FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

bvsic
Postovi: 4882
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bvsic » 07 mar 2026, 19:23

bvsic je napisao/la:
05 mar 2026, 13:28
Jel bilo situacije kad nam je ovaj iz Kreseva u VARu da nas nije zakinuo?

Djulboni
Postovi: 128
Pridružen/a: 29 avg 2025, 07:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Djulboni » 07 mar 2026, 19:26

Na stranu tendeciozno suđenje naša igra nije ličila na ništa, izdominirani smo od zadnje ekipe prvenstva, a u prvih 11 imamo Cimirota, Ljajića, Menala itd ...

Igra zabrinjava, sva podrška ekipi i treneru, ali treba biti samokritičan i reći makar za prvo poluvrijeme da ono ne liči ni na šta i na tome treba poraditii posvetiti se analizi očajne igre. Sporo, tromo i bezidejno ... :bih:

fks74
Postovi: 13474
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 07 mar 2026, 19:29

Djulboni je napisao/la:
07 mar 2026, 19:26
Na stranu tendeciozno suđenje naša igra nije ličila na ništa, izdominirani smo od zadnje ekipe prvenstva, a u prvih 11 imamo Cimirota, Ljajića, Menala itd ...

Igra zabrinjava, sva podrška ekipi i treneru, ali treba biti samokritičan i reći makar za prvo poluvrijeme da ono ne liči ni na šta i na tome treba poraditii posvetiti se analizi očajne igre. Sporo, tromo i bezidejno ... :bih:
Majstore poluvrijeme si igrao sa igračem manje.

Gomis99
Postovi: 768
Pridružen/a: 18 dec 2014, 11:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Gomis99 » 07 mar 2026, 19:29

Ima li neko ko je kuci gledao, gol Menala poslije prilike Carlosa i da li se moze na Areni vratiti. Gledaj sto su na areni cenzuru uradili odnosno crna slika dok ide ta akcija zato i sumnjam da je ofsajd. Je li realno da ovo postoji ovolika nepravda? Ja vjerujem da je i to cist gol bio. Dodje na Kosevo pisljivi Rudar i dobije dva penala igraca vise u polju i poniste nam dva gola. Eto toliko o tome kakva je liga i dokle su je doveli bosnjaci. Sve dok mirno gradom hodaju Pilav Dzemidzic onaj supak iz Cazina itd nema nama naprijed. Nama su najmanji problem skutori i cetnici. Podanicki mentalitet ce nas kostati drzave. Sto se tice tekme nema se sta reci zaista. Zalosno je da toliki broj ljudi ucestvuje u ovome. Ovdje klub treba da organizuje advokate da jednu smislenu i pismenu krivicnu prijavu posalju tuzilastvu pa nek se zakotrlja kad im se pocnu telefoni slusati par mjeseci i da krene akcija autobusom krenuti i pohapsiti citavu organizaciju. A mi do tad da ne damo da se udalje iz Sarajeva bez batina poslije ovakvih lakrdija po cijenu izbacivanja iz lige.

Avatar
hazarder
Postovi: 3144
Pridružen/a: 20 sep 2020, 13:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hazarder » 07 mar 2026, 19:31

Glupo je pričati o našoj igri kada bi ih s normalnim suđenjem dobili bar 2 razlike.

fks74
Postovi: 13474
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 07 mar 2026, 19:32

Mene samo zanima, kome mi smetamo ? Zbog čega, nismo nikome opasnost za bilo šta ?

Avatar
gh0stHZ
Postovi: 517
Pridružen/a: 01 jul 2025, 14:30
Lokacija: DE
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la gh0stHZ » 07 mar 2026, 19:36

Možemo li kako napraviti inicijativu da se stvori opet kakav komitet za normalizaciju? Kako smo prije srušili domaći lopovluk u Savezu i Muniba Ušanovića? Ne razumijem što sad ne dignu svi glas?
I na kraju svijeta, tebe bodriti.

bordobijeli
Postovi: 18337
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 07 mar 2026, 19:38

fks74 je napisao/la:
07 mar 2026, 19:32
Mene samo zanima, kome mi smetamo ? Zbog čega, nismo nikome opasnost za bilo šta ?
Ni meni nije jasno danasnje sudjenje al ocito da je to postalo normalno da" bošnjački" klubovi ne volim taj termin al oni tako gledaju na fudbal , tako je uredjen i savez i sve se gleda kroz tu prizmu da nam mogu raditi sta i kako hoće. Svaki sudija kad odluči da nam napravi igranku on i uradi to i to tako lagano i hladno ko danas Bandic bez uzbuđenja odradi jer zna da mu ne mozemo nista .

bozovic10
Postovi: 159
Pridružen/a: 17 okt 2020, 21:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bozovic10 » 07 mar 2026, 19:39

Danas je ovo cetnikovo maslo. Treba cupati jedan klub iz sumske. Ne smiju dva ispasti. Sve je jasno kao dan. Lovit ce Posusje, a ovo **** iz Gruda mora titrati ako hoce da ostane na ino listi.

Avatar
Oerde
Postovi: 887
Pridružen/a: 19 jul 2014, 03:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Oerde » 07 mar 2026, 19:39

rimljanin90 je napisao/la:
07 mar 2026, 18:51
Oerde je napisao/la:
07 mar 2026, 18:50
ado-hz je napisao/la:
07 mar 2026, 18:19

To sam i ja mislio dok se nisam malo raspitao sta bi se zaista desilo da Sarajevo, Zeljo i Velez napuste ligu. Nije to bas tako kako ti mislis napuste ligu 3 kluba oni samo ubace nova 3.
Al mrsko mi sad objasnjavati
Mislim da si u pravu, ali cak i da nisi, ja bih realno volio gledat ligu baska, zeljo mi velez, celik sloboda, ima kuveta i u jos ponekom klubu i sredini da se ulozi da gledamo pravi fudbal i pune stadione, jebote dan kad smo ikad pristali igrat zajednicku ligu, bas budalastina, vazda neki ekscesi provokacije i gluporije. Nema ba smisla.
Pusti ih da dobiju ono sto zele. Pametno... sutra ces s tim razmisljanjem bez drzave ostat
Pa mislim da ih je vec neko drugi u nase ime pustio da dobiju sve sto zele, i u pogledu fudbala, a bogme i drzave. Drugo je sto se mi pravimo budale pa kao, o daaa sve je to nase. Na sta god ne pristajes ikad odgovor je “al bice rat” i onda skontas jebote pa neko je tu non stop spreman za rat, a ti si kao sta? Ne kapiram evo ni fudbalski ni politicki, sta je za cilj ici im uz dlaku non stop? Mislim, kontam ja sta ti hoces reci, ali isto tako razgledaj malo okolo sta se radi svakodnevno. Nisu problem lose stvari same po sebi, vec njihova normalizacija.

Lucas
Postovi: 4861
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 07 mar 2026, 19:40

Gomis99 je napisao/la:
07 mar 2026, 19:29
Ima li neko ko je kuci gledao, gol Menala poslije prilike Carlosa i da li se moze na Areni vratiti. Gledaj sto su na areni cenzuru uradili odnosno crna slika dok ide ta akcija zato i sumnjam da je ofsajd. Je li realno da ovo postoji ovolika nepravda? Ja vjerujem da je i to cist gol bio. Dodje na Kosevo pisljivi Rudar i dobije dva penala igraca vise u polju i poniste nam dva gola. Eto toliko o tome kakva je liga i dokle su je doveli bosnjaci. Sve dok mirno gradom hodaju Pilav Dzemidzic onaj supak iz Cazina itd nema nama naprijed. Nama su najmanji problem skutori i cetnici. Podanicki mentalitet ce nas kostati drzave. Sto se tice tekme nema se sta reci zaista. Zalosno je da toliki broj ljudi ucestvuje u ovome. Ovdje klub treba da organizuje advokate da jednu smislenu i pismenu krivicnu prijavu posalju tuzilastvu pa nek se zakotrlja kad im se pocnu telefoni slusati par mjeseci i da krene akcija autobusom krenuti i pohapsiti citavu organizaciju. A mi do tad da ne damo da se udalje iz Sarajeva bez batina poslije ovakvih lakrdija po cijenu izbacivanja iz lige.
Nije prvi put, Zrinjskom su 2021 u Banja Luci oteli ključni bod za Evropu, priznavsi gol Vranjesa iz čistog ofsajda. Arena nije htjela prikazati ponovljeni snimak, jer su pod Vicinom palicom, on je s njima sklopio ugovor.

SHZ82
Postovi: 972
Pridružen/a: 21 maj 2023, 21:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SHZ82 » 07 mar 2026, 19:44

na stranu ova organizovana kradja koja je realizovana preko sudijskog kriminalca bandica, ali mi smo danas lose izgledali.
pocinjemo nesto kao 3421, pa nakon 20min idemo na 433 sto izgleda malo bolje. Cvitanovic je poceo da previse komplikuje, ok je da imas dva sistema spremna sa igracima na terenu, ali ekipe poput Rudara se mora rijesiti u prvih 20min, a ne pustiti da se nesto razigravaju i da imaji veci posjed od nas, jer tada i sudijska lakrdija dolazi do izrazaja.
Onda sta se desava sa Beganovicem lik je postao obicna kurcina, cisti krivac za drugi gol.
Jedino pozitivno ke da smo dobili napadaca, koji je bas jak u duelu, fino prenosi lopte, ali ocito ce mu trebati jos par utakmoca da dodje do izrazaja bas, nadam se d ado tad nece grohnut i pogubit se.
Velez vam je zadnja sansa da spasite sezonu, pa eto vidite dokle cete sa Ademom, Cimirotom, Ristovskim zvijezdama tima.
I da Musa ide na suspenziju, jer veceras ce mu se prezentovati kako se Sarajevo krade, ide na hladjenje da mu se vise Doboj ne ponovi.

Avatar
Jet2Holiday
Postovi: 1027
Pridružen/a: 27 sep 2025, 15:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Jet2Holiday » 07 mar 2026, 19:45

bozovic10 je napisao/la:
07 mar 2026, 19:07
KarloIvandic je napisao/la:
07 mar 2026, 18:45
Siroki vodi sve je jasno. Sarajevo hoce da se izbaci iz evrope
Nece Siroki dobiti jer Borcu treba. Ovo je neka poruka klubu, a u klubu znaju kakva. Mi ne znamo. Ne moze tek tako da nas ovako zlostavlja **** iz Gruda.
Pa nisu bombe postavljene tek tako na stadionu.

Nevjerovatno velika stvar se desila, a niko da ista kaze. Da neki novinar istrazi, da vidimo skim to imamo posla. Sta nam od kluba rade i ko ga iskoristava za licne interese.
🎶 Kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi 🎶

„Nothing beats a Jet2 holiday!”

Avatar
Oerde
Postovi: 887
Pridružen/a: 19 jul 2014, 03:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Oerde » 07 mar 2026, 19:47

SHZ82 je napisao/la:
07 mar 2026, 19:44
na stranu ova organizovana kradja koja je realizovana preko sudijskog kriminalca bandica, ali mi smo danas lose izgledali.
pocinjemo nesto kao 3421, pa nakon 20min idemo na 433 sto izgleda malo bolje. Cvitanovic je poceo da previse komplikuje, ok je da imas dva sistema spremna sa igracima na terenu, ali ekipe poput Rudara se mora rijesiti u prvih 20min, a ne pustiti da se nesto razigravaju i da imaji veci posjed od nas, jer tada i sudijska lakrdija dolazi do izrazaja.
Onda sta se desava sa Beganovicem lik je postao obicna kurcina, cisti krivac za drugi gol.
Jedino pozitivno ke da smo dobili napadaca, koji je bas jak u duelu, fino prenosi lopte, ali ocito ce mu trebati jos par utakmoca da dodje do izrazaja bas, nadam se d ado tad nece grohnut i pogubit se.
Velez vam je zadnja sansa da spasite sezonu, pa eto vidite dokle cete sa Ademom, Cimirotom, Ristovskim zvijezdama tima.
I da Musa ide na suspenziju, jer veceras ce mu se prezentovati kako se Sarajevo krade, ide na hladjenje da mu se vise Doboj ne ponovi.
A ne moze to na stranu ba, to je moglo kad je vico uzeo savez pa nam oteo titulu, mi losi i tako dalje. Sta na stranu nepostojeci crveni, dva penala i ponisteni golovi za koje ne mozemo bi vidjeti sta je rec. Na stranu kradja frajer nam ukro aut za metar? Na koju stranu da stavimo to?

Lucas
Postovi: 4861
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 07 mar 2026, 19:50

SHZ82 je napisao/la:
07 mar 2026, 19:44
na stranu ova organizovana kradja koja je realizovana preko sudijskog kriminalca bandica, ali mi smo danas lose izgledali.
pocinjemo nesto kao 3421, pa nakon 20min idemo na 433 sto izgleda malo bolje. Cvitanovic je poceo da previse komplikuje, ok je da imas dva sistema spremna sa igracima na terenu, ali ekipe poput Rudara se mora rijesiti u prvih 20min, a ne pustiti da se nesto razigravaju i da imaji veci posjed od nas, jer tada i sudijska lakrdija dolazi do izrazaja.
Onda sta se desava sa Beganovicem lik je postao obicna kurcina, cisti krivac za drugi gol.
Jedino pozitivno ke da smo dobili napadaca, koji je bas jak u duelu, fino prenosi lopte, ali ocito ce mu trebati jos par utakmoca da dodje do izrazaja bas, nadam se d ado tad nece grohnut i pogubit se.
Velez vam je zadnja sansa da spasite sezonu, pa eto vidite dokle cete sa Ademom, Cimirotom, Ristovskim zvijezdama tima.
I da Musa ide na suspenziju, jer veceras ce mu se prezentovati kako se Sarajevo krade, ide na hladjenje da mu se vise Doboj ne ponovi.
Cvitanović ako ne prođe Velež, slobodno nek produži za Zagreb. Da mu bivši nadređeni iz Dinama i bivsi saigrac, nije nas sportski direktor, on ne bi mogao u Kustošiji dobiti angažman. Ovo sta on radi sa sastavom i formacijom, nije skoro ništa drugacije od onog što su radile prijašnje ublehe koje su nas vodile.
Zadnja izmjena: Lucas, dana/u 07 mar 2026, 19:52, ukupno mijenjano 2 puta.

bvsic
Postovi: 4882
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bvsic » 07 mar 2026, 19:51

Na stranu 40 faulova na utakmici, na stranu nepostojeci crveni karton, na stranu 2 diskutabilna penala, na stranu nasi ponisteni golovi ali?
Sta ali dan te yebo, ovde drzava ne postoji i tu je kraj.
Nek Iran vamo zaluta neku nuklearku da nas sve pokolje, sevapa bi zaradio

Amcho1
Postovi: 1143
Pridružen/a: 23 nov 2022, 23:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Amcho1 » 07 mar 2026, 19:53

Ja iskreno vjerujem, a i trenutni trend i dešavanja to pokazuju, da ovakav problem jedino može riješiti pritisak javnosti, posebno mladih ljudi. Neće se ovdje ništa promijeniti dok navijači, omladina i ljudi kojima je stvarno stalo do fudbala, države i pravde ne dignu glas.

Ako već treba praviti pritisak, to se radi protestima, izlaskom pred Savez i jasnim porukama da je dosta više cirkusa, lošeg suđenja i svega što godinama urušava ligu.

Realno, klubovi sami nemaju snagu da se izbore sa tim sistemom. Svaki klub pojedinačno je preslab da se bori protiv struktura koje vode ligu, a i svima je jasno da je dobar dio tog sistema duboko kompromitovan, potkupljen i korumpiran.

Zato pritisak mora doći od ljudi – od navijača i posebno od mlađe raje. Mladi imaju najviše energije, najviše volje i obično su najistrajniji kad je u pitanju borba za promjene i istjerivanje pravde.

Realno, ovako kako je sada, liga gubi svaki smisao i interes. Ako se ništa ne promijeni, domaći fudbal će samo nastaviti tonuti. Zato mislim da bez ozbiljnog pritiska javnosti teško da će se išta pomjeriti sa mrtve tačke.
Samo realno, samo iskreno, samo objektivno, samo istina, samo FK Sarajevo, od malena za sva vremena Sarajevo ljubavi jedina.

KarloIvandic
Postovi: 537
Pridružen/a: 13 avg 2025, 10:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KarloIvandic » 07 mar 2026, 19:55

Ovog studiju zapamtite ce nagraditi onaj iu Uefe .

Avatar
FKSzuti
Postovi: 2367
Pridružen/a: 22 avg 2023, 21:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FKSzuti » 07 mar 2026, 20:03

bvsic je napisao/la:
07 mar 2026, 19:23
bvsic je napisao/la:
05 mar 2026, 13:28
Jel bilo situacije kad nam je ovaj iz Kreseva u VARu da nas nije zakinuo?
Malo se priča o tom debilčiću, koji radi u državnom ministarstvu finansija, a kasapio nas je na svakoj tekmi ili iz kombija ili kao glavni (čitaj revanš kupa u BL).
Bratove mu kosti j.
R.I.P. Edin Avdić (1979. - ∞)

Djulboni
Postovi: 128
Pridružen/a: 29 avg 2025, 07:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Djulboni » 07 mar 2026, 20:04

fks74 je napisao/la:
07 mar 2026, 19:29
Djulboni je napisao/la:
07 mar 2026, 19:26
Na stranu tendeciozno suđenje naša igra nije ličila na ništa, izdominirani smo od zadnje ekipe prvenstva, a u prvih 11 imamo Cimirota, Ljajića, Menala itd ...

Igra zabrinjava, sva podrška ekipi i treneru, ali treba biti samokritičan i reći makar za prvo poluvrijeme da ono ne liči ni na šta i na tome treba poraditii posvetiti se analizi očajne igre. Sporo, tromo i bezidejno ... :bih:
Majstore poluvrijeme si igrao sa igračem manje.
U komentaru sam dao isključivo osvrt na prvo poluvrijeme.

Glave su vruće zbog svega što nam se dešava, ali realno igra ja bila loša od prve minute i Rudar je bio agresivniji, okomitiji prema golu, jednostavno smo bili spori, bezidejni i anemični.

Pad forme je očigledan bez obzira na ljude u žutom.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google Adsense [Bot] i 4 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []