FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

U sezoni 2025/26. očekujem:

1. Borbu za titulu
79
18%
2. Borbu za Evropu
183
41%
3. Sredinu tabele
78
18%
4. Borbu za opstanak
103
23%
 
Ukupno glasova: 443

Avatar
Ferroviere1987
Postovi: 693
Pridružen/a: 05 jul 2025, 22:22
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ferroviere1987 » 04 mar 2026, 00:02

MisterBlue je napisao/la:
03 mar 2026, 23:29
slika

Naš najjači sastav i najiskusniji. Mislim da bi se prošetali ovom ligom.
Ekipa dobra za popit i pojest

istokzeljo
Postovi: 206
Pridružen/a: 31 jul 2022, 18:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la istokzeljo » 04 mar 2026, 00:02

tiagofaria25 je napisao/la:
03 mar 2026, 20:35
slika

Sjetim se najmilijih svima koji ste ikad ista ruzno napisali za ovog momka, nodi tebi prvom
Koji si ti seljak. Zašto ti treba to? Zar nisi mogo na ljepši način reći da se ne slažeš sa njim? Znam ja da ćeš ti sad isto reći i meni al šta god reko to više govori o tebi nego drugim. Svako dobro.

zeljovolimte
Postovi: 3775
Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljovolimte » 04 mar 2026, 00:08

MisterBlue je napisao/la:
03 mar 2026, 23:29
slika

Naš najjači sastav i najiskusniji. Mislim da bi se prošetali ovom ligom.
Ovaj stoperski par je sprijecio Zrinski da osuta na gol.
Tu istu utakmicu odigrali Eric, Rakic (asistirao). Usao Sabic i Konings.

Ovdje dosta ima do drugih fakora. Nije ovdje samo problem igrace izrotirati, evo probaju pa uvijek isti rezultat.

Prosle godine Mufta nas cupao zbog njega smo uzeli bruku bodova. Atmosfera, hemija, uzasna politika kluba sve to utice na igrace. Na hajr, valjda nekad izdobri.

tiagofaria25
Postovi: 540
Pridružen/a: 01 jul 2024, 16:31
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la tiagofaria25 » 04 mar 2026, 00:14

istokzeljo je napisao/la:
04 mar 2026, 00:02
tiagofaria25 je napisao/la:
03 mar 2026, 20:35
slika

Sjetim se najmilijih svima koji ste ikad ista ruzno napisali za ovog momka, nodi tebi prvom
Koji si ti seljak. Zašto ti treba to? Zar nisi mogo na ljepši način reći da se ne slažeš sa njim? Znam ja da ćeš ti sad isto reći i meni al šta god reko to više govori o tebi nego drugim. Svako dobro.
Preko nekih stvari se ne prelazi, ako sam ispao seljak, neka sam. Uzeli smo naseg igraca, jednog od boljih i razvlacili ga u svakakvim kontekstima i ruznim stvarima, prijetilo mu se, psovalo, da bi na kraju se sve dokazalao kao neistina, sto je svako sa dva grama mozga mogao odmah znati. Razumijem zasto mi to govoris, mozda ruzno napisano sa moje strane, ali mrzim nepravdu, a prema njemu je nacinjena sigurno.

Edit: ako trolas na ovu temu, na vlastiti obraz stvarno…

19vendetta87
Postovi: 10276
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 19vendetta87 » 04 mar 2026, 00:19

tiagofaria25 je napisao/la:
04 mar 2026, 00:14

Preko nekih stvari se ne prelazi, ako sam ispao seljak, neka sam. Uzeli smo naseg igraca, jednog od boljih i razvlacili ga u svakakvim kontekstima i ruznim stvarima, prijetilo mu se, psovalo, da bi na kraju se sve dokazalao kao neistina, sto je svako sa dva grama mozga mogao odmah znati. Razumijem zasto mi to govoris, mozda ruzno napisano sa moje strane, ali mrzim nepravdu, a prema njemu je nacinjena sigurno.

Edit: ako trolas na ovu temu, na vlastiti obraz stvarno…
Pa sto onda napade Nodija, frajer nikad nije spomenuo nesto u vezi Cvete i Muftica, nije ni upucen u te glasine bio? :rol:
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎

Mamba21
Postovi: 3612
Pridružen/a: 11 feb 2020, 00:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Mamba21 » 04 mar 2026, 00:21

Kad vidim Krpića i Jaganjca u napadu, poželim da Konings i Rakić igraju
IGRAJTE SRCEM SARAJEVSKI PLAVI!

