FK Željezničar
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
Re: FK Željezničar
Ipak nema promjene kapitena ?!
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić
Re: FK Željezničar
Huskovic je svoje izgleda zavrsio kod nas prije nego je i poceoTramvaji29877 je napisao/la: ↑21 feb 2026, 13:45Može li Huskovic i na krilne pozicije, ili isključivo igra kao napadač?
-
Manijakdokraja9
- Postovi: 948
- Pridružen/a: 09 dec 2024, 20:57
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Sto Prokop ne igra? Meni je licno bio ok, jedan od boljih, ako se to uopste moze i reci nakon onakve predstave. Bolje da je Deni CM umjesto Ericka, a Prokop ofanzivni vezni.
- avalPacidoroP
- Postovi: 3893
- Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:24
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Nece je imat ni od ostalih..ELDIABLO20 je napisao/la: ↑21 feb 2026, 14:00Ahahahah **** svima nam je zao sto nema vise tvoju podrsku…Erik je odlican igrac ali jbg desi se pad forme.LoveFootball1987 je napisao/la: ↑21 feb 2026, 13:56Eno Slavisa place jer nema tvoje podrske.avalPacidoroP je napisao/la: ↑21 feb 2026, 13:11
Ako zaigra, nema dileme da je ubleha k'o Kostić i Krčmarević..
Sve i da dobije 0-5, moje podrške više neće imati.
Čekam 14:00 da vidim sastav.
Proslu polusezonu odlicno je igrao protiv Veleza, Sarajeva ali jbg kad ekipa padne onda svi redom padnu.
Debili,nemojte samo plakati ovde u 17:00
-
LoveFootball1987
- Postovi: 211
- Pridružen/a: 17 jun 2025, 10:50
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Nije jos uvijek dovoljno uigran trio Pejic-Prokop -Milosevic..Manijakdokraja9 je napisao/la: ↑21 feb 2026, 14:04Sto Prokop ne igra? Meni je licno bio ok, jedan od boljih, ako se to uopste moze i reci nakon onakve predstave. Bolje da je Deni CM umjesto Ericka, a Prokop ofanzivni vezni.
-
Tramvaji29877
- Postovi: 229
- Pridružen/a: 27 jan 2025, 15:49
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Zahvaljujem na odgovoru.Levin je napisao/la: ↑21 feb 2026, 13:48Tramvaji29877 je napisao/la: ↑21 feb 2026, 13:45Može li Huskovic i na krilne pozicije, ili isključivo igra kao napadač?
![]()
Onda u tom slučaju treba traziti druga rješenja na poziciji U21, jer smo onda doveli spica koji ce dobar dio ove polusezone presjediti na klupi.
-
tiagofaria25
- Postovi: 540
- Pridružen/a: 01 jul 2024, 16:31
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
tiagofaria25 je napisao/la: ↑21 feb 2026, 13:16Mufta Galchev Bico Nastic Alic - Ara (ako je registrovan) Eric Deni - Cveta Janje Peixoto.
Iz nekog razloga sam uvjeren da ce ovo izvesti.

Pogodih sve osim Are.
-
Manijakdokraja9
- Postovi: 948
- Pridružen/a: 09 dec 2024, 20:57
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
E nek su ovi uigrani, realnoLoveFootball1987 je napisao/la: ↑21 feb 2026, 14:05Nije jos uvijek dovoljno uigran trio Pejic-Prokop -Milosevic..Manijakdokraja9 je napisao/la: ↑21 feb 2026, 14:04Sto Prokop ne igra? Meni je licno bio ok, jedan od boljih, ako se to uopste moze i reci nakon onakve predstave. Bolje da je Deni CM umjesto Ericka, a Prokop ofanzivni vezni.
Re: FK Željezničar
Zbog cegq?MrkiMedo je napisao/la: ↑21 feb 2026, 14:04Huskovic je svoje izgleda zavrsio kod nas prije nego je i poceoTramvaji29877 je napisao/la: ↑21 feb 2026, 13:45Može li Huskovic i na krilne pozicije, ili isključivo igra kao napadač?
Re: FK Željezničar
Nema iznenađenjamuharemovicdzelo je napisao/la: ↑21 feb 2026, 10:55Muftić - Alić, Nastić, Bičakčić, Galcho - Pejić, Erick - Cveta, Deni, Peišoto - Jaganjac.
-
ELDIABLO20
- Postovi: 1204
- Pridružen/a: 19 okt 2024, 22:22
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Nama treba biti prioritet pojacanje golmana U21 ako vec nemamo svog odnosno ako nismo spremni na taj rizik i onda bi dobili opciju vise u terenu.
Samo mi je bezveze sto Prokop ne igra, jedini koji se nesto i pokazao u ovo par tekmi.
Samo mi je bezveze sto Prokop ne igra, jedini koji se nesto i pokazao u ovo par tekmi.
-
GavranBeli
- Postovi: 1096
- Pridružen/a: 25 dec 2025, 22:14
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Klupe bukvalno nemamo. Osim Prokopa nema ko uci. Zato ako misle da pobjede to mora biti u prvi 45 min, inace ce uci krampa Krpic tek tad necemo gola dati.
Re: FK Željezničar
Je li i Rakić digao sidro sa Holandezima ili je nešto drugo u pitanju?
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić
-
Tramvaji29877
- Postovi: 229
- Pridružen/a: 27 jan 2025, 15:49
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Isto ovo mijenjanje U21 igrača, svaku utakmicu drugi počinje, ne znam kako ce već losi igrati proigrati na ovaj način.
- MisterBlue
- Postovi: 200
- Pridružen/a: 21 avg 2025, 22:12
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Nije loš sastav. Vjerovatno u drugom na umornu odbranu ulazi Prokop da prokopa i da podvali jednu loptu među stoperima i Cveta to šalje u mrežu. Nadam se da ćemo danas pročepiti. Bože molim te da pobijedimo, da se ne omrsim prije vremena. Amin! Znači holandezi svi bivši igrači i možda Rakicinho.
-
KrajinaTm87
- Postovi: 83
- Pridružen/a: 15 jan 2026, 00:09
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Sve mogu da shvatim ali stavljanje napadaca koji odlazi za 3 mjeseca to ne mogu a sjedi ti onaj koji ce biti tu 100% za narednu sezonu...
-
ELDIABLO20
- Postovi: 1204
- Pridružen/a: 19 okt 2024, 22:22
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Gledam sastav Veleza pa nisu jaci od nas nema sanse
Re: FK Željezničar
Cveta će ispuhati dok Prokop uđeMisterBlue je napisao/la: ↑21 feb 2026, 14:13Nije loš sastav. Vjerovatno u drugom na umornu odbranu ulazi Prokop da prokopa i da podvali jednu loptu među stoperima i Cveta to šalje u mrežu. Nadam se da ćemo danas pročepiti. Bože molim te da pobijedimo, da se ne omrsim prije vremena. Amin! Znači holandezi svi bivši igrači i možda Rakicinho.
63. minut, Švicarska vodi Italiju 2:0, a ono
“Publika u Berlinu se očito zabavlja meksičkim valom”
Velid Spaho
“Publika u Berlinu se očito zabavlja meksičkim valom”
Velid Spaho
Re: FK Željezničar
Posljednje 3 utakmice protiv Veleza, svirani su im 3 penala, od toga, 2 na samom pocetku utakmica. Nadam se da cemo izdrzati taj njihov pritisak na otvaranju susreta i odigrati jednu zrelu utakmicu
Hajde Zeljo zabij gol, samo tebi pjevamo...!
-
ELDIABLO20
- Postovi: 1204
- Pridružen/a: 19 okt 2024, 22:22
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Jaganjac nam je U21 i zato kazem treba golmana dovesti da bude U21…greska je bila uopste da dolazi Jaganjac.KrajinaTm87 je napisao/la: ↑21 feb 2026, 14:13Sve mogu da shvatim ali stavljanje napadaca koji odlazi za 3 mjeseca to ne mogu a sjedi ti onaj koji ce biti tu 100% za narednu sezonu...
Ide danas Kazlagic na bijelu tacku za nas
Online
Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 43 gosta.




/origin-imgresizer.eurosport.com/2024/06/12/image-b3c9ebe4-2186-4541-88ba-0b9790003858-85-2560-1440.jpeg)