FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Odmah pljuvacina... Momci u zivotu prvi put igraju na koševu, teren tvrd, trener li la ako je ovo zamisao i igra ....ok
Ali ista ova djeca su na pripeemema sa prvim timom bila top. Pokazala da itekako mogu i znaju.
Ali ista ova djeca su na pripeemema sa prvim timom bila top. Pokazala da itekako mogu i znaju.
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli
-
rimljanin90
- Postovi: 1036
- Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Dvojica bila top. Ova igra je ocaj jer momci njihovih godina igraju za neke ekipe u premijer ligi.
Re: FK Sarajevo
Kakav majstorski potez
Re: FK Sarajevo
Hop. Hop
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli
Re: FK Sarajevo
Vrban za Mehmedovića i to je to. 
jeb te odbrana
jeb te odbrana
Re: FK Sarajevo
Ali samo ruke... Rukama hvataju za sve
Sinoc ignatkov . Dusa im rukama povući
Sinoc ignatkov . Dusa im rukama povući
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli
Re: FK Sarajevo
Juniori ova i prošla polusezona nebo i zemlja, je li do trenera ili promjena u igračkom kadru al' ovdje smo zaslužili da nas natrpaju, vile nas pronosale 4-5 puta.
Re: FK Sarajevo
Nema ovdje niko 19 godina. Većinom djeca 16/17godina igraju.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!
Re: FK Sarajevo
Od pjetlića do prvog tima svaki naš aut je veća opasnost za nas nego za protivnika
Ps. Gledaj ti šuta i položaja tijela... Pa sine mozes tri godine šutati tako nikad nećeš okvir pogoditi
Nista ljepše od gola u 90' protiv kona
Ps. Gledaj ti šuta i položaja tijela... Pa sine mozes tri godine šutati tako nikad nećeš okvir pogoditi
Nista ljepše od gola u 90' protiv kona
Zadnja izmjena: Pantelija, dana/u 01 mar 2026, 14:49, ukupno mijenjano 1 put.
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli
Re: FK Sarajevo
Auu
Re: FK Sarajevo
Je l' ovo Đukanović asistencija?
Re: FK Sarajevo
Svjetska klasa asistencija 
Re: FK Sarajevo
Ne vidjeh ko je al je zavrnuo brat
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli
Re: FK Sarajevo
Hajd što zavrnu nego što prođe stranu kompletnu u 90toj minuti, nisam siguran ali čini mi se da je broj 3. Cijelu utakmicu je momak glavu i ramena iznad ostalih kvalitetom.
Re: FK Sarajevo
Slažem se, kritika da, tjeranje u po sezone nikad. Kritikovao sam Zekića kad je eksperimentisao sa Širokim, na derbiju, a i pohvališ kad sve ide ko po loju.NajvecaRadosti je napisao/la: ↑01 mar 2026, 11:24Ma niko ne tjera normalno ali neki ne daju ni kritika da se uputi.Sta je problem reci kad neko pogrijesi?Kriv je za oba poraza i to je cinjenica ali i preuzeo nas je kad niko ne bi i zbog toga treba da ostane do kraja sezone pa onda sumirati utiske i vidjeti kako dalje.Ligu smo halalili u drugom kolu i tu nije realno traziti vise od 3.mjesta ali barem jedan kup moramo uzeti a oba bi bilo fenomenalno.gh0stHZ je napisao/la: ↑01 mar 2026, 11:05Ovo se ne smije desiti, da izgubi narednih 5. Godinama nam nije donijelo ništa. Meni se svidja šta čovjek radi, ok eksperimentisao, probao nešto, ako ne ide, ne ide. Kod mene ima kredita jer je defanzivno sredio stvar, a ruku na srce, čovjek nema napadača da valja. Možda ovaj brazilac pročepi, ali radi sa onim što ima.
Što neko reče, draže mi je što ekipa diše ko jedan, nego da osvajamo sa grupicama i frakcijama unutar ekipe. Iz ovog će se rodit rezultat.
I na kraju svijeta, tebe bodriti.
Re: FK Sarajevo
Kone uce djecu od malih nogu da budu seljaci ! 
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Re: FK Sarajevo
Ne znam zašto su ovog Mehmedovića opet vratili u juniore, vidi se da je to prevazišao i da sigurno ima mjesta u prvom timu.
Zauvijek ti znaj da cu tebe voljet' ja,
zauvijek ti znaj da cu tebe bodrit' ja!
zauvijek ti znaj da cu tebe bodrit' ja!
Online
Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 9 gostiju.

