FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

U sezoni 2025/26. očekujem:

1. Borbu za titulu
79
18%
2. Borbu za Evropu
183
41%
3. Sredinu tabele
79
18%
4. Borbu za opstanak
103
23%
 
Ukupno glasova: 444

NekoSaDaleka
Postovi: 127
Pridružen/a: 12 jan 2025, 23:45
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NekoSaDaleka » 21 feb 2026, 02:18

dubioza144 je napisao/la:
21 feb 2026, 00:03
NekoSaDaleka je napisao/la:
20 feb 2026, 23:43
ekipa trebam pomoc, zelim naruciti dres preko online shopa, i kao aktivni clan ostvarujem popust ali na stranici nigdje ne mogu pronaci gdje mogu upisati broj clanske kartice il tako nesto po cemu bi ostvario popust
Moras napraviti racun na stranici shopa gdje upisujes email koji si koristio za clansku, mislim da se upisuje i broj clanske tkd kad dodas nesto sto zelis uzet u korpu automatski ti prikazuje dole popust pri placanju.
hvalaa puno drug 💙

Avatar
avalPacidoroP
Postovi: 3893
Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la avalPacidoroP » 21 feb 2026, 02:39

4.70 dvica.. ko da Mancesteru gostujemo
Pu yebem li vam familiju svima na sta ste klub srozali

Pablo11
Postovi: 5150
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 21 feb 2026, 02:52

Najbitnije izdrzati pocetni pritisak, valjda i to uspijemo u ovoj sezoni.
Fk Željezničar.

Sarajevskigigant1921
Postovi: 342
Pridružen/a: 14 jun 2025, 19:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Sarajevskigigant1921 » 21 feb 2026, 04:23

InshAllah vjerujem u pobjedu danas.

Bože olakšaj a ne otežaj, Bože daj da se završi sa dobrim. Amin! 🙏🤲

Avatar
b00t
Postovi: 1007
Pridružen/a: 25 apr 2019, 20:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la b00t » 21 feb 2026, 04:43

Najbitije je izdrzat prvih 10 minuta :D

Sarajevskigigant1921
Postovi: 342
Pridružen/a: 14 jun 2025, 19:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Sarajevskigigant1921 » 21 feb 2026, 05:00

Velež zadnji put u Mostaru pobjedio prije 3 godine!!!
Velež vs Željo 0:1
Velež vs Željo 1:2

Nastavi niz protiv pijačara u Mostaru!!!

Avatar
godrina
Postovi: 4805
Pridružen/a: 17 avg 2014, 17:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la godrina » 21 feb 2026, 06:23

Nikakve igre oni nemaju. Igraju hrkljus gore od nas haman.
Sve im je na fiziku, borbu, upornost, na granici regularnog. Nama je to problem jer imamo piizde i bezobraze.
Bicakcic glavom 0:1
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil
Samo je jedan klub na dunjaluku optuzen javno na zvanicnoj stranici svoje navijačke grupe da namješta utakmice.

Hrasno15
Postovi: 720
Pridružen/a: 03 avg 2024, 23:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hrasno15 » 21 feb 2026, 06:44

Danas je za nas dan D, biti ili nebiti. Da vidimo jeli Slaviša stvarno tako dobar trener kao što je najavljen. Naravno da vidimo i znaju li igrači i hoće li.

Avatar
Riquelme1921
Postovi: 1979
Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Riquelme1921 » 21 feb 2026, 07:49

Ako stvarno Erick krene ispred Prokopa.. :puke:
Grupa iznad svakog pojedinca.

Harinho97
Postovi: 53
Pridružen/a: 18 feb 2026, 23:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Harinho97 » 21 feb 2026, 08:05

Jutro raja. Nakon najvece sramote u zadnjih par godina, gdje su nase balerine pokazale da tesko moze gore, danasnja utakmica moze biti prekretnica u nastavku polusezone. Duzni su nam itekako, a bilo bi zaista sjajno obradovati nas pobjedom u gostima protiv pijacara.
Nadam se Bicakcicu kao kapitenu

Argentina
Postovi: 3827
Pridružen/a: 20 avg 2011, 18:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Argentina » 21 feb 2026, 08:32