Pablo11
Postovi: 5150
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 04 mar 2026, 00:24

Ferroviere1987 je napisao/la:
04 mar 2026, 00:02
MisterBlue je napisao/la:
03 mar 2026, 23:29
slika

Naš najjači sastav i najiskusniji. Mislim da bi se prošetali ovom ligom.
Ekipa dobra za popit i pojest
Sabic sa 50kg tesko da voli pojest.
Fk Željezničar.

tiagofaria25
Postovi: 540
Pridružen/a: 01 jul 2024, 16:31
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la tiagofaria25 » 04 mar 2026, 00:28

19vendetta87 je napisao/la:
04 mar 2026, 00:19
tiagofaria25 je napisao/la:
04 mar 2026, 00:14

Preko nekih stvari se ne prelazi, ako sam ispao seljak, neka sam. Uzeli smo naseg igraca, jednog od boljih i razvlacili ga u svakakvim kontekstima i ruznim stvarima, prijetilo mu se, psovalo, da bi na kraju se sve dokazalao kao neistina, sto je svako sa dva grama mozga mogao odmah znati. Razumijem zasto mi to govoris, mozda ruzno napisano sa moje strane, ali mrzim nepravdu, a prema njemu je nacinjena sigurno.

Edit: ako trolas na ovu temu, na vlastiti obraz stvarno…
Pa sto onda napade Nodija, frajer nikad nije spomenuo nesto u vezi Cvete i Muftica, nije ni upucen u te glasine bio? :rol:
“ **** mater svoju jedes s njim, spavas u hotelu i sprci ti trebu
Mufta da je pametan nju navit nogom, a klub treba cvetu otjerati ko ga ****”

-nodi

Necemo se lagat

istokzeljo
Postovi: 206
Pridružen/a: 31 jul 2022, 18:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la istokzeljo » 04 mar 2026, 00:31

tiagofaria25 je napisao/la:
04 mar 2026, 00:14
istokzeljo je napisao/la:
04 mar 2026, 00:02
tiagofaria25 je napisao/la:
03 mar 2026, 20:35
slika

Sjetim se najmilijih svima koji ste ikad ista ruzno napisali za ovog momka, nodi tebi prvom
Koji si ti seljak. Zašto ti treba to? Zar nisi mogo na ljepši način reći da se ne slažeš sa njim? Znam ja da ćeš ti sad isto reći i meni al šta god reko to više govori o tebi nego drugim. Svako dobro.
Preko nekih stvari se ne prelazi, ako sam ispao seljak, neka sam. Uzeli smo naseg igraca, jednog od boljih i razvlacili ga u svakakvim kontekstima i ruznim stvarima, prijetilo mu se, psovalo, da bi na kraju se sve dokazalao kao neistina, sto je svako sa dva grama mozga mogao odmah znati. Razumijem zasto mi to govoris, mozda ruzno napisano sa moje strane, ali mrzim nepravdu, a prema njemu je nacinjena sigurno.

Edit: ako trolas na ovu temu, na vlastiti obraz stvarno…
Ne trolam brate, samo kažem nije uredu da prozivaš nodija na taj način. Ja nisam upratio da je on bilo šta reko loše o Cveti. Ali i ako jeste može se reći na drugi način da se ne slažeš s njim. A ovo što si izabro je baš bilo teško. Ne trebamo jedni prema drugima imati taj rječnik. Valjda smo svi mi ovdje na istoj strani, imamo isti cilj. e sad put do cilja koji je Bože moj. Svako ima svoj izbor. Halali što sam te prozvo al...

Kajkutenjoyer
Postovi: 752
Pridružen/a: 17 apr 2025, 18:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Kajkutenjoyer » 04 mar 2026, 00:48

istokzeljo je napisao/la:
04 mar 2026, 00:31
tiagofaria25 je napisao/la:
04 mar 2026, 00:14
istokzeljo je napisao/la:
04 mar 2026, 00:02


Koji si ti seljak. Zašto ti treba to? Zar nisi mogo na ljepši način reći da se ne slažeš sa njim? Znam ja da ćeš ti sad isto reći i meni al šta god reko to više govori o tebi nego drugim. Svako dobro.
Preko nekih stvari se ne prelazi, ako sam ispao seljak, neka sam. Uzeli smo naseg igraca, jednog od boljih i razvlacili ga u svakakvim kontekstima i ruznim stvarima, prijetilo mu se, psovalo, da bi na kraju se sve dokazalao kao neistina, sto je svako sa dva grama mozga mogao odmah znati. Razumijem zasto mi to govoris, mozda ruzno napisano sa moje strane, ali mrzim nepravdu, a prema njemu je nacinjena sigurno.

Edit: ako trolas na ovu temu, na vlastiti obraz stvarno…
Ne trolam brate, samo kažem nije uredu da prozivaš nodija na taj način. Ja nisam upratio da je on bilo šta reko loše o Cveti. Ali i ako jeste može se reći na drugi način da se ne slažeš s njim. A ovo što si izabro je baš bilo teško. Ne trebamo jedni prema drugima imati taj rječnik. Valjda smo svi mi ovdje na istoj strani, imamo isti cilj. e sad put do cilja koji je Bože moj. Svako ima svoj izbor. Halali što sam te prozvo al...

slika
nek crknu dusmani, najjaci smo

Avatar
GrbavicaHrammm
Postovi: 1629
Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GrbavicaHrammm » 04 mar 2026, 01:51

MisterBlue je napisao/la:
03 mar 2026, 23:29
slika

Naš najjači sastav i najiskusniji. Mislim da bi se prošetali ovom ligom.

Ovaj sastav ne bi u federalnoj prvi bili al Boga mi :rol:

Avatar
gegenpressing
Postovi: 739
Pridružen/a: 28 apr 2023, 20:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la gegenpressing » 04 mar 2026, 07:18

Nuuq je napisao/la:
03 mar 2026, 22:59
Pozdrav svima,
Dugo sam na forumu ali nisam za sada pisao.
U ovim teškim trenutcima za voljeni nam klub (ni prvi ni zadnji), želim da vas pozovem na predstavu ZA ŽIVOT CIJELI u Sarajevskom Ratnom Teatru.
Napravili smo predstavu o onome što volimo, za čim patimo i čemu se radujemo.
Znam da ne postoji niko kome će biti žao što je odvojio 80min života na ovu predstavu. Dođite da se podsjetimo svi skupa šta volimo i zašto.
Uz Dimitrija, Joška, Ivicu, Milana i Đildu, dođite da svi skupa pjevamo, plačemo i pokažemo da je Željezničar veliki dio svih nas.

10., 11. i 16. Mart

https://karter.ba/event/75cc4fed-4432-4 ... 1b7238a598

slika
Predstava je spektakularna :bih:
Brohra ribo se...

Tramvaji29877
Postovi: 229
Pridružen/a: 27 jan 2025, 15:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tramvaji29877 » 04 mar 2026, 07:48

Kajkutenjoyer je napisao/la:
04 mar 2026, 00:48
istokzeljo je napisao/la:
04 mar 2026, 00:31
tiagofaria25 je napisao/la:
04 mar 2026, 00:14


Preko nekih stvari se ne prelazi, ako sam ispao seljak, neka sam. Uzeli smo naseg igraca, jednog od boljih i razvlacili ga u svakakvim kontekstima i ruznim stvarima, prijetilo mu se, psovalo, da bi na kraju se sve dokazalao kao neistina, sto je svako sa dva grama mozga mogao odmah znati. Razumijem zasto mi to govoris, mozda ruzno napisano sa moje strane, ali mrzim nepravdu, a prema njemu je nacinjena sigurno.

Edit: ako trolas na ovu temu, na vlastiti obraz stvarno…
Ne trolam brate, samo kažem nije uredu da prozivaš nodija na taj način. Ja nisam upratio da je on bilo šta reko loše o Cveti. Ali i ako jeste može se reći na drugi način da se ne slažeš s njim. A ovo što si izabro je baš bilo teško. Ne trebamo jedni prema drugima imati taj rječnik. Valjda smo svi mi ovdje na istoj strani, imamo isti cilj. e sad put do cilja koji je Bože moj. Svako ima svoj izbor. Halali što sam te prozvo al...

slika
Jel postoji Admin na ovom forumu? Lik otvoreno trola temu s laznog profila i nista. Djipke je definitivno poludio, cak ga nije sramota da ne promijeni ovaj provaljeni profil.

Travnik1921
Postovi: 62
Pridružen/a: 24 okt 2025, 09:33
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Travnik1921 » 04 mar 2026, 08:15

Ne znam kako ga više nije stid ima 100 godina penzioner on ovamo smara o Želji povazdan na temi, pa evo čak i lažne profile pravi gdje se predstavlja kao naš navijač. Idi igraj šaha dedo.

GavranBeli
Postovi: 1096
Pridružen/a: 25 dec 2025, 22:14
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GavranBeli » 04 mar 2026, 08:21

Tramvaji29877 je napisao/la:
04 mar 2026, 07:48
Kajkutenjoyer je napisao/la:
04 mar 2026, 00:48
istokzeljo je napisao/la:
04 mar 2026, 00:31

Ne trolam brate, samo kažem nije uredu da prozivaš nodija na taj način. Ja nisam upratio da je on bilo šta reko loše o Cveti. Ali i ako jeste može se reći na drugi način da se ne slažeš s njim. A ovo što si izabro je baš bilo teško. Ne trebamo jedni prema drugima imati taj rječnik. Valjda smo svi mi ovdje na istoj strani, imamo isti cilj. e sad put do cilja koji je Bože moj. Svako ima svoj izbor. Halali što sam te prozvo al...

slika
Jel postoji Admin na ovom forumu? Lik otvoreno trola temu s laznog profila i nista. Djipke je definitivno poludio, cak ga nije sramota da ne promijeni ovaj provaljeni profil.
Popusti ljude sta ti glumis ovdje nekog dezurnog policajac, prozivas ljude I etiketiras. Idi radi nesto bolesnice bolesni.

Avatar
bhsport
Postovi: 13522
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bhsport » 04 mar 2026, 08:25

Sarajevskigigant1921 je napisao/la:
03 mar 2026, 18:43
Suspenzije zbog tri žuta kartona prijete Sulejmanu Krpiću, Mustafi Šukiloviću, Vedadu Muftiću, Enesu Aliću, Hamzi Jaganjcu, te Bojanu Nastiću, Žoao Eriku i Edinu Osmanoviću. Amin da svi ovi dobiju treci osim Alića
Moze li se Muftic suspendovati sa dva zuta na tri utakmice?
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Uniited
Postovi: 223
Pridružen/a: 06 feb 2025, 08:38
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Uniited » 04 mar 2026, 08:26

GavranBeli je napisao/la:
04 mar 2026, 08:21
Tramvaji29877 je napisao/la:
04 mar 2026, 07:48
Kajkutenjoyer je napisao/la:
04 mar 2026, 00:48



slika
Jel postoji Admin na ovom forumu? Lik otvoreno trola temu s laznog profila i nista. Djipke je definitivno poludio, cak ga nije sramota da ne promijeni ovaj provaljeni profil.
Popusti ljude sta ti glumis ovdje nekog dezurnog policajac, prozivas ljude I etiketiras. Idi radi nesto bolesnice bolesni.
Šta se ti javljaš i govoriš nekom da radi nešto, a ti si u 3 mjeseca 600+ postova napisao.
Forza Željo
Željo je šampion
Ja sa strane sjedim, posmatram i ne vjerujem. Ićo

GavranBeli
Postovi: 1096
Pridružen/a: 25 dec 2025, 22:14
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GavranBeli » 04 mar 2026, 08:42

Uniited je napisao/la:
04 mar 2026, 08:26
GavranBeli je napisao/la:
04 mar 2026, 08:21
Tramvaji29877 je napisao/la:
04 mar 2026, 07:48


Jel postoji Admin na ovom forumu? Lik otvoreno trola temu s laznog profila i nista. Djipke je definitivno poludio, cak ga nije sramota da ne promijeni ovaj provaljeni profil.
Popusti ljude sta ti glumis ovdje nekog dezurnog policajac, prozivas ljude I etiketiras. Idi radi nesto bolesnice bolesni.
Šta se ti javljaš i govoriš nekom da radi nešto, a ti si u 3 mjeseca 600+ postova napisao.
Pa? Ti ces mi odrediti koliko cu pisati?

Avatar
MisterBlue
Postovi: 195
Pridružen/a: 21 avg 2025, 22:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MisterBlue » 04 mar 2026, 08:45

Mogu se dva željina navijača neslagati u mišljenju ali da jedan drugom psuju nešto ili nekog to ne mogu da pojmim.

U koliko je danas trening da gledam tu Jogu Bonito?

eldin1987
Postovi: 35
Pridružen/a: 14 feb 2026, 14:36
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la eldin1987 » 04 mar 2026, 09:08

Pozdrav, mene isto zanima ima li danas treninga? Inace bude oko 11h, pa ako neko zna da li ce danas isto biti neka odgovori, unaprijed hvala.

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 36 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []