FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Na stranu tendeciozno suđenje naša igra nije ličila na ništa, izdominirani smo od zadnje ekipe prvenstva, a u prvih 11 imamo Cimirota, Ljajića, Menala itd ...
Igra zabrinjava, sva podrška ekipi i treneru, ali treba biti samokritičan i reći makar za prvo poluvrijeme da ono ne liči ni na šta i na tome treba poraditii posvetiti se analizi očajne igre. Sporo, tromo i bezidejno ...
Igra zabrinjava, sva podrška ekipi i treneru, ali treba biti samokritičan i reći makar za prvo poluvrijeme da ono ne liči ni na šta i na tome treba poraditii posvetiti se analizi očajne igre. Sporo, tromo i bezidejno ...
Re: FK Sarajevo
Majstore poluvrijeme si igrao sa igračem manje.Djulboni je napisao/la: ↑07 mar 2026, 19:26Na stranu tendeciozno suđenje naša igra nije ličila na ništa, izdominirani smo od zadnje ekipe prvenstva, a u prvih 11 imamo Cimirota, Ljajića, Menala itd ...
Igra zabrinjava, sva podrška ekipi i treneru, ali treba biti samokritičan i reći makar za prvo poluvrijeme da ono ne liči ni na šta i na tome treba poraditii posvetiti se analizi očajne igre. Sporo, tromo i bezidejno ...![]()
Re: FK Sarajevo
Ima li neko ko je kuci gledao, gol Menala poslije prilike Carlosa i da li se moze na Areni vratiti. Gledaj sto su na areni cenzuru uradili odnosno crna slika dok ide ta akcija zato i sumnjam da je ofsajd. Je li realno da ovo postoji ovolika nepravda? Ja vjerujem da je i to cist gol bio. Dodje na Kosevo pisljivi Rudar i dobije dva penala igraca vise u polju i poniste nam dva gola. Eto toliko o tome kakva je liga i dokle su je doveli bosnjaci. Sve dok mirno gradom hodaju Pilav Dzemidzic onaj supak iz Cazina itd nema nama naprijed. Nama su najmanji problem skutori i cetnici. Podanicki mentalitet ce nas kostati drzave. Sto se tice tekme nema se sta reci zaista. Zalosno je da toliki broj ljudi ucestvuje u ovome. Ovdje klub treba da organizuje advokate da jednu smislenu i pismenu krivicnu prijavu posalju tuzilastvu pa nek se zakotrlja kad im se pocnu telefoni slusati par mjeseci i da krene akcija autobusom krenuti i pohapsiti citavu organizaciju. A mi do tad da ne damo da se udalje iz Sarajeva bez batina poslije ovakvih lakrdija po cijenu izbacivanja iz lige.
Re: FK Sarajevo
Glupo je pričati o našoj igri kada bi ih s normalnim suđenjem dobili bar 2 razlike.
Re: FK Sarajevo
Mene samo zanima, kome mi smetamo ? Zbog čega, nismo nikome opasnost za bilo šta ?
Re: FK Sarajevo
Možemo li kako napraviti inicijativu da se stvori opet kakav komitet za normalizaciju? Kako smo prije srušili domaći lopovluk u Savezu i Muniba Ušanovića? Ne razumijem što sad ne dignu svi glas?
I na kraju svijeta, tebe bodriti.
-
bordobijeli
- Postovi: 18337
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ni meni nije jasno danasnje sudjenje al ocito da je to postalo normalno da" bošnjački" klubovi ne volim taj termin al oni tako gledaju na fudbal , tako je uredjen i savez i sve se gleda kroz tu prizmu da nam mogu raditi sta i kako hoće. Svaki sudija kad odluči da nam napravi igranku on i uradi to i to tako lagano i hladno ko danas Bandic bez uzbuđenja odradi jer zna da mu ne mozemo nista .
Re: FK Sarajevo
Danas je ovo cetnikovo maslo. Treba cupati jedan klub iz sumske. Ne smiju dva ispasti. Sve je jasno kao dan. Lovit ce Posusje, a ovo **** iz Gruda mora titrati ako hoce da ostane na ino listi.
Re: FK Sarajevo
Pa mislim da ih je vec neko drugi u nase ime pustio da dobiju sve sto zele, i u pogledu fudbala, a bogme i drzave. Drugo je sto se mi pravimo budale pa kao, o daaa sve je to nase. Na sta god ne pristajes ikad odgovor je “al bice rat” i onda skontas jebote pa neko je tu non stop spreman za rat, a ti si kao sta? Ne kapiram evo ni fudbalski ni politicki, sta je za cilj ici im uz dlaku non stop? Mislim, kontam ja sta ti hoces reci, ali isto tako razgledaj malo okolo sta se radi svakodnevno. Nisu problem lose stvari same po sebi, vec njihova normalizacija.rimljanin90 je napisao/la: ↑07 mar 2026, 18:51Pusti ih da dobiju ono sto zele. Pametno... sutra ces s tim razmisljanjem bez drzave ostatOerde je napisao/la: ↑07 mar 2026, 18:50Mislim da si u pravu, ali cak i da nisi, ja bih realno volio gledat ligu baska, zeljo mi velez, celik sloboda, ima kuveta i u jos ponekom klubu i sredini da se ulozi da gledamo pravi fudbal i pune stadione, jebote dan kad smo ikad pristali igrat zajednicku ligu, bas budalastina, vazda neki ekscesi provokacije i gluporije. Nema ba smisla.
Re: FK Sarajevo
Nije prvi put, Zrinjskom su 2021 u Banja Luci oteli ključni bod za Evropu, priznavsi gol Vranjesa iz čistog ofsajda. Arena nije htjela prikazati ponovljeni snimak, jer su pod Vicinom palicom, on je s njima sklopio ugovor.Gomis99 je napisao/la: ↑07 mar 2026, 19:29Ima li neko ko je kuci gledao, gol Menala poslije prilike Carlosa i da li se moze na Areni vratiti. Gledaj sto su na areni cenzuru uradili odnosno crna slika dok ide ta akcija zato i sumnjam da je ofsajd. Je li realno da ovo postoji ovolika nepravda? Ja vjerujem da je i to cist gol bio. Dodje na Kosevo pisljivi Rudar i dobije dva penala igraca vise u polju i poniste nam dva gola. Eto toliko o tome kakva je liga i dokle su je doveli bosnjaci. Sve dok mirno gradom hodaju Pilav Dzemidzic onaj supak iz Cazina itd nema nama naprijed. Nama su najmanji problem skutori i cetnici. Podanicki mentalitet ce nas kostati drzave. Sto se tice tekme nema se sta reci zaista. Zalosno je da toliki broj ljudi ucestvuje u ovome. Ovdje klub treba da organizuje advokate da jednu smislenu i pismenu krivicnu prijavu posalju tuzilastvu pa nek se zakotrlja kad im se pocnu telefoni slusati par mjeseci i da krene akcija autobusom krenuti i pohapsiti citavu organizaciju. A mi do tad da ne damo da se udalje iz Sarajeva bez batina poslije ovakvih lakrdija po cijenu izbacivanja iz lige.
Re: FK Sarajevo
na stranu ova organizovana kradja koja je realizovana preko sudijskog kriminalca bandica, ali mi smo danas lose izgledali.
pocinjemo nesto kao 3421, pa nakon 20min idemo na 433 sto izgleda malo bolje. Cvitanovic je poceo da previse komplikuje, ok je da imas dva sistema spremna sa igracima na terenu, ali ekipe poput Rudara se mora rijesiti u prvih 20min, a ne pustiti da se nesto razigravaju i da imaji veci posjed od nas, jer tada i sudijska lakrdija dolazi do izrazaja.
Onda sta se desava sa Beganovicem lik je postao obicna kurcina, cisti krivac za drugi gol.
Jedino pozitivno ke da smo dobili napadaca, koji je bas jak u duelu, fino prenosi lopte, ali ocito ce mu trebati jos par utakmoca da dodje do izrazaja bas, nadam se d ado tad nece grohnut i pogubit se.
Velez vam je zadnja sansa da spasite sezonu, pa eto vidite dokle cete sa Ademom, Cimirotom, Ristovskim zvijezdama tima.
I da Musa ide na suspenziju, jer veceras ce mu se prezentovati kako se Sarajevo krade, ide na hladjenje da mu se vise Doboj ne ponovi.
pocinjemo nesto kao 3421, pa nakon 20min idemo na 433 sto izgleda malo bolje. Cvitanovic je poceo da previse komplikuje, ok je da imas dva sistema spremna sa igracima na terenu, ali ekipe poput Rudara se mora rijesiti u prvih 20min, a ne pustiti da se nesto razigravaju i da imaji veci posjed od nas, jer tada i sudijska lakrdija dolazi do izrazaja.
Onda sta se desava sa Beganovicem lik je postao obicna kurcina, cisti krivac za drugi gol.
Jedino pozitivno ke da smo dobili napadaca, koji je bas jak u duelu, fino prenosi lopte, ali ocito ce mu trebati jos par utakmoca da dodje do izrazaja bas, nadam se d ado tad nece grohnut i pogubit se.
Velez vam je zadnja sansa da spasite sezonu, pa eto vidite dokle cete sa Ademom, Cimirotom, Ristovskim zvijezdama tima.
I da Musa ide na suspenziju, jer veceras ce mu se prezentovati kako se Sarajevo krade, ide na hladjenje da mu se vise Doboj ne ponovi.
- Jet2Holiday
- Postovi: 1027
- Pridružen/a: 27 sep 2025, 15:53
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Pa nisu bombe postavljene tek tako na stadionu.bozovic10 je napisao/la: ↑07 mar 2026, 19:07Nece Siroki dobiti jer Borcu treba. Ovo je neka poruka klubu, a u klubu znaju kakva. Mi ne znamo. Ne moze tek tako da nas ovako zlostavlja **** iz Gruda.KarloIvandic je napisao/la: ↑07 mar 2026, 18:45Siroki vodi sve je jasno. Sarajevo hoce da se izbaci iz evrope
Nevjerovatno velika stvar se desila, a niko da ista kaze. Da neki novinar istrazi, da vidimo skim to imamo posla. Sta nam od kluba rade i ko ga iskoristava za licne interese.
🎶 Kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi 🎶
„Nothing beats a Jet2 holiday!”
„Nothing beats a Jet2 holiday!”
Re: FK Sarajevo
A ne moze to na stranu ba, to je moglo kad je vico uzeo savez pa nam oteo titulu, mi losi i tako dalje. Sta na stranu nepostojeci crveni, dva penala i ponisteni golovi za koje ne mozemo bi vidjeti sta je rec. Na stranu kradja frajer nam ukro aut za metar? Na koju stranu da stavimo to?SHZ82 je napisao/la: ↑07 mar 2026, 19:44na stranu ova organizovana kradja koja je realizovana preko sudijskog kriminalca bandica, ali mi smo danas lose izgledali.
pocinjemo nesto kao 3421, pa nakon 20min idemo na 433 sto izgleda malo bolje. Cvitanovic je poceo da previse komplikuje, ok je da imas dva sistema spremna sa igracima na terenu, ali ekipe poput Rudara se mora rijesiti u prvih 20min, a ne pustiti da se nesto razigravaju i da imaji veci posjed od nas, jer tada i sudijska lakrdija dolazi do izrazaja.
Onda sta se desava sa Beganovicem lik je postao obicna kurcina, cisti krivac za drugi gol.
Jedino pozitivno ke da smo dobili napadaca, koji je bas jak u duelu, fino prenosi lopte, ali ocito ce mu trebati jos par utakmoca da dodje do izrazaja bas, nadam se d ado tad nece grohnut i pogubit se.
Velez vam je zadnja sansa da spasite sezonu, pa eto vidite dokle cete sa Ademom, Cimirotom, Ristovskim zvijezdama tima.
I da Musa ide na suspenziju, jer veceras ce mu se prezentovati kako se Sarajevo krade, ide na hladjenje da mu se vise Doboj ne ponovi.
Re: FK Sarajevo
Cvitanović ako ne prođe Velež, slobodno nek produži za Zagreb. Da mu bivši nadređeni iz Dinama i bivsi saigrac, nije nas sportski direktor, on ne bi mogao u Kustošiji dobiti angažman. Ovo sta on radi sa sastavom i formacijom, nije skoro ništa drugacije od onog što su radile prijašnje ublehe koje su nas vodile.SHZ82 je napisao/la: ↑07 mar 2026, 19:44na stranu ova organizovana kradja koja je realizovana preko sudijskog kriminalca bandica, ali mi smo danas lose izgledali.
pocinjemo nesto kao 3421, pa nakon 20min idemo na 433 sto izgleda malo bolje. Cvitanovic je poceo da previse komplikuje, ok je da imas dva sistema spremna sa igracima na terenu, ali ekipe poput Rudara se mora rijesiti u prvih 20min, a ne pustiti da se nesto razigravaju i da imaji veci posjed od nas, jer tada i sudijska lakrdija dolazi do izrazaja.
Onda sta se desava sa Beganovicem lik je postao obicna kurcina, cisti krivac za drugi gol.
Jedino pozitivno ke da smo dobili napadaca, koji je bas jak u duelu, fino prenosi lopte, ali ocito ce mu trebati jos par utakmoca da dodje do izrazaja bas, nadam se d ado tad nece grohnut i pogubit se.
Velez vam je zadnja sansa da spasite sezonu, pa eto vidite dokle cete sa Ademom, Cimirotom, Ristovskim zvijezdama tima.
I da Musa ide na suspenziju, jer veceras ce mu se prezentovati kako se Sarajevo krade, ide na hladjenje da mu se vise Doboj ne ponovi.
Zadnja izmjena: Lucas, dana/u 07 mar 2026, 19:52, ukupno mijenjano 2 puta.
Re: FK Sarajevo
Na stranu 40 faulova na utakmici, na stranu nepostojeci crveni karton, na stranu 2 diskutabilna penala, na stranu nasi ponisteni golovi ali?
Sta ali dan te yebo, ovde drzava ne postoji i tu je kraj.
Nek Iran vamo zaluta neku nuklearku da nas sve pokolje, sevapa bi zaradio
Sta ali dan te yebo, ovde drzava ne postoji i tu je kraj.
Nek Iran vamo zaluta neku nuklearku da nas sve pokolje, sevapa bi zaradio
Re: FK Sarajevo
Ja iskreno vjerujem, a i trenutni trend i dešavanja to pokazuju, da ovakav problem jedino može riješiti pritisak javnosti, posebno mladih ljudi. Neće se ovdje ništa promijeniti dok navijači, omladina i ljudi kojima je stvarno stalo do fudbala, države i pravde ne dignu glas.
Ako već treba praviti pritisak, to se radi protestima, izlaskom pred Savez i jasnim porukama da je dosta više cirkusa, lošeg suđenja i svega što godinama urušava ligu.
Realno, klubovi sami nemaju snagu da se izbore sa tim sistemom. Svaki klub pojedinačno je preslab da se bori protiv struktura koje vode ligu, a i svima je jasno da je dobar dio tog sistema duboko kompromitovan, potkupljen i korumpiran.
Zato pritisak mora doći od ljudi – od navijača i posebno od mlađe raje. Mladi imaju najviše energije, najviše volje i obično su najistrajniji kad je u pitanju borba za promjene i istjerivanje pravde.
Realno, ovako kako je sada, liga gubi svaki smisao i interes. Ako se ništa ne promijeni, domaći fudbal će samo nastaviti tonuti. Zato mislim da bez ozbiljnog pritiska javnosti teško da će se išta pomjeriti sa mrtve tačke.
Ako već treba praviti pritisak, to se radi protestima, izlaskom pred Savez i jasnim porukama da je dosta više cirkusa, lošeg suđenja i svega što godinama urušava ligu.
Realno, klubovi sami nemaju snagu da se izbore sa tim sistemom. Svaki klub pojedinačno je preslab da se bori protiv struktura koje vode ligu, a i svima je jasno da je dobar dio tog sistema duboko kompromitovan, potkupljen i korumpiran.
Zato pritisak mora doći od ljudi – od navijača i posebno od mlađe raje. Mladi imaju najviše energije, najviše volje i obično su najistrajniji kad je u pitanju borba za promjene i istjerivanje pravde.
Realno, ovako kako je sada, liga gubi svaki smisao i interes. Ako se ništa ne promijeni, domaći fudbal će samo nastaviti tonuti. Zato mislim da bez ozbiljnog pritiska javnosti teško da će se išta pomjeriti sa mrtve tačke.
Samo realno, samo iskreno, samo objektivno, samo istina, samo FK Sarajevo, od malena za sva vremena Sarajevo ljubavi jedina.
-
KarloIvandic
- Postovi: 537
- Pridružen/a: 13 avg 2025, 10:58
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ovog studiju zapamtite ce nagraditi onaj iu Uefe .
Re: FK Sarajevo
Malo se priča o tom debilčiću, koji radi u državnom ministarstvu finansija, a kasapio nas je na svakoj tekmi ili iz kombija ili kao glavni (čitaj revanš kupa u BL).
Bratove mu kosti j.
R.I.P. Edin Avdić (1979. - ∞)
Re: FK Sarajevo
U komentaru sam dao isključivo osvrt na prvo poluvrijeme.fks74 je napisao/la: ↑07 mar 2026, 19:29Majstore poluvrijeme si igrao sa igračem manje.Djulboni je napisao/la: ↑07 mar 2026, 19:26Na stranu tendeciozno suđenje naša igra nije ličila na ništa, izdominirani smo od zadnje ekipe prvenstva, a u prvih 11 imamo Cimirota, Ljajića, Menala itd ...
Igra zabrinjava, sva podrška ekipi i treneru, ali treba biti samokritičan i reći makar za prvo poluvrijeme da ono ne liči ni na šta i na tome treba poraditii posvetiti se analizi očajne igre. Sporo, tromo i bezidejno ...![]()
Glave su vruće zbog svega što nam se dešava, ali realno igra ja bila loša od prve minute i Rudar je bio agresivniji, okomitiji prema golu, jednostavno smo bili spori, bezidejni i anemični.
Pad forme je očigledan bez obzira na ljude u žutom.
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.