Manijakdokraja9 je napisao/la:
21 feb 2026, 01:36
Argentina je napisao/la:
21 feb 2026, 00:13
Manijakdokraja9 je napisao/la:
20 feb 2026, 23:20
Ja sam od starta govorio da mi sve sto veze sa doticnom vladajucom strankom smrdi i da im ne vjerujem da ce jug uradit kako treba i na vrijeme. Imaju jos uvijek vremena da me razuvjere, al kako stoje stvari daj Boze. Oni su takodjer i jedan od glavnih krivaca za stanje sporta u glavom gradu, kao i u kantonalnom savezu i nfsbih. Dok se srpske i hrvatske stranke bore za svoje, mi smo ostavljeni na cjedilu i zato nas i mogu ka*at. Zato celik i sloboda igraju nizi rang. Zato se sloga danas fino nagu*ila itd itd mozemo u nedogled.
Malo politicki post.
Ne nuzno, nista sto nema veze sa sportom i stanjem sporta nisam napisao. Politika nam pravi tribinu? Politika se uvukla u potpunosti u sve strukture naseg fudbala, nazalost.
Nije politika u nasem klubu.
Sto se tice Zelje ova garnitura je najbolja za nas. Kad se svi spoje zadnjih 30 godina, ovi su nam najvise pomogli i to za 1-2. Necu ulazziti u drufe stvari kakvi su, jer samo komentarisem iz prizme Zelje.

U Savezu je politika, a najvise smo izgubili u periodu 2014-2018 kad su se u Kantonalni Saveznuvukli fiktivni klubovi skole fusbala da se pitaju prije Zelje (ne znam da li je do tadasnjih vlasti i politike.
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)

Avatar
dubioza144
Postovi: 2515
Pridružen/a: 06 feb 2020, 20:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la dubioza144 » 21 feb 2026, 08:37

Hajde Željo pobijedi bodove donesi nocas nesto lijepo treba da se desi ajlelelelelel yebi rodjene :opaopa:
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!

Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.

Avatar
blap
Postovi: 203
Pridružen/a: 18 maj 2017, 12:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la blap » 21 feb 2026, 08:55

Od 24. maja 1981. kad su odradili naseg golmana, a svog covjeka, koji se sklanjao s gola da bi rastike uzele Kup marsala, meni su najmrzi fk na planeti.

Ko moze o tome reci par rijeci nasim igracima danas, pojma nemam.

Zelim Slavisi i momcima svaku srecu, samo muski, vi ste Zeljini ratnici, a ne svileni akademci i to nek' vam je jasno dok igrate ovdje!!!
AMAR OSIM

Avatar
MisterBlue
Postovi: 201
Pridružen/a: 21 avg 2025, 22:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MisterBlue » 21 feb 2026, 08:57

Moramo, hoćemo i možemo! HAJDE ŽELJO MOLIM TE OBRADUJ NAS DANAS.

NoDi80
Postovi: 19035
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NoDi80 » 21 feb 2026, 09:09

NekoSaDaleka je napisao/la:
20 feb 2026, 23:43
ekipa trebam pomoc, zelim naruciti dres preko online shopa, i kao aktivni clan ostvarujem popust ali na stranici nigdje ne mogu pronaci gdje mogu upisati broj clanske kartice il tako nesto po cemu bi ostvario popust
Moras se prijaviti kao stalni kupac
Ovo kupac povratnik i prijavis se sa emailom koji si dao klubu
slika
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Manijakdokraja9
Postovi: 948
Pridružen/a: 09 dec 2024, 20:57
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijakdokraja9 » 21 feb 2026, 09:51

Levin je napisao/la:
21 feb 2026, 02:13
Manijakdokraja9 je napisao/la:
21 feb 2026, 01:36
Argentina je napisao/la:
21 feb 2026, 00:13


Malo politicki post.
Ne nuzno, nista sto nema veze sa sportom i stanjem sporta nisam napisao. Politika nam pravi tribinu? Politika se uvukla u potpunosti u sve strukture naseg fudbala, nazalost.
Uvijek je bila ali ti to ne pišeš zbog toga već bi vjerovatno volio se onda vratiti na onu koja nije ništa pravila i koja je sadašnjim strukturama NS BIH dala vlast. Nejse, mani se politike na ovom forumu.
Bonton je napisao/la:
20 feb 2026, 23:21
Levin je napisao/la:
20 feb 2026, 23:19
Je li za nas prelazni rok završen do ljeta?
Nije.
Hajde vidjet ćemo. Valj'o bi nam jedan stoper i krilo. Valjda zaigraju do kraja sezone ako ih uopšte dovedemo.
Druze boli me neka stvar ko sjedi u fotelji i politicki sam neaktivan, ali te prije nisu mogli ovako je*avati u zdrav mozak. Nekad su NASI ljudi sjedili po savezima i sarajevski klubovi su bili najjaci. Vise je tvoj komentar politicki naklonjen nego moj.

perodeformero
Postovi: 1253
Pridružen/a: 10 dec 2014, 13:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la perodeformero » 21 feb 2026, 09:58

Jedna od najvažnijih utakmica ove sezone, danas se definitivno odlučuje da li će se boriti za opstanak do kraja prvenstva, ili za nešto viši

BarbareZeljin
Postovi: 1328
Pridružen/a: 27 jun 2020, 17:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BarbareZeljin » 21 feb 2026, 10:14

@manijakdokraja9 sta se bolan pravdas. Kada sam govorio da ce gradnja juga trajati i trajati,@argentina mi je isto govorio da mi prica smrdi na SDA. Sta se kome na forumu imas pravdati,svaka prica im ista i svi smo botovi i neke teorije zavjera.
Zaboli me za bilo koju stranku. Znam kako je smece SDA da Bog da se nikad ne vratili na vlast,ali isto tako znam da je SDA mala maca za ovo sta radi trojka. Znam iz vise izvora,sto na kantonu sto na federaciji. Evo me i plaho neka stvar zaboli da @argentini objasnjavam kako znam.
Ali mi je interesantno da upravo on vec 2 put kada se pomene nesposobnost Magodinog resora,kada je u pitanju gradnja juga,dolazi sa pricom da nam prica smrdi na politicku.
Nista najbolje da sutimo i gledamo kako vjerovatno nindja kornjace,koje zive u kanalizaciji ispod juga,usporavaju gradnju. Za nadati se da je Leonardo najrazumniji i da kao plava kornjaca ce imati razumijevanja da se maknu i da se sto prije pojavi bilo kakav oblik betona.
Zaista ne razumijem covjeka,sta te briga jel politika ili nije. Sad ce doci sa pricom prijavi ako znas malverzaciju. Evo jarane uzivaj u temeljitoj gradnji. 4-5 mjeseci nismo se pomakli cestito. Te kliziste,pa reflektori,sad kanalizacija....hajde ba ko da su forumasi pravili projekat.
Moj manijakdokraja nije nam lako kako god okrenes. I ovo sa ekipom,ako nas Zeljo tobe ne okrene nece niko,znam da je sabur temelj svega,samo da nam ne bude skodilo od tolikog sabura.

Pact1921
Postovi: 1089
Pridružen/a: 05 mar 2024, 19:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pact1921 » 21 feb 2026, 10:19

BarbareZeljin je napisao/la:
21 feb 2026, 10:14
@manijakdokraja9 sta se bolan pravdas. Kada sam govorio da ce gradnja juga trajati i trajati,@argentina mi je isto govorio da mi prica smrdi na SDA. Sta se kome na forumu imas pravdati,svaka prica im ista i svi smo botovi i neke teorije zavjera.
Zaboli me za bilo koju stranku. Znam kako je smece SDA da Bog da se nikad ne vratili na vlast,ali isto tako znam da je SDA mala maca za ovo sta radi trojka. Znam iz vise izvora,sto na kantonu sto na federaciji. Evo me i plaho neka stvar zaboli da @argentini objasnjavam kako znam.
Ali mi je interesantno da upravo on vec 2 put kada se pomene nesposobnost Magodinog resora,kada je u pitanju gradnja juga,dolazi sa pricom da nam prica smrdi na politicku.
Nista najbolje da sutimo i gledamo kako vjerovatno nindja kornjace,koje zive u kanalizaciji ispod juga,usporavaju gradnju. Za nadati se da je Leonardo najrazumniji i da kao plava kornjaca ce imati razumijevanja da se maknu i da se sto prije pojavi bilo kakav oblik betona.
Zaista ne razumijem covjeka,sta te briga jel politika ili nije. Sad ce doci sa pricom prijavi ako znas malverzaciju. Evo jarane uzivaj u temeljitoj gradnji. 4-5 mjeseci nismo se pomakli cestito. Te kliziste,pa reflektori,sad kanalizacija....hajde ba ko da su forumasi pravili projekat.
Moj manijakdokraja nije nam lako kako god okrenes. I ovo sa ekipom,ako nas Zeljo tobe ne okrene nece niko,znam da je sabur temelj svega,samo da nam ne bude skodilo od tolikog sabura.
A ja fakat ne znam sta je narod mislio . Pa politika ti gradi stadion . Da je najbolja stranka ikad na vlast znas da bi kasnili jer je 200 dana ne realan rok i da ce se prolongirati do izbora . Ja sam ovdje u oktobru i novembru pisao da ocekujem otvorenje juga tamo oko 105 godina kluba to jest oko 19 septembra taman 15 dana prije drzavnih izbora.
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici

Avatar
Hilmo123
Postovi: 948
Pridružen/a: 01 jul 2018, 10:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hilmo123 » 21 feb 2026, 10:20

Riquelme1921 je napisao/la:
21 feb 2026, 07:49
Ako stvarno Erick krene ispred Prokopa.. :puke:
Tako bi trebalo biti, isto tako Nastić na štoperu vjerovatno, po meni jako loša opcija. Ne znam ni sam šta očekivati danas..
SAMO JE JEDAN GRIJEHA JE VRIJEDAN!

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul i 48 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []