Premijer liga BiH - aktuelno

let3
Postovi: 31834
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la let3 » 07 mar 2026, 18:43

Ali, dosta ružne stvari dočekale su Manijake, koji su na vrijeme doputovali u Doboj, ali im nije bio dozvoljen ulazak na tribinu za goste prije početka meča. Kako je objavljeno, Manijaci su ostali u autobusima jer su organizatori iz Doboja "nešto radili na tribini".

Ispostavilo se da su uz pomoć policije čistili tribinu na kojoj su se očekivali Manijaci, te su posipali pijesak po njoj, a razlog je bio taj što je kompletna tribina, stolica i ograde, bila namazana svinjskom masti.

Ovo (ne)djelo očito pripada članovima navijačke grupe Vojvode u Doboju, jer su po ulasku Manijaka počeli da pjevaju: "Usred ramazana, tribina namazana, la la la".

Navijači Željezničara su tek nakon 20 minuta ušli na tribinu, a od 40. počeli sa navijanjem, kada su već svi bili na istoj.
Evo Manijaci koga trebate ganjati, a ne komsije prve.

Cega se to dosjetilo, cuj svinjaska mast :puke: yebali sebi pleme primitivno.

MikiPirs
Postovi: 1834
Pridružen/a: 15 apr 2025, 16:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MikiPirs » 07 mar 2026, 18:44

Ubi nas Siroki, dobro.

Fun Fact: Skripara haman kao HZ prosle sedmice :D

Sarajevskigigant1921
Postovi: 342
Pridružen/a: 14 jun 2025, 19:24
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Sarajevskigigant1921 » 07 mar 2026, 18:45

Ako ima neko ovdje od vojvoda **** četnički da mu poručim da mu J*** djete u kolijevci!!
Zadnja izmjena: Sarajevskigigant1921, dana/u 07 mar 2026, 18:46, ukupno mijenjano 1 put.

Resolute
Postovi: 336
Pridružen/a: 02 jul 2025, 17:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Resolute » 07 mar 2026, 18:45

Skripara vise nego hordi u bl

chiefsosa
Postovi: 127
Pridružen/a: 17 jan 2024, 15:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la chiefsosa » 07 mar 2026, 18:45

Bogami dobra brojka Skripara
Forza njaZri

primussucks
Postovi: 179
Pridružen/a: 10 nov 2025, 15:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la primussucks » 07 mar 2026, 18:46

A mozda su jednostavno svi nasi arbitri loši..

Brundoo
Postovi: 868
Pridružen/a: 20 avg 2025, 15:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Brundoo » 07 mar 2026, 18:47

Šta su to uradili ovi u Doboju?

Avatar
Fudo
Postovi: 5336
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Fudo » 07 mar 2026, 18:48

Radnik je igrom zasluzio bod. Broj 2. penal za radnik iz jednog ugla izgleda ko ruka iz drgug ni blizu. Crveni Sarajevu smijesan, sumnjivo jel faula uopste bilo. Zute djelio ko na traci, 7-8 zuti za Sarajevo, a utakmica uopste nije bila ostra. Isto tako jedan gol Sarajeva, gdje je sviran offside, nisu ponovili, a izgledalo je pravo sumnjivo. Da je ovako sudjenje svima u ligi moglo bi se reci, haj desi se. Problem je sto se nekim timovima i najmanji kontak svira kao faul, a zuti se daje i za sitnice, dok drugi mogu praviti po 5, 6 faulova i nista. Var studira situacije, dobro i treba, samo sto to radi subjektivno tj. od zavisnosti kojem klubu treba.
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

OdmutNicaze1988
Postovi: 243
Pridružen/a: 19 feb 2018, 09:39
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la OdmutNicaze1988 » 07 mar 2026, 18:48

Budimo realni i sarajevski klubovi su stimali sebi i zakidali druge klubove gdje god su stizali prije par godina a sad je dosao red da se to naplati haman.
Dok ste karali druge tad ste bili zadovoljni i sad vidite kako je kad pokusavas igrati"posteno"pa budes naguzen.
Simpatisem Juventus ali da je var uveden davno tesko bi sta osvojili bas kao i ovi napaceni sarajevski klubovi.
Zenički Čelik 1945
Robijaši Zenica 1988

Avatar
DoSmrtiOdani87
Postovi: 678
Pridružen/a: 06 okt 2025, 19:23
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la DoSmrtiOdani87 » 07 mar 2026, 18:50

Orvel je napisao/la:
07 mar 2026, 18:23
Sto bi pitari rekli "cista dva penala" "bio crveni" "zasluzili su da dobiju penal" cao zdravo
Tako ce biti i naredno kolo protiv Borca i cao zdravo
OSNOVALA PARTIJA, PODRŽALA ČARŠIJA

Amco46
Postovi: 206
Pridružen/a: 02 mar 2023, 16:51
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Amco46 » 07 mar 2026, 18:52

OdmutNicaze1988 je napisao/la:
07 mar 2026, 18:48
Budimo realni i sarajevski klubovi su stimali sebi i zakidali druge klubove gdje god su stizali prije par godina a sad je dosao red da se to naplati haman.
Dok ste karali druge tad ste bili zadovoljni i sad vidite kako je kad pokusavas igrati"posteno"pa budes naguzen.
Simpatisem Juventus ali da je var uveden davno tesko bi sta osvojili bas kao i ovi napaceni sarajevski klubovi.
Haj ti ozraceni **** s teme onako preventivno usmrdilo se vec od tebe previse

Kompromis
Postovi: 2599
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Kompromis » 07 mar 2026, 18:53

DamirT je napisao/la:
07 mar 2026, 17:41
Kompromis je napisao/la:
07 mar 2026, 17:37
Argentina je napisao/la:
07 mar 2026, 17:35


Da nema Federacije, takvo stanje bi bilo u komplet RSu na svakom polju, ali koga to u RSu briga. Bolje bacati mast po tribini, nego cvarke praviti😂
Ima Leotar uslove za PL ali ce u tom slučaju razigravati sa jedanaestim. Bio to Rudar ili Sloga.
Otkud sada razigravanje? To je bilo prosle sezone jer se liga skracivala.

Ako 2 tima iz istog entiteta zavrse na zadnja 2 mjesta onda onaj predzadnji razigrava sa prvim u toj entitskoj ligi ili ako prvi nema uslove onda sa sljedecim koji ima uslove.

Uglavnom po ovom trenutno ulazi jedan tim iz Federacije a Leotar ili Zvijezda razigravaju. Laktasi i Bsk nemaju uslove.

Avatar
Convicts1988
Postovi: 3472
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Convicts1988 » 07 mar 2026, 18:55

Jače gostovanje Škripara nego Hz u Banjaluci :clap:

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 11456
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 07 mar 2026, 18:56

let3 je napisao/la:
07 mar 2026, 18:43
Ali, dosta ružne stvari dočekale su Manijake, koji su na vrijeme doputovali u Doboj, ali im nije bio dozvoljen ulazak na tribinu za goste prije početka meča. Kako je objavljeno, Manijaci su ostali u autobusima jer su organizatori iz Doboja "nešto radili na tribini".

Ispostavilo se da su uz pomoć policije čistili tribinu na kojoj su se očekivali Manijaci, te su posipali pijesak po njoj, a razlog je bio taj što je kompletna tribina, stolica i ograde, bila namazana svinjskom masti.

Ovo (ne)djelo očito pripada članovima navijačke grupe Vojvode u Doboju, jer su po ulasku Manijaka počeli da pjevaju: "Usred ramazana, tribina namazana, la la la".

Navijači Željezničara su tek nakon 20 minuta ušli na tribinu, a od 40. počeli sa navijanjem, kada su već svi bili na istoj.
Evo Manijaci koga trebate ganjati, a ne komsije prve.

Cega se to dosjetilo, cuj svinjaska mast :puke: yebali sebi pleme primitivno.
:thumbup:
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
Riziko
Postovi: 6087
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Riziko » 07 mar 2026, 18:56

slika
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

visokohz
Postovi: 4627
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la visokohz » 07 mar 2026, 18:58

OdmutNicaze1988 je napisao/la:
07 mar 2026, 18:48
Budimo realni i sarajevski klubovi su stimali sebi i zakidali druge klubove gdje god su stizali prije par godina a sad je dosao red da se to naplati haman.
Dok ste karali druge tad ste bili zadovoljni i sad vidite kako je kad pokusavas igrati"posteno"pa budes naguzen.
Simpatisem Juventus ali da je var uveden davno tesko bi sta osvojili bas kao i ovi napaceni sarajevski klubovi.
Smogovc ovo je tema premijer lige a ne za nizerazredne klubove

MikiPirs
Postovi: 1834
Pridružen/a: 15 apr 2025, 16:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MikiPirs » 07 mar 2026, 18:59

Luka ubica :D

Avatar
Threeplanetrees
Postovi: 1784
Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Threeplanetrees » 07 mar 2026, 18:59

Jao lige ovaj Široki pušta igrače Borca iz aviona se vidi. Danas Sloga pustila Želju da bi se Željo naguzio Borcu :rol:

Avatar
hazarder
Postovi: 3144
Pridružen/a: 20 sep 2020, 13:42
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la hazarder » 07 mar 2026, 19:01

Djeca rođena one godine kad je Široki zadnji put izvukao bod protiv Borca već uveliko idu u školu. :mrgreen:

MikiPirs
Postovi: 1834
Pridružen/a: 15 apr 2025, 16:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MikiPirs » 07 mar 2026, 19:01

Threeplanetrees je napisao/la:
07 mar 2026, 18:59
Jao lige ovaj Široki pušta igrače Borca iz aviona se vidi. Danas Sloga pustila Želju da bi se Željo naguzio Borcu :rol:
To sto si sada napisao nema vese sa zivotom ni 1% ;)

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Mocvara1991, Vanja8 i 11 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []