hvalaa puno drugdubioza144 je napisao/la: ↑21 feb 2026, 00:03Moras napraviti racun na stranici shopa gdje upisujes email koji si koristio za clansku, mislim da se upisuje i broj clanske tkd kad dodas nesto sto zelis uzet u korpu automatski ti prikazuje dole popust pri placanju.NekoSaDaleka je napisao/la: ↑20 feb 2026, 23:43ekipa trebam pomoc, zelim naruciti dres preko online shopa, i kao aktivni clan ostvarujem popust ali na stranici nigdje ne mogu pronaci gdje mogu upisati broj clanske kartice il tako nesto po cemu bi ostvario popust
FK Željezničar
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
-
NekoSaDaleka
- Postovi: 127
- Pridružen/a: 12 jan 2025, 23:45
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
- avalPacidoroP
- Postovi: 3893
- Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:24
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
4.70 dvica.. ko da Mancesteru gostujemo
Pu yebem li vam familiju svima na sta ste klub srozali
Pu yebem li vam familiju svima na sta ste klub srozali
Re: FK Željezničar
Najbitnije izdrzati pocetni pritisak, valjda i to uspijemo u ovoj sezoni.
Fk Željezničar.
-
Sarajevskigigant1921
- Postovi: 342
- Pridružen/a: 14 jun 2025, 19:24
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
InshAllah vjerujem u pobjedu danas.
Bože olakšaj a ne otežaj, Bože daj da se završi sa dobrim. Amin!

Bože olakšaj a ne otežaj, Bože daj da se završi sa dobrim. Amin!
Re: FK Željezničar
Najbitije je izdrzat prvih 10 minuta 
-
Sarajevskigigant1921
- Postovi: 342
- Pridružen/a: 14 jun 2025, 19:24
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Velež zadnji put u Mostaru pobjedio prije 3 godine!!!
Velež vs Željo 0:1
Velež vs Željo 1:2
Nastavi niz protiv pijačara u Mostaru!!!
Velež vs Željo 0:1
Velež vs Željo 1:2
Nastavi niz protiv pijačara u Mostaru!!!
Re: FK Željezničar
Nikakve igre oni nemaju. Igraju hrkljus gore od nas haman.
Sve im je na fiziku, borbu, upornost, na granici regularnog. Nama je to problem jer imamo piizde i bezobraze.
Bicakcic glavom 0:1
Sve im je na fiziku, borbu, upornost, na granici regularnog. Nama je to problem jer imamo piizde i bezobraze.
Bicakcic glavom 0:1
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil
Samo je jedan klub na dunjaluku optuzen javno na zvanicnoj stranici svoje navijačke grupe da namješta utakmice.
Glupahopka - neizivljeni debil
Samo je jedan klub na dunjaluku optuzen javno na zvanicnoj stranici svoje navijačke grupe da namješta utakmice.
Re: FK Željezničar
Danas je za nas dan D, biti ili nebiti. Da vidimo jeli Slaviša stvarno tako dobar trener kao što je najavljen. Naravno da vidimo i znaju li igrači i hoće li.
- Riquelme1921
- Postovi: 1979
- Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Jutro raja. Nakon najvece sramote u zadnjih par godina, gdje su nase balerine pokazale da tesko moze gore, danasnja utakmica moze biti prekretnica u nastavku polusezone. Duzni su nam itekako, a bilo bi zaista sjajno obradovati nas pobjedom u gostima protiv pijacara.
Nadam se Bicakcicu kao kapitenu
Nadam se Bicakcicu kao kapitenu
Re: FK Željezničar
Nije politika u nasem klubu.Manijakdokraja9 je napisao/la: ↑21 feb 2026, 01:36Ne nuzno, nista sto nema veze sa sportom i stanjem sporta nisam napisao. Politika nam pravi tribinu? Politika se uvukla u potpunosti u sve strukture naseg fudbala, nazalost.Argentina je napisao/la: ↑21 feb 2026, 00:13Malo politicki post.Manijakdokraja9 je napisao/la: ↑20 feb 2026, 23:20Ja sam od starta govorio da mi sve sto veze sa doticnom vladajucom strankom smrdi i da im ne vjerujem da ce jug uradit kako treba i na vrijeme. Imaju jos uvijek vremena da me razuvjere, al kako stoje stvari daj Boze. Oni su takodjer i jedan od glavnih krivaca za stanje sporta u glavom gradu, kao i u kantonalnom savezu i nfsbih. Dok se srpske i hrvatske stranke bore za svoje, mi smo ostavljeni na cjedilu i zato nas i mogu ka*at. Zato celik i sloboda igraju nizi rang. Zato se sloga danas fino nagu*ila itd itd mozemo u nedogled.
Sto se tice Zelje ova garnitura je najbolja za nas. Kad se svi spoje zadnjih 30 godina, ovi su nam najvise pomogli i to za 1-2. Necu ulazziti u drufe stvari kakvi su, jer samo komentarisem iz prizme Zelje.
U Savezu je politika, a najvise smo izgubili u periodu 2014-2018 kad su se u Kantonalni Saveznuvukli fiktivni klubovi skole fusbala da se pitaju prije Zelje (ne znam da li je do tadasnjih vlasti i politike.
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
- dubioza144
- Postovi: 2517
- Pridružen/a: 06 feb 2020, 20:01
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Hajde Željo pobijedi bodove donesi nocas nesto lijepo treba da se desi ajlelelelelel yebi rodjene 
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!
Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.
Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.
Re: FK Željezničar
Od 24. maja 1981. kad su odradili naseg golmana, a svog covjeka, koji se sklanjao s gola da bi rastike uzele Kup marsala, meni su najmrzi fk na planeti.
Ko moze o tome reci par rijeci nasim igracima danas, pojma nemam.
Zelim Slavisi i momcima svaku srecu, samo muski, vi ste Zeljini ratnici, a ne svileni akademci i to nek' vam je jasno dok igrate ovdje!!!
Ko moze o tome reci par rijeci nasim igracima danas, pojma nemam.
Zelim Slavisi i momcima svaku srecu, samo muski, vi ste Zeljini ratnici, a ne svileni akademci i to nek' vam je jasno dok igrate ovdje!!!
AMAR OSIM
- MisterBlue
- Postovi: 201
- Pridružen/a: 21 avg 2025, 22:12
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Moramo, hoćemo i možemo! HAJDE ŽELJO MOLIM TE OBRADUJ NAS DANAS.
Re: FK Željezničar
Moras se prijaviti kao stalni kupacNekoSaDaleka je napisao/la: ↑20 feb 2026, 23:43ekipa trebam pomoc, zelim naruciti dres preko online shopa, i kao aktivni clan ostvarujem popust ali na stranici nigdje ne mogu pronaci gdje mogu upisati broj clanske kartice il tako nesto po cemu bi ostvario popust
Ovo kupac povratnik i prijavis se sa emailom koji si dao klubu

Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
-
Manijakdokraja9
- Postovi: 948
- Pridružen/a: 09 dec 2024, 20:57
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Druze boli me neka stvar ko sjedi u fotelji i politicki sam neaktivan, ali te prije nisu mogli ovako je*avati u zdrav mozak. Nekad su NASI ljudi sjedili po savezima i sarajevski klubovi su bili najjaci. Vise je tvoj komentar politicki naklonjen nego moj.Levin je napisao/la: ↑21 feb 2026, 02:13Uvijek je bila ali ti to ne pišeš zbog toga već bi vjerovatno volio se onda vratiti na onu koja nije ništa pravila i koja je sadašnjim strukturama NS BIH dala vlast. Nejse, mani se politike na ovom forumu.Manijakdokraja9 je napisao/la: ↑21 feb 2026, 01:36Ne nuzno, nista sto nema veze sa sportom i stanjem sporta nisam napisao. Politika nam pravi tribinu? Politika se uvukla u potpunosti u sve strukture naseg fudbala, nazalost.
Hajde vidjet ćemo. Valj'o bi nam jedan stoper i krilo. Valjda zaigraju do kraja sezone ako ih uopšte dovedemo.
-
perodeformero
- Postovi: 1253
- Pridružen/a: 10 dec 2014, 13:24
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Jedna od najvažnijih utakmica ove sezone, danas se definitivno odlučuje da li će se boriti za opstanak do kraja prvenstva, ili za nešto viši
-
BarbareZeljin
- Postovi: 1328
- Pridružen/a: 27 jun 2020, 17:47
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
@manijakdokraja9 sta se bolan pravdas. Kada sam govorio da ce gradnja juga trajati i trajati,@argentina mi je isto govorio da mi prica smrdi na SDA. Sta se kome na forumu imas pravdati,svaka prica im ista i svi smo botovi i neke teorije zavjera.
Zaboli me za bilo koju stranku. Znam kako je smece SDA da Bog da se nikad ne vratili na vlast,ali isto tako znam da je SDA mala maca za ovo sta radi trojka. Znam iz vise izvora,sto na kantonu sto na federaciji. Evo me i plaho neka stvar zaboli da @argentini objasnjavam kako znam.
Ali mi je interesantno da upravo on vec 2 put kada se pomene nesposobnost Magodinog resora,kada je u pitanju gradnja juga,dolazi sa pricom da nam prica smrdi na politicku.
Nista najbolje da sutimo i gledamo kako vjerovatno nindja kornjace,koje zive u kanalizaciji ispod juga,usporavaju gradnju. Za nadati se da je Leonardo najrazumniji i da kao plava kornjaca ce imati razumijevanja da se maknu i da se sto prije pojavi bilo kakav oblik betona.
Zaista ne razumijem covjeka,sta te briga jel politika ili nije. Sad ce doci sa pricom prijavi ako znas malverzaciju. Evo jarane uzivaj u temeljitoj gradnji. 4-5 mjeseci nismo se pomakli cestito. Te kliziste,pa reflektori,sad kanalizacija....hajde ba ko da su forumasi pravili projekat.
Moj manijakdokraja nije nam lako kako god okrenes. I ovo sa ekipom,ako nas Zeljo tobe ne okrene nece niko,znam da je sabur temelj svega,samo da nam ne bude skodilo od tolikog sabura.
Zaboli me za bilo koju stranku. Znam kako je smece SDA da Bog da se nikad ne vratili na vlast,ali isto tako znam da je SDA mala maca za ovo sta radi trojka. Znam iz vise izvora,sto na kantonu sto na federaciji. Evo me i plaho neka stvar zaboli da @argentini objasnjavam kako znam.
Ali mi je interesantno da upravo on vec 2 put kada se pomene nesposobnost Magodinog resora,kada je u pitanju gradnja juga,dolazi sa pricom da nam prica smrdi na politicku.
Nista najbolje da sutimo i gledamo kako vjerovatno nindja kornjace,koje zive u kanalizaciji ispod juga,usporavaju gradnju. Za nadati se da je Leonardo najrazumniji i da kao plava kornjaca ce imati razumijevanja da se maknu i da se sto prije pojavi bilo kakav oblik betona.
Zaista ne razumijem covjeka,sta te briga jel politika ili nije. Sad ce doci sa pricom prijavi ako znas malverzaciju. Evo jarane uzivaj u temeljitoj gradnji. 4-5 mjeseci nismo se pomakli cestito. Te kliziste,pa reflektori,sad kanalizacija....hajde ba ko da su forumasi pravili projekat.
Moj manijakdokraja nije nam lako kako god okrenes. I ovo sa ekipom,ako nas Zeljo tobe ne okrene nece niko,znam da je sabur temelj svega,samo da nam ne bude skodilo od tolikog sabura.
Re: FK Željezničar
A ja fakat ne znam sta je narod mislio . Pa politika ti gradi stadion . Da je najbolja stranka ikad na vlast znas da bi kasnili jer je 200 dana ne realan rok i da ce se prolongirati do izbora . Ja sam ovdje u oktobru i novembru pisao da ocekujem otvorenje juga tamo oko 105 godina kluba to jest oko 19 septembra taman 15 dana prije drzavnih izbora.BarbareZeljin je napisao/la: ↑21 feb 2026, 10:14@manijakdokraja9 sta se bolan pravdas. Kada sam govorio da ce gradnja juga trajati i trajati,@argentina mi je isto govorio da mi prica smrdi na SDA. Sta se kome na forumu imas pravdati,svaka prica im ista i svi smo botovi i neke teorije zavjera.
Zaboli me za bilo koju stranku. Znam kako je smece SDA da Bog da se nikad ne vratili na vlast,ali isto tako znam da je SDA mala maca za ovo sta radi trojka. Znam iz vise izvora,sto na kantonu sto na federaciji. Evo me i plaho neka stvar zaboli da @argentini objasnjavam kako znam.
Ali mi je interesantno da upravo on vec 2 put kada se pomene nesposobnost Magodinog resora,kada je u pitanju gradnja juga,dolazi sa pricom da nam prica smrdi na politicku.
Nista najbolje da sutimo i gledamo kako vjerovatno nindja kornjace,koje zive u kanalizaciji ispod juga,usporavaju gradnju. Za nadati se da je Leonardo najrazumniji i da kao plava kornjaca ce imati razumijevanja da se maknu i da se sto prije pojavi bilo kakav oblik betona.
Zaista ne razumijem covjeka,sta te briga jel politika ili nije. Sad ce doci sa pricom prijavi ako znas malverzaciju. Evo jarane uzivaj u temeljitoj gradnji. 4-5 mjeseci nismo se pomakli cestito. Te kliziste,pa reflektori,sad kanalizacija....hajde ba ko da su forumasi pravili projekat.
Moj manijakdokraja nije nam lako kako god okrenes. I ovo sa ekipom,ako nas Zeljo tobe ne okrene nece niko,znam da je sabur temelj svega,samo da nam ne bude skodilo od tolikog sabura.
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici
Re: FK Željezničar
Tako bi trebalo biti, isto tako Nastić na štoperu vjerovatno, po meni jako loša opcija. Ne znam ni sam šta očekivati danas..
SAMO JE JEDAN GRIJEHA JE VRIJEDAN!
Online
Trenutno korisnika/ca: Enigmaa, f16, RoadRunner85, Taree, Zeljoo1921 i 70 gostiju.


