FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Neza
Postovi: 170
Pridružen/a: 17 maj 2024, 15:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Neza » 04 mar 2026, 17:14

Kako volim kad napišem par činjenica, a delulu navijači se upale.

Zrinjski jeste bolji od nas, to pokazuju rezultati u zadnjih 5 godina, što u domaćem prvenstvu, što u Europi. Ljudi imaju dobre igrače i drže ih, mi mijenjamo cijeli tim svaku godinu. Hoćemo li spominjati stručnjaka Cvitanovića koji veze s vezom nema? Javite mi se u DM, ja ću uslikati svoju člansku, kao i dokaze da sam bio na utkamicama i po kiši i po snijegu.

bordobijeli
Postovi: 18324
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 04 mar 2026, 17:24

Nas kaznilo 15 000 a Borac za 2000 ne treba dalje nista pricati.

Avatar
Maroon1946
Postovi: 2003
Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Maroon1946 » 04 mar 2026, 17:26

Neza je napisao/la:
04 mar 2026, 17:14
Hoćemo li spominjati stručnjaka Cvitanovića koji veze s vezom nema? Javite mi se u DM, ja ću uslikati svoju člansku, kao i dokaze da sam bio na utkamicama i po kiši i po snijegu.
Klub je imao 6 pobjeda zaredom i sad upao u krizu i nije sramota izgubiti od Borca u BL i protiv Veleža. Za vikend ide utakmica koja se mora dobiti a i u kupu nista nije izgubljeno imamo revans. Licno bi sacekao bar kraj sezone pa onda pravio zakljucke. Po meni je Mario dosad sasvim korektan posao odradio.

Avatar
Jet2Holiday
Postovi: 1027
Pridružen/a: 27 sep 2025, 15:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Jet2Holiday » 04 mar 2026, 17:43

bordobijeli je napisao/la:
04 mar 2026, 17:24
Nas kaznilo 15 000 a Borac za 2000 ne treba dalje nista pricati.
Pa jarane, jes bio na zadnjoj utakmici, jes vidio one detonacije ispod sjeverne tribine. Ne mozes gledat utakmicu, ko da si u Iranu.
Sami smo krivi sto nas pucaju po usima.
🎶 Kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi 🎶

„Nothing beats a Jet2 holiday!”

Avatar
MaroonBjelave
Postovi: 6286
Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MaroonBjelave » 04 mar 2026, 17:50

Jet2Holiday je napisao/la:
04 mar 2026, 17:43
bordobijeli je napisao/la:
04 mar 2026, 17:24
Nas kaznilo 15 000 a Borac za 2000 ne treba dalje nista pricati.
Pa jarane, jes bio na zadnjoj utakmici, jes vidio one detonacije ispod sjeverne tribine. Ne mozes gledat utakmicu, ko da si u Iranu.
Sami smo krivi sto nas pucaju po usima.
To valjda tek treba doci na red. Ovo su kazne nakon utakmica kupa i prvog kola nastavka prvenstva.

Avatar
Jet2Holiday
Postovi: 1027
Pridružen/a: 27 sep 2025, 15:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Jet2Holiday » 04 mar 2026, 18:10

MaroonBjelave je napisao/la:
04 mar 2026, 17:50
Jet2Holiday je napisao/la:
04 mar 2026, 17:43
bordobijeli je napisao/la:
04 mar 2026, 17:24
Nas kaznilo 15 000 a Borac za 2000 ne treba dalje nista pricati.
Pa jarane, jes bio na zadnjoj utakmici, jes vidio one detonacije ispod sjeverne tribine. Ne mozes gledat utakmicu, ko da si u Iranu.
Sami smo krivi sto nas pucaju po usima.
To valjda tek treba doci na red. Ovo su kazne nakon utakmica kupa i prvog kola nastavka prvenstva.
Ma vala ono nije ugodno bilo
🎶 Kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi 🎶

„Nothing beats a Jet2 holiday!”

KarloIvandic
Postovi: 537
Pridružen/a: 13 avg 2025, 10:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KarloIvandic » 04 mar 2026, 18:11

Ayla bivsa. Hvala Mamicu

atomskaNavika
Postovi: 18
Pridružen/a: 25 maj 2025, 11:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la atomskaNavika » 04 mar 2026, 18:22

visokohz je napisao/la:
04 mar 2026, 15:29
Alimanovićka bivša bravo Mamiću
Otišla Ajla, kako da ne :nene:

Vlasnik APPAREL BRANDS INTERNATIONAL, INC. ,United States, 15760 143rd Avenue Renton, Washington 98058 ,United States
Zastupnik
ALIMANOVIĆ AJLA, Direktor

Nismo bas toliko glupi da vjerujemo u ovaj 🎪🤡
Sad kad imaš trideset, opet samo misliš ti kome glavu razbiti.

Avatar
NazorUso
Postovi: 6868
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 04 mar 2026, 19:28

Neza je napisao/la:
04 mar 2026, 17:14
Kako volim kad napišem par činjenica, a delulu navijači se upale.

Zrinjski jeste bolji od nas, to pokazuju rezultati u zadnjih 5 godina, što u domaćem prvenstvu, što u Europi. Ljudi imaju dobre igrače i drže ih, mi mijenjamo cijeli tim svaku godinu. Hoćemo li spominjati stručnjaka Cvitanovića koji veze s vezom nema? Javite mi se u DM, ja ću uslikati svoju člansku, kao i dokaze da sam bio na utkamicama i po kiši i po snijegu.
Znao sam da lupas gluposti, ali mi je ovo to i potvrdilo
Neza je napisao/la:
07 jun 2024, 14:50
Husref Musemic je nas Sir Alex Ferguson. Naravno da treba trener koji ce psovati igracima i sudijama. Pa Ferguson je Beckhamu glavu razvalio kopackom, i od njega napravio igraca i covjeka, a od Uniteda trofejan klub
Lp
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Neza
Postovi: 170
Pridružen/a: 17 maj 2024, 15:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Neza » 04 mar 2026, 19:44

NazorUso je napisao/la:
04 mar 2026, 19:28
Neza je napisao/la:
04 mar 2026, 17:14
Kako volim kad napišem par činjenica, a delulu navijači se upale.

Zrinjski jeste bolji od nas, to pokazuju rezultati u zadnjih 5 godina, što u domaćem prvenstvu, što u Europi. Ljudi imaju dobre igrače i drže ih, mi mijenjamo cijeli tim svaku godinu. Hoćemo li spominjati stručnjaka Cvitanovića koji veze s vezom nema? Javite mi se u DM, ja ću uslikati svoju člansku, kao i dokaze da sam bio na utkamicama i po kiši i po snijegu.
Znao sam da lupas gluposti, ali mi je ovo to i potvrdilo
Neza je napisao/la:
07 jun 2024, 14:50
Husref Musemic je nas Sir Alex Ferguson. Naravno da treba trener koji ce psovati igracima i sudijama. Pa Ferguson je Beckhamu glavu razvalio kopackom, i od njega napravio igraca i covjeka, a od Uniteda trofejan klub
Lp
I dalje trener koji nam je osvojio najviše trofeja, i sa kojim smo igrali dobro u Europi. Ako znaš nekog ko je osovjio više u Sarajevu, reci. :shh:

NajvecaRadosti
Postovi: 10168
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 04 mar 2026, 19:45

Turo je napisao/la:
04 mar 2026, 15:49
Sarajevo ostaje bez četiri igrača: Mamić priprema tim za Evropu i narednu sezonu

Na kraju sezone klub sa Koševa bi moglo napustiti nekoliko igrača kojima ističu ugovori.Renato Gojković još nije dobio ponudu za ostanak, pa se njegov odlazak čini realnim. Renan Oliveira trenutno je povrijeđen, ne može igrati, ali ni on ne bi trebao ostati na Koševu. Brazilski napadač nije se pokazao ozbiljnim napadačkim rješenjem za Sarajevo, pa bi i on mogao čistih papira mogao napustiti Koševo na kraju sezone.

Iskusni stoper Slavko Bralić ima 33 godine. Odigrao je solidno do sada, ali bi Sarajevo trebalo da se okrene nekim mlađim igračima kao rješenjima na toj poziciji.

Ugovor ističe i Anesu Krdžaliću bivšem mladom reprezentativcu BiH. Ovaj 21-godišnjak koji je imao dvije teže povrede, ali se uspio vratiti i mogao bi dobiti ponudu za produženje saradnje.

sport.ske
Steta ako Gojkovic ne ostane,najbolji stoper lige sigurno.
Renan i Bralic cao.Za Krdzalica bi jos malo razmislio mada ispada iz u21 pa vjerovatno i on ide.On os kad je dosao kod nas isti,1 dobra utakmica daje znakove zivota 2 prosjek 2 katastrofa i tako u krug.

Ovo za baklje prosto jasno,nemoj paliti i necete moci kazniti.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Avatar
NazorUso
Postovi: 6868
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 04 mar 2026, 19:47

Neza je napisao/la:
04 mar 2026, 19:44
NazorUso je napisao/la:
04 mar 2026, 19:28
Neza je napisao/la:
04 mar 2026, 17:14
Kako volim kad napišem par činjenica, a delulu navijači se upale.

Zrinjski jeste bolji od nas, to pokazuju rezultati u zadnjih 5 godina, što u domaćem prvenstvu, što u Europi. Ljudi imaju dobre igrače i drže ih, mi mijenjamo cijeli tim svaku godinu. Hoćemo li spominjati stručnjaka Cvitanovića koji veze s vezom nema? Javite mi se u DM, ja ću uslikati svoju člansku, kao i dokaze da sam bio na utkamicama i po kiši i po snijegu.
Znao sam da lupas gluposti, ali mi je ovo to i potvrdilo
Neza je napisao/la:
07 jun 2024, 14:50
Husref Musemic je nas Sir Alex Ferguson. Naravno da treba trener koji ce psovati igracima i sudijama. Pa Ferguson je Beckhamu glavu razvalio kopackom, i od njega napravio igraca i covjeka, a od Uniteda trofejan klub
Lp
I dalje trener koji nam je osvojio najviše trofeja, i sa kojim smo igrali dobro u Europi. Ako znaš nekog ko je osovjio više u Sarajevu, reci. :shh:
Nekad si ovako pisao o Zrinjskom ;

slika


'naci jos jedan sa "F" sifrom na forumu !!!
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

bvsic
Postovi: 4875
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bvsic » 04 mar 2026, 19:50

NajvecaRadosti je napisao/la:
04 mar 2026, 19:45
Turo je napisao/la:
04 mar 2026, 15:49
Sarajevo ostaje bez četiri igrača: Mamić priprema tim za Evropu i narednu sezonu

Na kraju sezone klub sa Koševa bi moglo napustiti nekoliko igrača kojima ističu ugovori.Renato Gojković još nije dobio ponudu za ostanak, pa se njegov odlazak čini realnim. Renan Oliveira trenutno je povrijeđen, ne može igrati, ali ni on ne bi trebao ostati na Koševu. Brazilski napadač nije se pokazao ozbiljnim napadačkim rješenjem za Sarajevo, pa bi i on mogao čistih papira mogao napustiti Koševo na kraju sezone.

Iskusni stoper Slavko Bralić ima 33 godine. Odigrao je solidno do sada, ali bi Sarajevo trebalo da se okrene nekim mlađim igračima kao rješenjima na toj poziciji.

Ugovor ističe i Anesu Krdžaliću bivšem mladom reprezentativcu BiH. Ovaj 21-godišnjak koji je imao dvije teže povrede, ali se uspio vratiti i mogao bi dobiti ponudu za produženje saradnje.

sport.ske
Steta ako Gojkovic ne ostane,najbolji stoper lige sigurno.
Renan i Bralic cao.Za Krdzalica bi jos malo razmislio mada ispada iz u21 pa vjerovatno i on ide.On os kad je dosao kod nas isti,1 dobra utakmica daje znakove zivota 2 prosjek 2 katastrofa i tako u krug.

Ovo za baklje prosto jasno,nemoj paliti i necete moci kazniti.
Samo bi Renana ja pustio, ovu trojicu bi ostavio ako se ne povrijede.
Krdzalic je pokazao da moze, ako izdrzi ovu sezonu bez povrede ponudit mu ugovor 1+1
Gojkovic/Bralic tesko da mozes naci iskusnije i bolje na centralnom stoperu, + navikli su na ekipu, ligu itd. Cesto nas zayebavaju povrede, tako da bolje ostaviti obojicu.

Imamkarbarum
Postovi: 428
Pridružen/a: 21 nov 2024, 19:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Imamkarbarum » 04 mar 2026, 19:50

Jet2Holiday je napisao/la:
04 mar 2026, 17:43
bordobijeli je napisao/la:
04 mar 2026, 17:24
Nas kaznilo 15 000 a Borac za 2000 ne treba dalje nista pricati.
Pa jarane, jes bio na zadnjoj utakmici, jes vidio one detonacije ispod sjeverne tribine. Ne mozes gledat utakmicu, ko da si u Iranu.
Sami smo krivi sto nas pucaju po usima.
A jesi ti vidio jarane detonacija u Banja Luci na utakmici mislim da ih je cak i vise bilo sad kad smo igrali s njima....

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2071
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DoktorXabaras » 04 mar 2026, 19:59

Horde samo derite :salut:

Zorane samo gas :!:
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

Neza
Postovi: 170
Pridružen/a: 17 maj 2024, 15:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Neza » 04 mar 2026, 20:36

NazorUso je napisao/la:
04 mar 2026, 19:47
Neza je napisao/la:
04 mar 2026, 19:44
NazorUso je napisao/la:
04 mar 2026, 19:28


Znao sam da lupas gluposti, ali mi je ovo to i potvrdilo



Lp
I dalje trener koji nam je osvojio najviše trofeja, i sa kojim smo igrali dobro u Europi. Ako znaš nekog ko je osovjio više u Sarajevu, reci. :shh:
Nekad si ovako pisao o Zrinjskom ;

slika


'naci jos jedan sa "F" sifrom na forumu !!!
Utakmice protiv Crystal Palace-a i Željezničara su mi promijenile mišljenje i otrijeznile me, kao i naše utakmice protiv Veleža i Borca.

Avatar
NazorUso
Postovi: 6868
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 04 mar 2026, 20:46

Od mene nikad nece imati postovanje... rece Neza i baci drkicu na Stimca i Sulentu.
I ja budala, raspravljam se s likovima koji mijenjaju misljenje kako vjetar puhne !
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Avatar
mnon46
Postovi: 5200
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mnon46 » 04 mar 2026, 20:48

2 tekme mu promijenile mišljenje, i tamo i ovamo 😂😂😂😂😂😂
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.

Avatar
NazorUso
Postovi: 6868
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 04 mar 2026, 20:51

mnon46 je napisao/la:
04 mar 2026, 20:48
2 tekme mu promijenile mišljenje, i tamo i ovamo 😂😂😂😂😂😂
Vjeruj mi brate, puna tema likova sa sirokim "F" spektrom.
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Neza
Postovi: 170
Pridružen/a: 17 maj 2024, 15:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Neza » 04 mar 2026, 20:55

NazorUso je napisao/la:
04 mar 2026, 20:46
Od mene nikad nece imati postovanje... rece Neza i baci drkicu na Stimca i Sulentu.
I ja budala, raspravljam se s likovima koji mijenjaju misljenje kako vjetar puhne !
Ti ne mijenjaj mišljenje, maštaj i dalje o tome kako Mirvić radi najbolje za FK Sarajevo, dok ti ljudi svaku sezonu bježe 15-20 bodova, i dok igraju sa engleskim velikanima dok ti gledaš na TV-u. ;)

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Google Adsense [Bot] i 10 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []