Ima decko 17 godina ima vremena
FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
- jurisicduska
- Postovi: 10892
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Kad je trebao doći, pogledajte šta sam napisao - da je strašan igrač i da je zalutao među juniore jer ima kvalitet za nešto više
Zaklinj'o si se,
Pehar obećav'o...
Pehar obećav'o...
Re: FK Sarajevo
Cestitke juniorima
Nadam se da ce i prvi tim opet zaredati sa pobjedama treba vjerovati radi se dobro pobjede moraju doci.
Nadam se da ce i prvi tim opet zaredati sa pobjedama treba vjerovati radi se dobro pobjede moraju doci.
You are someone else I am still right here
Ismire odlazi!!!
Ismire odlazi!!!
Re: FK Sarajevo
On ovako ako nastavi iduće pripreme je s prvim timom. Zasad 2 utakmice 2 asistencije prebitne i bruka kreiranih šansi. Beganović da ima 50% njegovog centaršuta mi bi se za titulu borili.
Re: FK Sarajevo
Vala je vrijeme da nekoga iz akademije promovišemo na lijevom beku.
- jurisicduska
- Postovi: 10892
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Brate postujem te al ne trebamo.
Uvijek tu promovisemo igraca i mislim da u historiji Sarajeva najvise su se trpili omladinci na lijevom beku
Mujkic
Kapetanovic
Pidro
Islamovic je dobio 2 utakmice u kupu
Daj nekog ozbiljnog beka red je
Re: FK Sarajevo
Ispravka, misio sam gore napisati da promovišemo nekog ozbiljnog lijevog beka. Da li može ovaj Đukanović to biti ili ne, vidjet ćemo.jurisicduska je napisao/la: ↑01 mar 2026, 19:04Brate postujem te al ne trebamo.
Uvijek tu promovisemo igraca i mislim da u historiji Sarajeva najvise su se trpili omladinci na lijevom beku
Mujkic
Kapetanovic
Pidro
Islamovic je dobio 2 utakmice u kupu
Daj nekog ozbiljnog beka red je
- jurisicduska
- Postovi: 10892
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Osnovni problem ove ekipe su bekovi
Beganovic Hujber Kupresak i Mujkic su jako neozbiljni bekovi
Shvatam ja da je tesko dovesti u Bosnu dobrog beka ali nasi su ispod nivoa svakog još kad dodaš Ristovskog koji je sigurno najgori igrac Sarajeva, dobijes bas limitiranu ekipu za izaći sa svoje polovine
Beganovic Hujber Kupresak i Mujkic su jako neozbiljni bekovi
Shvatam ja da je tesko dovesti u Bosnu dobrog beka ali nasi su ispod nivoa svakog još kad dodaš Ristovskog koji je sigurno najgori igrac Sarajeva, dobijes bas limitiranu ekipu za izaći sa svoje polovine
Re: FK Sarajevo
A ovi što ih dovodimo sa strane su inače preozbiljni bekovi. Sad bih potpisao da se vrati Pidro umjesto Kuprešaka.jurisicduska je napisao/la: ↑01 mar 2026, 19:04Brate postujem te al ne trebamo.
Uvijek tu promovisemo igraca i mislim da u historiji Sarajeva najvise su se trpili omladinci na lijevom beku
Mujkic
Kapetanovic
Pidro
Islamovic je dobio 2 utakmice u kupu
Daj nekog ozbiljnog beka red je
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!
- jurisicduska
- Postovi: 10892
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ma i ja bih ali niti jedan ni drugi nisu ozbiljni bekovi. Nazalost.Herson je napisao/la: ↑01 mar 2026, 19:24A ovi što ih dovodimo sa strane su inače preozbiljni bekovi. Sad bih potpisao da se vrati Pidro umjesto Kuprešaka.jurisicduska je napisao/la: ↑01 mar 2026, 19:04Brate postujem te al ne trebamo.
Uvijek tu promovisemo igraca i mislim da u historiji Sarajeva najvise su se trpili omladinci na lijevom beku
Mujkic
Kapetanovic
Pidro
Islamovic je dobio 2 utakmice u kupu
Daj nekog ozbiljnog beka red je
Re: FK Sarajevo
U formaciji s 4 nazad Marodza na beku je veća opasnost nego ovaj junior uz to je zaštićeno godište.
- Jet2Holiday
- Postovi: 1027
- Pridružen/a: 27 sep 2025, 15:53
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Kako su nam curice od igraca danas, mogu li se kahve piti?
Marioo, jesi li im dao slobodan dan?
Nemoj Mario da se umore od odmora, i da se sta naljute sto ih kritikujemo, ljubi te faćko.
Marioo, jesi li im dao slobodan dan?
Nemoj Mario da se umore od odmora, i da se sta naljute sto ih kritikujemo, ljubi te faćko.
🎶 Kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi 🎶
„Nothing beats a Jet2 holiday!”
„Nothing beats a Jet2 holiday!”
-
bordobijeli
- Postovi: 18330
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Po meni on klasični stoper jak u duelu , ima i brzine . Ne beku nista nema ponavljanje, ne zna pas odigrati na vrijeme , nema tajming utrcavanja , i ima problema s kontrolom lopte.
