na to sve možeš dodati i kriterij suđenja, kako ekipe igraju protiv nas neko bi mu opet razvalio koljeno. Ne osporavam ja da bi on bio bolji od naše četvorke u napadu ali teško bi do ovakvih brojki došao.

Sa druge strane, šteta što nije došao jer danas ne bi morali tražiti napadača, nego bi ovi novi ljudi naslijedili vrhunskog.
Da, istina. Samo je meni podjednako žao što je propuštena prilika za Berbića, prvenstveno jer je U21 time bi imali opciju više pa bi napadač i mogao biti neko drugi a ne isključivo U21 igrač. Sve greške jednog čovjeka.
Pažljivo biram riječi, jer Klub si najveći.
Kako stariš, sve te više volim. Kako starim, sve te više bodrim!
Manijak pravi zna kako stoje stvari, zbog tebe su u vrhu sarajevski Plavi.💙

GavranBeli
Postovi: 1096
Pridružen/a: 25 dec 2025, 22:14
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GavranBeli » 20 feb 2026, 20:19

Smecar, a Amar je kamatar jel tako ? Kakvo smece od čovjeka. Kad vidim od ovog debilkosa post znam da prvo treba povratit. On fol upucen u nesto sunce ti poljubim

Harinho97
Postovi: 53
Pridružen/a: 18 feb 2026, 23:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Harinho97 » 20 feb 2026, 21:09

Sta sutra iskreno ocekivati, sutrasnja eventualna pobjeda nadam se, mijenja citavu polusezonu aBd

Avatar
godrina
Postovi: 4806
Pridružen/a: 17 avg 2014, 17:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la godrina » 20 feb 2026, 22:04

Harinho97 je napisao/la:
20 feb 2026, 21:09
Sta sutra iskreno ocekivati, sutrasnja eventualna pobjeda nadam se, mijenja citavu polusezonu aBd
Ma sa nama se nikad ne zna. Nakon zadnjih utakmica ne bi me iznenadilo da do kraja osvoje 7-8 bodova a mogli bi i nanizat 5 utakmica bez poraza sa 3 pobjede npr.
Gora stvar je sto ljudi ovdje prizeljkuju poraz samo da se makne trener. Eto u kakvoj smo psiho fazi.
Jedino sto je istina je da nam treba bas jak i lud restart i u glavama trenera, igraca a i u nogama pa da preookrenemo stvar i preskocimo ovu crnu rupu koja nas guta.
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil
Samo je jedan klub na dunjaluku optuzen javno na zvanicnoj stranici svoje navijačke grupe da namješta utakmice.

kosuljaplava
Postovi: 63
Pridružen/a: 07 dec 2025, 14:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kosuljaplava » 20 feb 2026, 22:06

Psihicki smo jako uzdrmani mi navijaci.. Ne zna covjek sta vise ocekivat/neocekivat od igraca ss.. Ocekujem mozda konacno borbu, visok presing, pas igru pa sta bude bude.. Idalje vjerujem..

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], ELDIABLO20, GBBP87, Hansestadt, MukiBek, Zeljoo1921 i 94 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []