Ekipa dobra za popit i pojestMisterBlue je napisao/la: ↑03 mar 2026, 23:29
Naš najjači sastav i najiskusniji. Mislim da bi se prošetali ovom ligom.
FK Željezničar
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
- Ferroviere1987
- Postovi: 691
- Pridružen/a: 05 jul 2025, 22:22
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
-
istokzeljo
- Postovi: 206
- Pridružen/a: 31 jul 2022, 18:22
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Koji si ti seljak. Zašto ti treba to? Zar nisi mogo na ljepši način reći da se ne slažeš sa njim? Znam ja da ćeš ti sad isto reći i meni al šta god reko to više govori o tebi nego drugim. Svako dobro.tiagofaria25 je napisao/la: ↑03 mar 2026, 20:35
Sjetim se najmilijih svima koji ste ikad ista ruzno napisali za ovog momka, nodi tebi prvom
-
zeljovolimte
- Postovi: 3775
- Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ovaj stoperski par je sprijecio Zrinski da osuta na gol.MisterBlue je napisao/la: ↑03 mar 2026, 23:29
Naš najjači sastav i najiskusniji. Mislim da bi se prošetali ovom ligom.
Tu istu utakmicu odigrali Eric, Rakic (asistirao). Usao Sabic i Konings.
Ovdje dosta ima do drugih fakora. Nije ovdje samo problem igrace izrotirati, evo probaju pa uvijek isti rezultat.
Prosle godine Mufta nas cupao zbog njega smo uzeli bruku bodova. Atmosfera, hemija, uzasna politika kluba sve to utice na igrace. Na hajr, valjda nekad izdobri.
-
tiagofaria25
- Postovi: 540
- Pridružen/a: 01 jul 2024, 16:31
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Preko nekih stvari se ne prelazi, ako sam ispao seljak, neka sam. Uzeli smo naseg igraca, jednog od boljih i razvlacili ga u svakakvim kontekstima i ruznim stvarima, prijetilo mu se, psovalo, da bi na kraju se sve dokazalao kao neistina, sto je svako sa dva grama mozga mogao odmah znati. Razumijem zasto mi to govoris, mozda ruzno napisano sa moje strane, ali mrzim nepravdu, a prema njemu je nacinjena sigurno.istokzeljo je napisao/la: ↑04 mar 2026, 00:02Koji si ti seljak. Zašto ti treba to? Zar nisi mogo na ljepši način reći da se ne slažeš sa njim? Znam ja da ćeš ti sad isto reći i meni al šta god reko to više govori o tebi nego drugim. Svako dobro.tiagofaria25 je napisao/la: ↑03 mar 2026, 20:35
Sjetim se najmilijih svima koji ste ikad ista ruzno napisali za ovog momka, nodi tebi prvom
Edit: ako trolas na ovu temu, na vlastiti obraz stvarno…
-
19vendetta87
- Postovi: 10272
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Pa sto onda napade Nodija, frajer nikad nije spomenuo nesto u vezi Cvete i Muftica, nije ni upucen u te glasine bio?tiagofaria25 je napisao/la: ↑04 mar 2026, 00:14
Preko nekih stvari se ne prelazi, ako sam ispao seljak, neka sam. Uzeli smo naseg igraca, jednog od boljih i razvlacili ga u svakakvim kontekstima i ruznim stvarima, prijetilo mu se, psovalo, da bi na kraju se sve dokazalao kao neistina, sto je svako sa dva grama mozga mogao odmah znati. Razumijem zasto mi to govoris, mozda ruzno napisano sa moje strane, ali mrzim nepravdu, a prema njemu je nacinjena sigurno.
Edit: ako trolas na ovu temu, na vlastiti obraz stvarno…
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎
Re: FK Željezničar
Kad vidim Krpića i Jaganjca u napadu, poželim da Konings i Rakić igraju
IGRAJTE SRCEM SARAJEVSKI PLAVI!
Re: FK Željezničar
Sabic sa 50kg tesko da voli pojest.Ferroviere1987 je napisao/la: ↑04 mar 2026, 00:02Ekipa dobra za popit i pojestMisterBlue je napisao/la: ↑03 mar 2026, 23:29
Naš najjači sastav i najiskusniji. Mislim da bi se prošetali ovom ligom.
Fk Željezničar.
-
tiagofaria25
- Postovi: 540
- Pridružen/a: 01 jul 2024, 16:31
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
“ **** mater svoju jedes s njim, spavas u hotelu i sprci ti trebu19vendetta87 je napisao/la: ↑04 mar 2026, 00:19Pa sto onda napade Nodija, frajer nikad nije spomenuo nesto u vezi Cvete i Muftica, nije ni upucen u te glasine bio?tiagofaria25 je napisao/la: ↑04 mar 2026, 00:14
Preko nekih stvari se ne prelazi, ako sam ispao seljak, neka sam. Uzeli smo naseg igraca, jednog od boljih i razvlacili ga u svakakvim kontekstima i ruznim stvarima, prijetilo mu se, psovalo, da bi na kraju se sve dokazalao kao neistina, sto je svako sa dva grama mozga mogao odmah znati. Razumijem zasto mi to govoris, mozda ruzno napisano sa moje strane, ali mrzim nepravdu, a prema njemu je nacinjena sigurno.
Edit: ako trolas na ovu temu, na vlastiti obraz stvarno…![]()
Mufta da je pametan nju navit nogom, a klub treba cvetu otjerati ko ga ****”
-nodi
Necemo se lagat
-
istokzeljo
- Postovi: 206
- Pridružen/a: 31 jul 2022, 18:22
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ne trolam brate, samo kažem nije uredu da prozivaš nodija na taj način. Ja nisam upratio da je on bilo šta reko loše o Cveti. Ali i ako jeste može se reći na drugi način da se ne slažeš s njim. A ovo što si izabro je baš bilo teško. Ne trebamo jedni prema drugima imati taj rječnik. Valjda smo svi mi ovdje na istoj strani, imamo isti cilj. e sad put do cilja koji je Bože moj. Svako ima svoj izbor. Halali što sam te prozvo al...tiagofaria25 je napisao/la: ↑04 mar 2026, 00:14Preko nekih stvari se ne prelazi, ako sam ispao seljak, neka sam. Uzeli smo naseg igraca, jednog od boljih i razvlacili ga u svakakvim kontekstima i ruznim stvarima, prijetilo mu se, psovalo, da bi na kraju se sve dokazalao kao neistina, sto je svako sa dva grama mozga mogao odmah znati. Razumijem zasto mi to govoris, mozda ruzno napisano sa moje strane, ali mrzim nepravdu, a prema njemu je nacinjena sigurno.istokzeljo je napisao/la: ↑04 mar 2026, 00:02Koji si ti seljak. Zašto ti treba to? Zar nisi mogo na ljepši način reći da se ne slažeš sa njim? Znam ja da ćeš ti sad isto reći i meni al šta god reko to više govori o tebi nego drugim. Svako dobro.tiagofaria25 je napisao/la: ↑03 mar 2026, 20:35
Sjetim se najmilijih svima koji ste ikad ista ruzno napisali za ovog momka, nodi tebi prvom
Edit: ako trolas na ovu temu, na vlastiti obraz stvarno…
-
Kajkutenjoyer
- Postovi: 752
- Pridružen/a: 17 apr 2025, 18:43
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
istokzeljo je napisao/la: ↑04 mar 2026, 00:31Ne trolam brate, samo kažem nije uredu da prozivaš nodija na taj način. Ja nisam upratio da je on bilo šta reko loše o Cveti. Ali i ako jeste može se reći na drugi način da se ne slažeš s njim. A ovo što si izabro je baš bilo teško. Ne trebamo jedni prema drugima imati taj rječnik. Valjda smo svi mi ovdje na istoj strani, imamo isti cilj. e sad put do cilja koji je Bože moj. Svako ima svoj izbor. Halali što sam te prozvo al...tiagofaria25 je napisao/la: ↑04 mar 2026, 00:14Preko nekih stvari se ne prelazi, ako sam ispao seljak, neka sam. Uzeli smo naseg igraca, jednog od boljih i razvlacili ga u svakakvim kontekstima i ruznim stvarima, prijetilo mu se, psovalo, da bi na kraju se sve dokazalao kao neistina, sto je svako sa dva grama mozga mogao odmah znati. Razumijem zasto mi to govoris, mozda ruzno napisano sa moje strane, ali mrzim nepravdu, a prema njemu je nacinjena sigurno.istokzeljo je napisao/la: ↑04 mar 2026, 00:02
Koji si ti seljak. Zašto ti treba to? Zar nisi mogo na ljepši način reći da se ne slažeš sa njim? Znam ja da ćeš ti sad isto reći i meni al šta god reko to više govori o tebi nego drugim. Svako dobro.
Edit: ako trolas na ovu temu, na vlastiti obraz stvarno…

nek crknu dusmani, najjaci smo
- GrbavicaHrammm
- Postovi: 1623
- Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
MisterBlue je napisao/la: ↑03 mar 2026, 23:29
Naš najjači sastav i najiskusniji. Mislim da bi se prošetali ovom ligom.
Ovaj sastav ne bi u federalnoj prvi bili al Boga mi
- gegenpressing
- Postovi: 739
- Pridružen/a: 28 apr 2023, 20:46
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Predstava je spektakularnaNuuq je napisao/la: ↑03 mar 2026, 22:59Pozdrav svima,
Dugo sam na forumu ali nisam za sada pisao.
U ovim teškim trenutcima za voljeni nam klub (ni prvi ni zadnji), želim da vas pozovem na predstavu ZA ŽIVOT CIJELI u Sarajevskom Ratnom Teatru.
Napravili smo predstavu o onome što volimo, za čim patimo i čemu se radujemo.
Znam da ne postoji niko kome će biti žao što je odvojio 80min života na ovu predstavu. Dođite da se podsjetimo svi skupa šta volimo i zašto.
Uz Dimitrija, Joška, Ivicu, Milana i Đildu, dođite da svi skupa pjevamo, plačemo i pokažemo da je Željezničar veliki dio svih nas.
10., 11. i 16. Mart
https://karter.ba/event/75cc4fed-4432-4 ... 1b7238a598
![]()
Brohra ribo se...
-
Tramvaji29877
- Postovi: 229
- Pridružen/a: 27 jan 2025, 15:49
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Jel postoji Admin na ovom forumu? Lik otvoreno trola temu s laznog profila i nista. Djipke je definitivno poludio, cak ga nije sramota da ne promijeni ovaj provaljeni profil.Kajkutenjoyer je napisao/la: ↑04 mar 2026, 00:48istokzeljo je napisao/la: ↑04 mar 2026, 00:31Ne trolam brate, samo kažem nije uredu da prozivaš nodija na taj način. Ja nisam upratio da je on bilo šta reko loše o Cveti. Ali i ako jeste može se reći na drugi način da se ne slažeš s njim. A ovo što si izabro je baš bilo teško. Ne trebamo jedni prema drugima imati taj rječnik. Valjda smo svi mi ovdje na istoj strani, imamo isti cilj. e sad put do cilja koji je Bože moj. Svako ima svoj izbor. Halali što sam te prozvo al...tiagofaria25 je napisao/la: ↑04 mar 2026, 00:14
Preko nekih stvari se ne prelazi, ako sam ispao seljak, neka sam. Uzeli smo naseg igraca, jednog od boljih i razvlacili ga u svakakvim kontekstima i ruznim stvarima, prijetilo mu se, psovalo, da bi na kraju se sve dokazalao kao neistina, sto je svako sa dva grama mozga mogao odmah znati. Razumijem zasto mi to govoris, mozda ruzno napisano sa moje strane, ali mrzim nepravdu, a prema njemu je nacinjena sigurno.
Edit: ako trolas na ovu temu, na vlastiti obraz stvarno…
![]()
-
Travnik1921
- Postovi: 62
- Pridružen/a: 24 okt 2025, 09:33
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ne znam kako ga više nije stid ima 100 godina penzioner on ovamo smara o Želji povazdan na temi, pa evo čak i lažne profile pravi gdje se predstavlja kao naš navijač. Idi igraj šaha dedo.
-
GavranBeli
- Postovi: 1096
- Pridružen/a: 25 dec 2025, 22:14
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Popusti ljude sta ti glumis ovdje nekog dezurnog policajac, prozivas ljude I etiketiras. Idi radi nesto bolesnice bolesni.Tramvaji29877 je napisao/la: ↑04 mar 2026, 07:48Jel postoji Admin na ovom forumu? Lik otvoreno trola temu s laznog profila i nista. Djipke je definitivno poludio, cak ga nije sramota da ne promijeni ovaj provaljeni profil.Kajkutenjoyer je napisao/la: ↑04 mar 2026, 00:48istokzeljo je napisao/la: ↑04 mar 2026, 00:31
Ne trolam brate, samo kažem nije uredu da prozivaš nodija na taj način. Ja nisam upratio da je on bilo šta reko loše o Cveti. Ali i ako jeste može se reći na drugi način da se ne slažeš s njim. A ovo što si izabro je baš bilo teško. Ne trebamo jedni prema drugima imati taj rječnik. Valjda smo svi mi ovdje na istoj strani, imamo isti cilj. e sad put do cilja koji je Bože moj. Svako ima svoj izbor. Halali što sam te prozvo al...
![]()
Re: FK Željezničar
Moze li se Muftic suspendovati sa dva zuta na tri utakmice?Sarajevskigigant1921 je napisao/la: ↑03 mar 2026, 18:43Suspenzije zbog tri žuta kartona prijete Sulejmanu Krpiću, Mustafi Šukiloviću, Vedadu Muftiću, Enesu Aliću, Hamzi Jaganjcu, te Bojanu Nastiću, Žoao Eriku i Edinu Osmanoviću. Amin da svi ovi dobiju treci osim Alića
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
Re: FK Željezničar
Šta se ti javljaš i govoriš nekom da radi nešto, a ti si u 3 mjeseca 600+ postova napisao.GavranBeli je napisao/la: ↑04 mar 2026, 08:21Popusti ljude sta ti glumis ovdje nekog dezurnog policajac, prozivas ljude I etiketiras. Idi radi nesto bolesnice bolesni.Tramvaji29877 je napisao/la: ↑04 mar 2026, 07:48Jel postoji Admin na ovom forumu? Lik otvoreno trola temu s laznog profila i nista. Djipke je definitivno poludio, cak ga nije sramota da ne promijeni ovaj provaljeni profil.
Forza Željo
Željo je šampion
Ja sa strane sjedim, posmatram i ne vjerujem. Ićo
Željo je šampion
Ja sa strane sjedim, posmatram i ne vjerujem. Ićo
-
GavranBeli
- Postovi: 1096
- Pridružen/a: 25 dec 2025, 22:14
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Pa? Ti ces mi odrediti koliko cu pisati?Uniited je napisao/la: ↑04 mar 2026, 08:26Šta se ti javljaš i govoriš nekom da radi nešto, a ti si u 3 mjeseca 600+ postova napisao.GavranBeli je napisao/la: ↑04 mar 2026, 08:21Popusti ljude sta ti glumis ovdje nekog dezurnog policajac, prozivas ljude I etiketiras. Idi radi nesto bolesnice bolesni.Tramvaji29877 je napisao/la: ↑04 mar 2026, 07:48
Jel postoji Admin na ovom forumu? Lik otvoreno trola temu s laznog profila i nista. Djipke je definitivno poludio, cak ga nije sramota da ne promijeni ovaj provaljeni profil.
- MisterBlue
- Postovi: 195
- Pridružen/a: 21 avg 2025, 22:12
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Mogu se dva željina navijača neslagati u mišljenju ali da jedan drugom psuju nešto ili nekog to ne mogu da pojmim.
U koliko je danas trening da gledam tu Jogu Bonito?
U koliko je danas trening da gledam tu Jogu Bonito?
Re: FK Željezničar
Pozdrav, mene isto zanima ima li danas treninga? Inace bude oko 11h, pa ako neko zna da li ce danas isto biti neka odgovori, unaprijed hvala.
Online
Trenutno korisnika/ca: adrenaline323, Arma00, dariolovrinovic00, Frankie i 42 gosta.