Re: FK Sarajevo
Mi imamo svega 4-5 dobrih igraca;
Banic vrlo dobar
Gojkovic, izlazi iz teske povrede i samim tim nije 100% pouzdan
Cimirot dobar
Elezi vrlo dobar/odlican
Ljajic vrlo dobar
Tu su jos menalo koji ne igra onako kako se ocekivalo i ristovski koji je na zalasku karijere i veliki je kikser,
Onda imamo ove mlade koji se najvise forsiraju
Mujkic zadovoljavajuci/dobar
Ignatkov los
Maroodza ni dobar ni los
Krdzalic dobar za rezervu u21
Telalovic nije imao sansu da pokaze sta zna i moze ali mislim da je bolji od svih ovih nabrojanih, ne znam sto njega ne forsiraju kao u21
I imamo ovog novog brazilca za kojeg jos ne znamo kakav ce biti
Svi ostali nisu igraci za Sarajeva
Prema tome trece mjesto je vrh vrhova i veliki uspjeh za ovu vise losu nego dobru ekipu za nase uslove. Sreca je sto su sve ostale ekipe (osim borca i zrinjskog koji su svjetlosnu godinu ispred svih) teski odron.
Tako da opustite se i uzivajte
Banic vrlo dobar
Gojkovic, izlazi iz teske povrede i samim tim nije 100% pouzdan
Cimirot dobar
Elezi vrlo dobar/odlican
Ljajic vrlo dobar
Tu su jos menalo koji ne igra onako kako se ocekivalo i ristovski koji je na zalasku karijere i veliki je kikser,
Onda imamo ove mlade koji se najvise forsiraju
Mujkic zadovoljavajuci/dobar
Ignatkov los
Maroodza ni dobar ni los
Krdzalic dobar za rezervu u21
Telalovic nije imao sansu da pokaze sta zna i moze ali mislim da je bolji od svih ovih nabrojanih, ne znam sto njega ne forsiraju kao u21
I imamo ovog novog brazilca za kojeg jos ne znamo kakav ce biti
Svi ostali nisu igraci za Sarajeva
Prema tome trece mjesto je vrh vrhova i veliki uspjeh za ovu vise losu nego dobru ekipu za nase uslove. Sreca je sto su sve ostale ekipe (osim borca i zrinjskog koji su svjetlosnu godinu ispred svih) teski odron.
Tako da opustite se i uzivajte
Re: FK Sarajevo
Nasa je greska ta rucna protiv Veleza i rotiranje najjace ekipe da se kofol sacuvamo za utakmicu protiv Borca koji je odmarao skoro dvije sedmice, u međuvremeno otisao na laksi footing u Doboj, al u petak… mi imali Veleza i odlazak na ovo tamo. Vaznije je bilo bas zapeti protiv Veleza, a ako sta bude u bl bude. No dobro, valja nam se boriti i tjt.
Re: FK Sarajevo
Kad na to dodas da nemas pravog napadaca svaka cast Cvitanovicu za dosadasnje rezultatejurisicduska je napisao/la: ↑01 mar 2026, 19:22Osnovni problem ove ekipe su bekovi
Beganovic Hujber Kupresak i Mujkic su jako neozbiljni bekovi
Shvatam ja da je tesko dovesti u Bosnu dobrog beka ali nasi su ispod nivoa svakog još kad dodaš Ristovskog koji je sigurno najgori igrac Sarajeva, dobijes bas limitiranu ekipu za izaći sa svoje polovine
You are someone else I am still right here
Ismire odlazi!!!
Ismire odlazi!!!
Re: FK Sarajevo
Da si najvećem neprijatelju dao, da nam protiv Veleža izmiksa, izrotira, kombinuje tim, ne bi gore uradio od Cvitanovica. Znalo se, da nam je cijela sezona stala u dvomeč sa Veležom, a mi onako pristupimo. Cvitanović ne smije ostati ni dana trener, ako ispadnemo.Oerde je napisao/la: ↑01 mar 2026, 20:31Nasa je greska ta rucna protiv Veleza i rotiranje najjace ekipe da se kofol sacuvamo za utakmicu protiv Borca koji je odmarao skoro dvije sedmice, u međuvremeno otisao na laksi footing u Doboj, al u petak… mi imali Veleza i odlazak na ovo tamo. Vaznije je bilo bas zapeti protiv Veleza, a ako sta bude u bl bude. No dobro, valja nam se boriti i tjt.
Re: FK Sarajevo
Ispali smo vecLucas je napisao/la: ↑01 mar 2026, 20:43Da si najvećem neprijatelju dao, da nam protiv Veleža izmiksa, izrotira, kombinuje tim, ne bi gore uradio od Cvitanovica. Znalo se, da nam je cijela sezona stala u dvomeč sa Veležom, a mi onako pristupimo. Cvitanović ne smije ostati ni dana trener, ako ispadnemo.Oerde je napisao/la: ↑01 mar 2026, 20:31Nasa je greska ta rucna protiv Veleza i rotiranje najjace ekipe da se kofol sacuvamo za utakmicu protiv Borca koji je odmarao skoro dvije sedmice, u međuvremeno otisao na laksi footing u Doboj, al u petak… mi imali Veleza i odlazak na ovo tamo. Vaznije je bilo bas zapeti protiv Veleza, a ako sta bude u bl bude. No dobro, valja nam se boriti i tjt.
Cvitanovic ostaje jos najmanje godinu
Online
Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 12 gostiju.


